ΕΠΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

ΕΠΣ Μεσσηνίας: Την Τετάρτη 20 Οκτωβρίου η συνέχεια στο Τέλος Άγρας-Κυπαρισσία

, ΕΠΣ Μεσσηνίας: Την Τετάρτη 20 Οκτωβρίου η συνέχεια στο Τέλος Άγρας-Κυπαρισσία

Την Τετάρτη 20 Οκτωβρίου στις 16:00 θα παιχτεί… το υπόλοιπο του αγώνα Τέλος Άγρας -Κυπαρισσία για την 2η αγωνιστική του 2ου ομίλου της Α’ τοπικής, ο οποίος διεκόπη χθες στο 62ο λεπτό λόγω της κακοκαιρίας.

Η αναμέτρηση θα ξεκινήσει από το λεπτό της διακοπής για το υπόλοιπο του αγώνα με το σκορ στο 1-1. Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν 0-1 στο 15΄με τον Παναγόπουλο ενώ οι φιλοξενούμενοι ισοφάρισαν στο 44’ με τον Τσόπελα.

Διαιτητής του αγώνα ήταν ο Σκόρδος, με βοηθούς τους Σταυρόπουλο και Γαϊτάνη.

Οι συνθέσεις των ομάδων:

Τέλος Άγρας: Λαμπίρης, Αλεβίζος, Βελησσάρης, Καραχάλιος, Κ. Λυμπερόπουλος, Χρόνης, Ηλιόπουλος, Μπολούν, Δημόπουλος, Τ. Τσόπελας, Ανασταστόπουλος.

Κυπαρισσία: Σταυρόπουλος, Παρασκευόπουλος, Ανδρουτσής, Μιτρόφ, Μαρκόπουλος, Σπυρόπουλος, Κωνσταντόπουλος, Χρ. Μπουτσικάκης, Αντωνόπουλος, Παναγόπουλος, Κατσιώλης (46’ Καπλάνης).