Connect with us

LIFESTYLE

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (Κυριακή, 1/12)

  • , Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (Κυριακή, 1/12)
, Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (Κυριακή, 1/12)

Το ντέρμπι κορυφής της Super League ανάμεσα στον Ολυμπιακό και τον ΠΑΟΚ, οι αναμετρήσεις του ποδοσφαιρικού και του μπασκετικού Παναθηναϊκού απέναντι σε Αστέρα Τρίπολης και Κολοσσό αντίστοιχα, η μονομαχία της Ατλέτικο με την Μπαρτσελόνα για την Πριμέρα Ντιβιζιόν και το Grand Prix της Formula 1 στο Άμπου Ντάμπι, ξεχωρίζoυν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Δείτε το σημερινό (1/12) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

10:00
Eurosport 1
Παγκόσμιο Κύπελλο Ρούκα
Σκι

10:25
Eurosport 2
Παγκόσμιο Κύπελλο Ανδρών, Κίνα
Πινγκ Πονγκ

11:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Lyttos Beach ITF World Tour 2019
Τελικός Απλού Ανδρών

11:00
Eurosport 1
Παγκόσμιο Κύπελλο Ρούκα
Σκι

12:15
ΕΡΤ Sports HD
Ιωνικός Ν.Φ. – ΑΕΚ
Κύπελλο Ελλάδας Ανδρών

12:20
Eurosport 1
Παγκόσμιο Κύπελλο Ρούκα
Σκι

12:25
COSMOTE SPORT 3 HD
Χέρτα Βερολίνου – Ντόρτμουντ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

13:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Σεβίλλη – Λεγανές
Ισπανικό Πρωτάθλημα

13:15
Eurosport 1
Παγκόσμιο Κύπελλο Έστερσουντ
Δίαθλο

13:15
Novasports 3HD
Τβέντε – Άγιαξ
Ολλανδικό Ποδόσφαιρο

13:30
COSMOTE SPORT 6 HD
Lyttos Beach ITF World Tour 2019
Τελικός Διπλού Ανδρών

13:30
Novasports 2HD
Γιουβέντους – Σασουόλο
Ιταλικό Ποδόσφαιρο

14:30
COSMOTE SPORT 9 HD
Ντάρμσταντ – Αρμίνια Μπίλεφελντ
Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία

14:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Στουτγκάρδη – Νόρντχορν
Liqui Moly Bundesliga

14:45
Eurosport 1
Παγκόσμιο Κύπελλο, Ρούκα
Σκι

14:50
ΕΡΤ Sports HD
Formula 1 2019 – Grand Prix Άμπου Ντάμπι
Αγώνας

15:00
COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1 2019 – Grand Prix Άμπου Ντάμπι
Αγώνας

15:00
ΕΡΤ3
Διαγόρας – Ολυμπιακός Βόλου
Football League

15:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Μπιλμπάο – Γρανάδα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

15:00
Eurosport 2
Βρετανικό Πρωτάθλημα
Σνούκερ

15:00
Novasports 1HD
Παναθηναϊκός – Αστέρας Τρίπολης
Super League 1

15:30
ΕΡΤ2
Κολοσσός – Παναθηναϊκός
Basket League

16:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Νόριτς – Άρσεναλ
Πρέμιερ Λιγκ

16:00
Novasports 24 HD
Λάτσιο – Ουντινέζε
Ιταλικό Ποδόσφαιρο

16:00
Novasports 5HD
Ναντ – Τουλούζ
Γαλλικό Ποδόσφαιρο

16:00
Novasports 3HD
Ίντερ – ΣΠΑΛ
Ιταλικό Ποδόσφαιρο

16:00
Novasports 4HD
Πάρμα – Μίλαν
Ιταλικό Ποδόσφαιρο

16:20
Eurosport 1
Παγκόσμιο Κύπελλο Εστερσουντ
Δίαθλο

16:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Καρσίγιακα – Φενέρμπαχτσε
TBF Basketball Super League

16:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Γκλάντμπαχ – Φράιμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

17:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Εσπανιόλ – Οσασούνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
ΕΡΤ Sports HD
Ξάνθη – Ατρόμητος
Super League 1

17:15
Novasports 2HD
Άρης – Λαμία
Super League 1

18:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Λαρντίνι Φιλοτράνο – Βολάλτο Καζέρτα
Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών

18:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Παρί Σεν Ζερμέν – Μπαρτσελόνα
EHF Champions League

18:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Λέστερ – Έβερτον
Πρέμιερ Λιγκ

19:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Βόλφσμπουργκ – Βέρντερ Βρέμης
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:00
Novasports 4HD
Νάπολι – Μπολόνια
Ιταλικό Ποδόσφαιρο

19:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Σαραγόσα – Ρεάλ Μαδρίτης
Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας

19:30
ΕΡΤ Sports HD
ΠΑΣ Γιάννινα – Πλατανιάς
Super League 2

19:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Χετάφε – Λεβάντε
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
Novasports 1HD
Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ
Super League 1

20:00
COSMOTE SPORT 8 HD
NCAA
Orlando Invitational Championship Game

20:35
COSMOTE SPORT 4 HD
Σακραμέντο Κινγκς – Ντένβερ Νάγκετς
NBA

21:00
Novasports 3HD
Έμεν – Αϊντχόφεν
Ολλανδικό Ποδόσφαιρο

21:45
Novasports 4HD
Βερόνα – Ρόμα
Ιταλικό Ποδόσφαιρο

22:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Ζιλ Βιθέντε – Σπόρτινγκ Λισαβόνας
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

22:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Ατλέτικο Μαδρίτης – Μπαρτσελόνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:00
Novasports 2HD
Μονακό – Παρί Σεν Ζερμέν
Γαλλικό Ποδόσφαιρο

23:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Λος Άντζελες Λέικερς – Ντάλας Μάβερικς
NBA

 

καντε κλικ για να σχολιασετε

αφηστε μια απαντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Our Facebook Page

περισσοτερα για LIFESTYLE