Connect with us

ΤΟΠΙΚΟ

Με την αναμέτρηση Π.Α.Σ. Ράχη – Πανευαϊκός τα εγκαίνια του “Π. Μπαχράμης”

  • , Με την αναμέτρηση Π.Α.Σ. Ράχη – Πανευαϊκός τα εγκαίνια του “Π. Μπαχράμης”
, Με την αναμέτρηση Π.Α.Σ. Ράχη – Πανευαϊκός τα εγκαίνια του “Π. Μπαχράμης”

Η πολυαναμενόμενη στιγμή για τις εννιά ομάδες που χρησιμοποιούν ως έδρα το γήπεδο “Παναγιώτης Μπαχράμης”, έφτασε.

Το ανακαινισμένο γήπεδο, θα ανοίξει επίσημα τις… πύλες του το προσεχές Σάββατο 23 Οκτώβρη και τα “εγκαίνια” θα γίνουν με την αναμέτρηση του Π.Α.Σ Ράχη με τον Α.Ο. Πανευαϊκό, για την 6η αγωνιστική του 2ου Ομίλου της Β’ τοπικής.

Συνοπτικά το πρόγραμμα του τριημέρου (23-25/11) σε Α’, Α1, Β’ τοπική, αλλά και των επαναληπτικών του κυπέλλου Μεσσηνίας σε μία εβδομάδα (27/11) έχει ως εξής:

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣΜΕΛΙΓΑΛΑΣάββατο23/11/1915:00
2.ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο23/11/1915:00
3.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ – ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο23/11/1915:00
4.ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ – Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή24/11/1914:00
5.ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ – ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή24/11/1915:00
6.Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΚυριακή24/11/1915:00
7.Α.Ε. ΜΑΝΗΣ – Α.Ε. ΑΒΙΑΣΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥΚυριακή24/11/1915:00
8.ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή24/11/1915:00
Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΔΩΡΙΟΥΣάββατο23/11/1915:00
10.ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΑΡΙΟΣΣάββατο23/11/1915:00
11.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’Σάββατο23/11/1915:00
12.ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο23/11/1915:00
13.Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’Κυριακή24/11/1915:00
14.ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣΚυριακή24/11/1915:00
15.ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή24/11/1918:00
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ – ΑΠΣ ΑΡΙΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣΣάββατο23/11/1915:00
17.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο23/11/1918:00
18.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣΚυριακή24/11/1911:30
19.Α.Ο. ΦΑΡΑΙ – ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή24/11/1915:00
20.Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ – Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’Δευτέρα25/11/1915:00
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ – Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣΔΗΜ “ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ”Σάββατο23/11/1915:00
22.ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ – ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΒΑΛΥΡΑΣΚυριακή24/11/1911:00
23.Π.Α.Ο.Κ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή24/11/1911:00
24.ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ – ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΚυριακή24/11/1911:00
25.ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’Κυριακή24/11/1911:30
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
26.Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ – Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο23/11/1915:00
27.ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΣ ΔΑΝΑΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣΚυριακή24/11/1900:00
28.ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή24/11/1911:30
29.Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή24/11/1915:00
30.ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ – Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΚυριακή24/11/1915:00
Δ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
(2η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
31.ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ – Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣΦΙΛΙΑΤΡΩΝΤετάρτη27/11/1915:00
32.ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣΑΡΙΟΣΤετάρτη27/11/1915:00
33.ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑΜΕΣΣΗΝΗΣΤετάρτη27/11/1915:00
34.Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ “ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΑΣΙΛΗΣΤετάρτη27/11/1915:00

 

καντε κλικ για να σχολιασετε

αφηστε μια απαντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Our Facebook Page

Advertisement

περισσοτερα για ΤΟΠΙΚΟ