21ος ΓΥΡΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ: Καύσωνας ...με ρεκόρ συμμετοχών! (αποτελέσματα+pics)

Με απόλυτη επιτυχία πραγματοποιήθηκε ο 21οs Γύρος της Πόλεως στην Κυπαρισσία, που διοργάνωσε ο Φορέας Κοινωνικής Προστασίας Αλληλεγγύης & Αθλητισμού του Δήμου Τριφυλίας το απόγευμα του Σαββάτου 18 Ιουνίου 2016, με τις συμμετοχές να ξεπερνούν κάθε προηγούμενο και να αγγίζουν τις 470 σε όλες τις κατηγορίες.
Πρώτος στην γενική κατάταξη των 10 χιλιομέτρων ήρθε ο Μιχαήλ Λουκέρης των «Runners», ενώ ακολούθησε ο Εμιλιάνο Κάνο του ΣΔΥ Μεσσηνίας και 3ος ο Χρήστος Τσοχαντάρης, με τον Ηλία Νικολόπουλο του ΣΔΥΜ να έρχεται 4ος και 2ος στην κατηγορία 30-39 ετών.
Στις γυναίκες η Γιώτα Ασημάκου του ΣΔΥ Μεσσηνίας κατέκτησε την «πρωτιά» με 2η την Σταυρούλα Μπάκα και 3η την Ιωάννα Μπουσδούκου.
Μικροί και μεγάλοι έτρεξαν στους δρόμους της πόλης, σε ένα θεσμό που συνεχίζει να μεγαλώνει και συνδυάστηκε με τη διοργάνωση "Λευκής Νύχτας" στα μαγαζιά, κάτι που έδωσε την ευκαιρία στους πολλούς επισκέπτες να απολαύσουν μια διαφορετική εικόνα της πανέμορφης Κυπαρισσίας.
Η διαδρομή των 10 χιλιομέτρων (κάνοντας δύο κύκλους των 5km), παρά τις μικροδυσκολίες της και την υψηλή θερμοκρασία που επικρατούσε ικανοποίησε τους συμμετέχοντες περνώντας δίπλα από ελαιώνες και τη θάλασσα, κατέληξε στην κεντρική πλατεία της πόλης όπου δεκάδες μαθητές που είχαν τρέξει στους μικρότερους αγώνες νωρίτερα, αλλά και αυτοί που είχαν τρέξει τον αγώνα των 4km χειροκρότησαν όσους τερμάτιζαν.
Παγωμένο καρπούζι, από τα εκλεκτότερα προϊόντα της περιοχής, μαζί με το μετάλλιο και τοπικά εδέσματα, ήταν η ιδανική ανταμοιβή όσων τερμάτισαν σε έναν καλοστημένο αγώνα.

ΑΓΩΝΑΣ 10.000 m ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΛΟΥΚΕΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
37.08
ΚΑΝΟ ΕΜΙΛΙΑΝΟ 37.34
ΤΣΟΧΑΝΤΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 37.46
ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΑΣΗΜΑΚΟΥ ΓΙΩΤΑ 44.57
ΜΠΑΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 45.42
ΜΠΟΥΣΔΟΥΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 46.44
ΑΝΔΡΕΣ 19-29 ΕΤΩΝ
ΛΟΥΚΕΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 37.08
KANO EMILIANO 37.34
ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 38.51
ΑΝΔΡΕΣ 30-39 ΕΤΩΝ
ΤΣΟΧΑΝΤΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 37.46
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 38.18
ΜΙΧΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 41.20
ΑΝΔΡΕΣ 40-49 ΕΤΩΝ
ΜΠΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 40.20
ΜΕΞΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 40.28
ΚΑΠΟΓΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 40.31
ΑΝΔΡΕΣ 50-59 ΕΤΩΝ
ΚΛΑΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 4 1.51
ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑΣ ΦΩΤΗΣ 44.58
ΜΠΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 45.58
ΑΝΔΡΕΣ 60+ ΕΤΩΝ
ΚΕΡΑΜΕΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 51.03
ΧΗΝΑΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 52.26
ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 54.33
ΓΥΝΑΙΚΕΣ 19-29 ΕΤΩΝ
ΑΣΗΜΑΚΟΥ ΓΙΩΤΑ 44.57
ΦΛΩΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 53.09
ΦΙΛΑΤΖΙΚΙΩΤΗ ΣΟΝΙΑ 54.46
ΓΥΝΑΙΚΕΣ 30-39 ΕΤΩΝ
ΜΠΟΥΣΔΟΥΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 46.44
ΚΑΡΑΒΕΛΑΚΗ ΡΟΔΑΝΘΗ 52.44
ΜΗΤΣΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 54.18
ΓΥΝΑΙΚΕΣ 40-49 ΕΤΩΝ
ΜΠΑΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 45.42
ΧΟΝΤΟΥ ΑΡΙΑΝΝΑ 55.37
ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 58.03
ΓΥΝΑΙΚΕΣ 50+ ΕΤΩΝ
ΒΑ'Ι'ΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 57.24
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1.06.23
ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΚΩΣΤΑΝΤΩ 1.10.24

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ 10 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΩΝ
1 1 136 A 19-29 ΛΟΥΚΕΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ GR RUNNERS 00:37'08"359
2 2 58 A 19-29 KANO EMILIANO ΣΔΥΜ 00:37'34"190
3 1 171 A 30-39 ΤΣΟΧΑΝΤΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 00:37'46"763
4 2 243 A 30-39 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΣΔΥΜ 00:38'18"288
5 3 245 A 19-29 ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 00:38'51"356
6 4 36 A 19-29 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 00:39'08"689
7 5 50 A 19-29 ΛΑΠΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 00:40'11"753
8 1 135 A 40-49 ΜΠΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 00:40'20"530
9 2 205 A 40-49 ΜΕΞΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 00:40'28"210
10 3 114 A 40-49 ΚΑΠΟΓΛΗΣ ΗΛΙΑΣ YMITTOS RUNNERS 00:40'31"211
11 3 227 A 30-39 ΜΙΧΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΔΥΜ 00:41'20"359
12 4 97 A 40-49 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 00:41'21"285
13 5 86 A 40-49 ΖΕΥΚΙΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 00:41'45"939
14 1 84 A 50-59 ΚΛΑΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΣΔΥΜ 00:41'51"341
15 6 236 A 40-49 ΠΑΣΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΔΥΜ 00:42'34"319
16 4 188 A 30-39 ΚΑΨΑΛΟΠΟΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΔΥΜ 00:42'54"142
17 7 105 A 40-49 OIKONOMOΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ PAC FIL 00:43'12"512
18 5 153 A 30-39 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 00:43'19"443
19 6 129 A 30-39 ΤΖΑΝΕΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:43'31"487
20 7 101 A 30-39 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:43'36"500
21 8 198 A 40-49 ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΔΜ 00:43'39"460
22 9 200 A 40-49 ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 00:43'57"417
23 6 59 A 19-29 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ ΣΔΥΜ 00:44'43"487
24 8 217 A 30-39 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ 00:44'47"288
25 10 106 A 40-49 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ PAC FIL 00:44'55"374
26 9 89 A 30-39 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 00:44'56"879
27 1 199 Γ 18-29 ΑΣΗΜΑΚΟΥ ΓΙΩΤΑ 00:44'57"493
28 2 196 A 50-59 ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑΣ ΦΩΤΗΣ 00:44'58"553
29 10 124 A 30-39 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 00:45'09"661
30 11 100 A 40-49 ΠΕΡΑΜΑΤΖΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 00:45'30"500
31 7 51 A 19-29 ΣΑΡΓΕΝΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 00:45'36"111
32 1 1 Γ 40-49 ΜΠΑΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΣΔΥΜ 00:45'42"234
33 3 204 A 50-59 ΜΠΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΑΦΑΝΣ 00:45'58"916
34 4 104 A 50-59 NΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΑΜ PAC FIL 00:46'01"254
35 12 240 A 40-49 ΜΠΟΥΧΩΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ RUNNING TEAM 00:46'05"430
36 5 133 A 50-59 ΤΖΑΝΕΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 00:46'18"500
37 6 157 A 50-59 ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ VITTEX RUNNING TEAM 00:46'26"483
38 13 206 A 40-49 ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 00:46'40"736
39 1 41 Γ 30-39 ΜΠΟΥΣΔΟΥΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 00:46'44"348
40 14 178 A 40-49 ΦΛΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΔΥΜ 00:46'57"348
41 15 229 A 40-49 ΔΟΥΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:46'57"677
42 11 34 A 30-39 ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 00:47'03"356
43 8 169 A 19-29 ΣΕΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 00:47'15"410
44 9 43 A 19-29 ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 00:47'21"509
45 10 22 A 19-29 ΓΡΑΦΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 00:47'23"971
46 12 223 A 30-39 ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ X-TREME STORE TEAM 00:47'29"742
47 16 167 A 40-49 ΚΑΤΣΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 00:47'31"370
48 17 109 A 40-49 ΚΟΝΤΟΠΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 00:47'40"719
49 18 211 A 40-49 ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΤΡΑ 00:47'58"753
50 13 65 A 30-39 ΜΠΟΥΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 00:48'01"611
51 14 64 A 30-39 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΔΥΜ 00:48'19"191
52 19 26 A 40-49 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:48'24"222
53 20 184 A 40-49 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 00:48'32"623
54 21 112 A 40-49 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΖΑΧΑΡΩ 00:48'40"953
55 22 19 A 40-49 ΓΡΑΦΑΚΟΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ 00:48'53"240
56 7 154 A 50-59 ΤΣΙΓΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΣΔΥΜ 00:48'54"624
57 8 71 A 50-59 ΖΑΝΗΣ ΑΛΕΞΗΣ ΣΔΥΜ 00:49'07"104
58 11 116 A 19-29 ΦΡΑΓΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΜΑΡΑΘ/ΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:49'23"488
59 15 63 A 30-39 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΔΥΜ 00:49'55"167
60 16 60 A 30-39 ΛΑΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 00:49'57"417
61 23 134 A 40-49 ΚΟΛΛΙΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 00:50'10"549
62 9 117 A 50-59 ΚΑΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΔΥΜ 00:50'16"950
63 24 141 A 40-49 ΔΡΥΜΩΝΗΣ ΗΛΙΑΣ 00:50'18"802
64 10 61 A 50-59 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΛΕΞΗΣ ΣΔΥΜ 00:50'20"209
65 17 102 A 30-39 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΝΙΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:50'39"510
66 25 159 A 40-49 ΓΙΑΝΝΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 00:50'52"632
67 26 14 A 40-49 ΒΑΡΒΑΤΣΟΥΛΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 00:50'54"630
68 1 83 A 60+ ΚΕΡΑΜΕΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΔΥΜ 00:51'03"663
69 18 54 A 30-39 ΞΥΠΟΛΥΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ SPORTS CENTER ΚΑΛΑΜΑΤΑ 00:51'07"552
70 19 202 A 30-39 ΞΙΑΡΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 00:51'09"326
71 20 3 A 30-39 ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 00:51'14"387
72 11 9 A 50-59 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΚΛΗΣ 00:51'25"260
73 21 79 A 30-39 ΤΕΚΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 00:51'28"513
74 27 77 A 40-49 ΑΛΕΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΤΗΣ ΣΑΦΑΝΣ 00:51'29"140
75 22 78 A 30-39 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΑΘ/ΔΡΟΜΟΙ ΔΡ. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:51'32"908
76 28 94 A 40-49 ΠΕΤΡΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΕΣΣΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 00:51'33"926
77 29 137 A 40-49 ΨΑΡΟΓΑΡΑΚΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ 00:51'36"218
78 23 172 A 30-39 ΤΣΟΧΑΝΤΑΡΗΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣ 00:51'43"637
79 30 126 A 40-49 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 00:51'52"794
80 31 30 A 40-49 ΓΕΩΡΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 00:51'59"602
81 24 160 A 30-39 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 00:52'02"596
82 32 6 A 40-49 ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 00:52'03"928
83 25 110 A 30-39 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 00:52'15"188
84 2 241 A 60+ ΧΗΝΑΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 00:52'26"180
85 33 121 A 40-49 ΡΕΝΙΕΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 00:52'26"380
86 34 239 A 40-49 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΝΟΚΥ 00:52'41"822
87 2 195 Γ 30-39 ΚΑΡΑΒΕΛΑΚΗ ΡΟΔΑΝΘΗ 00:52'44"249
88 12 118 A 19-29 ΡΑΦΤΗΣ ΗΛΙΑΣ PAC FIL 00:52'59"368
89 13 191 A 19-29 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ PAC FIL 00:53'04"373
90 2 155 Γ 18-29 ΦΛΩΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 00:53'09"971
91 35 88 A 40-49 ΜΗΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 00:53'14"660
92 12 151 A 50-59 ΞΥΠΟΛΥΤΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 00:53'58"306
93 3 111 Γ 30-39 ΜΗΤΣΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 00:54'18"817
94 4 148 Γ 30-39 ΔΕΚΑΒΑΛΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ GR RUNNERS 00:54'18"884
95 3 244 A 60+ ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΔΥΜ 00:54'33"655
96 3 161 Γ 18-29 ΦΙΛΑΤΖΙΚΙΩΤΗ ΣΟΝΙΑ 00:54'46"409
97 26 189 A 30-39 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ 00:55'08"151
98 4 131 A 60+ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 00:55'08"371
99 14 17 A 19-29 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΔΥΜ 00:55'11"287
100 13 173 A 50-59 ΜΠΟΝΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 00:55'17"418
101 5 179 A 60+ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΔΥΜ 00:55'28"710
102 15 48 A 19-29 ΘΩΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 00:55'34"363
103 2 177 Γ 40-49 ΧΟΝΤΟΥ ΑΡΙΑΝΝΑ ΣΔΥΜ 00:55'37"432
104 36 11 A 40-49 ΜΠΟΥΧΟΥΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΕΧΑΙΝΑ ΗΛΕΙΑΣ 00:55'46"140
105 5 27 Γ 30-39 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ 00:55'48"563
106 16 176 A 19-29 ΙΣΑΚΩΒ ΡΟΥΣΛΑΝ 00:56'09"474
107 14 214 A 50-59 ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΩΝ 00:56'15"474
108 27 125 A 30-39 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 00:56'17"626
109 37 7 A 40-49 ΜΠΑΡΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ PACFIL 00:56'22"750
110 6 232 A 60+ ΒΛΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 00:56'32"892
111 17 212 A 19-29 ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΤΡΑ 00:56'46"906
112 38 207 A 40-49 ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ YMITTOS RUNNERS 00:56'53"917
113 28 119 A 30-39 ΣΑΚΕΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 00:57'01"538
114 1 150 Γ 50+ ΒΑ'Ι'ΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 00:57'24"590
115 39 130 A 40-49 ΓΚΟΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 00:57'33"448
116 29 225 A 30-39 ΜΠΑΛΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 00:57'40"700
117 7 219 A 60+ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΣΔΥΜ 00:57'43"159
118 15 233 A 50-59 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥΜ 00:57'45"268
119 3 213 Γ 40-49 ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΑΤΡΑ 00:58'03"788
120 18 194 A 19-29 ΚΑΝΤΑΡΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΤΑΣ 00:58'16"412
121 4 215 Γ 18-29 ΠΑΤΕΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 00:58'46"543
122 8 238 A 60+ ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥΜ 00:58'55"633
123 9 93 A 60+ ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΔΥΜ 00:58'55"772
124 16 16 A 50-59 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥΜ 00:58'55"889
125 17 228 A 50-59 ΖΟΥΖΟΥΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΔΥΜ 00:58'56"126
126 10 183 A 60+ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥΜ 00:58'56"253
127 18 46 A 50-59 ΚΑΣΚΟΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΕΣΣΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 00:58'59"471
128 11 123 A 60+ ΔΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΔΥΜ 00:58'59"593
129 19 31 A 50-59 ΚΑΨΙΜΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 00:59'11"653
130 40 234 A 40-49 ΓΟΝΑΛΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 00:59'22"684
131 19 226 A 19-29 ΜΠΑΚΟΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 00:59'47"286
132 41 221 A 40-49 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 00:59'47"606
133 30 85 A 30-39 ΑΛΕΥΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 00:59'58"737
134 42 8 A 40-49 ΜΠΕΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 01:00'03"726
135 43 208 A 40-49 ΜΙΧΑΗΛ ΧΡΗΣΤΟΣ YMITTOS RUNNERS 01:00'55"399
136 31 24 A 30-39 ΛΟΝΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΔΥΜ 01:01'18"320
137 4 67 Γ 40-49 ΠΕΤΥΚΑ ΑΝΝΑ 01:01'27"750
138 44 66 A 40-49 ΚΙΟΛΕΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ 01:01'32"395
139 20 42 A 50-59 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 01:01'55"904
140 5 216 Γ 40-49 ΣΤΡΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 01:02'18"556
141 45 218 A 40-49 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:02'18"749
142 32 220 A 30-39 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΣ ΣΔΥΜ 01:02'37"807
143 6 222 Γ 30-39 ΚΕΛΕΠΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ ΣΔΥΜ 01:02'37"887
144 33 122 A 30-39 ΜΑΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:02'43"702
145 6 192 Γ 40-49 ΣΤΑΜΑΤΕΛΙΑ ΑΣΗΜΙΝΑ ΣΔΥΜ 01:02'43"842
146 7 210 Γ 30-39 ΜΑΝΩΛΑΚΙΟ΄Υ ΙΩΑΝΝΑ 01:02'48"629
147 34 57 A 30-39 ΚΑΣΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ P.A.C.FIL RUNNING TEAM 01:02'53"147
148 20 18 A 19-29 ΜΠΡΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥΜ 01:03'23"219
149 5 235 Γ 18-29 ΛΕΚΚΟΥ ΣΟΦΙΑ 01:03'49"430
150 46 197 A 40-49 ΜΠΙΤΣΙΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 01:04'17"924
151 35 33 A 30-39 ΓΙΑΝΝΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:04'38"338
152 47 40 A 40-49 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 01:04'58"977
153 8 128 Γ 30-39 ΣΑΜΑΡΤΖΗ ΔΩΡΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 01:05'52"500
154 7 170 Γ 40-49 ΜΠΑΛΑΔΗΜΑ ΜΑΡΙΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 01:05'52"562
155 8 209 Γ 40-49 ΝΤΑΗΦΩΤΗ ΣΑΝΤΡΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 01:05'52"624
156 2 98 Γ 50+ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΕΣΣΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 01:06'23"383
157 48 174 A 40-49 ΜΑΓΓΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:06'41"874
158 49 242 A 40-49 ΜΠΟΥΡΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΣΔΥΜ 01:06'42"813
159 50 168 A 40-49 ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ 01:06'53"432
160 9 91 Γ 40-49 ΣΥΡΕΓΓΕΛΑ ΕΛΕΝΗ 01:07'02"784
161 21 47 A 50-59 ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:07'54"655
162 10 92 Γ 40-49 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΦΗ 01:07'55"438
163 51 12 A 40-49 ΜΑΚΡΥΠΟΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:08'39"979
164 22 73 A 50-59 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΔΥΜ 01:10'24"141
165 3 68 Γ 50+ ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΚΩΣΤΑΝΤΩ 01:10'24"205
166 4 180 Γ 50+ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΣΔΥΜ 01:12'59"232
167 5 181 Γ 50+ ΕΥΤΥΧΙΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΔΥΜ 01:12'59"249
168 11 246 Γ 40-49 ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗ ΙΩΑΝΝΑ 01:15'24"799
169 36 237 A 30-39 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:16'30"951
170 52 87 A 40-49 ΜΠΟΥΤΣΙΚΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 01:16'31"770
171 6 230 Γ 18-29 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΝΙΑ DNF
171 9 231 Γ 30-39 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ.Σ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ DNF

ΑΓΩΝΑΣ 4.000 m ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ- ΛΥΚΕΙΙΟ - ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΑΓΟΡΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
ΜΠΕΝΑΡΔΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 14.41
ΤΣΙΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 15.20
ΤΣΟΛΑΡΙΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ 16.03
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
ΚΑΚΟΥΤΗ ΜΑΛΕΝΑ 16.30
ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 22.52
ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΝΗ 28.04
ΑΓΟΡΙΑ ΛΥΚΕΙΟΥ
ΤΑΝΕΦ ΒΑΣΙΛΗΣ 14.12
ΣΤΡΙΜΠΑΚΟΣ ΝΙΚΟΣ 16.18
ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 17.40
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΛΥΚΕΙΟΥ
ΜΠΟΥΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 21.47
ΜΠΑΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 23.14
ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 23.55
ΑΝΔΡΕΣ 18-29 ΕΤΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 17.39
ΚΟΡΜΠΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 17.50
ΚΑΡΑΜΠΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 17.51
ΑΝΔΡΕΣ 30-39 ΕΤΩΝ
ΡΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 16.22
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 20.13
ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 21.58
ΑΝΔΡΕΣ 40 + ΕΤΩΝ
ΛΕΙΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 16.28
ΠΑΝΑΓΟΠΟΛΟΣ ΤΑΚΗΣ 18.55
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 21.30
ΓΥΝΑΙΚΕΣ 19-29 ΕΤΩΝ
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 24.30
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 24.36
ΨΑΡΡΑ ΕΙΡΗΝΗ 24.43
ΓΥΝΑΙΚΕΣ 30 + ΕΤΩΝ
ΣΤΡΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΞΕΝΙΑ 20.57
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 21.43
ΨΥΡΡΟΥ ΕΛΕΝΗ 21.44

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ 4 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΩΝ
1 352 Α ΛΥΚ ΤΑΝΕΦ ΒΑΣΙΛΗΣ COSMOS KALAMATA 00:14'12"328
2 343 Α ΓΥΜ ΜΠΕΝΑΡΔΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 00:14'41"156
3 377 Γ ΓΥΜ ΤΣΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:15'20''111
4 380 Α ΓΥΜ ΤΣΟΛΑΡΙΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ 00:16'03"703
5 601 Α ΓΥΜ ΤAΝΕΦ ΓΙΩΡΓΟΣ 00:16'16"218
6 376 Α ΛΥΚ ΣΤΡΙΜΠΑΚΟΣ ΝΙΚΟΣ 00:16'18"187
7 616 Α 30-39 ΡΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΔΥ 00:16'22"640
8 604 Α 40+ ΛΕΙΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 00:16'28"093
9 358 Α ΓΥΜ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 00:16'29''123
10 361 Κ ΓΥΜ ΚΑΚΟΥΤΗ ΜΑΛΕΝΑ ΝΟΚΥ 00:16'30"492
11 395 Α ΓΥΜ ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥΜ 00:17'16"476
12 328 Α 19-29 ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 00:17'39"351
13 316 Α ΛΥΚ ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 00:17'40"414
14 317 Α ΛΥΚ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 00:17'44"031
15 326 Α 19-29 ΚΟΡΜΠΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 00:17'50"812
16 327 Α 19-29 ΚΑΡΑΜΠΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 00:17'51"992
17 330 Α ΓΥΜ ΣΙΤΙ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 00:18'54''332
18 605 Α ΛΥΚ ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 00:18'11"367
19 331 Α 19-29 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΚΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 00:18'53"554
20 318 Α ΛΥΚ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 00:18'54"546
21 353 Α 40+ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΚΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 00:18'55"937
22 389 Α ΛΥΚ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 00:18'57"242
23 390 Α ΛΥΚ ΦΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 00:19'12"195
24 381 Α ΛΥΚ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 00:19'17"093
25 359 Α 19-29 ΤΣΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 00:19'21"218
26 375 Α ΓΥΜ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΘΗΣ 00:20'04"890
27 602 Α ΓΥΜ ΚΟΛΟΣΚΟΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΟΚΜ 00:20'07"234
28 397 Α ΓΥΜ ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 00:20'08"890
29 386 Α 30-39 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 00:20'13"554
30 364 Α ΓΥΜ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:20'17"445
31 619 Α ΛΥΚ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 00:20'32"710
32 365 Α ΓΥΜ ΤΡΟΤΣΙ ΓΙΑΝΝΗΣ 00:20'49"882
33 351 Γ 30+ ΣΤΡΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΞΕΝΙΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 00:20'57"460
34 363 Α ΓΥΜ ΜΠΕΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 00:21'12"757
35 366 Α 40+ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 00:21'30"695
36 310 Γ 30+ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ PAC FIL 00:21'43"609
37 309 Γ 30+ ΨΥΡΡΟΥ ΕΛΕΝΗ PAC FIL 00:21'44"453
38 329 Γ ΛΥΚ ΜΠΟΥΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 00:21'47"765
39 606 Γ 30+ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 00:21'55"570
40 371 Α 30-39 ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:21'58"843
41 312 Α 40+ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 00:22'05"218
42 347 Α ΓΥΜ ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:22'07"531
43 349 Α ΓΥΜ ΚΟΥΣΚΟΥΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 00:22'08"601
44 617 Α 40+ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 00:22'12"929
45 346 Α 40+ ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 00:22'19"882
46 348 Α 40+ ΚΟΥΣΚΟΥΛΙΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 00:22'21"085
47 609 Α ΓΥΜ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΜΕΩΝ 00:22'45"593
48 620 Α 30-39 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 00:22'46"671
49 311 Α 40+ ΣΚΙΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΑ 00:22'50"453
50 396 Γ ΓΥΜ ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΣΔΥΜ 00:22'52"484
51 392 Γ ΛΥΚ ΜΠΑΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΙΩΝ 00:23'14"921
52 374 Α 40+ ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:23'19"765
53 332 Α 19-29 ΓΚΟΤΣΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 00:23'25"523
54 314 Γ 30+ ΛΟΗ ΜΑΡΙΑ 00:23'36"109
55 373 Γ ΛΥΚ ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΔΙΩΝ 00:23'55"421
56 339 Α 40+ ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 00:23'59"164
57 368 Α 19-29 ΤΑΤΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΩΝ 00:24'29"414
58 369 Γ 19-29 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΙΩΝ 00:24'30"593
59 384 Α 40+ ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 00:24'32"765
60 393 Γ 19-29 ΓΙΑΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΔΙΩΝ 00:24'36"218
61 603 Γ 19-29 ΨΑΡΡΑ ΕΙΡΗΝΗ 00:24'43"718
62 360 Α 30-39 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:24'50"218
63 367 Γ 30+ ΤΣΙΧΛΑ ΕΥΤΕΡΠΗ 00:24'52"179
64 399 Α ΓΥΜ ΣΤΡΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 00:24'53"664
65 407 Α ΓΥΜ ΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΘΗΣ 00:25':35''508
66 607 Γ ΛΥΚ ΜΠΑΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΔΙΩΝ 00:25'41"554
67 387 Γ ΛΥΚ ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΤΑΣΣΑ ΔΙΩΝ 00:25'42"460
68 372 Γ ΛΥΚ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 00:25'43"468
69 323 Γ ΛΥΚ ΝΤΟΝΗ ΒΑΣΩ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 00:26'03"835
70 357 Α 30-39 ΔΕΙΚΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 00:26'05"601
71 613 Α 19-29 ΓΚΟΓΚΑΣ ΦΩΤΗΣ 00:26'27"171
72 322 Γ 30+ ΑΛΚΑ ΜΙΡΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 00:27'02"742
73 614 Γ 30+ ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 00:27'15"156
74 362 Α ΓΥΜ ΜΠΕΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 00:27'42"085
75 394 Γ ΓΥΜ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΝΗ ΔΙΩΝ 00:28'04"914
76 382 Γ ΛΥΚ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΤΖΕΝΗ ΔΙΩΝ 00:28'18"218
77 385 Α 40+ ΦΩΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ 00:28'26"390
78 350 Γ 30+ ΤΖΑΒΕΛΛΑ ΓΙΩΤΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 00:28'31"343
79 378 Κ ΓΥΜ ΣΤΑΜΑΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 00:28':33''112
80 405 Α ΛΥΚ ΜΠΕΡΔΟΥΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 00:28':35''675
81 400 Α ΛΥΚ ΣΕΚΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 00:28'36"664
82 608 Γ ΛΥΚ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΣΑΜΙΝΑ ΔΙΩΝ 00:28'51"078
83 325 Α 40+ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΦΩΤΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 00:28'52"554
84 383 Γ 30+ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑ ΔΙΩΝ 00:29'00"046
85 393 Γ 19-29 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΔΙΩΝ 00:29'00''056
86 391 Γ 30+ ΓΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 00:29'00"828
87 370 Α ΓΥΜ ΚΑΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΜΥΔ 00:29'10"468
88 304 Α 40+ ΞΥΠΟΛΥΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΔΥΜ 00:30'42"218
89 401 Α 40+ ΒΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ 00:30'42''345
90 402 Γ 30+ ΜΑΡΑΤΟΥ ΕΛΕΝΑ 00:30'42''567
91 306 Γ 30+ ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΔΥΜ 00:30'42"953
92 610 Γ 30+ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 00:32'17"007
93 398 Γ 30+ ΚΑΝΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΑ 00:32'54"585
94 355 Γ 30+ ΜΙΧΑΗΛ-ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ YMITTOS RUNNERS 00:33'00"499
95 404 Α 19-29 ΣΤΑΥΡΟΥ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:33'59'' 112
96 379 Γ 30+ ΒΑΓΕΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 00:34'25"148
97 386 Γ 30+ ΜΑΝΙΑΤΗ ΑΡΙΣΤΕΑ 00:35':53'' 342
98 341 Γ 30+ ΚΑΛΔΗ ΑΝΝΑ ΣΔΥΜ 00:40'31"929
99 615 Γ 30+ ΜΠΑΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 00:40'36"804
100 303 Γ 30+ ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 00:40'37"765
101 OOC ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΤΙΝΑ
102 OOC ΑΓΓΕΛΙΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
103 OOC ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΩΤΑ
104 OOC ΛΙΒΑ ΜΑΡΙΑ
105 OOC ΓΕΜΕΛΙΑΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
106 OOC ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΦΗ
107 OOC ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
108 OOC ΜΠΙΤΣΙΚΑ-ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
109 OOC ΜΠΕΝΤΙΞ ΕΥΑ

ΑΓΩΝΑΣ 1.000 m ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ
ΝΗΠΙΑ ΑΓΟΡΙΑ
ΤΣΕΡΒΑΝΑΚΟΥ ΣΟΝΙ-ΜΙΧΑΕΛ
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΣΟΣ
ΚΩΤΣΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ-ΔΙΟΝΥΣΗΣ
ΝΗΠΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΒΛΑΧΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΦΩΤΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
ΣΟΥΛΙΜΙΩΤΗ ΟΛΥΜΠΙΑ
Α+Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΑΓΟΡΙΑ
ΚΟΛΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΓΚΟΡΟΣ ΧΑΡΗΣ
ΑΛΛΚΑ ΜΑΡΙΟΣ-ΓΙΑΝΝΗΣ
Α+Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΚΑΚΟΥΤΗ ΗΛΙΑΝΑ
ΒΛΑΧΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΕΥΦΡΩΣΥΝΗ
ΚΟΛΟΒΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ
Γ+Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΑΓΟΡΙΑ
ΑΡΝΟΚΟΥΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΠΕΡΑΜΑΤΖΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ
Γ+Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΚΟΛΟΣΚΟΠΗ ΜΑΡΙΒΑ
ΓΕΩΡΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΝΤΡΟΥΛΙΑ ΘΕΜΙΔΑ
Ε+ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΑΓΟΡΙΑ
ΑΓΓΕΛΙΝΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΡΝΟΚΟΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Ε+ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΜΠΑΡΑ ΗΛΙΑΝΑ

415 views
Top