Υποψήφιος για το ΔΣ της ΕΟΠΕ ο Βλάσσης, για την εξελεγκτική ο Βακαλόπουλος

Ο Κώστας Βλάσσης θα είναι εκ νέου υποψήφιος για το ΔΣ της ΕΟΠΕ σύμφωνα με την επικαιροποιημένη από το διοικητικό συμβούλιο, λιστα υποψηφιοτήτων για τις αρχαιρεσίες του ερχόμενου Σαββάτου (3/11).

Ο πρόεδρος της Ε.Σ.ΠΕ. Πελοποννήσου και παράγοντας της Καλαμάτας 80 έχει εκφράσει ανοικτά την στήριξή του στον Γιάννη Στουραϊτη και τον συνδυασμό “Πρώτα το βόλεϊ”.

Επίσης, υποψήφιος για την εξελεγκτική επιτροπή θα είναι ο Μπάμπης Βακαλόπουλος του Μεσσηνιακού.

Η Γενική Συνέλευση της Ομοσπονδίας θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 3 Σεπτεμβρίου στο κτίριο της Ελληνικής Ολυμπιακής Επιτροπής (σε περίπτωση μη απαρτίας η ΓΣ θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 4 Σεπτεμβρίου).

Αναλυτικά οι υποψηφιότητες:

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΑΚΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΕΟΠΕ
ΑΗΔΟΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ (ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ)
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ)
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ - ΠΑΝΑΓΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ (ΑΕ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ)

ΒΕΝΤΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΠΣ ΠΥΡΓΕΑΣ)
ΒΕΤΣΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80)
ΒΛΑΣΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980)
ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ)
ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΣΠΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ)

ΓΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΑΣ BV ΒΟΛΟΥ ΑΡΓΩ)
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ)
ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
ΓΟΛΕΜΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ (ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ)

ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ)
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ)
ΔΙΟΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ)
ΔΡΑΧΤΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ (ΑΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)
ΔΩΡΙΑΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ (ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ)

ΖΕΤΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΜΓΣ - ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ)

ΚΑΖΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ)
ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ (ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ)
ΚΑΛΟΥΔΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ (ΑΘΛΕΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)
ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΓΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ)
ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΣΠΥΡΟΣ (ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ)
ΚΑΡΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ)
ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ)
ΚΟΓΚΑΛΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ)
ΚΟΚΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΑΕ ΓΚΡΑΒΑΣ)
ΚΟΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ)
ΚΟΠΡΙΝΤΖΙΩΤΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ (ΓΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ)
ΚΡΙΜΠΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ (ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ)
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ)
ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ)
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΓΑΣ ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ)

ΛΑΓΙΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ (ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ)
ΛΑΝΔΡΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ (ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΣΑΜΟΥ)

ΜΑΛΑΚΑΤΕΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ)
ΜΑΝΑΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ)
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ)
ΜΑΡΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ)
ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ (ΠΑΟΚ)
ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ)
ΜΕΤΑΞΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΕΛΑΣ Ο ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ)
ΜΠΑΚΑΒΕΛΟΣ ΒΑΙΟΣ (ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ)
ΜΠΑΝΤΑΝΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ (ΓΣ ΝΙΚΑΙΑΣ)
ΜΠΡΑΟΥΖΟΣ ΔΡ. ΗΛΙΑΣ (ΑΣ ΙΤΕΑΣ)

ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΑΕ ΡΕΝΤΗ)
ΝΙΚΟΛΟΥΖΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΑΟ ΑΙΓΙΝΑΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ)

ΞΟΦΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ)

ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ (ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ)

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ (ΑΟΠ ΚΗΦΙΣΙΑΣ)
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΣΦΑΜ ΦΟΙΒΟΣ)
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΗ)
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΟΦΧ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν. ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ)
ΠΑΣΠΑΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ)
ΠΕΤΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)
ΠΙΚΗ ΣΟΦΙΑ (ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ)
ΠΛΑΤΣΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ (ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ)
ΠΛΕΞΙΔΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΓΣΚ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ)
ΠΟΔΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΑΣ ΝΗΡΕΑΣ)

ΣΑΛΙΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ)
ΣΑΝΤΑΣ ΗΛΙΑΣ (ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟ)
ΣΙΔΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΑΣΠ ΚΤΗΣΙΦΩΝ)
ΣΟΛΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ (ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΥΡΟΥ)
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ)
ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ)
ΣΥΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ)

ΤΑΤΟΥΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΓΕ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ)
ΤΟΥΡΣΟΥΓΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΑΟΠΕ ΑΕΤΟΣ)
ΤΡΙΠΟΛΙΤΣΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΓΣ ΑΡΓΟΥΣ)

ΧΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ)
ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ (ΑΟ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ)
ΧΑΛΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ)
ΧΑΡΙΤΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΜΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΡΜΗΣ)
ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΜΑΟ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ)
ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ (ΑΟΝ ΒΥΣΣΑΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)
ΧΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΣΜ ΛΥΚΑΙΑ)
ΧΡΥΣΟΧΟΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ)

ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΟΠΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΕΟΠΕ
ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ)
ΑΛΕΞΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ)
ΒΙΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ)
ΔΑΤΣΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΑΕΝ ΑΓ ΤΡΙΑΔΑΣ)
ΔΕΠΟΥΝΤΗΣ ΑΡΤΕΜΗΣ (ΑΓΣΠ ΘΗΣΕΑΣ)
ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ)
ΜΠΕΡΚΟΥΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΝΕΟΣ ΟΠΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ)
ΜΠΟΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ)
ΤΖΗΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)
ΤΡΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΑΚΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ
ΑΛΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ)
ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ)
ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΕΑΠ)
ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ)
ΔΟΥΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΣΑ ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΛΙΟΥ)
ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ)
ΚΟΝΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΟΠ ΚΗΦΙΣΙΑΣ)
ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ (ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑ)
ΜΙΧΑΛΙΤΣΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ)
ΜΠΕΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980)
ΡΟΥΣΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΥΡΟΥ)
ΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ (ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΑΟ ΧΑΝΙΩΝ Ο ΚΥΔΩΝ)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΓΣΜ ΛΥΚΑΙΑ)
ΔΡΟΣΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΓΕ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ)
ΙΓΝΑΤΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΑΜΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ)
ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ (ΑΕ ΦΑΡΙΔΟΣ)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΣΤΗΝ ΕΟΕ
ΑΗΔΟΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ (ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ)
ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΓΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ)
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ)
ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ (ΠΑΟΚ)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΣΤΗΝ ΕΟΕ
ΒΛΑΣΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80)
ΚΑΛΟΥΔΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ (ΑΘΛΕΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)
ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ)
ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΜΑΟ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ)
   

246 views
Top