Connect with us

Β' ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

Β’ τοπική: “Τρένα” Ερμής και Δόξα, “διπλά” για Λαίικα, Νέστωρ Πύλου, νίκησαν εντός Διαγόρας Κοπανακίου, Ολυμπιακός Διαβολιτσίου

  • , Β’ τοπική: “Τρένα” Ερμής και Δόξα, “διπλά” για Λαίικα, Νέστωρ Πύλου, νίκησαν εντός Διαγόρας Κοπανακίου, Ολυμπιακός Διαβολιτσίου
, Β’ τοπική: “Τρένα” Ερμής και Δόξα, “διπλά” για Λαίικα, Νέστωρ Πύλου, νίκησαν εντός Διαγόρας Κοπανακίου, Ολυμπιακός Διαβολιτσίου

Με νίκες συνέχισαν τις υποχρεώσεις τους στην 4η στροφή του πρωταθλήματος της Β’ τοπικής ο Α.Ο Λαιΐκων (1ος), ο Ερμής, ο Διαγόρας Κοπανακίου (2ος), η Δόξα και ο Νέστωρ Πύλου (3ος).

, Β’ τοπική: “Τρένα” Ερμής και Δόξα, “διπλά” για Λαίικα, Νέστωρ Πύλου, νίκησαν εντός Διαγόρας Κοπανακίου, Ολυμπιακός Διαβολιτσίου

Π.Α.Ο.Κ. 0-5 Α.Ο. Λαιΐκων

Στον 1ο Όμιλο, ο Α.Ο. Λαιΐκων είχε εύκολο έργο στο “Πέτρος Γεωργανάς” κερδίζοντας με 5-0 τον Π.Α.Ο.Κ. Καλαμάτας.

Η ομάδα του Παναγιώτη Ζουζούνη χρειάστηκε δεκατρία λεπτά για να… καθαρίσει την υπόθεση νίκη, που ήταν η δεύτερη φετινή.

Ο Μπαλιγκό-Βρυώνης σκόραρε στο 5′, ο Τοντέρικα στο 11′, ο Γιάννης Δημητρίου στο 13′ και όλα είχαν κριθεί.

Ο Μπαλιγκό-Βρυώνης πέτυχε ακόμη δύο τέρματα στο δεύτερο ημίχρονο (73′, 80′) και έκανε χατ-τρικ, διαμορφώνοντας το τελικό σκορ.

, Β’ τοπική: “Τρένα” Ερμής και Δόξα, “διπλά” για Λαίικα, Νέστωρ Πύλου, νίκησαν εντός Διαγόρας Κοπανακίου, Ολυμπιακός Διαβολιτσίου

Κυπάρισσος Τριφυλίας 2-3 Ερμής Καλ.

Την τρίτη του φετινή εκτός έδρας νίκη και τέταρτη σε ισάριθμα παιχνίδια σημείωσε ο Ερμής στον 2ο Όμιλο, που μετά την Βαλύρα και το Κοπανάκι, “άλωσε” και την Κυπαρισσία.

Η ομάδα του Αργύρη Λιάππα επιβλήθηκε 3-2 του νεοσύστατου Κυπάρισσου Τριφυλίας και για ακόμη μία εβδομάδα απολαμβάνει τη μοναξιά της κορυφής με το απόλυτο συγκομιδής βαθμών.

, Β’ τοπική: “Τρένα” Ερμής και Δόξα, “διπλά” για Λαίικα, Νέστωρ Πύλου, νίκησαν εντός Διαγόρας Κοπανακίου, Ολυμπιακός Διαβολιτσίου, Β’ τοπική: “Τρένα” Ερμής και Δόξα, “διπλά” για Λαίικα, Νέστωρ Πύλου, νίκησαν εντός Διαγόρας Κοπανακίου, Ολυμπιακός Διαβολιτσίου

Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν δύο φορές (31′ Μέγγος, 62′ Κράκουλι), αλλά οι γηπεδούχοι απάντησαν σε ισάριθμες περιπτώσεις (50′ Βέβες, 65′ Ζουρτσάνος).

Ο Κράκουλι με το δεύτερο προσωπικό του τέρμα “λύτρωσε” τους Καλαματιανούς στο 79′.

Διαγόρας Κοπανακίου 3-0 Νίκη Πλάτης

O Διαγόρας Κοπανακίου πέτυχε την πρώτη του φετινή εντός έδρας νίκη, επικρατώντας 3-0 της Νίκη Πλάτης.

Για ακόμη μία αγωνιστική οι μόνιμοι σκόρερ της ομάδας βρήκαν το δρόμο προς τα δίχτυα και ο Διαγόρας διατηρήθηκε έτσι στο -3 από την κορυφή.

O παίκτης-προπονητής, Γιώργος Μητρόπουλος σημείωσε δύο γκολ (46′, 58′) και έφτασε 6, ενώ στο πρώτο λεπτό του επιπρόσθετου χρόνου ο Καπόγλης με το 4ο του τέρμα στη σεζόν διαμόρφωσε το τελικό αποτέλεσμα.

Ολυμπιακός Διαβολιτσίου 2-1 Αστέρας Βαλύρας

Tην πρώτη του νίκη μετά την επανίδρυσή του πέτυχε ο Ολυμπιακός Διαβολιτσίου.

Οι “ερυθρόλευκοι” επικράτησαν 2-1 του Αστέρα Βαλύρας στο “Καπετάν Βασίλης Κωνσταντακόπουλος” με γκολ των Ζάγουρα στο 10′ και Σουλαντίκα στο 51′.

Ενδιάμεσα οι φιλοξενούμενοι είχαν φέρει το παιχνίδι στα ίσα με τον Καρύδη (31′).

Α.Ε. Γαργαλιάνων 2-3 Δόξα Καλ.

Και η δεύτερη φετινή έξοδος της Δόξας από την Καλαμάτα συνδυάστηκε με νίκη στον 3ο Όμιλο.

Το συγκρότημα του Γιώργου Γκέγκα ξεπέρασε το εμπόδιο της Α.Ε. Γαργαλιάνων με 4-0 και συνεχίζει να προπορεύεται στον βαθμολογικό πίνακα.

Στο 36′ ο Βακαλόπουλος σκόραρε άθελά του στην εστία της ομάδας του (0-1), ενώ στο 51′ ο Μπάλλας έκανε το 0-2.

Στο 72′ ο Δρακουλάκος ανέβασε τον δείκτη του σκορ στο 0-3 και πέντε λεπτά αργότερα ο Λύρας διαμόρφωσε το τελικό 0-4.

Αξίζει να σημειωθεί πως από το 73ο λεπτό οι Γαργαλιανιώτες έπαιζαν με 10 παίκτες λόγω αποβολή του Τσέκερη με απευθείας κόκκινη.

, Β’ τοπική: “Τρένα” Ερμής και Δόξα, “διπλά” για Λαίικα, Νέστωρ Πύλου, νίκησαν εντός Διαγόρας Κοπανακίου, Ολυμπιακός Διαβολιτσίου

Νέδουσα Αλαγονίας 0-1 Νέστωρ Πύλου

Με το “τρίποντο” στις… αποσκευές του έφυγε από το “Παναγιώτης Μπαχράμης” ο Νέστωρ Πύλου στο ματς με αντίπαλο την Νέδουσα Αλαγονίας.

Χάρη στο γκολ που πέτυχε ο αειθαλής κεντρικός αμυντικός, Φίλιππος Μπάλλας στο 75′, οι Πυλιώτες έφτασαν στην δεύτερη φετινή τους νίκη.

Στο 86′ αποβλήθηκε με 2η κίτρινη ο Καλογερόπουλος του Νέστωρ Πύλου γιατί διαπληκτίστηκε με αντίπαλο.

Οι συνθέσεις

Π.Α.Ο.Κ. (Νίκος Γιακουμής): Ταμπάκης, Δημήτρης Σακκάς (65′ Τσόλκας), Μπαλαμπάνης, Κούτης, Κοκκορόγιαννης, Ξερέας (46′ Σωτηρόπουλος), Ψυρρής, Λεβεντόπουλος (54′ Γιακουμής), Ηλίας Σακκάς, Αργυρόπουλος (46′ Νάτσης).

Α.Ο. Λαιΐκων (Παναγιώτης Ζουζούνης): Παναγιώτης Αναστασόπουλος (65′ Κάρλος), Ταβουλαρέας, Γεωργίκος, Καννάς, Βασίλης Π. Δημητρίου, Γιάννης Δημητρίου (46′ Θοδωρής Αναστασόπουλος), Τοντέρικα, Βασίλης Ι. Δημητρίου (65′ Αλέξης Δημητρίου), Μπαλιγκό-Βρυώνης, Μανεσιώτης, Κυριαζόπουλος (46′ Σκουρτσίδης).

Διαγόρας Κοπανακίου (Γιώργος Μητρόπουλος): Ματθαίος-Λίβας, Κουτσούλης, Κοσμάς, Διακουμής, Καμπούκος (32′ Ηλιόπουλος), Μαρίνης, Καπόγλης, Γκότσης, Τρουπάκης, Σιγέρης (64′ Γιαννακόπουλος), Μητρόπουλος.

Νίκη Πλάτης (Ανδρέας Μητρόπουλος): Βασιλόπουλος, Γιαννόπουλος, Γριβοκωστόπουλος (75′ Μάνι), Στυλιανός, Πράνταλος, Γκίνο, Χρονόπουλος (52′ Λαμπρόπουλος), Μεϊντάνης, Τσοροβάς, Φαρμάκης (71′ Διονυσόπουλος), Φλαριώτης (46′ Μιχαλακόπουλος).

Ολυμπιακός Διαβολιτσίου (Γιάννης Αντωνόπουλος): Παπαδόπουλος, Παναγιώτης Αντωνόπουλος (66′ Διαγούπης), Αλεξανδρής, Τσιόγκας, Σβερκούνος, Αθανασόπουλος, Σουλαντίκας, Κοσκολός (46′ Ντονάς), Ζάγουρας (73′ Τσιλίκος0, Παπαδόγιαννης, Τζιανής.

Αστέρας Βαλύρας (Κώστας Ζησιμάτος): Γεωργόπουλος, Μπουρίκας (23′ Θεοδωρόπουλος), Βασίλης Καυκούλας, Σιάγκρης, Πανταζής, Γιώργος Τσιγάρος (61′ Κωνσταντέλος), Θοδωρής Καυκούλας (70′ Δουλάμης), Ανδριανόπουλος, Καρύδης, Αργύρης Τσιγάρος (61′ Νίκας), Μπελαούρης.

Κυπάρισσος Τριφυλίας (Παναγιώτης Ανδρεόπουλος): Ανδρουτσάκης, Μανδραπήλιας, Νικολόπουλος (75′ Στρατικόπουλος), Παπαγεωργίου (75′ Γκοτσόπουλος), Μποϊλές, Γεωργομήτρος, Ζουρτσάνος, Αντωνόπουλος (55′ Στρίγγας), Βέβες, Καζάκος, Σαμπαζιώτης (75′ Γιαννόπουλος).

, Β’ τοπική: “Τρένα” Ερμής και Δόξα, “διπλά” για Λαίικα, Νέστωρ Πύλου, νίκησαν εντός Διαγόρας Κοπανακίου, Ολυμπιακός Διαβολιτσίου

Ερμής Καλ. (Αργύρης Λιάππας): Μανωλέας, Κουτρής (46′ Ορφανός), Κώστας Δημητρίου (69′ Πάλιουρας), Βαλτασάρος, Κατσαμπάνης (90+3′ Γκίζας), Μέγγος, Τόμασεκ (82′ Κολοσάι), Κιόρρι, Κράκουλι, Κωνσταντόπουλος, Τσίμπουρης.

, Β’ τοπική: “Τρένα” Ερμής και Δόξα, “διπλά” για Λαίικα, Νέστωρ Πύλου, νίκησαν εντός Διαγόρας Κοπανακίου, Ολυμπιακός Διαβολιτσίου

Α.Ε. Γαργαλιάνων (Νίκος Τσέκερης): Λαμπίρης, Βακαλόπουλος, Κωνσταντόπουλος, Μάγκος, Πετρόπουλος (77′ Θερμός), Δημητρόπουλος, Γεωργιόπουλος (77′ Κυριακίδης), Καρλής (80′ Σερέτης), Πανταζής, Καμπύλης (72′ Γκιώνης), Κανονιέρης (72′ Ζόμπολος).

Δόξα Καλ. (Γιώργος Γκέγκας): Γιαννακόπουλος, Λαμπρόπουλος (64′ Χαλίλι), Σταύρος Δημόπουλος, Βούλγαρης, Κωνσταντακόπουλος, Παπανικολόπουλος (75′ Χότζα), Σκαφιδάς, Μπάλλας, Δρακουλάκος (75′ Καψαμπέλης), Λύρας, Πικιός (60′ Τσαγκάρης).

Νέδουσα Αλαγονίας (Νικήτας Λαδάς): Μιχαλόπουλος, Χρόνης Γιαννούλης (66′ Δούβας), Μπαλιγκό-Βρυώνης, Μπάμπης Γιαννούλης, Μαρίτσας, Κουρεντζής (46′ Μπάκας), Αντωνέας, Βλάσσης, Φιλίνης, Τοντέρικα, Σακκάς.

Νεστωρ Πύλου (Ηλίας Γουρνάς): Τσαρπάλας, Καρλής, Λακριντής, Μπάλλας, Μπαρδόσι, Αρβανίτης, Καλδής, Τσέρτος, Οικονόμου (85′ Λακισιώτης), Καλογερόπουλος, Γκούρος.

, Β’ τοπική: “Τρένα” Ερμής και Δόξα, “διπλά” για Λαίικα, Νέστωρ Πύλου, νίκησαν εντός Διαγόρας Κοπανακίου, Ολυμπιακός Διαβολιτσίου

Τα αποτελέσματα και το υπόλοιπο πρόγραμμα της 4ης αγωνιστικής:

1ος Όμιλος

Σάββατο 31/10
Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ο. Λαιΐκων 0-5 (5′, 73′, 80′ Μπαλιγκό-Βρυώνης, 11′ Τοντέρικα, 13′ Γιάννης Δημητρίου)

Κυριακή 01/11
Πράσινα Πουλιά – Αίαντας (11:00, “Π. Μπαχράμης”)
Παναθηναϊκός – Ίκαρος (11:00, “Γ. Λουκαρέας”)
Θύελλα Παραλίας – Πατίστα (11:00, Δυτικής Παραλίας)
Δαναός – Κεραυνός (15:00, Αθλητικό Κέντρο Ε.Π.Σ.Μ.)

2ος Όμιλος

Σάββατο 31/10
Κυπάρισσος Τριφυλίας – Ερμής 2-3 (50′ Βέβες, 65′ Ζουρτσάνος – 31′ Μέγγος, 62′, 79′ Κράκουλι)
Διαγόρας Κοπανακίου – Νίκη Πλάτης 3-0 (46′, 58′ Μητρόπουλος, 90+1′ Καπόγλης)
Ολυμπιακός Διαβολιτσίου – Αστέρας Βαλύρας 2-1 (10′ Ζάγουρας, 51′ Σουλαντίκας – 31′ Καρύδης)
Α.Ο. Ασπροχώματος – Πανευαϊκός 0-3 α.α.
Παπαφλέσσας Άμφειας – Θύελλα Μερόπης 0-3 α.α
Ρεπό: Ατρόμητος Πλατύ

3ος Όμιλος

Σάββατο 31/10
Α.Ε. Γαργαλιάνων – Δόξα 0-4 (36′ αυτ. Βακαλόπουλος, 51′ Μπάλλας, 72′ Δρακουλάκος, 77′ Λύρας)
Νέδουσα Αλαγονίας – Νέστωρ Πύλου 0-1 (75′ Μπάλλας)

Κυριακή 01/11
Στενωσιά – Μεσσηνιακός (15:00, Σουληναρίου)
Π.Α.Ο. Καλλιθέας – Ακαδημία Παμίσου (15:000, Καλλιθέας)
Παπαφλέσσσας Βλαχόπουλου – Φοινικούντα (15:00, Βλαχόπουλου)

Η βαθμολογία

1ος Όμιλος

1. Δαναός 9 (16-4)
2. Πατίστα 9 (13-3)
3. Κεραυνός 6 (6-4)
4. Α.Ο. Λαΐκων 6** (10-5)
5. Παναθηναϊκός 6* (3-0)
6.  Αίαντας 4 (8-4)
7. Θύελλα Παραλίας 4 (6-5)
8. Πράσινα Πουλιά 0* (3-6)
9. Α.Ε.Π.Σ. Άρις 0** (3-12)
10. Π.Α.Ο.Κ. 0 (1-11)
11. Ίκαρος 0* (1-11)

*Ρεπό έχουν κάνει ο Παναθηναϊκός, τα Πράσινα Πουλιά, ο Ίκαρος και ο Α.Ε.Π.Σ. Άρις.
**Εκκρεμεί η αναμέτρηση Α.Ο. Λαιΐκων – Α.Ε.Π.Σ. Άρις.

, Β’ τοπική: “Τρένα” Ερμής και Δόξα, “διπλά” για Λαίικα, Νέστωρ Πύλου, νίκησαν εντός Διαγόρας Κοπανακίου, Ολυμπιακός Διαβολιτσίου

2ος Όμιλος

1. Ερμής Καλ. 12 (10-5)
2. Διαγόρας Κοπανακίου 9 (11-5)
3. Θύελλα Μερόπης 7* (10-1)
4. Ατρόμητος Πλατύ 6* (12-4)
5. Πανευαϊκός 3** (8-4)
6. Αστέρας Βαλύρας 4 (5-6)
7. Νίκη Πλάτης 3 (7-10)
8. Ολυμπιακός Διαβολιτσίου 3** (4-10)
9. Κυπάρισσος Τριφυλίας 3 (7-17)
10. Α.Ο. Ασπροχώματος 0*** (0-6)
11. Παπαφλέσσας Άμφειας 0*** (0-6)

*Ρεπό έχει κάνει η Θύελλα Μερόπης και ο Ατρόμητος Πλατύ.
**Ο Πανευαϊκός και ο Ολυμπιακός Διαβολιτσίου έχουν έναν αγώνα λιγότερο.
***Ο Παπαφλέσσας Άμφειας και ο Α.Ο. Ασπροχώματος δεν συμμετέχουν στο πρωτάθλημα.

3ος Όμιλος

1. Δόξα Καλ. 12 (8-1)
2. Μεσσηνιακός 6 (7-3)
3. Νέστωρ Πύλου 6 (3-5)
4. Νέδουσα Αλαγονίας 6 (6-4)
5. Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου 6 (6-5)
6. Π.Α.Ο. Καλλιθέας 4 (3-3)
7. Α.Ο. Στενωσιάς 4 (4-4)
8. Ακαδημία Παμίσου 3 (6-8)
9. Α.Ε. Γαργαλιάνων 1 (5-12)
10. Α.Ο. Φοινικούντας 1 (1-4)

Η επόμενη αγωνιστική (5η)

1ος Όμιλος

Πατίστα – Π.Α.Ο.Κ.
Αίαντας – Α.Ο. Λαιΐκων
Α.Ε.Π.Σ. Άρις – Παναθηναϊκός
Ίκαρος – Πράσινα Πουλιά
Δαναός – Θύελλα Παραλίας
Ρεπό: Κεραυνός

, Β’ τοπική: “Τρένα” Ερμής και Δόξα, “διπλά” για Λαίικα, Νέστωρ Πύλου, νίκησαν εντός Διαγόρας Κοπανακίου, Ολυμπιακός Διαβολιτσίου

2ος Όμιλος

Κυπάρισσος Τριφυλίας – Ολυμπιακός Διαβολιτσίου
Αστέρας Βαλύρας – Διαγόρας Κοπανακίου
Πανευαϊκός – Νίκη Πλάτης
Ατρόμητος Πλατύ – Παπαφλέσσας Άμφειας 3-0 α.α.
Θύελλα Μερόπης – Α.Ο. Ασπροχώματος 3-0 α.α.
Ρεπό: Ερμής

3ος Όμιλος

Νέστωρ Πύλου – Α.Ε. Γαργαλιάνων
Ακαδημία Παμίσου – Δόξα
Φοινικούντα – Στενωσιά
Μεσσηνιακός – Π.Α.Ο. Καλλιθέας
Νέδουσα Αλαγονίας – Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου

Ο πίνακας των σκόρερ

1ος Όμιλος

9 γκολ
Γιάννης Ηλιόπουλος (Δαναός)

4 γκολ: Τέλης Μπαλιγκό-Βρυώνης

3 γκολ: Αιγέας Κλάδης (Δαναός), Δημήτρης Σαρδέλης, Παναγιώτης Κακαλέτρης, Στάθης Ντάβος (Πατίστα), Γιώργος Βρεττέας (Κεραυνός)

2 γκολ: Γιάννης Τοντέρικα (Α.Ο. Λαιΐκων), Εράλντ Μουράτι (Παναθηναϊκός), Αλέξανδρος Γκράσης, Δημήτρης Χόχολης, Νίκος Καραγιαννίδης, Μάνθος Στυλιανόπουλος, Ρενάτο Νέμπια (Θύελλα Παραλίας)

1 γκολ: Γιάννης Γυφτοχρήστος, Γιώργος Καρελάς, Κωνσταντίνος Μαστορέας, Μιλτιάδης Δολαπτσής (Δαναός), Αντώνης Φράγκος, Ανδρέας Σικαλιάς, Χρήστος Νικολακέας (Πατίστα), Παναγιώτης Γιαννουκάκης, Δημήτρης Μυστριώτης (Κεραυνός), Δημήτρης Ζόμπολας (Παναθηναϊκός), Βασίλης Τσουλάκος, Διονύσης Κοντογόνης, Παναγιώτης Κωνσταντακόπουλος, Βαγγέλης Κολοκάθης (Αίαντας), Γιάννης Δημητρίου, Μάριος Καννάς, Γιώργος Κυριαζόπουλος, Βασίλης Π. Δημητρίου (Α.Ο. Λαιΐκων), Ταουλάντ Κούκα, Δημήτρης Γεωργόπουλος, Γιάννης Καλύβας (Πράσινα Πουλιά), Ηλίας Σακκάς (Π.Α.Ο.Κ.), Παναγιώτης Νίκας (Ίκαρος)

αυτογκόλ: Κώστας Βαμβακάς (Α.Ε.Π.Σ. Άρις), Ανδρέας Μπαλαμπάνης (Π.Α.Ο.Κ.)

, Β’ τοπική: “Τρένα” Ερμής και Δόξα, “διπλά” για Λαίικα, Νέστωρ Πύλου, νίκησαν εντός Διαγόρας Κοπανακίου, Ολυμπιακός Διαβολιτσίου

2ος Όμιλος

6 γκολ: Γιώργος Μητρόπουλος (Διαγόρας Κοπανακίου)

5 γκολ: Ματέο Κράκουλι (Ερμής Καλ.)

4 γκολ: Παναγιώτης Καπόγλης (Διαγόρας Κοπανακίου)

3 γκολ: Γιάννης Καρύδης (Αστέρας Βαλύρας), Γιάννης Τσοροβάς (Νίκη Πλάτης)

2 γκολ: Νίκος Βαλσαμάκης, Αντώνης Λογκαράκης, Γιώργος Λινάς (Ατρόμητος Πλατύ), Δημήτρης Κυρκιλής, Γιώργος Μπινίσκος (Θύελλα Μερόπης), Γιάννης Ζάκκας (Πανευαϊκός), Θοδωρής Ζουρτσάνος, Αιμιλιανός Βέβες (Κυπάρισσος Τριφυλίας)

1 γκολ: Παναγιώτης Μέγγος, Στέφανος Κατσαμπάνης, Γιώργος Γκίζας, Ηλίας Δημητρίου (Ερμής Καλ.), Παναγιώτης Λαδάς, Βασίλης Μιχάλακας, Νίκος Γιαννακόπουλος, Γιώργος Αλεβίζος, Γιώργος Σκουφάκης (Ατρόμητος Πλατύ), Δημήτρης Γιακουμής (Διαγόρας Κοπανακίου), Γιάννης Μπούζας, Τάσος Ζαμπάρας, Βαγγέλης Παπαδόπουλος (Θύελλα Μερόπης), Γιώργος Γεωργακόπουλος, Ευθύμης Πανταζής (Αστέρας Βαλύρας), Χρήστος Λαμπρόπουλος, Ανδρέας Φαρμάκης, Μπάμπης Φλαριώτης, Παναγιώτης Γιαννόπουλος (Νίκη Πλάτης), Γρηγόρης Ζάγουρας, Παναγιώτης Σουλαντίκας, Χρήστος Τζιανής, Δημήτρης Κοσκολός (Ολυμπιακός Διαβολιτσίου)

αυτογκόλ
Δημήτρης Διακουμής (Διαγόρας Κοπανακίου)

3ος Όμιλος

4 γκολ: Κώστας Καρρόπουλος (Ακαδημία Παμίσου)

2 γκολ: Γιάννης Πικιός (Δόξα), Λάμπρος Κωστόπουλος, Κώστας Ψώνης (Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου), Γιάννης Σακκάς (Νέδουσα Αλαγονίας)

1 γκολ: Σταύρος Μπάλλας, Θοδωρής Δρακουλάκος, Γιάννης Λύρας, Δημήτρης Σκαφιδάς, Σταύρος Δημόπουλος (Δόξα Καλ.), Δημήτρης Μωραγιάννης, Σωτήρης Κριτσωτάκης, Νίκος Μουλιάτος, Ηλίας Αναστασόπουλος, Χρήστος Μαργιόλης, Αλέξανδρος Καραγιαννίδης, Περικλής Τσικούρης (Μεσσηνιακός), Βασίλης Γιάνναρης, Παναγιώτης Τσώνης (Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου), Φλορίν Τοντέρικα, Χρήστος Παπούλιας, Σπύρος Αντωνέας, Κώστας Κορομηλάς (Νέδουσα Αλαγονίας), Νίκος Μεμουσάι, Δημήτρης Μπουντάς, Έντρι Σαμπάνι (Π.Α.Ο. Καλλιθέας), Βασίλης Ντοχάς, Νίκος Μητρόπουλος, Στέλιος Καγιανάς (Α.Ο. Στενωσιάς), Τάσος Κανονιέρης, Ανδρέας Παντελής, Σταύρος Θερμός, Πέτρος Πετρόπουλος, Αλέξανδρος Μάγκος (Α.Ε. Γαργαλιάνων), Εμιλιάνο Τσέλα (Ακαδημία Παμίσου), Φίλιππος Μπάλλας, Τάσος Λακριντής, Παναγιώτης Οικονόμου, Ηλίας Κοτσίρης (Α.Ο. Φοινικούντας)

αυτογκόλ
Γιώργος Βακαλόπουλος (Α.Ε. Γαργαλιάνων), Θοδωρής Χρόνης (Α.Ο. Στενωσιάς), Α.Κ. Αλοιμένος (Ακαδημία Παμίσου)

καντε κλικ για να σχολιασετε

αφηστε μια απαντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Our Facebook Page

Advertisement

περισσοτερα για Β' ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ