Connect with us

Β' ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

Β’ τοπική: Ξεχωρίζει το Πατίστα – Μεσσηνιακός και το Καλλιθέα – Βλαχόπουλο

  • , Β’ τοπική: Ξεχωρίζει το Πατίστα – Μεσσηνιακός και το Καλλιθέα – Βλαχόπουλο
, Β’ τοπική: Ξεχωρίζει το Πατίστα – Μεσσηνιακός και το Καλλιθέα – Βλαχόπουλο

Το ντέρμπι κορυφής του 1ου Ομίλου της Β’ τοπικής μεταξύ του Πατίστα και του Μεσσηνιακού που θα γίνει στο γήπεδο Δυτικής Παραλίας (10/11, 11:30), αλλά και η αναμέτρηση Π.Α.Ο. Καλλιθέας – Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου για τον 3ο Όμιλο (9/11, 15:00) ξεχωρίζουν από το πρόγραμμα της 4ης αγωνιστικής της Β’ τοπικής.

Από ‘κει και πέρα, ο πρωτοπόρος του 2ου Ομίλου Διαγόρας Κοπανακίου υποδέχεται τον Ατρόμητο Πλατέος, ενώ εκτός έδρας αποστολή κόντρα στον Νέστωρ Πύλου έχει η πρωτοπόρος του 3ου Ομίλου (μαζί με Παπαφλέσσα Βλαχ.) Α.Ε. Λογγάς.

Συνοπτικά το πρόγραμμα της 4ης αγωνιστικής:

1ος Όμιλος

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣΣάβ.09/1115:00ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ – ΑΠΣ ΑΡΙΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΚυρ.10/1111:00, ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ – ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣΚυρ.10/1111:30ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣΚυρ.10/1115:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.
Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ – ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’Δευτ.11/1115:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.

Ρεπό: ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ


2ος Όμιλος

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ – Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣΝΕΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάβ.09/1115:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΣάβ.09/1115:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ – ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΒΑΛΥΡΑΣΣάβ.09/1115:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΓΑΚΗΣ Ν., ΚΑΜΑΙ Α.
ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυρ.10/1111:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – Π.Α.Ο.Κ.ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’Κυρ.10/1111:00ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.


Ρεπό:
 ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ


3ος Όμιλος

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτ.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ0-3 α.α.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάβ.09/1115:00ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΧΑΡΜΠΟΥΤ Σ.
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάβ.09/1115:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάβ.09/1115:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ – Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΜΕΘΩΝΗΣΚυρ.10/1115:00ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.

Ρεπό: ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ


Η βαθμολογία

1ος Όμιλος

ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΥπέρΚατά
1.ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.7321062
2.Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ7321074
3.ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ5312064
4.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ4211071
5.ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ4211030
6.ΑΠΣ ΑΡΙΣ4211032
7.ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ1301238
8.ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ1201113
9.Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ1301226
10.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ0200235
11.Α.Ο. ΦΑΡΑΙ0100106


2ος Όμιλος

ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΥπέρΚατά
1.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ7321081
2.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ6320182
3.Π.Α.Ο.Κ.6320185
4.ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ5312063
5.ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ4211061
6.ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ4211032
7.ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ3310226
8.ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ2302167
9.ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ13012511
10.Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ13012413
11.ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ1201138


3ος Όμιλος

ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΥπέρΚατά
1.Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ93300185
2.ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ93300143
3.Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ7321091
4.ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ6220071
5.ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ43111311
6.Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ3210147
7.ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ3310267
8.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ3310245
9.ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ0200206
10.ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ03003312
11.Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ03003212

καντε κλικ για να σχολιασετε

αφηστε μια απαντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Our Facebook Page

περισσοτερα για Β' ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ