Πρόγραμμα TV: Οι μάχες στο Europa League και Ολυμπιακοί Αγώνες

Οι μάχες των Ελληνικών ομάδων στο Europa League και βέβαια οι Ολυμπιακοί Αγώνες κυριαρχούν στο σημερινό (Πέμπτη 18/8) τηλεοπτικό πρόγραμμα. Αναλυτικά.

Πρώτη χρονικά είναι η αναμέτρηση του ΠΑΟΚ στην Τυφλίδα απέναντι στην Ντιναμό η οποία θα ξεκινήσει στις 19:00 και θα καλυφθεί από το OTE Sport 7 HD. Ακολούθως, στις 21:00 θα μεταδοθεί από το OTE Sport 5 HD η αναμέτρηης του Παναθηναϊκού με τον Μπρόντμπι ενώ τέλος, στις 22:00 από το Novasports 1 υπάρχει η μάχη του Ολυμπιακού στην Πορτογαλία με την Αρούκα

Αναλυτικά όλο το πρόγραμμα:

14:30 OTE Sport 3 HD Μπάντμιντον – Ημιτελικά/Τελικοί: Μονό (Γ), Διπλό (Α+Γ)
14:55 ΕΡΤ3/15:00 OTE Sport 4 HD Κανόε/Καγιάκ Σπριντ: Τελικοί (Α+Γ)
15:20 ΕΡΤ1/ 15:30 OTE Sport 1 HD Στίβος: Προκριματικοί (Α+Γ)
16:00 ΕΡΤ3 Πάλη: Προκριματικά
16:00 ΕΡΤ2 Καταδύσεις – Ημιτελικά: Πλατφόρμα 10μ. (Γ)
17:00 OTE Sport 4 HD Τρίαθλο: Τελικός (Α)
17:00 OTE Sport 2 HD/ 17:30 ΕΡΤ2 Πόλο (Α): Θέσεις 5-8/Ημιτελικά
18:00 OTE Sport 6 HD ATP Masters Σινσινάτι
18:30 ΕΡΤ1 Τάε κβον ντο: Προκριματικά
19:00 OTE Sport 7 HD Ντιναμό Τιφλίδας – ΠΑΟΚ
19:00 ΕΡΤ3 Βόλεϊ (Γ): Ημιτελικά
19:30 ΕΡΤ2 Ποδηλασία BMX – Τελικός (Α)
20:00 ΕΡΤ1 Ιστιοπλοία Ανδρες 470- Μedal race
20:00 OTE Sport 4 HD Πυγμαχία – Ημιτελικά/Τελικός: 51κ (Γ), 56κ (Α), 75κ (Α), 81κ (Α)
20:55 ΕΡΤ3 Τάε κβον ντο: Προημιτελικά/Ημιτελικά
21:00 OTE Sport 5 HD Παναθηναϊκός – Μπρόντμπι
21:00 OTE Sport 3 HD Μπάσκετ (Γ): Ημιτελικά
21:10 OTE Sport 2 HD Πόλο (Α): Ελλάδα – Ισπανία
21:10 ΕΡΤ1 Πόλο (Α): Θέσεις 5-8/Ημιτελικά
22:00 ΕΡΤ2 Πάλη
22:00 Novasports 1 Αρόουκα – Ολυμπιακός
22:30 OTE Sport 1 HD Καταδύσεις – Τελικός: Πλατφόρμα 10μ. (Γ)
22:30 OTE Sport 2 HD Πόλο (Α): Ημιτελικά
23:00 ΕΡΤ3/OTE Sport 4 HD Χόκεϊ επί χόρτου (Α): Τελικός
23:55 OTE Sport 2 HD Πάλη – Ρεπεσάζ/Τελικοί Ελευθέρας: 52κ (Γ), 63κ (Γ), 75κ (Γ)
00:35 OTE Sport 1 HD Στίβος: Τελικοί (Α+Γ)
01:00 OTE Sport 3 HD/ΕΡΤ2 Μπάσκετ (Γ): Ημιτελικά
01:30 ΕΡΤ1 Στίβος: Τελικοί (Α+Γ)
01:55 ΕΡΤ3 Τάε κβον ντο – Τελικοί: 68κ (Α), 57κ (Γ)
02:00 OTE Sport 4 HD Τάε κβον ντο – Ρεπεσάζ/Τελικοί: 68κ (Α), 57κ (Γ)
02:30 OTE Sport 2 HD Στίβος – Τελικός: Σφαιροβολία (Α)
03:40 OTE Sport 2 HD Στίβος – Τελικός: Ακοντισμός (Γ)
03:50 ΕΡΤ2/04:35 OTE Sport 1 HD Μπιτς βόλεϊ: Μικρός τελικός (Α)
04:15 OTE Sport 3 HD Βόλεϊ (Γ): Ημιτελικά
05:00FOX SportsSan Francisco Giants – New York MetsMLB
06:00OTE Sport 1 HD Μπιτς βόλεϊ: Τελικός (Α)

213 views
Top