Connect with us

Α1' ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

Πρόγραμμα και διαιτητές σε Α1, Β’ τοπική

  • , Πρόγραμμα και διαιτητές σε Α1, Β’ τοπική
, Πρόγραμμα και διαιτητές σε Α1, Β’ τοπική

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές στα πρωταθλήματα Α1 και Β’ τοπικής Μεσσηνίας το Σαββατοκύριακο έχουν ως εξής:

 

Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητές
9.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’Σάββατο19/10/1915:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
10.ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣΣάββατο19/10/1915:30ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΓΑΚΗΣ Ν., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
11.ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ – Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥΑΡΙΟΣΣάββατο19/10/1915:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
12.ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. – Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο19/10/1915:30ΚΑΥΚΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.
13.ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή20/10/1915:30ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
14.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’Κυριακή20/10/1915:30ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
15.ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΚυριακή20/10/1915:30ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΓΑΚΗΣ Ν., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητές
16.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΠΣ ΑΡΙΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή20/10/1911:00ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ.
17.ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣΚυριακή20/10/1911:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
18.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣΚυριακή20/10/1915:30ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.
19.Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ – ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’Δευτέρα21/10/1915:30ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.
20.ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη23/10/1915:30
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητές
21.ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο19/10/1915:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΛΙΑΝΟΣ Π.
22.ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΜΕΛΙΓΑΛΑΣάββατο19/10/1915:30ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.
23.ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΚυριακή20/10/1911:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΓΑΚΗΣ Ν., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
24.Π.Α.Ο.Κ. – ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή20/10/1911:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ.
25.ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’Κυριακή20/10/1911:00ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΚΑΜΑΙ Α.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητές
26.ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ – ΑΣ ΔΑΝΑΟΣΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣάββατο19/10/1915:30ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΚΑΜΑΙ Α.
27.Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΣάββατο19/10/1915:30ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.
28.Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ – Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή20/10/1911:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
29.Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή20/10/1915:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.
30.ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣΔευτέρα21/10/1915:30ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.

καντε κλικ για να σχολιασετε

αφηστε μια απαντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Our Facebook Page

Advertisement

περισσοτερα για Α1' ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ