Ολυμπιακός Ανάληψης – ΠΑΣ Ράχη 2-2: Δοκιμές και γκολ στον Αγ. Νικόλαο (φωτο)

, Ολυμπιακός Ανάληψης – ΠΑΣ Ράχη 2-2: Δοκιμές και γκολ στον Αγ. Νικόλαο (φωτο)

Γκολ και θέαμα στο πρώτο φιλικό προετοιμασίας για τον Ολυμπιακό Ανάληψης και τη Ράχη με το τελικό 2-2 να σφραγίζει τις προσπάθειες των δυο ομάδων στο γήπεδο Αγ. Νικολάου.

Η ομάδα του Νίκου Γεωργακλή πήρε προβάδισμα στο σκορ με τον Κοντομανωλόπουλου αλλά oι “κανονιέρηδες”, οι οποίοι έχουν ξεκινήσει μόλις μια εβδομάδα προετοιμασία, “γύρισαν” το ματς με σουτ του Τρικουράκη, λίγο πριν το ημίχρονο και του Κράκουλι στην επανάληψη.

Το τελικό 2-2 διαμόρφωσε ο Κακογιάννης με κεφαλιά αφού η μπάλα χτύπησε στο οριζόντιο δοκάρι και πέρασε την γραμμή.

Ολυμπιακός Ανάληψης: Κατσίποδας, Ξυδιάς, Παυλάκος, Κακογιάννης, Δημητρίου, Τσώνης, Σπύρος, Κοντομανωλόπουλος, Θεοδωρακόπουλος, Παπαθεοδώρου, Θεοδοσόπουλος

Αγωνίστηκαν και οι Βλάχος, Μαρινόπουλος, Καλογερόπουλος Γ., Χριστόπουλος, Δημητρακόπουλος, Χρονόπουλος, Σαραντόπουλος, Παπαβασιλόπουλος.

ΠΑΣ Ράχη: Τσέλα Μ., Κιόρι, Κωστέας Γ., Καπόγλης, Τσέλα Δ., Πολίτης, Τρικουράκης, Κωστέας Θαν., Καραπετυάν, Γεωργιόπουλος

Αγωνίστηκαν και οι Κοζομπόλης, Ζωγόπουλος, Βαλτασάρος, Μέγγος, Κράκουλι, Βράπι.

, Ολυμπιακός Ανάληψης – ΠΑΣ Ράχη 2-2: Δοκιμές και γκολ στον Αγ. Νικόλαο (φωτο) , Ολυμπιακός Ανάληψης – ΠΑΣ Ράχη 2-2: Δοκιμές και γκολ στον Αγ. Νικόλαο (φωτο)