, Super League: Στο 93′ ο ΟΦΗ έσωσε τον βαθμό απέναντι στον μαχητικό ΠΑΣ Γιάννινα (βίντεο)

Χάρη στο γκολ του Ναμπί, που είχε περάσει νωρίτερα ως αλλαγή, οι Κρητικοί ισοφάρισαν σε 1-1 τους Ηπειρώτες

Βαθμούς και εντυπώσεις μοιράστηκαν ΟΦΗ και ΠΑΣ Γιάννινα στην Κρήτη, αφού οι γηπεδούχοι έκλεψαν την μπουκιά (βλ. τρίποντο) από το στόμα των φιλοξενούμενων, που μέχρι το 92′ κρατούσαν τη νίκη στα χέρια τους, χάρη στο γκολ του Περέα στα πρώτα λεπτά του δευτέρου ημιχρόνου.

Ωστόσο, ο Ναμπί, που νωρίτερα είχε περάσει ως αλλαγή, είχε διαφορετική άποψη και στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων πέτυχε το γκολ της ισοφάρισης, χαρίζοντας τον βαθμό στην ομάδα του.