sport365

sport365

E-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Με δύο γκολ του Ανδρέα Χρονόπουλου, η Εράνη επικράτησε στα Φιλιατρά με 2-1 του Α.Ο. Διαβολιτσίου, για την 16η Αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α΄ Τοπικής κατηγορίας, κάνοντας ένα σημαντικό βήμα προς τη παραμονή στη κατηγορία.

Στο 38ο λεπτό ο Χρονόπουλος με εξαιρετικό σουτ έδωσε το προβάδισμα στους γηπεδούχους, όμως οι φιλοξενούμενοι απάντησαν τέσσερα λεπτά αργότερα με ωραίο σουτ του Ζάκκα. Με την έναρξη του β΄ ημιχρόνου, ο Χρονόπουλος ανατράπηκε στην περιοχή και με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι έκανε στο 48ο λεπτό το 2-1 για τους Φιλιατρινούς.

Οι φιλοξενούμενοι ολοκλήρωσαν τον αγώνα με 9 παίκτες, καθώς αρχικά αποβλήθηκε στο 77ο λεπτό ο Θεοδωρόπουλος που αντίκρισε 2 κίτρινες-η δεύτερη για διαμαρτυρία- και στο 87ο λεπτό ο Ζάκκας με απευθείας κόκκινη από τον κ. Μπλάνα, για έντονη διαμαρτυρία προς το βοηθό.

ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ: Λυμπερόπουλος, Γριβοκωστόπουλος (46′ Φούντας), Βλάμης, Πέππας, Μιχαλακόπουλος, Κώτσος, Αναστασόπουλος, Σπυρόπουλος, Νικολακόπουλος (46′ Χότι), Χρονόπουλος, Διονυσόπουλος (85′ Σταματόπουλος).

ΑΟ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ: Κατσαρέας, Τσουκάλης, Σταματόπουλος (87′ Ντουμάνι), Γκούνης (81′ Μαραβέλας), Κουτίβας, Καλογερόπουλος, Κρεμύδας, Μπαλόπουλος, Τσουκαλάς (56′ Θεοδωρόπουλος), Ζάκκας, Εμμανουήλ.

Tο σημερινό (22/1) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων έχει ως εξής:

12:45 Eurosport 2
Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Garmisch Partenkirchen, Germany

13:00 COSMOTE SPORT 5 HD
WRC: Ράλι Μόντε Κάρλο
SS17 La Bollene Vesubie – Peira Cava 2 Power Stage

13:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Τρεντίνο – Μπρίντιζι
Serie A

13:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Οσασούνα – Σεβίλλη
La Liga

13:30 COSMOTE SPORT 6 HD
Μούρθια – Μπασκόνια
Liga Endesa

13:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Γιουβέντους – Λάτσιο
Serie A

14:00 COSMOTE SPORT 1 HD
Σαουθάμπτον – Λέστερ
Premier League

14:30 Eurosport 2
Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Kitzbühel, Austria

15:00 www.sport365.gr
LIVE η αγωνιστική δράση των πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Μεσσηνίας και της Γ' Εθνικής

15:00 Novasports 2HD
ΑΕΚ – Αστέρας Τρίπολης
Super League

15:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Μπεσίκτας – Αναντολού Εφές
Super League Τουρκίας

15:30 Eurosport 2
Masters
London, United Kingdom

15:45 Eurosport 1
Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο
Antholz, Italy

16:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Μπολόνια – Τορίνο
Serie A

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Έμπολι – Ουντινέζε
Serie A

16:00 COSMOTE SPORT 5 HD
Παλέρμο – Ίντερ
Serie A

16:15 COSMOTE SPORT 1 HD
Άρσεναλ – Μπέρνλι
Premier League

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Μπάγερ Λεβερκούζεν – Χέρτα
Bundesliga

17:00 Eurosport 1
Άλμα με σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Zakopane, Poland

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Ολυμπιακός – Κόροιβος
Stoiximan.gr Basket League

17:15 Novasports 3HD
Λεβαδειακός – Ατρόμητος
Super League

17:15 Novasports 2HD
ΑΕΛ – Πλατανιάς
Super League

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD
Αθλέτικ Μπιλμπάο – Ατλέτικο Μαδρίτης
La Liga

18:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Μπαλικεσίρ – Νταρουσάφακα
Super League Τουρκίας

18:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Μάιντς – Κολονία
Bundesliga

18:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Τσέλσι – Χαλ
Premier League

19:00 Novasports 4HD
Παγκόσμιο πρωτάθλημα
Φάση των 16

19:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Ορλάντο Μάτζικ – Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς
ΝΒΑ

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Αταλάντα – Σαμπντόρια
Serie A

19:30 Novasports 1HD
Κέρκυρα – Παναθηναϊκός
Super League


19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Ρεάλ Σοθιεδάδ – Θέλτα
La Liga

19:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Μπέτις – Σπόρτινγκ Χιχόν
La Liga

19:30 COSMOTE SPORT 6 HD
Ρεάλ Μαδρίτης – Βαλένθια
Liga Endesa

19:30 FOX Sports
Detroit Red Wings – New York Rangers
NHL

21:00 Eurosport 2
Σνόουμπορντ: Παγκόσμιο κύπελλο
Solitude, USA

21:00 Eurosport 1
Masters
London, United Kingdom

21:45 COSMOTE SPORT 7 HD
Τορίνο – Αβελίνο
Serie A

21:45 Novasports 4HD
Παγκόσμιο πρωτάθλημα
Φάση των 16

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD
Έιμπαρ – Μπαρτσελόνα
La Liga

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD
Ρόμα – Κάλιαρι
Serie A

22:00 Novasports 2HD
Λιόν – Μαρσέιγ
Ligue 1

22:05 FOX Sports
Atlanta Falcons – Green Bay Packers
NFL

22:15 Novasports 3HD
Μπράγκα – Γκιμαράες
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

22:30 COSMOTE SPORT 4 HD
Ντάλας Μάβερικς – Λος Άντζελες Λέικερς
ΝΒΑ

01:40 FOX Sports
New England Patriots – Pittsburgh Steelers
NFL

02:00 Eurosport 1
Australian Open

04:00 Eurosport 2
Australian Open

Στο πένθος «βύθισε» την ποδοσφαιρική οικογένεια του Παμίσου Μεσσήνη η είδηση για τον χαμό του Θανάση Ηλιόπουλου τα ξημερώματα του Σαββάτου.

Ο εκλιπών υπήρξε παλαίμαχος του ιστορικού σωματείο, καθώς και πατέρας του αρχηγού των «Νησιωτών», Ηλία Ηλιόπουλου.

Ο πρόεδρος, τα μέλη του διοικητικού συμβουλίου, οι άνθρωποι του τεχνικού επιτελείου και οι ποδοσφαιριστές εκφράζουν στους οικείους του αείμνηστου Θανάση Ηλιόπουλου τα ειλικρινή τους συλλυπητήρια.

Μάλιστα, προκειμένου να τιμήσουν τη μνήμη του, πριν από την έναρξη του αυριανού αγώνα (22/1) πρωταθλήματος με τον Αστέρα στα Αρφαρά θα αγωνιστούν με μαύρα περιβραχιόνια και θα τηρηθεί ενός λεπτού σιγής.

Η εξόδιος ακολουθία θα ψαλεί την Κυριακή 22 Ιανουαρίου, στον στον ιερό Μητροπολιτικό Ναό του Αγίου Ιωάννη Μεσσήνης.

 

Την καθιερωμένη κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας πραγματοποίησε την Τετάρτη το βράδυ ο ΝΟ Καλαμάτας για όλα τα τμήματά του, βραβεύοντας παράλληλα τις επιτυχίες που σημείωσε το κάθε τμήμα την χρονιά που μας πέρασε.

Στο γεγονός παραβρέθηκαν δεκάδες παιδιά από όλα τα τμήματα του καλαματιανού ιστορικού σωματείου και τα μέλη της διοίκησης με επικεφαλής τους Δημήτρη Κακαλίκα (πρόεδρος) και Ιωάννη Αδαμόπουλο (αντιπρόεδρος), ενώ από πλευράς επισήμων έδωσαν το παρών ο πρόεδρος της ΕΙΟ Αντώνης Δημητρακόπουλος, ο Δήμαρχος Καλαμάτας Παναγιώτης Νίκας, η περιφεριάρχης Αντωνία Μπούζα, ο πρόεδρος του Λιμενικού Ταμείου Χάρης Βγενής και ο πρόεδρος του Αθλητικού Φορέα του Δήμου Καλαμάτας Νίκος Μπασακίδης.

Υπεύθυνοι όλων των τμημάτων έκαναν τον απολογισμό της περασμένης χρονιάς, ξεκινώντας από τον απερχόμενο έφορο της Υδατοσφαίρισης Επαμεινώνδα Σκαρπαλέζο και έπειτα μίλησε η έφορος Κολύμβησης Γωγώ Κουτρα, ο έφορος Ιστιοπλοΐας Χρήστος Τσάμης, ο προπονητής Σκακιού Θοδωρής Τσεκούρας και ο έφορος Βόλεϊ Χρήστος Ζάχαρης. Οι βραβεύσεις ήταν ουκ ολίγες, με το τμήμα της Κολύμβησης να κλέβει την παράσταση με τις πολυάριθμες επιτυχίες που - παραδοσιακά - σημείωσε, όπως και τα υπόλοιπα τμήματα.


Οι τυχεροί από την κοπή της βασιλόπιτας ήταν οι Πετροπουλέας Λουκάς (Πόλο), Μανδηλάρης Δημήτριος (Κολύμβηση), Σκουρτσίδης Κανέλλος (Κολύμβηση) και Σκιαδόπουλος Γεώργιος (Κολύμβηση). Δυο εκ των νικητών κέρδισαν δωρεάν συνδρομή για έναν μήνα σε όποιο άθλημα του ΝΟΚ θέλουν, ένας κέρδισε μια γραβάτα και το μεγάλο δώρο ήταν ένα αξεσουάρ πέτου με το σήμα του ΝΟΚ.

ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

Μπάκα Βασιλική - Σταυρούλα, Λουκαρέα Σταυρούλα, Σκιαδοπούλου Όλγα, Αγγουράς Ιωάννης, Λαπιώτη Βασιλική, Αντωνόπουλος Ιωάννης, Τσάκαλης Βασίλειος, Χάππας Παναγιώτης, Τσάκαλης Γεώργιος, Αδαμόπουλος Κωνσταντίνος, Γεωργακοπούλου Βασιλική, Καντζηλιέρη Ευαγγελία, Κουτσιούκος Δημήτριος, Κουτσιούκου Παναγιώτα, Λαπιώτη Αγάπη - Ελπίδα, Λιανού Ελένη, Μακρέας Βασίλειος, Μανδηλάρη Αικατερίνη, Μαρκοπούλου Γεωργία, Μαρούλη Βαλεσία, Μίχου Χριστίνα, Νικολακέας Γεώργιος, Προφητάκης Γεώργιος, Σαραντόπουλος Σαράντος, Σγάντζος Ιωάννης, Σκουρτσίδης Κανέλλος, Τσαΐρη Δήμητρα – Φιλαρέτη, Χάππα Αναστασία, Χρυσομάλλης Μάριος


ΣΚΑΚΙ

    Για την κατάκτηση της 6ης θέσης στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Α’ Εθνικής Κατηγορίας 2016 σε σύνολο 34 συμμετεχόντων ομάδων. Επίσης για την συμβολή τους στην ομάδα Κυπέλλου και την διάκρισή της ως Κυπελλούχου ΕΣΣΠΕΠ αλλά και την τελική κατάταξή της στην 16η θέση σε σύνολο 102 συμμετεχόντων ομάδων στο Κύπελλο Ελλάδος.
Κινόπουλος Αργύρης (αρχηγός), Τσεκούρας Θοδωρής, Σγουρός Απόστολος, Μουτζούρης Ιάσονας, Μακροπούλου Μαρίνα, Φράγκου Μαρία, Λούκα Μαριάνθη, Λιάκος Χρήστος, Σαραντόπουλος Κωνσταντίνος, Πουλόπουλος Ηλίας

    Βραβεύτηκαν οι αθλητές της ομάδας Παίδων – Κορασίδων για την συμβολή τους στην διάκριση της ομάδας ως Πρωταθλήτριας Περιφέρειας Πελοποννήσου και την επιτυχή συμμετοχή τους στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων – Κορασίδων καθώς και για τις διακρίσεις τους το 2016.
Φράγκου Μαρία, Λούκα Μαριάνθη, Λιάκος Χρήστος, Σαραντόπουλος Κωνσταντίνος, Πουλόπουλος Ηλίας, Θωμαΐδης Χαράλαμπος, Παντελλοπούλου Ελένη – Ιωάννα

ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ

Γούλας Ανδρέας για την κατάκτηση της 2ης θέσης Εφήβων στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Europe.
Κολινιάτης Εμμανουήλ για την κατάκτηση της 3ης θέσης Εφήβων στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Europe.
Αδαμοπούλου Αγγελική για το εισιτήριο της πρόκρισης στην Εθνική Optimist
Αδαμοπούλου Στεφανία για το εισιτήριο της πρόκρισης στην Εθνική Laser 4,7 Κοριτσιών.
Τσάμης Ευστάθιος για το εισιτήριο της πρόκρισης στην Εθνική Laser 4,7 Αγοριών και για τη συμμετοχή στο Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Laser 4,7 στη Γαλλία.
Λημνιός Γεώργιος για την κατάκτηση της 1ης θέσης στο Περιφερειακό Πρωτάθλημα Ν.Δ. Ελλάδος στη κατηγορία Optimist Junior.
Αδαμόπουλος Κωνσταντίνος για την κατάκτηση της 2ης θέσης στο Περιφερειακό Πρωτάθλημα Ν.Δ. Ελλάδος στη κατηγορία Optimist Junior.
Μαρισέλ Ξάνθη για την κατάκτηση της 1ης θέσης στο Περιφερειακό Πρωτάθλημα Ν.Δ. Ελλάδος στη κατηγορία Optimist Junior Κοριτσιών.

Ξεχωριστές βραβεύσεις πραγματοποιήθηκαν προς την εταιρία GENESIS PHARMA Α.Ε. για την πολύτιμη προσφορά της στον Όμιλο και στον πρόεδρο της Ελληνικής Ιστιοπλοϊκής Ομοσπονδίας Αντώνη Δημητρακόπουλο για την προσφορά του στην Ιστιοπλοΐα.


Tεράστιο διπλό, το οποίο του δίνει μεγάλες βαθμολογικές ανάσες, ενόψει της μάχης για τη παραμονή, πέτυχε το Σάββατο(14/1) το βράδυ στη Τρίπολη επί του αξιόμαχου Απόλλωνα ο ΑΟ Θουρίας φθάνοντας τις 4 νίκες στο πρωτάθλημα.

Η ομάδα της Θουρίας πήρε τη νίκη με σκορ 68-63 και μπορεί να αισιοδοξεί, αφήνοντας χαμηλότερα τους Αρκάδες οι οποίοι βρέθηκαν σε κακή ημέρα γεγονός το οποίο και «πλήρωσαν».

Η βελτίωση του ΑΟΘ στην επανάληψη, κυρίως στον αμυντικό τομέα, σε συνδυασμό με τον επιθετικό πλουραλισμό(4 παίκτες με διψήφιο αριθμό) ήταν τα στοιχεία τα οποία έκριναν το ματς. Οι γηπεδούχοι είχαν προβλήματα αμυντικά και το πλήρωσαν όπως πλήρωσαν και την αστοχία τους, σε μακρινά σουτ, στην επανάληψη.

Η Θουρία «έχτισε» μια διαφορά της τάξεως των 10 πόντων στο τελευταίο δεκάλεπτο στην οποία και «πάτησε» φθάνοντας δίκαια στο διπλό έχοντας σε εξαιρετική ημέρα τους Ζάγουρα, Λιανό, Αναστασόπουλο, Παυλή και Μπαλόπουλο.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 63

ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ 68

Διαιτ: Αναστόπουλος, Χριστόπουλος

Δεκ: 16-16, 31-26, 43-46, 63-68

ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ(Γεννιάς): Κουρέτας, Παπαχαραλάμπους, Χαραλαμπόπουλος 2, Παππάς 4, Παναγιώτου 5(1), Μικρός 11(2), Χλέπας 3, Καναβός 2, Λιακόπουλος 9(1), Σακελλαράκος 13(1), Διαμαντόπουλος 4, Καρνέζης 10(2).

ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ( Μπαλόπουλος): Μπαλόπουλος 10(1), Ζάγουρας 18, Φρόνιμος 6, Σίσιου, Τσαβλής 1, Αναστασόπουλος 12, Γκουμένι, Χριστόπουλος, Λιανός 14, Παυλής 7.

Δεύτερο Σαββατοκύριακο αγωνιστικής δράσης στο τοπικό ποδόσφαιρο της Μεσσηνίας, με παιχνίδια σε Α΄, Α1 και Β΄ κατηγορία (1ος όμιλος) που διεξάγονται σήμερα, ενώ αύριο θα γίνουν αγώνες και στον 2ο όμιλο της Β΄ τοπικής.
Την Δευτέρα κάποια από τα παιχνίδια της Γ΄ τοπικής κατηγορίας.

Α΄ Κατηγορία - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
(15η αγωνιστική)
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 3-1 (ΤΕΛΙΚΟ)
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 0-2 (ΤΕΛΙΚΟ)
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 2-0 (ΤΕΛΙΚΟ)
● Το αυριανό πρόγραμμα
Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ

Α1 Κατηγορία - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
(14η αγωνιστική)
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ 1-5
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 2-1 (ΤΕΛΙΚΟ)
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ 1-3 (ΤΕΛΙΚΟ)
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ 4-2 (ΤΕΛΙΚΟ)
● Το αυριανό πρόγραμμα
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ (18:00)

Β΄ Κατηγορία - 1ος Όμιλος - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
(13η αγωνιστική)
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ 2-1 (ΤΕΛΙΚΟ)
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ 1-1 (ΤΕΛΙΚΟ)
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ 1-1 (ΤΕΛΙΚΟ)
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ 1-1 (ΤΕΛΙΚΟ)
● Το αυριανό πρόγραμμα
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (12:00)
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ

Β΄ Κατηγορία - 2ος Όμιλος - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
(11η αγωνιστική)
● Το αυριανό πρόγραμμα
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ (11:00)
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ (12:00)
ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ

Γ΄ Κατηγορία - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
(12η αγωνιστική)
Δευτέρα 16 Ιανουρίου
Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
Τετάρτη 18 Ιανουαρίου
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ (17:00)

 

Σελίδα 1 από 20
Top