Connect with us

LIFESTYLE

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (Σάββατο, 23/11)

  • , Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (Σάββατο, 23/11)
, Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (Σάββατο, 23/11)

Δείτε το σημερινό (23/11) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

09:55
Eurosport 1
Formula E, Σαουδική Αραβία
Μηχανοκίνητα

11:00
Eurosport 1
Παγκόσμιο Κύπελλο Levi
Σκι

11:00
Eurosport 2
Τελικός ανδρών
Κέρλινγκ

12:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Ρωσία – Καναδάς
Τελικοί Davis Cup by Rakuten 2019

12:00
novasports.gr
ΑΕΚ K19 – Άρης Κ19
Super League U19

12:10
Eurosport 2
Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι

14:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Αμβούργο – Ντινάμο Δρέσδης
Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία

14:00
ΕΡΤ Sports HD
ΠΑΟΚ – Βουλιαγμένη
Πόλο Α1 Ανδρών

14:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Λεγανές – Μπαρτσελόνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00
Eurosport 1
Formula E, Σαουδική Αραβία
Μηχανοκίνητα

14:05
Eurosport 2
Παγκόσμιο Κύπελλο Levi
Σκι

14:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Γουέστ Χαμ – Τότεναμ
Πρέμιερ Λιγκ

14:30
Novasports 2HD
Τσάρλτον – Κάρντιφ
Αγγλικό Ποδόσφαιρο

15:00
ΕΡΤ3
Θεσπρωτός – Τρίκαλα
Football League

15:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Παγκόσμιο Κύπελλο Ενόργανης Γυμναστικής
Ενόργανη Γυμναστική

15:30
COSMOTE SPORT 6 HD
Ρωσία – Καναδάς
Τελικοί Davis Cup by Rakuten 2019

15:45
ΕΡΤ Play4
Ιωνικός – Κολοσσός
Basket League

15:45
ΕΡΤ Play3
Λάρισα – Ήφαιστος
Basket League

15:45
ΕΡΤ Play2
ΠΑΟΚ – Ρέθυμνο
Basket League

15:45
ΕΡΤ Play1
Προμηθέας – Πανιώνιος
Basket League

16:00
FOX Sports
NCAA College Gameday 2019 Ε15
Πρεμιέρα

16:00
Eurosport 2
Τελικός γυναικών
Κέρλινγκ

16:00
Novasports 1HD
Αταλάντα – Γιουβέντους
Ιταλικό Ποδόσφαιρο

16:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Βόλφσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Βέρντερ Βρέμης – Σάλκε
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Φορτούνα Ντίσελντορφ – Μπάγερν Μονάχου
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 9 HD
Ουνιόν Βερολίνου – Γκλάντμπαχ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:50
Eurosport 1
Παγκόσμιο Κύπελλο
Σκι

17:00
COSMOTE SPORT 5 HD
Μπέτις – Βαλένθια
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Κρίσταλ Πάλας – Λίβερπουλ
Πρέμιερ Λιγκ

17:00
Novasports 4HD
Σουόνσι – Μίλγουολ
Ποδόσφαιρο

17:45
ΕΡΤ Sports HD
Λαύριο – ΑΕΚ
Basket League

18:30
Novasports 3HD
Λιόν – Νις
Γαλλικό Ποδόσφαιρο

19:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Τελικοί Davis Cup by Rakuten 2019
2ος ημιτελικός

19:00
Eurosport 2
ISL Λονδίνο
Κολύμβηση

19:00
Novasports 1HD
Μίλαν – Νάπολι
Ιταλικό Ποδόσφαιρο

19:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Λειψία – Κολωνία
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Μάντσεστερ Σίτι – Τσέλσι
Πρέμιερ Λιγκ

19:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Γρανάδα – Ατλέτικο Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
Novasports 2HD
Πανιώνιος – Ολυμπιακός
Super League

20:00
ΕΡΤ Sports HD
Λαμία – Ξάνθη
Super League

20:45
Novasports 4HD
Άγιαξ – Χεράκλες
Ολλανδικό Ποδόσφαιρο

21:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Μπαρτσελόνα – Φλένσμπουργκ
VELUX EHF Champions League

21:00
Novasports 3HD
Μετς – Ρεμς
Γαλλικό Ποδόσφαιρο

21:30
COSMOTE SPORT 9 HD
Μπούστο Αρσίτσιο – Σαν Μπερνάρντο Κούνεο
Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών

21:45
Novasports 1HD
Τορίνο – Ίντερ
Ιταλικό Ποδόσφαιρο

22:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Ρεάλ Μαδρίτης – Ρεάλ Σοσιεδάδ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:00
ONE Channel
Φλαμένγκο – Ρίβερ Πλέιτ
Ποδόσφαιρο Νότιας Αμερικής

22:30
COSMOTE SPORT 6 HD
Τελικοί Davis Cup by Rakuten 2019
2ος ημιτελικός

23:15
Eurosport 1
Global Champions Tour, Πράγα
Ιππασία

00:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Μινεσότα Τίμπεργουλβς – Φίνιξ Σανς
NBA

καντε κλικ για να σχολιασετε

αφηστε μια απαντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Our Facebook Page

Advertisement

περισσοτερα για LIFESTYLE