Connect with us

Α1' ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

Πρόγραμμα και διαιτητές σε Α1, Β’ τοπική (7-8/3)

, Πρόγραμμα και διαιτητές σε Α1, Β’ τοπική (7-8/3)

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές στα παιχνίδια της Α1 και Β’ τοπικής Μεσσηνίας, το διήμερο 7-8/3, έχουν ως εξής:

Α1 κατηγορία    
(20η Αγωνιστική)
Νέος Αρις – Ηρακλής Κυπ.ΕΠΣΜΣαβ, 7 Μαρ 2015:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.
Πανιώνιος Καλ. – ΑΕΚ Καλ.“Γ. Λουκαρέας”Σαβ, 7 Μαρ 2015:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.
ΑΟ Φυτειάς – Ολυμπιακός Καλ.“Π. Μπαχράμης”Σαβ, 7 Μαρ 2018:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.
Απόλλων Πεταλιδ. – Αστέρας ΑρφαρώνΠεταλιδίουΚυρ, 8 Μαρ 2015:30ΚΑΥΚΑΣ Α., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
Δώριο – Παπαφλέσσας ΧωραςΔωρίουΚυρ, 8 Μαρ 2015:30ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΛΙΑΝΟΣ Π.
Ομόνοια – Ηρακλής Καλ.“Γ. Λουκαρέας”Κυρ, 8 Μαρ 2015:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Θύελλα Χαρ. – ΧανδριναϊκόςΚορώνηςΚυρ, 8 Μαρ 2015:30ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Ι.
Β΄ κατηγορία 1ος όμιλος    
(17η Αγωνιστική)
Μεσσηνιακός – ΦαραιΜεσσηνιακούΣαβ, 7 Μαρ 2015:30ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
Πατίστα – Α.Ο. ΛαιϊκωνΔυτ. ΠαραλιαςΣαβ, 7 Μαρ 2015:30ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.
Αίαντας Καλ. – Αναγέννηση Παρ.“Π. Μπαχράμης”Σαβ, 7 Μαρ 2015:30ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΓΑΚΗΣ Ν.
Δόξα Καλ. – Κεραυνός Καλ.ΑσπροχώματοςΣαβ, 7 Μαρ 2015:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.
ΑΠΣ Άρις -Ικαρος Καλ.“Γ. Λουκαρέας”Κυρ, 8 Μαρ 2011:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΛΙΑΝΟΣ Π.
Β’ κατηγορία 2ος όμιλος    
(17η Αγωνιστική)
Θύελλα Μερ. – Παπαφλέσσας ΆμφειαςΜελιγαλάΣαβ, 7 Μαρ 2015:30ΚΑΥΚΑΣ Α., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
Ατρόμητος Πλατύ – Π.Α.Ο.Κ.ΜικρομάνηςΣαβ, 7 Μαρ 2015:30ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Πανευαϊκός -ΠΑΣ ΡάχηςΑνδρούσαςΣαβ, 7 Μαρ 2015:30ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ.
Ερμής Καλαμάτας – Αστέρας Βαλύρας“Π. Μπαχράμης”Κυρ, 8 Μαρ 2011:00ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
Νίκη Πλάτης – Παναθηναϊκος Καλ.Νέο ΦιλιατρώνΚυρ, 8 Μαρ 2015:30ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΦΙΛΗΣ Γ.
Β’ κατηγορια 3ος όμιλος    
(17η Αγωνιστική)
Ακαδ. Πάμισος Μεσ. – ΠΑΟ ΚαλλιθέαςΜεσσήνηςΣαβ, 7 Μαρ 2015:30ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.
Θύελλα Παραλίας – Πράσινα ΠουλιάΔυτ. ΠαραλιαςΚυρ, 8 Μαρ 2015:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.
Α.Ε. Λογγάς – ΒλαχόπουλοΛογγάςΚυρ, 8 Μαρ 2015:30ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Μιλτιάδης – ΣτενωσιάΠύργου ΤριφυλίαςΚυρ, 8 Μαρ 2015:30ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΧΑΡΜΠΟΥΤ Σ.

καντε κλικ για να σχολιασετε

αφηστε μια απαντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Our Facebook Page

Advertisement

περισσοτερα για Α1' ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ