Connect with us

Αθλητικές Μεταδόσεις ημέρας

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (Παρασκευή, 18/6)

  • sport365
, Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (Παρασκευή, 18/6)

Τα ματς Αγγλία-Σκωτία, Κροατία-Τσεχία και Σουηδία-Σλοβακία για το Euro 2020 ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά:

09:55
COSMOTE SPORT 7 HD
Moto3
Liqui Moly Motorrad Grand Prix Deutschland – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 1

10:50
COSMOTE SPORT 7 HD
MotoGP
Liqui Moly Motorrad Grand Prix Deutschland – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 1

11:50
COSMOTE SPORT 7 HD
Moto2
Liqui Moly Motorrad Grand Prix Deutschland – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 1

12:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Kohlschreiber P. – Rublev A.
ATP Noventi Open – Halle

12:20
COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1 – Grand Prix Γαλλίας
Ελεύθερα Δοκιμαστικά 1

12:30
ΕΡΤ Sports 1
Γκραν Πρι Γαλλίας, Πρώτες ελεύθερες δοκιμές
Μηχανοκίνητα

14:00
COSMOTE SPORT 8 HD
de Minaur A. – Čilić M.
ATP 500 Τένις

14:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Harris L. – Basilashvili N.
ATP Noventi Open – Halle

14:10
COSMOTE SPORT 7 HD
Moto3
Liqui Moly Motorrad Grand Prix Deutschland – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 2

15:00
ANT1
Euro Day

15:05
COSMOTE SPORT 7 HD
MotoGP
Liqui Moly Motorrad Grand Prix Deutschland – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 2

15:50
COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1 – Grand Prix Γαλλίας
Ελεύθερα Δοκιμαστικά 2

15:50
ANT1
Σουηδία – Σλοβακία
Euro 2020

16:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Berrettini M. – Evans D.
ATP 500 Τένις

16:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Giron M. – Auger-Aliassime F.
ATP Noventi Open – Halle

16:00
ΕΡΤ Sports 1
Γκραν Πρι Γαλλίας, δεύτερες ελεύθερες δοκιμές
Μηχανοκίνητα

16:05
COSMOTE SPORT 7 HD
Moto2
Liqui Moly Motorrad Grand Prix Deutschland – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 2

17:00
ΕΡΤ3
Σερβία – Πουέρτο Ρίκο
Διεθνές Τουρνουά Ακρόπολις

18:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Tiafoe F. – Shapovalov D.
ATP 500 Τένις

18:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Humbert U. – Korda S.
ATP Noventi Open – Halle

18:30
ΕΡΤ Sports 2
Ημιτελικός
FINA Women’s World League

18:50
ANT1
Κροατία – Τσεχία
Euro 2020

20:00
ΕΡΤ3
Ελλάδα – Μεξικό
Διεθνές Τουρνουά Ακρόπολις

20:15
ΕΡΤ Sports 2
Ημιτελικός
FINA Women’s World League

21:50
ANT1
Αγγλία – Σκωτία
Euro 2020

00:00
ANT1
Euro Show

02:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Ατλάντα Χοκς – Φιλαδέλφια 76ερς
NBA Playoffs

03:00
OPEN TV
Αργεντινή – Ουρουγουάη
Copa America

05:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Λος Άντζελες Κλίπερς – Γιούτα Τζαζ
NBA Playoffs

καντε κλικ για να σχολιασετε

αφηστε μια απαντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Our Facebook Page

Advertisement

περισσοτερα για Αθλητικές Μεταδόσεις ημέρας