Παπαφλέσσεια με σούπερ σπριντ, άλματα και παρουσία Τσάτουμα! -Οι start list

Στο Δημοτικό στάδιο Καλαμάτας θα χτυπάει το Σάββατο το απόγευμα η καρδιά του στίβου. Τα Παπαφλέσσεια συγκεντρώνουν ορισμένα από τα μεγαλύτερα ονόματα του εγχώριου στίβου τα οποία υπόσχονται μεγάλες μάχες και δυνατές συγκινήσεις σε όλους όσοι βρεθούν το απόγευμα στην Παραλία.

Η φετινή διοργάνωση η οποία γιορτάζει τα 60 χρόνια δεν θα αποτελέσει απλά έναν ακόμη αγώνα αλλά τα κίνητρα για όλους θα είναι ισχυρά καθώς αποτελεί μια ευκαιρία και επίτευξης ορίων για όσους δεν τα έχουν καταφέρει για τα μεγάλα ραντεβού της χρονιάς αφού ο αγώνας συμπεριλαμβάνεται στις προϋποθέσεις που έχει θεσπίσει η Ομοσπονδία.

Οι επιδόσεις που θα επιτευχθούν στον αγώνα της Καλαμάτας θα ισχύσουν για τους Ολυμπιακούς Αγώνες, τους Πανευρωπαϊκούς, το Παγκόσμιο εφήβων- νεανίδων και τους Πανευρωπαϊκούς παίδων- κορασίδων.

Η πλειοψηφία των Ελλήνων πρωταθλητών βρέθηκε από την Παρασκευή το απόγευμα στην Μεσσηνιακή πρωτεύουσα και οι περισσότεροι προπονήθηκαν στο Στάδιο με τους άλτες του μήκους και τους ρίπτες να δοκιμάζουν το καινούργιο ταρτάν που τοποθετήθηκε για τα αγωνίσματά τους. Η ευχάριστη έκπληξη ήταν η παρουσία του Λούη Τσάτουμα ο οποίος έχει ξεκινήσει προπονήσεις μετά τον τραυματισμό του αλλά δεν είναι ακόμη σε θέση να πάρει μέρος σε αγώνες.

Μάλιστα ο Μεσσήνιος πρωταθλητής ίσως γίνει μάρτυρας της απώλειας του ρεκόρ εφήβων που κατέχει από τον Μίλτο Τεντόγλου. Το ρεκόρ του Τσάτουμα είναι 7μ.93 από το 2001 ενώ ο Τεντόγλου έκανε πριν δυο μέρες στα «Αχίλλεια» 7μ.98 με θετικό άνεμο. Μεγάλος συναγωνισμός θα υπάρξει στα σπριντ καθώς τόσο στους άνδρες όσο και στις γυναίκες μετέχουν ορισμένα από τα κορυφαία ονόματα

 

Τα αγωνίσματα που θα διεξαχθούν είναι:

ΑΝΔΡΕΣ 100μ-200μ- 400μ- 800μ- 400μ εμπ, Άλμα σε μήκος, Άλμα τριπλούν, Σφαιροβολία, Ακοντισμός.

ΓΥΝΑΙΚΕΣ 100μ. 400μ. 1500μ. 100μ εμπ, 400μ εμπ. Άλμα σε μήκος,

 

Το ωρολόγιο πρόγραμμα

17:00 ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ

18:00 100μ. EMΠ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ

18:00 ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΝΔΡΩΝ

18:00 ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ

18:10 ΤΕΛΕΤΗ ΕΝΑΡΞΗΣ

18:20 100μ. ΑΝΔΡΩΝ

18:30 100μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ

18:40 80μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄

18:50 80μ. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄

19:00 ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

19:05 400μ. ΑΝΔΡΩΝ

19:15 400μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ

19:15 ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

19:30 800μ. ΑΝΔΡΩΝ

19:40 400μ. ΕΜΠ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ

19:50 400μ. ΕΜΠ. ΑΝΔΡΩΝ

20:00 200μ. ΑΝΔΡΩΝ

20:10 150μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄

 

 

Δείτε παρακάτω τις start list

 

 

 

 

100Μ. ΑΝΔΡΩΝ

ΤΣΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

1992

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1990

ΓΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΤΡΙΒΥΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1987

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΔΑΜΙΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

1995

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

ΣΒΑΡΝΙΑΣ ΠΛΑΤΩΝ

1995

ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ

ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ

1990

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

ΜΕΤΣΑ ΚΛΕΩΝ

1998

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ

ΖΗΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ

1997

 

ΛΕΒΑΝΤΙΝΟΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ

1996

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΦΑΦΑΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1998

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ

ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2002

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ

ΜΕΤΑ ΧΡΗΣΤΟΣ

2002

ΓΣ ΤΑ ΛΥΚΑΙΑ

200Μ. ΑΝΔΡΩΝ

ΔΑΡΔΑΝΕΛΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΛ

1989

ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ

ΔΑΜΙΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΠΑΡΑΣΚ

1995

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1992

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

 

ΚΥΠΡΟΣ

ΣΕΪΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

 

 

ΛΕΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1986

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

400Μ. ΑΝΔΡΩΝ

ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

1993

ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΖΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

1994

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΓΙΩΤΗΣ

1999

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ

MIXOΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

1996

ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΑΒΡΑΑΜΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

ΚΥΠΡΟΣ

ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

1996

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

1992

ΚΥΠΡΟΣ

ΧΑΤΖΗΘΕΩΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

1992

ΚΥΠΡΟΣ

ΑΝΔΡΕΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ

1997

ΚΥΠΡΟΣ

ΕΜΠΕΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1997

ΣΑΚΑ

800Μ. ΑΝΔΡΩΝ

ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΕΥΤΥΧΗΣ

1997

ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

1995

ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ

1994

ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

1998

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ

 

ΚΥΠΡΟΣ

400Μ. ΕΜΠ. ΑΝΔΡΩΝ

ΛΕΒΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

1992

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΝΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

1994

ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

1995

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

1993

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ

ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

1989

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΒΑΣΙΛΟΥΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

1996

ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1991

ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΤΑΣΟΣ

 

ΚΥΠΡΟΣ

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ

ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1987

Γ.Σ. ΣΚΑΛΑΣ

ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

1988

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΜΙΧΑΛΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

1991

Γ.Σ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

1996

ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

ΜΑΝΤΖΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1999

ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.

ΚΟΥΤΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

1991

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

ΚΑΨΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1991

ΑΕΚ

ΤΕΝΤΟΓΛΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

1998

Γ.Ε. ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

1992

ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

ΚΥΠΡΟΣ

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ

ΤΣΙΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

1982

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΜΠΑΛΤΑΔΟΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

1989

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΤΣΙΩΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1993

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΜΟΝΟΠΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

1998

ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ

ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1997

ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Ο ΑΜΕΙΝΙΑΣ

ΚΟΥΛΙΟΥΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

1993

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ

ΖΙΝΤΖΟΒΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

1994

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

2000

ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

ΖΩΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

1996

ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

1991

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ

ΣΤΑΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1995

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1991

ΓΣ ΤΑ ΛΥΚΑΙΑ

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΝΔΡΩΝ

ΗΛΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1981

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

1992

ΑΕΚ

ΠΑΤΖΑΒΑΛΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

1994

ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ

ΕΥΘΑΛΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1991

ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ

ΠΕΪΒΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

1988

ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

ΧΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

1988

ΟΦΗ

 

 

 

80Μ. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄

ΓΚΟΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

2001

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ

ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2001

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ

ΚΟΥΣΚΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2001

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ

ΠΟΥΛΟΥΠΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

2001

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ

ΖΑΧΑΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2001

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ

 

100Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

1991

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ

ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΛΑ

1994

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΒΕΝΙΕΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

1995

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

ΠΟΛΙΤΗ ΚΟΡΝΗΛΙΑ

1995

ΓΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΚΟΥΜΠΟΥΝΗ ΜΑΡΙΑ

1991

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

400Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

1990

ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΝΑ

1990

ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΓΡΙΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ

1997

ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΜΟΥΡΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

1988

ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΩΝ

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

1997

ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

100Μ. ΕΜΠ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΠΕΣΙΡΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

1992

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΜΑΡΟΥΔΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

1984

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΝΑΤΑΛΙΑ

 

ΚΥΠΡΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΑΦΝΗ

 

ΚΥΠΡΟΣ

400Μ. ΕΜΠ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΛΙΤΣΕΝΗ ΜΑΡΙΑ

1994

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ

1993

ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΓΕΡΑΣΗ ΙΡΙΣ

1995

ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

ΤΟΚΑ ΕΛΠΙΔΑ

1996

ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΩΝ

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΕΥΘΥΜΙΑ

1987

ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ

ΑΛΕΞΟΥΛΗ ΧΑΪΔΩ

1991

ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΡΩΜΑΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ

1997

ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.

ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

1994

ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΘΑ

1993

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΔΗΜΟΥΛΑ ΣΕΒΑΣΤΗ

1995

ΑΓΣ ΕΡΜΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΣΑΡΛΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

1999

ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΥ ΜΑΡΙΑ

 

ΚΥΠΡΟΣ

ΧΑΝΔΡΙΝΟΥ ΜΑΡΙΤΙΜΗ

2002

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ

ΓΡΑΒΑΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ

1991

ΑΕΚ

80Μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ

2001

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ

ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

2001

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ

ΤΕΝΕΝΤΕ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

2002

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΡΙΝΙΩ

2001

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

2001

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ

2001

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

150Μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄

ΣΟΥΛΕΪΜΕΖΗ ΝΙΚΗ

2001

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ

ΤΡΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

2001

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ

ΜΑΧΑΙΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

2003

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ

ΚΟΜΠΟΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

2002

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

2001

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ

2001

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΞΕΝΙΑ

2001

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

 

374 views
Top