Νέα κολυμβητική «γιορτή» στο κολυμβητήριο της Καλαμάτας! (pics+αποτελέσματα)

Με μεγάλη επιτυχία στέφθηκε η 2η Ημερίδα Ορίων και Θερινοί Αγώνες Προαγωνιστικών Κατηγοριών (9-10-11-12 ετών) που διοργανώθηκε εχθές (πρωί – απόγευμα) και σήμερα (πρωί) στο κολυμβητήριο της Καλαμάτας με διοργανωτή τον Ναυτικό Όμιλο Καλαμάτας «Ο Ποσειδών».
Στην διοργάνωση συμμετείχαν 330 περίπου αθλητές από 13 σωματεία, δείγμα της μεγάλης ανταπόκρισης των σωματείων της επικράτειας της Πελοποννήσου, Αττικής αλλά και Ιωνίων Νήσων (Κεφαλονιά, Ζάκυνθος).
Πέραν των καλαματιανών ΝΟ Καλαμάτας και Άργη Καλαμάτας, συμμετείχαν επίσης οι ΝΕ Πατρών, ΝΟ Πατρών, ΑΕ Τρίπολης, ΝΟ Κορίνθου, ΚΟΑ Τρίπολης, ΝΟ Λουτρακίου, Ποσειδώνας Λουτρακίου, ΑΣ Παλμός, ΑΝΟ Ζακύνθου, Αρίωνας Αμαλιάδας και ΝΟ Αργοστολίου.
Επετεύχθησαν εξαιρετικές επιδόσεις από τους νεαρούς αθλητές οι οποίοι απέδειξαν για ακόμα μια φορά πως το μέλλον της καλαματιανής κολύμβησης είναι πέρα για πέρα λαμπρό.
Η οργάνωση κρίνεται επιτυχημένη και άφησε υποσχέσεις για περαιτέρω μελλοντικές προσπάθειες, ειδικά αν αναλογιστεί κανείς το γεγονός πως πριν από λίγες μόλις εβδομάδες διεξήχθησαν οι αγώνες «Σπύρος Κοντόπουλος 2016» με εξίσου μεγάλη επιτυχία.
Παρακάτω, σε συνημμένο αρχείο, σας παραθέτουμε τα αποτελέσματα ανά κατηγορία (Ατομικά, Ομαδικά).

400m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΑΝΔΡΩΝ  (50)  
1 ΛΕΚΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2000 NOKOΡΙΝ ΠΑΙΔ 04:37.11
2 ΡΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ ΠΠ-Β 05:15.17
3 ΝΑΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2003 ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ ΠΠ-Β 06:04.03

400m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50)  
1 ΜΠΑΖΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 2005 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΑΓ11 05:33.16
2 ΠΛΕΣΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΑΓ11 05:38.10
3 ΤΖΩΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 2005 ΝΟΠΑΤΡ ΑΓ11 05:42.68
4 ΜΠΟΥΧΟΥΤΣΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2005 ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ ΑΓ11 05:47.05
5 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 NOKΛΜΤ ΑΓ11 06:44.47

400m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ  (50)  
1 ΒΑΡΒΑΣΑΙΝΙΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΑΓ12 05:34.88
2 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 NOKOΡΙΝ ΑΓ12 06:23.50
3 ΦΙΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ ΑΓ12 06:45.48

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (50)  
1 ΜΠΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1998 NOKΛΜΤ ΝΕΑΝ 00:29.66
2 ΛΑΠΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2002 NOKΛΜΤ ΠΚ-Α 00:31.28
3 ΣΙΨΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2000 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΚΡ-Α 00:31.64
4 ΚΟΡΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2000 NOKOΡΙΝ ΚΡ-Α 00:33.19
5 ΧΙΩΝΗ ΣΤΕΛΛΑ-ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2001 ΑΝΟΖΑΚ ΚΡ-Α 00:36.31
6 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 2003 NOKOΡΙΝ ΠΚ-Β 00:36.37
7 ΜΑΡΓΑΡΗ ΑΘΗΝΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΜΑΓΔΑ 2003 ΑΝΟΖΑΚ ΠΚ-Β 00:37.84
8 ΚΟΥΜΑΡΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2003 ΝΟΑΡΓΟΣΤ ΠΚ-Β 00:38.38
9 ΧΡΥΣΙΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΚΟΑΤΡΙΠ ΠΚ-Β 00:38.75
10 ΚΟΡΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 NOKOΡΙΝ ΠΚ-Β 00:47.09

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ  (50)  
1 ΣΚΟΥΤΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 2007 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΚΡ9 00:40.84
2 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2007 ΝΟΠΑΤΡ ΚΡ9 00:46.05
3 ΒΑΛΑΧΑ ΜΥΡΤΩ 2007 ΑΣ ΠΑΛΜΟΣ ΚΡ9 00:47.81
4 ΓΚΕΓΚΑ ΘΕΟΔΩΡΑ 2007 ΑΡΓΗΣ ΚΡ9 00:49.98
5 ΜΙΧΑΛΑΡΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 2007 NOKOΡΙΝ ΚΡ9 00:50.89
6 ΜΠΑΤΙΣΤΑΤΟΥ ΝΙΚΗ 2007 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΚΡ9 00:52.68
7 ΑΜΠΑΤΖΗ ΧΙΟΝΙΑ 2007 NOKOΡΙΝ ΚΡ9 00:56.86
8 ΒΥΘΟΥΛΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2007 ΑΝΟΖΑΚ ΚΡ9 00:59.29
9 ΔΙΡΜΙΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2007 ΠΟΣ ΛΟΥΤΡΑ ΚΡ9 01:00.44

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ  (50)  
1 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2006 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΚΡ10 00:36.54
2 ΚΟΡΙΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2006 ΑΡ.ΑΜΑΛ. ΚΡ10 00:41.96
3 ΒΑΛΑΧΑ ΗΛΙΑΝΑ 2006 ΑΣ ΠΑΛΜΟΣ ΚΡ10 00:43.01
4 ΜΠΟΥΧΟΥΤΣΟΥ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ ΚΡ10 00:46.03
5 ΓΚΟΤΣΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2006 NOKOΡΙΝ ΚΡ10 00:46.70
6 ΜΑΖΑΡΑΚΗ ΑΝΝΑ 2006 ΑΡΓΗΣ ΚΡ10 00:47.43
7 ΠΕΡΑΧΩΡΙΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2006 ΠΟΣ ΛΟΥΤΡΑ ΚΡ10 00:59.02

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50)  
1 ΤΑΤΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 ΝΟΠΑΤΡ ΚΡ11 00:36.19
2 ΛΑΠΙΩΤΗ ΑΓΑΠΗ-ΕΛΠΙΔΑ 2005 NOKΛΜΤ ΚΡ11 00:36.59
3 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 ΝΟΠΑΤΡ ΚΡ11 00:39.38
4 ΠΗΛΙΚΑ ΑΜΑΛΙΑ 2005 ΑΝΟΖΑΚ ΚΡ11 00:43.44
5 ΛΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005 NOKΛΜΤ ΚΡ11 00:46.66
6 ΒΥΘΟΥΛΚΑ ΣΑΒΒΙΝΑ ΙΩΑΝΝΑ 2005 ΑΡ.ΑΜΑΛ. ΚΡ11 00:51.02

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ  (50)  
1 ΚΑΝΑΒΟΥ ΣΟΦΙΑ 2004 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΚΡ12 00:33.52
2 ΔΑΝΗΛΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2004 ΠΟΣ ΛΟΥΤΡΑ ΚΡ12 00:41.67
3 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 ΑΡ.ΑΜΑΛ. ΚΡ12 00:42.55
4 ΚΑΝΤΖΙΛΙΕΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2004 NOKΛΜΤ ΚΡ12 00:44.91

200m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΑΝΔΡΩΝ  (50)  
1 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2003 ΑΡΓΗΣ ΠΠ-Β 02:40.46
2 ΣΑΡΑΚΙΝΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 NOKOΡΙΝ ΠΠ-Α 02:47.42

100m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (50)  
1 ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ 2002 NOKΛΜΤ ΠΚ-Α 01:18.34
2 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 2002 Α.Ε.ΤΡΙΠΟΛ ΠΚ-Α 01:23.47
3 ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2000 NOKΛΜΤ ΚΡ-Α 01:23.58
4 ΣΤΑΝ ΠΕΤΡΟΝΕΛΑ 2003 ΑΡΓΗΣ ΠΚ-Β 01:37.65

100m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ  (50)  
1 ΚΟΝΔΥΛΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 2006 NOKOΡΙΝ ΚΡ10 01:38.19
2 ΦΟΥΝΤΑ ΕΒΕΛΙΝΑ 2006 ΝΟΠΑΤΡ ΚΡ10 01:42.42
3 ΣΤΡΑΚΙΝΑΡ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 2006 ΑΡΓΗΣ ΚΡ10 01:47.83
4 ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2006 NOKOΡΙΝ ΚΡ10 01:56.96
5 ΜΕΝΟΥΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 2006 NOKΛΜΤ ΚΡ10 01:59.59

100m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50)  
1 ΤΣΑΓΡΗ ΜΑΡΙΑ 2005 NOKOΡΙΝ ΚΡ11 01:38.34
2 ΤΣΑΙΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΦΙΛΑΡΕΤΗ 2005 NOKΛΜΤ ΚΡ11 01:39.55
3 ΜΑΝΔΗΛΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 NOKΛΜΤ ΚΡ11 01:40.08
4 ΜΑΡΙΝΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ 2005 ΑΝΟΖΑΚ ΚΡ11 01:40.46
5 ΚΑΡΑΧΑΝΙΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2005 ΝΟΠΑΤΡ ΚΡ11 01:40.50
6 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ 2005 Α.Ε.ΤΡΙΠΟΛ ΚΡ11 01:40.91
7 ΦΛΟΥΣΚΟΥΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΚΡ11 01:41.81
8 ΤΖΟΛΑ ΕΛΕΝΗ 2005 ΝΟΠΑΤΡ ΚΡ11 01:44.68
9 ΝΑΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 2005 ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ ΚΡ11 01:46.39
10 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ ΗΛΙΑΝΑ 2005 ΑΡΓΗΣ ΚΡ11 01:55.38
11 ΚΑΚΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ 2005 ΠΟΣ ΛΟΥΤΡΑ ΚΡ11 02:00.06
12 ΤΡΙΓΓΟΥ ΧΡΥΣΑΘΝΗ ΣΩΤΗΡΙΑ 2005 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΚΡ11 02:02.10

100m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ  (50)  
1 ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ 2004 ΝΟΠΑΤΡ ΚΡ12 01:31.70
2 ΜΕΙΔΑΝΗ ΙΣΙΔΩΡΑ 2004 ΚΟΑΤΡΙΠ ΚΡ12 01:33.99
3 ΓΚΟΓΚΑΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑ 2004 ΑΡ.ΑΜΑΛ. ΚΡ12 01:39.33
4 ΚΟΡΙΖΗ ΕΛΠΙΔΑ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΡ.ΑΜΑΛ. ΚΡ12 01:40.64
5 ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑ ΜΥΡΤΩ 2004 ΑΡΓΗΣ ΚΡ12 01:43.66
6 ΚΑΝΟΥΛΑ ΡΕΒΕΚΑ 2004 NOKΛΜΤ ΚΡ12 01:44.95
7 ΤΑΣΙΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ 2004 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΚΡ12 01:48.90
8 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΡΟΣΟΥΛΑ 2004 ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ ΚΡ12 01:50.52
9 ΣΙΜΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 2004 ΑΣ ΠΑΛΜΟΣ ΚΡ12 01:54.08

50m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΑΝΔΡΩΝ  (50)   
1 ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 NOKΛΜΤ ΠΠ-Α 00:32.72
2 ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1999 NOKΛΜΤ ΕΦΗΒ 00:32.78
3 ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2000 NOKΛΜΤ ΠΑΙΔ 00:33.53
4 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 1998 ΑΡΓΗΣ ΕΦΗΒ 00:34.00
5 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 2001 ΚΟΑΤΡΙΠ ΠΑΙΔ 00:34.81
6 ΧΑΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 NOKΛΜΤ ΠΠ-Β 00:35.72
7 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002 NOKΛΜΤ ΠΠ-Α 00:35.97
8 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΝΕΣΤΩΡ 2000 ΑΡΓΗΣ ΠΑΙΔ 00:36.00
9 ΠΟΛΙΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 2002 ΝΟΠΑΤΡ ΠΠ-Α 00:39.55
10 ΣΟΛΩΜΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 ΑΡΓΗΣ ΠΠ-Α 00:40.93

50m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ  (50)  
1 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2007 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΑΓ9 00:46.63
2 ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2007 NOKOΡΙΝ ΑΓ9 00:48.21
3 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2007 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΑΓ9 00:50.90
4 ΦΩΤΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2007 ΚΟΑΤΡΙΠ ΑΓ9 00:51.65
5 ΡΑΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2007 ΑΡ.ΑΜΑΛ. ΑΓ9 00:52.87
6 ΤΖΙΧΡΙΤΖΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 2007 ΑΡΓΗΣ ΑΓ9 00:55.66
7 ΤΕΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2007 ΑΣ ΠΑΛΜΟΣ ΑΓ9 01:01.20
8 ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2007 ΑΡΓΗΣ ΑΓ9 01:01.32
9 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2007 ΑΡ.ΑΜΑΛ. ΑΓ9 01:03.09
10 ΜΠΟΥΛΜΠΑΣΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2007 ΑΡ.ΑΜΑΛ. ΑΓ9 01:08.87

50m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ  (50)  
1 ΜΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2006 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΑΓ10 00:46.54
2 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 NOKOΡΙΝ ΑΓ10 00:47.87
3 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2006 ΑΡΓΗΣ ΑΓ10 00:49.56
4 ΓΟΥΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 ΑΝΟΖΑΚ ΑΓ10 00:56.07
5 ΠΕΤΡΟΥΛΙΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 2006 NOKΛΜΤ ΑΓ10 00:57.40
6 ΦΩΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 NOKOΡΙΝ ΑΓ10 00:58.57

50m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50)  
1 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΑΓ11 00:43.07
2 ΚΟΝΤΖΑΜΙΧΑΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2005 NOKOΡΙΝ ΑΓ11 00:47.45
3 ΚΟΤΣΕΤΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 2005 ΑΡ.ΑΜΑΛ. ΑΓ11 00:49.97
4 ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2005 ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ ΑΓ11 00:50.55
5 ΒΟΣΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2005 ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ ΑΓ11 00:52.31
6 ΠΡΙΤΣΑΠΙΔΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΝΟΠΑΤΡ ΑΓ11 00:52.78
7 ΣΠΑΝΟΣ ΤΖΑΝΝΕΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΝΟΑΡΓΟΣΤ ΑΓ11 00:56.38

50m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ  (50)  
1 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2004 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΑΓ12 00:41.58
2 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ 2004 NOKΛΜΤ ΑΓ12 00:45.99
3 ΦΕΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ ΑΓ12 00:47.62
4 ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 ΝΟΠΑΤΡ ΑΓ12 00:50.16
5 ΞΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 ΑΝΟΖΑΚ ΑΓ12 00:51.24
6 ΜΠΟΜΠΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ 2004 ΑΡ.ΑΜΑΛ. ΑΓ12 00:51.63

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (50)  
1 ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ 2002 NOKΛΜΤ ΠΚ-Α 01:01.28
2 ΛΑΠΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2002 NOKΛΜΤ ΠΚ-Α 01:03.62
3 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ 2003 ΑΡΓΗΣ ΠΚ-Β 01:04.99
4 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2000 ΑΡΓΗΣ ΚΡ-Α 01:07.56
5 ΚΟΡΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 NOKOΡΙΝ ΠΚ-Β 01:11.50
6 ΧΙΩΝΗ ΣΤΕΛΛΑ-ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2001 ΑΝΟΖΑΚ ΚΡ-Α 01:11.72
7 ΛΙΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 NOKOΡΙΝ ΠΚ-Β 01:12.70
8 ΣΤΑΝ ΠΕΤΡΟΝΕΛΑ 2003 ΑΡΓΗΣ ΠΚ-Β 01:14.32
9 ΚΟΥΜΑΡΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2003 ΝΟΑΡΓΟΣΤ ΠΚ-Β 01:17.10
10 ΚΟΣΜΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2003 ΝΟΑΡΓΟΣΤ ΠΚ-Β 01:18.18
11 ΓΚΟΤΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2003 NOKΛΜΤ ΠΚ-Β 01:24.57
12 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2003 ΚΟΑΤΡΙΠ ΠΚ-Β 01:26.30
13 ΣΑΡΑΝΤΑΕΝΑ ΒΕΝΕΤΑ 2000 ΠΟΣ ΛΟΥΤΡΑ ΚΡ-Α 01:51.74

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ  (50)  
1 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2007 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΚΡ9 01:26.20
2 ΜΑΡΟΥΛΗ ΒΑΛΕΣΙΑ 2007 NOKΛΜΤ ΚΡ9 01:27.01
3 ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΑ 2007 ΑΣ ΠΑΛΜΟΣ ΚΡ9 01:29.15
4 ΤΖΟΛΑ ΙΟΥΛΙΑΝΗ 2007 ΝΟΠΑΤΡ ΚΡ9 01:31.22
5 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΜΑΡΙΑ 2007 ΑΡ.ΑΜΑΛ. ΚΡ9 01:38.65
6 ΑΡΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2007 ΝΟΠΑΤΡ ΚΡ9 01:39.05
7 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΑΣΗΜΙΝΑ 2007 ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ ΚΡ9 01:43.55
8 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2007 Α.Ε.ΤΡΙΠΟΛ ΚΡ9 01:45.44

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ  (50)  
1 ΠΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 2006 ΑΡΓΗΣ ΚΡ10 01:15.74
2 ΚΑΦΕΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΑ 2006 ΝΟΠΑΤΡ ΚΡ10 01:26.63
3 ΔΙΡΜΙΚΗ ΛΥΔΙΑ 2006 ΠΟΣ ΛΟΥΤΡΑ ΚΡ10 01:33.68
4 ΤΖΟΛΑ ΑΝΔΡΙΑΝΗ 2006 ΝΟΠΑΤΡ ΚΡ10 01:35.54
5 ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2006 ΚΟΑΤΡΙΠ ΚΡ10 01:37.57
6 ΠΟΛΥΖΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 2006 ΝΟΠΑΤΡ ΚΡ10 01:52.86

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50)  
1 ΧΑΠΠΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2005 NOKΛΜΤ ΚΡ11 01:09.61
2 ΤΖΟΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2005 ΝΟΠΑΤΡ ΚΡ11 01:15.84
3 ΔΕΔΕ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2005 ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ ΚΡ11 01:16.64
4 ΚΛΑΔΗ-ΜΟΡΦΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 ΑΝΟΖΑΚ ΚΡ11 01:22.78
5 ΠΗΛΙΚΑ ΑΜΑΛΙΑ 2005 ΑΝΟΖΑΚ ΚΡ11 01:25.37
6 ΧΡΥΣΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΥΓΕΝΙΑ 2005 ΚΟΑΤΡΙΠ ΚΡ11 01:25.41
7 ΚΛΕΦΤΟΓΙΑΝΝΗ ΚΛΗΜΕΝΤΙΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 2005 NOKΛΜΤ ΚΡ11 01:26.54
8 ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005 ΚΟΑΤΡΙΠ ΚΡ11 01:27.85
9 ΜΑΡΙΣΕΛ ΞΑΝΘΗ 2005 NOKΛΜΤ ΚΡ11 01:28.36
10 ΚΑΚΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ 2005 ΠΟΣ ΛΟΥΤΡΑ ΚΡ11 01:38.94
11 ΚΕΦΑΛΛΗΝΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ 2005 ΑΝΟΖΑΚ ΚΡ11 01:40.18

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ  (50)  
1 ΜΕΓΑΛΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ ΚΡ12 01:09.48
2 ΚΑΝΑΒΟΥ ΣΟΦΙΑ 2004 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΚΡ12 01:11.06
3 ΠΗΛΙΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΑΘΗΝΑΙΣ 2004 ΑΝΟΖΑΚ ΚΡ12 01:14.43
4 ΚΟΥΤΣΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2004 ΑΝΟΖΑΚ ΚΡ12 01:14.97
5 ΡΑΨΟΜΑΝΙΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2004 ΑΝΟΖΑΚ ΚΡ12 01:18.16
6 ΚΑΤΣΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2004 ΑΡ.ΑΜΑΛ. ΚΡ12 01:18.19
7 ΦΟΥΡΛΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ 2004 ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ ΚΡ12 01:20.22
8 ΜΠΕΡΕΤΣΟΥ ΟΛΓΑ 2004 ΚΟΑΤΡΙΠ ΚΡ12 01:20.99
9 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΥΔΙΑ 2004 ΑΡ.ΑΜΑΛ. ΚΡ12 01:24.04
10 ΒΑΣΙΚΕΡΗ ΣΟΦΙΑ 2004 ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ ΚΡ12 01:25.17
11 ΠΡΙΤΣΑΠΙΔΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2004 ΝΟΠΑΤΡ ΚΡ12 01:28.34
12 ΠΕΡΑΧΩΡΙΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2004 ΠΟΣ ΛΟΥΤΡΑ ΚΡ12 01:30.79
13 ΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ 2004 ΑΡ.ΑΜΑΛ. ΚΡ12 01:38.99

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΑΝΔΡΩΝ  (50)  
1 ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2000 NOKΛΜΤ ΠΑΙΔ 00:55.15
2 ΚΟΚΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2001 ΑΝΟΓ ΠΑΙΔ 00:56.62
3 ΦΙΣΚΙΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 ΑΡΓΗΣ ΠΑΙΔ 00:57.84
4 ΑΓΓΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 NOKΛΜΤ ΠΠ-Α 00:58.18
5 ΤΣΙΜΟΥΚΑ ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ 2001 Α.Ε.ΤΡΙΠΟΛ ΠΑΙΔ 01:00.35
6 ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ 2003 ΚΟΑΤΡΙΠ ΠΠ-Β 01:00.91
 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ ΠΑΙΔ 01:00.91
8 ΛΕΚΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2000 NOKOΡΙΝ ΠΑΙΔ 01:01.49
9 ΒΛΑΣΣΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2003 ΑΡΓΗΣ ΠΠ-Β 01:03.87
10 ΡΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ ΠΠ-Β 01:08.17
11 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2003 ΑΡΓΗΣ ΠΠ-Β 01:08.45
12 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 Α.Ε.ΤΡΙΠΟΛ ΠΑΙΔ 01:09.10
13 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2003 ΝΟΠΑΤΡ ΠΠ-Β 01:12.21
14 ΝΑΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2003 ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ ΠΠ-Β 01:21.28

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ  (50)  
1 ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 2007 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΑΓ9 01:20.47
2 ΜΕΡΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2007 ΑΡ.ΑΜΑΛ. ΑΓ9 01:24.30
3 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2007 NOKOΡΙΝ ΑΓ9 01:29.88
4 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2007 ΝΟΠΑΤΡ ΑΓ9 01:31.97
5 ΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2007 Α.Ε.ΤΡΙΠΟΛ ΑΓ9 01:32.09
6 ΜΑΛΑΜΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2007 NOKΛΜΤ ΑΓ9 01:32.56
7 ΠΟΛΥΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2007 ΝΟΠΑΤΡ ΑΓ9 01:36.06
8 ΣΚΕΠΑΡΝΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2007 ΝΟΠΑΤΡ ΑΓ9 01:37.66
9 ΠΙΑΔΙΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ 2007 NOKOΡΙΝ ΑΓ9 01:42.28

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ  (50)  
1 ΔΗΜΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2006 NOKOΡΙΝ ΑΓ10 01:14.67
2 ΤΣΑΓΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΑΓ10 01:15.09
3 ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 2006 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΑΓ10 01:25.84
4 ΜΠΙΡΜΠΙΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2006 Α.Ε.ΤΡΙΠΟΛ ΑΓ10 01:28.74
5 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2006 ΚΟΑΤΡΙΠ ΑΓ10 01:31.55
6 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 ΝΟΠΑΤΡ ΑΓ10 01:36.33
7 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2006 Α.Ε.ΤΡΙΠΟΛ ΑΓ10 01:36.62

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50)  
1 ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 2005 ΚΟΑΤΡΙΠ ΑΓ11 01:09.12
2 ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΑΓ11 01:12.80
3 ΔΟΥΜΑΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΚΟΑΤΡΙΠ ΑΓ11 01:14.50
4 ΜΙΧΑΛΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΝΟΑΡΓΟΣΤ ΑΓ11 01:16.30
5 ΜΠΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΑΡΓΗΣ ΑΓ11 01:16.63
6 ΔΗΜΟΡΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΑΓ11 01:17.44
7 ΜΠΟΝΙΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2005 ΑΝΟΖΑΚ ΑΓ11 01:19.70
8 ΧΑΝΤΖΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 2005 ΑΝΟΖΑΚ ΑΓ11 01:20.55
9 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΑΡΓΗΣ ΑΓ11 01:20.95
10 ΚΟΝΤΖΑΜΙΧΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 NOKOΡΙΝ ΑΓ11 01:25.70
11 ΣΤΡΙΜΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 NOKOΡΙΝ ΑΓ11 01:30.82
12 ΤΟΥΝΤΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2005 ΚΟΑΤΡΙΠ ΑΓ11 01:30.93
13 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΗΛΙΑΣ 2005 ΝΟΠΑΤΡ ΑΓ11 01:33.16
14 ΜΕΡΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 2005 ΑΡ.ΑΜΑΛ. ΑΓ11 01:33.60

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ  (50)  
1 ΑΛΜΥΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2004 ΝΟΠΑΤΡ ΑΓ12 01:06.13
2 ΒΑΡΒΑΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 2004 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΑΓ12 01:07.61
3 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2004 ΝΟΠΑΤΡ ΑΓ12 01:14.71
4 ΤΣΑΣΕΡΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2004 ΝΟΠΑΤΡ ΑΓ12 01:16.52
5 ΚΟΡΙΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 ΑΡ.ΑΜΑΛ. ΑΓ12 01:18.86
6 ΚΑΡΑΧΑΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 Α.Ε.ΤΡΙΠΟΛ ΑΓ12 01:20.28
7 ΧΕΙΛΑΣ ΗΛΙΑΣ 2004 ΑΡΓΗΣ ΑΓ12 01:21.97
8 ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2004 ΚΟΑΤΡΙΠ ΑΓ12 01:23.59
9 ΚΟΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 Α.Ε.ΤΡΙΠΟΛ ΑΓ12 01:24.69
10 ΞΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 ΑΝΟΖΑΚ ΑΓ12 01:34.82
11 ΚΟΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2004 Α.Ε.ΤΡΙΠΟΛ ΑΓ12 01:35.95

400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ  (50)
1 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ 2004 Α.Ε.ΤΡΙΠΟΛ ΚΡ12 06:00.92

200m ΥΠΤΙΟ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (50)   
1 ΚΟΡΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2000 NOKOΡΙΝ ΚΡ-Α 02:33.50
2 ΠΛΑΙΤΗ ΣΟΦΙΑ 2002 ΚΟΑΤΡΙΠ ΠΚ-Α 02:57.75
3 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 2003 NOKOΡΙΝ ΠΚ-Β 03:00.35
4 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 ΚΟΑΤΡΙΠ ΠΚ-Β 03:04.63
5 ΛΙΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 NOKOΡΙΝ ΠΚ-Β 03:08.09

200m ΥΠΤΙΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50)  
1 ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2005 ΑΣ ΠΑΛΜΟΣ ΚΡ11 02:56.15
2 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΤΣΟΥΤΣΑΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2005 Α.Ε.ΤΡΙΠΟΛ ΚΡ11 03:03.82
3 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 NOKΛΜΤ ΚΡ11 03:09.83
4 ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 ΝΟΠΑΤΡ ΚΡ11 03:11.88
5 ΣΟΛΔΑΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2005 ΝΟΠΑΤΡ ΚΡ11 03:21.50

200m ΥΠΤΙΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ  (50)  
1 ΤΗΓΑΝΕΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2004 ΑΡΓΗΣ ΚΡ12 02:40.96
2 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ 2004 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΚΡ12 02:54.52
3 ΜΕΓΑΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2004 ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ ΚΡ12 02:55.90
4 ΚΑΛΛΙΓΑ ΚΑΛΛΙΡΟΗ 2004 ΝΟΑΡΓΟΣΤ ΚΡ12 02:56.91
5 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ 2004 ΑΡ.ΑΜΑΛ. ΚΡ12 02:57.57
6 ΔΑΝΗΛΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2004 ΠΟΣ ΛΟΥΤΡΑ ΚΡ12 03:12.30
7 ΛΟΥΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2004 ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ ΚΡ12 03:18.10
8 ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΡΓΗΣ ΚΡ12 03:26.83
9 ΓΚΟΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2004 NOKΛΜΤ ΚΡ12 03:26.89

50m ΥΠΤΙΟ - ΑΝΔΡΩΝ  (50)   
1 ΤΣΙΜΟΥΚΑ ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ 2001 Α.Ε.ΤΡΙΠΟΛ ΠΑΙΔ 00:30.76
2 ΒΛΑΣΣΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2003 ΑΡΓΗΣ ΠΠ-Β 00:32.36
3 ΜΑΡΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΠΠ-Β 00:33.35
4 ΣΑΡΑΚΙΝΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 NOKOΡΙΝ ΠΠ-Α 00:33.62
5 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 Α.Ε.ΤΡΙΠΟΛ ΠΑΙΔ 00:35.26
6 ΚΑΡΟΓΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2003 ΝΟΑΡΓΟΣΤ ΠΠ-Β 00:36.21

50m ΥΠΤΙΟ - ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ  (50)  
1 ΣΓΑΝΤΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2007 NOKΛΜΤ ΑΓ9 00:42.53
2 ΤΣΙΠΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2007 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΑΓ9 00:45.03
3 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2007 ΚΟΑΤΡΙΠ ΑΓ9 00:46.35
4 ΠΑΝΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2007 NOKΛΜΤ ΑΓ9 00:50.14
5 ΜΠΟΥΣΜΠΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2007 ΑΡΓΗΣ ΑΓ9 00:50.91
6 ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2007 Α.Ε.ΤΡΙΠΟΛ ΑΓ9 00:54.40
7 ΠΗΛΙΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 2007 ΑΝΟΖΑΚ ΑΓ9 00:56.53
8 ΠΑΠΑΔΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2007 NOKOΡΙΝ ΑΓ9 00:58.23
9 ΣΠΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2007 ΑΝΟΖΑΚ ΑΓ9 01:00.32

50m ΥΠΤΙΟ - ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ  (50)  
 ΜΑΡΤΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2006 NOKOΡΙΝ ΑΓ10 00:39.88
2 ΒΑΡΒΑΤΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΑΓ10 00:42.42
3 ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 Α.Ε.ΤΡΙΠΟΛ ΑΓ10 00:46.25
4 ΣΚΑΡΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΑΝΟΖΑΚ ΑΓ10 00:46.53
5 ΚΡΟΥΣΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 ΑΝΟΖΑΚ ΑΓ10 00:47.00
6 ΤΣΙΑΜΑΣ ΗΛΙΑΣ 2006 ΚΟΑΤΡΙΠ ΑΓ10 00:50.00
7 ΜΠΑΝΤΙΟΣ ΚΑΡΜΟΙΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2006 NOKΛΜΤ ΑΓ10 00:54.98
8 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2006 ΚΟΑΤΡΙΠ ΑΓ10 00:59.00

50m ΥΠΤΙΟ - ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50)  
1 ΜΠΙΤΣΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2005 ΝΟΠΑΤΡ ΑΓ11 00:38.09
2 ΜΑΚΡΕΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005 NOKΛΜΤ ΑΓ11 00:38.28
3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΑΓ11 00:38.53
4 ΠΟΤΑΜΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΝΟΑΡΓΟΣΤ ΑΓ11 00:39.08
5 ΔΟΜΕΝΙΚΟΣ ΟΡΦΕΑΣ 2005 ΝΟΑΡΓΟΣΤ ΑΓ11 00:42.22
6 ΤΕΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005 ΑΣ ΠΑΛΜΟΣ ΑΓ11 00:43.57
7 ΚΟΤΣΕΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2005 ΑΡ.ΑΜΑΛ. ΑΓ11 00:50.00
8 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΗΛΙΑΣ 2005 ΝΟΠΑΤΡ ΑΓ11 00:51.64

50m ΥΠΤΙΟ - ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ  (50)  
1 ΒΑΡΒΑΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 2004 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΑΓ12 00:36.69
2 ΘΕΟΤΟΚΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 ΝΟΠΑΤΡ ΑΓ12 00:39.16
3 ΜΠΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 Α.Ε.ΤΡΙΠΟΛ ΑΓ12 00:39.77
4 ΧΕΙΛΑΣ ΗΛΙΑΣ 2004 ΑΡΓΗΣ ΑΓ12 00:43.75
5 ΠΟΛΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 ΝΟΠΑΤΡ ΑΓ12 00:45.81

800m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ  (50)  
1 ΜΑΡΙΝΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2004 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΚΡ12 11:27.87
2 ΜΕΓΑΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2004 ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ ΚΡ12 11:37.92
3 ΓΟΥΓΑΡΗ ΔΑΝΑΗ-ΜΥΡΣΙΝΗ 2004 Α.Ε.ΤΡΙΠΟΛ ΚΡ12 12:18.41

 400m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (50)  
1 ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2000 NOKΛΜΤ ΚΡ-Α 04:59.03

 400m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50)  
1 ΤΖΟΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2005 ΝΟΠΑΤΡ ΚΡ11 05:56.05
2 ΚΑΚΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ 2005 ΠΟΣ ΛΟΥΤΡΑ ΚΡ11 07:27.78

 400m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ  (50)  
1 ΤΗΓΑΝΕΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2004 ΑΡΓΗΣ ΚΡ12 05:04.24
2 ΜΕΓΑΛΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ ΚΡ12 05:29.01
3 ΜΑΡΙΝΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2004 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΚΡ12 05:40.35
4 ΚΑΝΤΖΙΛΙΕΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2004 NOKΛΜΤ ΚΡ12 05:53.09
5 ΓΟΥΓΑΡΗ ΔΑΝΑΗ-ΜΥΡΣΙΝΗ 2004 Α.Ε.ΤΡΙΠΟΛ ΚΡ12 06:04.46
6 ΔΑΝΗΛΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2004 ΠΟΣ ΛΟΥΤΡΑ ΚΡ12 06:20.04
7 ΒΑΣΙΚΕΡΗ ΣΟΦΙΑ 2004 ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ ΚΡ12 06:34.67
8 ΠΕΡΑΧΩΡΙΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2004 ΠΟΣ ΛΟΥΤΡΑ ΚΡ12 07:16.78

 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΑΝΔΡΩΝ  (50)  
1 ΚΟΚΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2001 ΑΝΟΓ ΠΑΙΔ 00:27.36
2 ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2000 NOKΛΜΤ ΠΑΙΔ 00:27.53
3 ΑΓΓΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 NOKΛΜΤ ΠΠ-Α 00:28.22
4 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 1998 ΑΡΓΗΣ ΕΦΗΒ 00:28.46
5 ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ 2003 ΚΟΑΤΡΙΠ ΠΠ-Β 00:28.95
6 ΛΕΚΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2000 NOKOΡΙΝ ΠΑΙΔ 00:30.79
7 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΠΠ-Α 00:31.81
8 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2002 NOKΛΜΤ ΠΠ-Α 00:31.88
9 ΡΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ ΠΠ-Β 00:32.86
10 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2003 ΑΡΓΗΣ ΠΠ-Β 00:33.01
11 ΣΑΡΑΚΙΝΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 NOKOΡΙΝ ΠΠ-Α 00:33.40

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ  (50)  
1 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2007 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΑΓ9 00:40.53
2 ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2007 NOKOΡΙΝ ΑΓ9 00:47.68
3 ΠΙΑΔΙΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ 2007 NOKOΡΙΝ ΑΓ9 00:48.56
4 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2007 ΝΟΠΑΤΡ ΑΓ9 00:53.07
5 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2007 ΚΟΑΤΡΙΠ ΑΓ9 00:57.82

 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ  (50)  
1 ΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2006 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΑΓ10 00:36.26
2 ΜΑΡΤΣΕΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 2006 ΝΟΑΡΓΟΣΤ ΑΓ10 00:38.02
3 ΣΚΑΡΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΑΝΟΖΑΚ ΑΓ10 00:44.27
4 ΜΠΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 NOKOΡΙΝ ΑΓ10 00:44.58
5 ΖΟΥΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΑΝΟΖΑΚ ΑΓ10 00:44.80
6 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 ΝΟΠΑΤΡ ΑΓ10 00:50.28
7 ΣΕΜΕΡΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2006 ΑΣ ΠΑΛΜΟΣ ΑΓ10 00:50.50
8 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2006 ΚΟΑΤΡΙΠ ΑΓ10 01:05.27

 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50)  
1 ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 2005 ΚΟΑΤΡΙΠ ΑΓ11 00:35.89
2 ΠΛΕΣΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΑΓ11 00:35.97
3 ΜΙΧΑΛΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΝΟΑΡΓΟΣΤ ΑΓ11 00:36.81
4 ΜΠΑΖΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 2005 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΑΓ11 00:40.69
5 ΧΑΝΤΖΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 2005 ΑΝΟΖΑΚ ΑΓ11 00:42.10
6 ΤΕΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005 ΑΣ ΠΑΛΜΟΣ ΑΓ11 00:49.02
7 ΣΠΑΝΟΣ ΤΖΑΝΝΕΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΝΟΑΡΓΟΣΤ ΑΓ11 00:50.69

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ  (50)  
1 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΙΝΟ 2004 ΝΟΑΡΓΟΣΤ ΑΓ12 00:36.59
2 ΚΑΡΑΧΑΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 Α.Ε.ΤΡΙΠΟΛ ΑΓ12 00:43.03

100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (50)  
1 ΣΙΨΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2000 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΚΡ-Α 01:12.09
2 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 2003 NOKOΡΙΝ ΠΚ-Β 01:26.00

 100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50)
1 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 ΝΟΠΑΤΡ ΚΡ11 01:26.35
2 ΛΑΠΙΩΤΗ ΑΓΑΠΗ-ΕΛΠΙΔΑ 2005 NOKΛΜΤ ΚΡ11 01:30.40
3 ΔΕΔΕ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2005 ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ ΚΡ11 01:35.22
4 ΠΗΛΙΚΑ ΑΜΑΛΙΑ 2005 ΑΝΟΖΑΚ ΚΡ11 01:44.26

 100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ  (50)
1 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ 2004 Α.Ε.ΤΡΙΠΟΛ ΚΡ12 01:19.18
2 ΚΑΝΑΒΟΥ ΣΟΦΙΑ 2004 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΚΡ12 01:20.68
3 ΜΕΓΑΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2004 ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ ΚΡ12 01:23.88
4 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 ΑΡ.ΑΜΑΛ. ΚΡ12 01:46.89

 100m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΑΝΔΡΩΝ  (50)   
1 ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1999 NOKΛΜΤ ΕΦΗΒ 01:12.90
2 ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 NOKΛΜΤ ΠΠ-Α 01:13.61
3 ΧΑΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 NOKΛΜΤ ΠΠ-Β 01:17.74
4 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002 NOKΛΜΤ ΠΠ-Α 01:21.50
5 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΝΕΣΤΩΡ 2000 ΑΡΓΗΣ ΠΑΙΔ 01:21.81
6 ΠΟΛΙΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 2002 ΝΟΠΑΤΡ ΠΠ-Α 01:24.36
7 ΣΟΛΩΜΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 ΑΡΓΗΣ ΠΠ-Α 01:32.61

 100m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ  (50)  
1 ΜΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2006 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΑΓ10 01:42.25
2 ΓΚΙΟΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2006 ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ ΑΓ10 01:43.84
3 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 NOKOΡΙΝ ΑΓ10 01:45.56
4 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2006 ΑΡΓΗΣ ΑΓ10 01:47.43
5 ΓΛΥΚΟΦΡΥΔΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 2006 ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ ΑΓ10 02:03.53
6 ΠΕΤΡΟΥΛΙΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 2006 NOKΛΜΤ ΑΓ10 02:14.93

 100m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50)  
1 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΑΓ11 01:34.90
2 ΔΟΥΜΑΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΚΟΑΤΡΙΠ ΑΓ11 01:37.50
3 ΜΠΟΝΙΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2005 ΑΝΟΖΑΚ ΑΓ11 01:43.11
4 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΑΓ11 01:43.28
5 ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2005 ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ ΑΓ11 01:43.52
6 ΚΟΝΤΖΑΜΙΧΑΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2005 NOKOΡΙΝ ΑΓ11 01:44.12
7 ΚΟΤΣΕΤΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 2005 ΑΡ.ΑΜΑΛ. ΑΓ11 01:47.94
8 ΧΑΝΤΖΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 2005 ΑΝΟΖΑΚ ΑΓ11 01:48.33
9 ΣΤΡΙΜΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 NOKOΡΙΝ ΑΓ11 01:52.32
10 ΝΙΚΟΛΑΚΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 NOKΛΜΤ ΑΓ11 01:53.09
11 ΒΟΣΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2005 ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ ΑΓ11 01:56.30
12 ΠΡΙΤΣΑΠΙΔΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΝΟΠΑΤΡ ΑΓ11 01:57.03

100m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ  (50)  
1 ΜΠΙΤΣΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 ΝΟΠΑΤΡ ΑΓ12 01:29.94
2 ΛΑΤΣΩΝΑΣ ΜΑΡΚΟΣ 2004 Α.Ε.ΤΡΙΠΟΛ ΑΓ12 01:30.96
3 ΦΕΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ ΑΓ12 01:41.00
4 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ 2004 NOKΛΜΤ ΑΓ12 01:43.22
5 ΠΡΟΦΗΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2004 NOKΛΜΤ ΑΓ12 01:43.63
6 ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 ΝΟΠΑΤΡ ΑΓ12 01:46.26
7 ΞΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 ΑΝΟΖΑΚ ΑΓ12 01:53.51
8 ΜΠΟΜΠΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ 2004 ΑΡ.ΑΜΑΛ. ΑΓ12 01:54.89

200m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (50)  
1 ΧΡΥΣΙΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΚΟΑΤΡΙΠ ΠΚ-Β 03:10.41
2 ΒΥΘΟΥΛΚΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 ΑΡ.ΑΜΑΛ. ΠΚ-Β 03:37.46

 200m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50)  
1 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ 2005 Α.Ε.ΤΡΙΠΟΛ ΚΡ11 03:31.55
2 ΚΑΡΑΧΑΝΙΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2005 ΝΟΠΑΤΡ ΚΡ11 03:32.30
3 ΜΑΝΔΗΛΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 NOKΛΜΤ ΚΡ11 03:32.47
4 ΦΛΟΥΣΚΟΥΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΚΡ11 03:32.50
5 ΤΣΑΙΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΦΙΛΑΡΕΤΗ 2005 NOKΛΜΤ ΚΡ11 03:33.06
6 ΤΣΑΓΡΗ ΜΑΡΙΑ 2005 NOKOΡΙΝ ΚΡ11 03:34.38
7 ΜΑΡΙΝΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ 2005 ΑΝΟΖΑΚ ΚΡ11 03:37.66
8 ΤΖΟΛΑ ΕΛΕΝΗ 2005 ΝΟΠΑΤΡ ΚΡ11 03:39.95
9 ΝΑΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 2005 ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ ΚΡ11 03:45.65
10 ΒΥΘΟΥΛΚΑ ΣΑΒΒΙΝΑ ΙΩΑΝΝΑ 2005 ΑΡ.ΑΜΑΛ. ΚΡ11 03:58.77

200m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ  (50)  
1 ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ 2004 ΝΟΠΑΤΡ ΚΡ12 03:13.16
2 ΜΕΙΔΑΝΗ ΙΣΙΔΩΡΑ 2004 ΚΟΑΤΡΙΠ ΚΡ12 03:21.83
3 ΓΚΟΓΚΑΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑ 2004 ΑΡ.ΑΜΑΛ. ΚΡ12 03:32.53
4 ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑ ΜΥΡΤΩ 2004 ΑΡΓΗΣ ΚΡ12 03:47.75
5 ΠΕΡΑΧΩΡΙΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2004 ΠΟΣ ΛΟΥΤΡΑ ΚΡ12 03:53.28
6 ΤΑΣΙΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ 2004 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΚΡ12 03:53.93
7 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΡΟΣΟΥΛΑ 2004 ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ ΚΡ12 03:54.47

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΑΝΔΡΩΝ  (50)  
1 ΦΙΣΚΙΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 ΑΡΓΗΣ ΠΑΙΔ 02:09.12
2 ΛΕΚΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2000 NOKOΡΙΝ ΠΑΙΔ 02:11.78
3 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ ΠΑΙΔ 02:17.23
4 ΝΑΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2003 ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ ΠΠ-Β 02:51.86

 200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ  (50)  
1 ΛΥΚΟΥΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2006 ΝΟΠΑΤΡ ΑΓ10 02:56.64
2 ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 2006 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΑΓ10 03:04.13

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50)  
1 ΜΠΙΤΣΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2005 ΝΟΠΑΤΡ ΑΓ11 02:36.67
2 ΜΠΑΖΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 2005 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΑΓ11 02:40.89
3 ΔΗΜΟΡΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΑΓ11 02:44.62
4 ΜΠΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΑΡΓΗΣ ΑΓ11 02:46.21
5 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΑΡΓΗΣ ΑΓ11 02:55.84
6 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 NOKΛΜΤ ΑΓ11 03:00.35

 200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ  (50)  
1 ΑΛΜΥΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2004 ΝΟΠΑΤΡ ΑΓ12 02:23.73
2 ΒΑΡΒΑΣΑΙΝΙΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΑΓ12 02:37.68
3 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2004 ΝΟΠΑΤΡ ΑΓ12 02:41.55
4 ΤΣΑΣΕΡΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2004 ΝΟΠΑΤΡ ΑΓ12 02:43.80
5 ΚΟΡΙΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 ΑΡ.ΑΜΑΛ. ΑΓ12 02:53.46
6 ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2004 ΚΟΑΤΡΙΠ ΑΓ12 02:54.34
7 ΧΕΙΛΑΣ ΗΛΙΑΣ 2004 ΑΡΓΗΣ ΑΓ12 03:04.14

 50m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (50)  
1 ΜΠΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1998 NOKΛΜΤ ΝΕΑΝ 00:26.65
2 ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ 2002 NOKΛΜΤ ΠΚ-Α 00:28.09
3 ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2000 NOKΛΜΤ ΚΡ-Α 00:28.97
4 ΛΑΠΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2002 NOKΛΜΤ ΠΚ-Α 00:29.24
5 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2000 ΑΡΓΗΣ ΚΡ-Α 00:29.96
6 ΚΟΡΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2000 NOKOΡΙΝ ΚΡ-Α 00:30.17
7 ΜΑΡΓΑΡΗ ΑΘΗΝΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΜΑΓΔΑ 2003 ΑΝΟΖΑΚ ΠΚ-Β 00:31.19
8 ΧΙΩΝΗ ΣΤΕΛΛΑ-ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2001 ΑΝΟΖΑΚ ΚΡ-Α 00:31.82
9 ΣΤΑΝ ΠΕΤΡΟΝΕΛΑ 2003 ΑΡΓΗΣ ΠΚ-Β 00:33.20
10 ΚΟΡΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 NOKOΡΙΝ ΠΚ-Β 00:33.78
11 ΚΟΣΜΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2003 ΝΟΑΡΓΟΣΤ ΠΚ-Β 00:33.97
12 ΛΙΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 NOKOΡΙΝ ΠΚ-Β 00:34.06
13 ΚΟΥΜΑΡΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2003 ΝΟΑΡΓΟΣΤ ΠΚ-Β 00:34.13
14 ΓΚΟΤΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2003 NOKΛΜΤ ΠΚ-Β 00:37.87
15 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2003 ΚΟΑΤΡΙΠ ΠΚ-Β 00:38.97

 50m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ  (50)  
1 ΣΚΟΥΤΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 2007 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΚΡ9 00:34.61
2 ΜΑΡΟΥΛΗ ΒΑΛΕΣΙΑ 2007 NOKΛΜΤ ΚΡ9 00:39.41
3 ΜΙΧΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2007 NOKΛΜΤ ΚΡ9 00:39.84
4 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΜΑΡΙΑ 2007 ΑΡ.ΑΜΑΛ. ΚΡ9 00:40.69
5 ΤΖΟΛΑ ΙΟΥΛΙΑΝΗ 2007 ΝΟΠΑΤΡ ΚΡ9 00:40.77
6 ΒΥΘΟΥΛΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2007 ΑΝΟΖΑΚ ΚΡ9 00:42.44
7 ΑΡΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2007 ΝΟΠΑΤΡ ΚΡ9 00:42.54
8 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2007 Α.Ε.ΤΡΙΠΟΛ ΚΡ9 00:42.98
9 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2007 ΚΟΑΤΡΙΠ ΚΡ9 00:44.21
10 ΤΕΛΩΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 2007 ΑΝΟΖΑΚ ΚΡ9 00:45.95
11 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 2007 ΑΡΓΗΣ ΚΡ9 00:46.03
12 ΔΙΡΜΙΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2007 ΠΟΣ ΛΟΥΤΡΑ ΚΡ9 00:48.38
13 ΤΟΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2007 ΝΟΠΑΤΡ ΚΡ9 00:49.81
14 ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΩΡΑΙΑ 2007 NOKΛΜΤ ΚΡ9 00:51.34
15 ΜΑΡΙΣΕΛ ΑΜΑΛΙΑ 2007 NOKΛΜΤ ΚΡ9 00:55.56

 50m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ  (50)  
1 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2006 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΚΡ10 00:34.07
2 ΚΟΡΙΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2006 ΑΡ.ΑΜΑΛ. ΚΡ10 00:36.44
3 ΜΑΓΚΛΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ 2006 ΚΟΑΤΡΙΠ ΚΡ10 00:37.81
4 ΓΚΟΤΣΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2006 NOKOΡΙΝ ΚΡ10 00:40.12
5 ΜΑΖΑΡΑΚΗ ΑΝΝΑ 2006 ΑΡΓΗΣ ΚΡ10 00:40.72
6 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΚΡ10 00:41.62
7 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ  ΜΑΡΙΑ 2006 NOKΛΜΤ ΚΡ10 00:43.06
8 ΚΑΡΤΑΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2006 ΑΡ.ΑΜΑΛ. ΚΡ10 00:43.20
9 ΚΡΟΥΣΤΗ  ΜΑΡΙΑ ΖΩΗ 2006 ΑΝΟΖΑΚ ΚΡ10 00:44.40
10 ΜΑΝΔΗΛΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 2006 NOKΛΜΤ ΚΡ10 00:44.73
11 ΚΩΣΤΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΕΙΡΗΝΗ 2006 ΑΝΟΖΑΚ ΚΡ10 00:44.89
12 ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑ  ΑΡΓΥΡΩ 2006 ΑΡΓΗΣ ΚΡ10 00:45.60
13 ΒΡΥΩΝΗ ΕΥΔΟΚΙΑ 2006 ΑΡΓΗΣ ΚΡ10 00:46.02
14 ΨΑΛΤΗ  ΜΑΡΚΕΛΛΑ 2006 ΑΡ.ΑΜΑΛ. ΚΡ10 00:47.09
15 ΞΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΝΟΖΑΚ ΚΡ10 00:49.67
16 ΠΟΛΥΖΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 2006 ΝΟΠΑΤΡ ΚΡ10 00:51.65
17 ΣΤΗΝΙΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2006 ΑΝΟΖΑΚ ΚΡ10 00:55.21

50m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50)  
1 ΤΑΤΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 ΝΟΠΑΤΡ ΚΡ11 00:32.19
2 ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2005 ΑΣ ΠΑΛΜΟΣ ΚΡ11 00:33.86
3 ΧΡΥΣΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΥΓΕΝΙΑ 2005 ΚΟΑΤΡΙΠ ΚΡ11 00:35.52
4 ΚΛΑΔΗ-ΜΟΡΦΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 ΑΝΟΖΑΚ ΚΡ11 00:36.99
5 ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005 ΚΟΑΤΡΙΠ ΚΡ11 00:37.74
6 ΛΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005 NOKΛΜΤ ΚΡ11 00:37.88
7 ΚΛΕΦΤΟΓΙΑΝΝΗ ΚΛΗΜΕΝΤΙΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 2005 NOKΛΜΤ ΚΡ11 00:40.19
8 ΜΑΡΙΣΕΛ ΞΑΝΘΗ 2005 NOKΛΜΤ ΚΡ11 00:40.63
9 ΠΛΕΜΜΕΝΟΥ ΟΛΓΑ 2005 ΑΡΓΗΣ ΚΡ11 00:41.57
10 ΔΟΜΕΝΙΚΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ 2005 ΝΟΑΡΓΟΣΤ ΚΡ11 00:42.86
11 ΤΡΙΓΓΟΥ ΧΡΥΣΑΘΝΗ ΣΩΤΗΡΙΑ 2005 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΚΡ11 00:43.19

50m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ  (50)  
1 ΠΗΛΙΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΑΘΗΝΑΙΣ 2004 ΑΝΟΖΑΚ ΚΡ12 00:32.56
2 ΚΑΤΣΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2004 ΑΡ.ΑΜΑΛ. ΚΡ12 00:34.75
3 ΡΑΨΟΜΑΝΙΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2004 ΑΝΟΖΑΚ ΚΡ12 00:34.99
4 ΠΕΤΡΕΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΝΑ 2004 NOKΛΜΤ ΚΡ12 00:35.14
5 ΦΟΥΡΛΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ 2004 ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ ΚΡ12 00:35.91
6 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΥΔΙΑ 2004 ΑΡ.ΑΜΑΛ. ΚΡ12 00:36.60
7 ΜΠΕΡΕΤΣΟΥ ΟΛΓΑ 2004 ΚΟΑΤΡΙΠ ΚΡ12 00:37.60
8 ΣΙΜΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 2004 ΑΣ ΠΑΛΜΟΣ ΚΡ12 00:37.78
9 ΠΡΙΤΣΑΠΙΔΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2004 ΝΟΠΑΤΡ ΚΡ12 00:39.95

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ - ΑΝΔΡΩΝ  (50)  
1 ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2000 NOKΛΜΤ ΠΑΙΔ 02:24.18
2 ΑΓΓΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 NOKΛΜΤ ΠΠ-Α 02:26.30
3 ΧΑΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 NOKΛΜΤ ΠΠ-Β 02:34.88
4 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ ΠΑΙΔ 02:37.11
5 ΡΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ ΠΠ-Β 02:40.57
6 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΝΕΣΤΩΡ 2000 ΑΡΓΗΣ ΠΑΙΔ 02:42.22
7 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2003 ΑΡΓΗΣ ΠΠ-Β 02:47.90
8 ΚΑΡΟΓΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2003 ΝΟΑΡΓΟΣΤ ΠΠ-Β 02:52.00

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ - ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ  (50)
1 ΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2006 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΑΓ10 03:01.11
2 ΔΗΜΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2006 NOKOΡΙΝ ΑΓ10 03:10.31
3 ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2006 NOKOΡΙΝ ΑΓ10 03:38.10

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ - ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50)
1 ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΑΓ11 03:01.57
2 ΜΠΟΥΧΟΥΤΣΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2005 ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ ΑΓ11 03:04.89
3 ΤΖΩΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 2005 ΝΟΠΑΤΡ ΑΓ11 03:06.34
4 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΑΓ11 03:15.46
5 ΔΗΜΟΡΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΑΓ11 03:25.33
6 ΚΟΝΤΖΑΜΙΧΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 NOKOΡΙΝ ΑΓ11 03:30.89

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ - ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ  (50)
1 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2004 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΑΓ12 02:50.75
2 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΙΝΟ 2004 ΝΟΑΡΓΟΣΤ ΑΓ12 03:01.53
3 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 NOKOΡΙΝ ΑΓ12 03:31.46

 200m ΥΠΤΙΟ - ΑΝΔΡΩΝ  (50)   
1 ΣΑΡΑΚΙΝΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 NOKOΡΙΝ ΠΠ-Α 02:31.78
2 ΜΑΡΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΠΠ-Β 02:34.60

 200m ΥΠΤΙΟ - ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50)  
1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΑΓ11 02:48.19
2 ΜΑΚΡΕΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005 NOKΛΜΤ ΑΓ11 02:58.69
3 ΠΟΤΑΜΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΝΟΑΡΓΟΣΤ ΑΓ11 03:06.25
4 ΒΟΣΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2005 ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ ΑΓ11 03:30.87

 200m ΥΠΤΙΟ - ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ  (50)  
1 ΘΕΟΤΟΚΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 ΝΟΠΑΤΡ ΑΓ12 03:01.26
2 ΜΠΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 Α.Ε.ΤΡΙΠΟΛ ΑΓ12 03:02.01
3 ΝΤΕΑΚΟΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 ΝΟΑΡΓΟΣΤ ΑΓ12 03:07.98
4 ΦΙΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ ΑΓ12 03:17.47

 100m ΥΠΤΙΟ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (50)   
5 ΚΟΣΜΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2003 ΝΟΑΡΓΟΣΤ ΠΚ-Β 01:26.16
6 ΛΙΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 NOKOΡΙΝ ΠΚ-Β 01:28.49
7 ΚΟΡΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 NOKOΡΙΝ ΠΚ-Β 01:31.04
8 ΣΑΡΑΝΤΑΕΝΑ ΒΕΝΕΤΑ 2000 ΠΟΣ ΛΟΥΤΡΑ ΚΡ-Α 02:12.71

100m ΥΠΤΙΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ  (50)  
1 ΜΑΡΙΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2006 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΚΡ10 01:30.23
2 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 NOKΛΜΤ ΚΡ10 01:35.86
3 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΤΣΟΥΤΣΑΝΗ ΜΑΡΙΑ 2006 Α.Ε.ΤΡΙΠΟΛ ΚΡ10 01:35.90
4 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΛΕΥΚΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΡΓΗΣ ΚΡ10 01:37.03
5 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 2006 ΝΟΠΑΤΡ ΚΡ10 01:41.18
6 ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2006 ΚΟΑΤΡΙΠ ΚΡ10 01:43.63
7 ΔΙΡΜΙΚΗ ΛΥΔΙΑ 2006 ΠΟΣ ΛΟΥΤΡΑ ΚΡ10 01:45.58
8 ΜΟΥΣΧΗ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2006 ΑΡ.ΑΜΑΛ. ΚΡ10 01:46.22
9 ΠΕΡΑΧΩΡΙΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2006 ΠΟΣ ΛΟΥΤΡΑ ΚΡ10 02:02.88

 100m ΥΠΤΙΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50)  
1 ΧΑΠΠΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2005 NOKΛΜΤ ΚΡ11 01:19.02
2 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΤΣΟΥΤΣΑΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2005 Α.Ε.ΤΡΙΠΟΛ ΚΡ11 01:26.75
3 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 NOKΛΜΤ ΚΡ11 01:28.78
4 ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 ΝΟΠΑΤΡ ΚΡ11 01:30.48
5 ΣΟΛΔΑΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2005 ΝΟΠΑΤΡ ΚΡ11 01:35.30
6 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ ΗΛΙΑΝΑ 2005 ΑΡΓΗΣ ΚΡ11 01:46.62

100m ΥΠΤΙΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ  (50)  
1 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ 2004 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΚΡ12 01:21.72
2 ΚΟΥΤΣΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2004 ΑΝΟΖΑΚ ΚΡ12 01:23.07
3 ΚΑΛΛΙΓΑ ΚΑΛΛΙΡΟΗ 2004 ΝΟΑΡΓΟΣΤ ΚΡ12 01:23.24
4 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ 2004 ΑΡ.ΑΜΑΛ. ΚΡ12 01:25.44
5 ΜΕΓΑΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2004 ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ ΚΡ12 01:26.16
6 ΠΕΤΡΕΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΝΑ 2004 NOKΛΜΤ ΚΡ12 01:27.81
7 ΚΑΝΟΥΛΑ ΡΕΒΕΚΑ 2004 NOKΛΜΤ ΚΡ12 01:33.25
8 ΛΟΥΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2004 ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ ΚΡ12 01:33.66
9 ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΡΓΗΣ ΚΡ12 01:35.24
10 ΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ 2004 ΑΡ.ΑΜΑΛ. ΚΡ12 01:42.03
11 ΓΚΟΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2004 NOKΛΜΤ ΚΡ12 01:42.10

 800m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΑΝΔΡΩΝ  (50)  
1 ΝΑΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2003 ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ ΠΠ-Β 12:23.20

 800m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ  (50)  
1 ΒΑΡΒΑΣΑΙΝΙΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΑΓ12 11:12.56
2 ΠΟΛΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 ΝΟΠΑΤΡ ΑΓ12 12:50.14
3 ΦΕΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ ΑΓ12 13:23.51

100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΑΝΔΡΩΝ  (50)  
1 ΚΟΚΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2001 ΑΝΟΓ ΠΑΙΔ 01:01.54
2 ΑΓΓΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 NOKΛΜΤ ΠΠ-Α 01:03.59
3 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2003 ΑΡΓΗΣ ΠΠ-Β 01:14.72
4 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΠΠ-Α 01:22.85

100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50)  
1 ΠΛΕΣΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΑΓ11 01:20.30
2 ΜΙΧΑΛΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΝΟΑΡΓΟΣΤ ΑΓ11 01:24.76
3 ΜΠΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΑΡΓΗΣ ΑΓ11 01:29.08

 100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ  (50)  
1 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΙΝΟ 2004 ΝΟΑΡΓΟΣΤ ΑΓ12 01:26.60
2 ΚΑΡΑΧΑΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 Α.Ε.ΤΡΙΠΟΛ ΑΓ12 01:43.79

 200m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΑΝΔΡΩΝ  (50)   
1 ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1999 NOKΛΜΤ ΕΦΗΒ 02:40.50
2 ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 NOKΛΜΤ ΠΠ-Α 02:48.88
3 ΧΑΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 NOKΛΜΤ ΠΠ-Β 02:49.11
4 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 2001 ΚΟΑΤΡΙΠ ΠΑΙΔ 02:49.70
5 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΝΕΣΤΩΡ 2000 ΑΡΓΗΣ ΠΑΙΔ 03:01.34

 200m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50)  
1 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΑΓ11 03:17.50
2 ΜΠΟΥΧΟΥΤΣΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2005 ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ ΑΓ11 03:28.22
3 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΑΓ11 03:40.85
4 ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2005 ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ ΑΓ11 03:42.29
5 ΚΟΝΤΖΑΜΙΧΑΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2005 NOKOΡΙΝ ΑΓ11 03:47.35
6 ΚΟΤΣΕΤΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 2005 ΑΡ.ΑΜΑΛ. ΑΓ11 03:51.19
7 ΣΤΡΙΜΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 NOKOΡΙΝ ΑΓ11 03:58.49
8 ΠΡΙΤΣΑΠΙΔΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΝΟΠΑΤΡ ΑΓ11 03:59.33

 200m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ  (50)  
1 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2004 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΑΓ12 03:09.52
2 ΜΠΙΤΣΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 ΝΟΠΑΤΡ ΑΓ12 03:10.07
3 ΛΑΤΣΩΝΑΣ ΜΑΡΚΟΣ 2004 Α.Ε.ΤΡΙΠΟΛ ΑΓ12 03:20.17
4 ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 ΝΟΠΑΤΡ ΑΓ12 03:35.24
5 ΠΡΟΦΗΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2004 NOKΛΜΤ ΑΓ12 03:40.96
6 ΜΠΟΜΠΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ 2004 ΑΡ.ΑΜΑΛ. ΑΓ12 04:06.54

 50m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (50)   
1 ΣΙΨΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2000 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΚΡ-Α 00:37.24
2 ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2000 NOKΛΜΤ ΚΡ-Α 00:37.87
3 ΧΡΥΣΙΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΚΟΑΤΡΙΠ ΠΚ-Β 00:40.85
4 ΣΤΑΝ ΠΕΤΡΟΝΕΛΑ 2003 ΑΡΓΗΣ ΠΚ-Β 00:45.77
5 ΒΥΘΟΥΛΚΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 ΑΡ.ΑΜΑΛ. ΠΚ-Β 00:46.65
6 ΓΚΟΤΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2003 NOKΛΜΤ ΠΚ-Β 00:56.58

 50m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ  (50)  
1 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2007 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΚΡ9 00:47.85
2 ΜΠΑΤΙΣΤΑΤΟΥ ΝΙΚΗ 2007 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΚΡ9 00:52.68
3 ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΑ 2007 ΑΣ ΠΑΛΜΟΣ ΚΡ9 00:54.19
4 ΑΜΠΑΤΖΗ ΧΙΟΝΙΑ 2007 NOKOΡΙΝ ΚΡ9 00:54.56
5 ΛΙΒΑΘΗΝΟΥ ΑΡΓΥΡΩ 2007 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΚΡ9 00:55.46
6 ΤΣΑΓΡΗ ΠΑΥΛΙΝΑ 2007 NOKOΡΙΝ ΚΡ9 00:55.47
7 ΤΟΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2007 ΝΟΠΑΤΡ ΚΡ9 01:02.93
8 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2007 ΚΟΑΤΡΙΠ ΚΡ9 01:03.78

50m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ  (50)  
1 ΚΟΝΔΥΛΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 2006 NOKOΡΙΝ ΚΡ10 00:44.10
2 ΦΟΥΝΤΑ ΕΒΕΛΙΝΑ 2006 ΝΟΠΑΤΡ ΚΡ10 00:48.08
3 ΣΤΡΑΚΙΝΑΡ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 2006 ΑΡΓΗΣ ΚΡ10 00:49.02
4 ΜΑΝΔΗΛΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 2006 NOKΛΜΤ ΚΡ10 00:52.18
5 ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2006 NOKOΡΙΝ ΚΡ10 00:53.66
6 ΜΕΝΟΥΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 2006 NOKΛΜΤ ΚΡ10 00:53.89
7 ΤΖΟΛΑ ΑΝΔΡΙΑΝΗ 2006 ΝΟΠΑΤΡ ΚΡ10 00:54.87
8 ΚΑΡΤΑΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2006 ΑΡ.ΑΜΑΛ. ΚΡ10 00:56.03
9 ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑ  ΑΡΓΥΡΩ 2006 ΑΡΓΗΣ ΚΡ10 00:57.59
10 ΞΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΝΟΖΑΚ ΚΡ10 01:00.23
11 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ  ΜΑΡΙΑ 2006 NOKΛΜΤ ΚΡ10 01:03.08

 50m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50)  
1 ΤΣΑΙΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΦΙΛΑΡΕΤΗ 2005 NOKΛΜΤ ΚΡ11 00:44.40
2 ΜΑΡΙΝΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ 2005 ΑΝΟΖΑΚ ΚΡ11 00:45.72
3 ΤΣΑΓΡΗ ΜΑΡΙΑ 2005 NOKOΡΙΝ ΚΡ11 00:45.78
4 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ 2005 Α.Ε.ΤΡΙΠΟΛ ΚΡ11 00:45.89
5 ΚΑΡΑΧΑΝΙΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2005 ΝΟΠΑΤΡ ΚΡ11 00:47.32
6 ΜΑΝΔΗΛΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 NOKΛΜΤ ΚΡ11 00:47.43
7 ΦΛΟΥΣΚΟΥΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΚΡ11 00:48.46
8 ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2005 ΑΣ ΠΑΛΜΟΣ ΚΡ11 00:49.02
9 ΝΑΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 2005 ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ ΚΡ11 00:50.00
10 ΚΛΕΦΤΟΓΙΑΝΝΗ ΚΛΗΜΕΝΤΙΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 2005 NOKΛΜΤ ΚΡ11 00:50.75
11 ΒΥΘΟΥΛΚΑ ΣΑΒΒΙΝΑ ΙΩΑΝΝΑ 2005 ΑΡ.ΑΜΑΛ. ΚΡ11 00:51.53
12 ΔΟΜΕΝΙΚΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ 2005 ΝΟΑΡΓΟΣΤ ΚΡ11 00:54.03
13 ΚΕΦΑΛΛΗΝΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ 2005 ΑΝΟΖΑΚ ΚΡ11 00:54.54
14 ΤΡΙΓΓΟΥ ΧΡΥΣΑΘΝΗ ΣΩΤΗΡΙΑ 2005 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΚΡ11 00:55.47
15 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ ΗΛΙΑΝΑ 2005 ΑΡΓΗΣ ΚΡ11 00:55.96

 50m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ  (50)  
1 ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ 2004 ΝΟΠΑΤΡ ΚΡ12 00:41.95
2 ΜΕΙΔΑΝΗ ΙΣΙΔΩΡΑ 2004 ΚΟΑΤΡΙΠ ΚΡ12 00:42.23
3 ΚΟΡΙΖΗ ΕΛΠΙΔΑ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΡ.ΑΜΑΛ. ΚΡ12 00:46.44
4 ΓΚΟΓΚΑΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑ 2004 ΑΡ.ΑΜΑΛ. ΚΡ12 00:46.75
5 ΤΑΣΙΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ 2004 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΚΡ12 00:50.31
6 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΡΟΣΟΥΛΑ 2004 ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ ΚΡ12 00:50.71
7 ΒΑΣΙΚΕΡΗ ΣΟΦΙΑ 2004 ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ ΚΡ12 00:50.89

50m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΑΝΔΡΩΝ  (50)   
1 ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2000 NOKΛΜΤ ΠΑΙΔ 00:24.85
2 ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 1997 NOKΛΜΤ ΑΝΔΡ 00:25.26
3 ΚΟΚΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2001 ΑΝΟΓ ΠΑΙΔ 00:25.96
4 ΦΙΣΚΙΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 ΑΡΓΗΣ ΠΑΙΔ 00:26.02
5 ΑΓΓΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 NOKΛΜΤ ΠΠ-Α 00:26.92
6 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 1998 ΑΡΓΗΣ ΕΦΗΒ 00:26.93
7 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2002 NOKΛΜΤ ΠΠ-Α 00:27.00
8 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002 NOKΛΜΤ ΠΠ-Α 00:27.03
9 ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ 2003 ΚΟΑΤΡΙΠ ΠΠ-Β 00:27.66
10 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ ΠΑΙΔ 00:28.06
11 ΒΛΑΣΣΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2003 ΑΡΓΗΣ ΠΠ-Β 00:28.10
12 ΧΑΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 NOKΛΜΤ ΠΠ-Β 00:28.61
13 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΠΠ-Α 00:29.54
14 ΣΟΛΩΜΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 ΑΡΓΗΣ ΠΠ-Α 00:29.95
15 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 Α.Ε.ΤΡΙΠΟΛ ΠΑΙΔ 00:31.59
16 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2003 ΝΟΠΑΤΡ ΠΠ-Β 00:31.94
17 ΝΑΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2003 ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ ΠΠ-Β 00:36.44

 50m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ  (50)  
1 ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 2007 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΑΓ9 00:35.72
2 ΜΕΡΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2007 ΑΡ.ΑΜΑΛ. ΑΓ9 00:36.32
3 ΣΓΑΝΤΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2007 NOKΛΜΤ ΑΓ9 00:36.69
4 ΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2007 Α.Ε.ΤΡΙΠΟΛ ΑΓ9 00:38.58
5 ΤΣΙΠΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2007 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΑΓ9 00:38.70
6 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2007 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΑΓ9 00:38.75
7 ΜΑΛΑΜΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2007 NOKΛΜΤ ΑΓ9 00:40.94
8 ΡΑΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2007 ΑΡ.ΑΜΑΛ. ΑΓ9 00:41.56
9 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2007 NOKOΡΙΝ ΑΓ9 00:41.61
10 ΤΖΙΧΡΙΤΖΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 2007 ΑΡΓΗΣ ΑΓ9 00:42.07
11 ΠΟΛΥΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2007 ΝΟΠΑΤΡ ΑΓ9 00:42.68
12 ΦΩΤΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2007 ΚΟΑΤΡΙΠ ΑΓ9 00:42.84
13 ΣΚΕΠΑΡΝΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2007 ΝΟΠΑΤΡ ΑΓ9 00:43.34
14 ΠΑΝΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2007 NOKΛΜΤ ΑΓ9 00:44.54
15 ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2007 ΑΡΓΗΣ ΑΓ9 00:45.17
16 ΠΗΛΙΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 2007 ΑΝΟΖΑΚ ΑΓ9 00:47.01
17 ΤΕΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2007 ΑΣ ΠΑΛΜΟΣ ΑΓ9 00:47.27
18 ΜΠΟΥΣΜΠΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2007 ΑΡΓΗΣ ΑΓ9 00:47.32
19 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2007 ΑΡ.ΑΜΑΛ. ΑΓ9 00:47.72
20 ΣΠΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2007 ΑΝΟΖΑΚ ΑΓ9 00:50.09
21 ΠΑΠΑΔΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2007 NOKOΡΙΝ ΑΓ9 00:52.77
22 ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2007 Α.Ε.ΤΡΙΠΟΛ ΑΓ9 00:58.46
23 ΜΠΟΥΛΜΠΑΣΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2007 ΑΡ.ΑΜΑΛ. ΑΓ9 00:58.90

 50m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ  (50)  
1 ΤΣΑΓΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΑΓ10 00:33.40
2 ΜΑΡΤΣΕΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 2006 ΝΟΑΡΓΟΣΤ ΑΓ10 00:33.73
3 ΖΟΥΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΑΝΟΖΑΚ ΑΓ10 00:35.77
4 ΓΟΥΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 ΑΝΟΖΑΚ ΑΓ10 00:37.88
5 ΜΠΙΡΜΠΙΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2006 Α.Ε.ΤΡΙΠΟΛ ΑΓ10 00:38.30
6 ΜΠΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 NOKOΡΙΝ ΑΓ10 00:38.62
7 ΛΥΚΟΥΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2006 ΝΟΠΑΤΡ ΑΓ10 00:39.50
8 ΤΣΙΑΜΑΣ ΗΛΙΑΣ 2006 ΚΟΑΤΡΙΠ ΑΓ10 00:40.52
9 ΣΕΜΕΡΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2006 ΑΣ ΠΑΛΜΟΣ ΑΓ10 00:40.61
10 ΚΡΟΥΣΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 ΑΝΟΖΑΚ ΑΓ10 00:40.85
11 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2006 Α.Ε.ΤΡΙΠΟΛ ΑΓ10 00:40.96
12 ΜΠΑΝΤΙΟΣ ΚΑΡΜΟΙΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2006 NOKΛΜΤ ΑΓ10 00:41.54
13 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2006 ΚΟΑΤΡΙΠ ΑΓ10 00:44.65
14 ΦΩΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 NOKOΡΙΝ ΑΓ10 00:46.92

 50m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50)  
1 ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 2005 ΚΟΑΤΡΙΠ ΑΓ11 00:31.02
2 ΜΠΙΤΣΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2005 ΝΟΠΑΤΡ ΑΓ11 00:31.91
3 ΔΟΥΜΑΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΚΟΑΤΡΙΠ ΑΓ11 00:32.46
4 ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΑΓ11 00:32.49
5 ΤΖΩΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 2005 ΝΟΠΑΤΡ ΑΓ11 00:33.93
6 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΑΡΓΗΣ ΑΓ11 00:35.11
7 ΚΑΠΕΤΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 NOKOΡΙΝ ΑΓ11 00:35.48
8 ΜΠΟΝΙΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2005 ΑΝΟΖΑΚ ΑΓ11 00:36.18
9 ΚΟΝΤΖΑΜΙΧΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 NOKOΡΙΝ ΑΓ11 00:37.43
10 ΤΕΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005 ΑΣ ΠΑΛΜΟΣ ΑΓ11 00:37.61
11 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 NOKΛΜΤ ΑΓ11 00:37.64
12 ΔΟΜΕΝΙΚΟΣ ΟΡΦΕΑΣ 2005 ΝΟΑΡΓΟΣΤ ΑΓ11 00:39.39
13 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΗΛΙΑΣ 2005 ΝΟΠΑΤΡ ΑΓ11 00:39.63
14 ΝΙΚΟΛΑΚΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 NOKΛΜΤ ΑΓ11 00:41.52
15 ΜΕΡΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 2005 ΑΡ.ΑΜΑΛ. ΑΓ11 00:42.45
16 ΤΟΥΝΤΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2005 ΚΟΑΤΡΙΠ ΑΓ11 00:42.92
17 ΣΠΑΝΟΣ ΤΖΑΝΝΕΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΝΟΑΡΓΟΣΤ ΑΓ11 00:43.52
18 ΚΟΤΣΕΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2005 ΑΡ.ΑΜΑΛ. ΑΓ11 00:51.58

 50m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ  (50)  
1 ΜΠΙΤΣΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 ΝΟΠΑΤΡ ΑΓ12 00:30.73
2 ΑΛΜΥΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2004 ΝΟΠΑΤΡ ΑΓ12 00:30.79
3 ΝΤΕΑΚΟΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 ΝΟΑΡΓΟΣΤ ΑΓ12 00:33.53
4 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2004 ΝΟΠΑΤΡ ΑΓ12 00:34.27
5 ΤΣΑΣΕΡΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2004 ΝΟΠΑΤΡ ΑΓ12 00:34.35
6 ΛΑΤΣΩΝΑΣ ΜΑΡΚΟΣ 2004 Α.Ε.ΤΡΙΠΟΛ ΑΓ12 00:34.45
7 ΚΟΡΙΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 ΑΡ.ΑΜΑΛ. ΑΓ12 00:35.05
8 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 NOKOΡΙΝ ΑΓ12 00:36.33
9 ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2004 ΚΟΑΤΡΙΠ ΑΓ12 00:37.66
10 ΚΟΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 Α.Ε.ΤΡΙΠΟΛ ΑΓ12 00:39.00
11 ΠΡΟΦΗΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2004 NOKΛΜΤ ΑΓ12 00:39.95
12 ΚΟΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2004 Α.Ε.ΤΡΙΠΟΛ ΑΓ12 00:40.99

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (50)  
1 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ 2003 ΑΡΓΗΣ ΠΚ-Β 02:21.62
2 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2000 ΑΡΓΗΣ ΚΡ-Α 02:28.93
200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ  (50)  
1 ΚΑΦΕΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΑ 2006 ΝΟΠΑΤΡ ΚΡ10 03:05.42

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50)  
1 ΤΑΤΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 ΝΟΠΑΤΡ ΚΡ11 02:30.06
2 ΛΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005 NOKΛΜΤ ΚΡ11 03:03.93

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ  (50)  
1 ΤΗΓΑΝΕΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2004 ΑΡΓΗΣ ΚΡ12 02:28.44
2 ΜΕΓΑΛΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ ΚΡ12 02:38.11
3 ΜΑΡΙΝΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2004 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΚΡ12 02:39.94
4 ΓΟΥΓΑΡΗ ΔΑΝΑΗ-ΜΥΡΣΙΝΗ 2004 Α.Ε.ΤΡΙΠΟΛ ΚΡ12 02:49.38
5 ΚΑΤΣΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2004 ΑΡ.ΑΜΑΛ. ΚΡ12 02:49.70
6 ΚΑΝΤΖΙΛΙΕΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2004 NOKΛΜΤ ΚΡ12 02:51.93
7 ΜΠΕΡΕΤΣΟΥ ΟΛΓΑ 2004 ΚΟΑΤΡΙΠ ΚΡ12 02:54.46
8 ΦΟΥΡΛΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ 2004 ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ ΚΡ12 02:57.14
9 ΠΕΤΡΕΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΝΑ 2004 NOKΛΜΤ ΚΡ12 02:59.59
10 ΠΡΙΤΣΑΠΙΔΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2004 ΝΟΠΑΤΡ ΚΡ12 03:10.41
11 ΣΙΜΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 2004 ΑΣ ΠΑΛΜΟΣ ΚΡ12 03:13.11

 200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (50)  
1 ΜΠΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1998 NOKΛΜΤ ΝΕΑΝ 02:24.30
2 ΚΟΥΜΑΡΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2003 ΝΟΑΡΓΟΣΤ ΠΚ-Β 03:03.67

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ  (50)
1 ΠΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 2006 ΑΡΓΗΣ ΚΡ10 03:13.43
2 ΜΠΟΥΧΟΥΤΣΟΥ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ ΚΡ10 03:31.04
3 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ 2006 ΑΡ.ΑΜΑΛ. ΚΡ10 03:35.20
4 ΜΑΓΚΛΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ 2006 ΚΟΑΤΡΙΠ ΚΡ10 03:35.95

 200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50)
1 ΛΑΠΙΩΤΗ ΑΓΑΠΗ-ΕΛΠΙΔΑ 2005 NOKΛΜΤ ΚΡ11 03:04.88
2 ΔΕΔΕ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2005 ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ ΚΡ11 03:13.01
3 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 ΝΟΠΑΤΡ ΚΡ11 03:13.70

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ  (50)
1 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ 2004 Α.Ε.ΤΡΙΠΟΛ ΚΡ12 02:48.25
2 ΜΕΓΑΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2004 ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ ΚΡ12 03:09.31
3 ΡΑΨΟΜΑΝΙΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2004 ΑΝΟΖΑΚ ΚΡ12 03:12.64
4 ΠΗΛΙΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΑΘΗΝΑΙΣ 2004 ΑΝΟΖΑΚ ΚΡ12 03:25.84

 100m ΥΠΤΙΟ - ΑΝΔΡΩΝ  (50)   
1 ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 1997 NOKΛΜΤ ΑΝΔΡ 01:06.07
2 ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2000 NOKΛΜΤ ΠΑΙΔ 01:06.59
3 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2002 NOKΛΜΤ ΠΠ-Α 01:09.83
4 ΒΛΑΣΣΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2003 ΑΡΓΗΣ ΠΠ-Β 01:10.45
5 ΜΑΡΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΠΠ-Β 01:11.92
6 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 Α.Ε.ΤΡΙΠΟΛ ΠΑΙΔ 01:15.56
7 ΚΑΡΟΓΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2003 ΝΟΑΡΓΟΣΤ ΠΠ-Β 01:19.45

 100m ΥΠΤΙΟ - ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ  (50)  
1 ΜΑΡΤΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2006 NOKOΡΙΝ ΑΓ10 01:27.22
2 ΓΚΙΟΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2006 ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ ΑΓ10 01:28.56
3 ΒΑΡΒΑΤΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΑΓ10 01:31.10
4 ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 Α.Ε.ΤΡΙΠΟΛ ΑΓ10 01:42.56
5 ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2006 NOKOΡΙΝ ΑΓ10 01:43.89

 100m ΥΠΤΙΟ - ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50)  
1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΑΓ11 01:20.76
2 ΜΑΚΡΕΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005 NOKΛΜΤ ΑΓ11 01:22.45
3 ΠΟΤΑΜΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΝΟΑΡΓΟΣΤ ΑΓ11 01:27.18
4 ΔΟΜΕΝΙΚΟΣ ΟΡΦΕΑΣ 2005 ΝΟΑΡΓΟΣΤ ΑΓ11 01:34.50

 100m ΥΠΤΙΟ - ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ  (50)  
1 ΒΑΡΒΑΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 2004 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΑΓ12 01:20.35
2 ΘΕΟΤΟΚΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 ΝΟΠΑΤΡ ΑΓ12 01:24.60
3 ΜΠΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 Α.Ε.ΤΡΙΠΟΛ ΑΓ12 01:28.34
4 ΝΤΕΑΚΟΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 ΝΟΑΡΓΟΣΤ ΑΓ12 01:30.78
5 ΦΙΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ ΑΓ12 01:34.50
6 ΚΟΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 Α.Ε.ΤΡΙΠΟΛ ΑΓ12 01:36.89
7 ΠΟΛΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 ΝΟΠΑΤΡ ΑΓ12 01:37.92

50m ΥΠΤΙΟ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (50)   
1 ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ 2002 NOKΛΜΤ ΠΚ-Α 00:32.92
2 ΣΙΨΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2000 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΚΡ-Α 00:33.58
3 ΠΛΑΙΤΗ ΣΟΦΙΑ 2002 ΚΟΑΤΡΙΠ ΠΚ-Α 00:35.79
4 ΧΙΩΝΗ ΣΤΕΛΛΑ-ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2001 ΑΝΟΖΑΚ ΚΡ-Α 00:36.69
5 ΜΑΡΓΑΡΗ ΑΘΗΝΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΜΑΓΔΑ 2003 ΑΝΟΖΑΚ ΠΚ-Β 00:39.00
6 ΚΟΣΜΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2003 ΝΟΑΡΓΟΣΤ ΠΚ-Β 00:39.29
7 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 ΚΟΑΤΡΙΠ ΠΚ-Β 00:39.91
8 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2003 ΚΟΑΤΡΙΠ ΠΚ-Β 00:43.44
9 ΓΚΟΤΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2003 NOKΛΜΤ ΠΚ-Β 00:52.02

 50m ΥΠΤΙΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ  (50)  
1 ΛΙΒΑΘΗΝΟΥ ΑΡΓΥΡΩ 2007 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΚΡ9 00:43.73
2 ΒΑΛΑΧΑ ΜΥΡΤΩ 2007 ΑΣ ΠΑΛΜΟΣ ΚΡ9 00:44.59
3 ΜΙΧΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2007 NOKΛΜΤ ΚΡ9 00:45.27
4 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2007 ΝΟΠΑΤΡ ΚΡ9 00:48.33
5 ΜΙΧΑΛΑΡΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 2007 NOKOΡΙΝ ΚΡ9 00:50.81
6 ΤΕΛΩΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 2007 ΑΝΟΖΑΚ ΚΡ9 00:51.52
7 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΑΣΗΜΙΝΑ 2007 ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ ΚΡ9 00:53.22
8 ΤΣΑΓΡΗ ΠΑΥΛΙΝΑ 2007 NOKOΡΙΝ ΚΡ9 00:54.33
9 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 2007 ΑΡΓΗΣ ΚΡ9 00:54.57
10 ΝΑΤΣΗ ΜΑΡΙΑ 2007 Α.Ε.ΤΡΙΠΟΛ ΚΡ9 00:56.71
11 ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΩΡΑΙΑ 2007 NOKΛΜΤ ΚΡ9 00:57.60
12 ΜΑΡΙΣΕΛ ΑΜΑΛΙΑ 2007 NOKΛΜΤ ΚΡ9 01:07.22

50m ΥΠΤΙΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ  (50)  
1 ΜΑΡΙΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2006 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΚΡ10 00:41.40
2 ΒΑΛΑΧΑ ΗΛΙΑΝΑ 2006 ΑΣ ΠΑΛΜΟΣ ΚΡ10 00:43.06
3 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 NOKΛΜΤ ΚΡ10 00:43.75
4 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΤΣΟΥΤΣΑΝΗ ΜΑΡΙΑ 2006 Α.Ε.ΤΡΙΠΟΛ ΚΡ10 00:44.65
5 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΚΡ10 00:45.19
6 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΛΕΥΚΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΡΓΗΣ ΚΡ10 00:45.71
7 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 2006 ΝΟΠΑΤΡ ΚΡ10 00:47.47
8 ΜΟΥΣΧΗ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2006 ΑΡ.ΑΜΑΛ. ΚΡ10 00:49.22
9 ΚΩΣΤΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΕΙΡΗΝΗ 2006 ΑΝΟΖΑΚ ΚΡ10 00:52.84
10 ΨΑΛΤΗ  ΜΑΡΚΕΛΛΑ 2006 ΑΡ.ΑΜΑΛ. ΚΡ10 00:53.32
11 ΚΡΟΥΣΤΗ  ΜΑΡΙΑ ΖΩΗ 2006 ΑΝΟΖΑΚ ΚΡ10 00:55.69
12 ΒΡΥΩΝΗ ΕΥΔΟΚΙΑ 2006 ΑΡΓΗΣ ΚΡ10 01:02.46
13 ΣΤΗΝΙΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2006 ΑΝΟΖΑΚ ΚΡ10 01:03.68

50m ΥΠΤΙΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50)  
1 ΧΑΠΠΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2005 NOKΛΜΤ ΚΡ11 00:35.42
2 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΤΣΟΥΤΣΑΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2005 Α.Ε.ΤΡΙΠΟΛ ΚΡ11 00:39.59
3 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 NOKΛΜΤ ΚΡ11 00:40.71
4 ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 ΝΟΠΑΤΡ ΚΡ11 00:41.68
5 ΣΟΛΔΑΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2005 ΝΟΠΑΤΡ ΚΡ11 00:43.83
6 ΤΖΟΛΑ ΕΛΕΝΗ 2005 ΝΟΠΑΤΡ ΚΡ11 00:44.03
7 ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005 ΚΟΑΤΡΙΠ ΚΡ11 00:44.77
8 ΜΑΡΙΣΕΛ ΞΑΝΘΗ 2005 NOKΛΜΤ ΚΡ11 00:48.02
9 ΠΛΕΜΜΕΝΟΥ ΟΛΓΑ 2005 ΑΡΓΗΣ ΚΡ11 00:49.49
10 ΧΡΥΣΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΥΓΕΝΙΑ 2005 ΚΟΑΤΡΙΠ ΚΡ11 00:49.93

 50m ΥΠΤΙΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ  (50)  
1 ΜΕΓΑΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2004 ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ ΚΡ12 00:36.33
2 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ 2004 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΚΡ12 00:37.06
3 ΚΟΥΤΣΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2004 ΑΝΟΖΑΚ ΚΡ12 00:37.37
4 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ 2004 ΑΡ.ΑΜΑΛ. ΚΡ12 00:38.15
5 ΚΑΛΛΙΓΑ ΚΑΛΛΙΡΟΗ 2004 ΝΟΑΡΓΟΣΤ ΚΡ12 00:39.71
6 ΚΑΝΟΥΛΑ ΡΕΒΕΚΑ 2004 NOKΛΜΤ ΚΡ12 00:42.89
7 ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΡΓΗΣ ΚΡ12 00:43.30
8 ΛΟΥΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2004 ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ ΚΡ12 00:43.58
9 ΓΚΟΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2004 NOKΛΜΤ ΚΡ12 00:45.60
10 ΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ 2004 ΑΡ.ΑΜΑΛ. ΚΡ12 00:47.16

 

1164 views
Συνημμένα αρχεία:
Top