Οι "άρχοντες" των τοπικών γηπέδων

Μόλις πριν από λίγα λεπτά, η ΕΠΣ Μεσσηνίας ανακοίνωσε τους διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις του Σαββατοκύριακου για τα γήπεδα του Νομού μας.
Στο ματς του Απόλλωνα Καλαμάτας με τον Πάμισο Μεσσήνης ορίστηκε ο Δημήτρης Νίκας, ενώ σε αυτό του Δωρίου με τον Τσικλητήρα Πύλου θα "σφυρίξει" ο Μάριος Καρβούνης.

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(7η αγωνιστική)
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ ΔΩΡΙΟΥ Σάββατο 24/10/15 15:30 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΡΕΚΚΑΣ Η.
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Σάββατο 24/10/15 15:30 ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π.
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 24/10/15 18:30 ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ" Κυριακή 25/10/15 15:00 ΝΙΚΑΣ Δ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΡΕΚΚΑΣ Η.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. ΑΡΦΑΡΩΝ Κυριακή 25/10/15 15:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 25/10/15 15:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ Κυριακή 25/10/15 15:00 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ" Κυριακή 25/10/15 15:00 ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.

Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(5η αγωνιστική)
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ Σάββατο 24/10/15 15:30 ΝΙΚΑΣ Δ., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΡΙΟΣ Σάββατο 24/10/15 15:30 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΜΕΘΩΝΗΣ Σάββατο 24/10/15 15:30 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Κυριακή 25/10/15 15:00 ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣ Κυριακή 25/10/15 15:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΧΩΡΑΣ Κυριακή 25/10/15 15:00 ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΚΑΥΚΑΣ Α.
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 25/10/15 18:00 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΡΕΚΚΑΣ Η.

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 24/10/15 15:30 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ" Σάββατο 24/10/15 15:30 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.,
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 24/10/15 15:30 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΣΕΛΟ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ ΠΛΑΤΥ Σάββατο 24/10/15 15:30 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ ΔΩΡΙΟΥ Κυριακή 25/10/15 15:00 ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΤΣΕΛΟ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 25/10/15 15:00 ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ Σάββατο 24/10/15 15:30 ΣΑΚΚΑΣ Β., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΖΕΡΒΑ Μ.
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 25/10/15 12:00 ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΖΕΡΒΑ Μ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ" Κυριακή 25/10/15 12:00 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Κυριακή 25/10/15 15:00 ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 25/10/15 15:00 ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΣΑΚΚΑΣ Β., ΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ ΠΛΑΤΣΑΣ Κυριακή 25/10/15 15:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΕΛΗ Φ.

Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ Σάββατο 24/10/15 15:30 ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.
Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Σάββατο 24/10/15 15:30 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ" Δευτέρα 26/10/15 15:00 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΛΙΓΓΡΗ Χ., ΚΑΡΑΒΟΛΑΣ Π.
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Δευτέρα 26/10/15 18:00 ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.

Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Α.Ο. ΧΑΤΖΗ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΧΑΤΖΗ Σάββατο 24/10/15 15:30 ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΚΑΥΚΑΣ Α., ΛΙΓΓΡΗ Χ.
ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 25/10/15 09:30 ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ" Κυριακή 25/10/15 09:30 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΜΠΟΤΗ Σ.
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ ΛΟΓΓΑΣ Κυριακή 25/10/15 11:00 ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.

150 views
Top