, Super League: Στις καθυστερήσεις γλίτωσε την ήττα η ΑΕΚ, 1-1 στη Ν. Σμύρνη (βίντεο)

Δεν έκλεισε την κανονική διάρκεια της χρονιάς με τον καλύτερο τρόπο η Ενωση που στραβοπάτησε στη Νέα Σμύρνη απέναντι στο μαχητικό σύνολο του Λεωνίδα Βόκολου.

Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν στο 45+1′ με τον Εμμανουηλίδη, έχασαν πολλές ευκαιρίες και η ομάδα του Μάσιμο Καρέρα ισοφάρισε στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων με τον Βίκτωρα Κλωναρίδη.

Πανιώνιος (Λ. Βόκολος): Κότνικ, Ρέντζας, Ντομίνγκες, Σταυρόπουλος, Σαραμαντάς, Οικονομίδης (84’ Λυμπεράκης), Παπαγεωργίου, Εμμανουηλίδης (90+1’ Καμαρά), Τσιλούλης, Παπανικολάου, Αραμπούλι (89’ Ρέτσος)

ΑΕΚ (Μ. Καρέρα): Τσιντώτας, Χουλτ, Λάτσι, Σβάρνας, Παουλίνιο, Σιμόες, Σαμπανάτζοβιτς (71’ Σιμάνσκι), Μάνταλος, Αλμπάνης (46’ Κλωναρίδης), Βέρντε (77’ Μαχαίρας), Αραούχο