Ήττα για Εξαρχάκο-Γιαννή και Κ17 του Πανιωνίου

Την ήττα με 2-1 γνώρισε η Κ17 του Πανιωνίου, στην οποία αγωνίζονται οι μεσσήνιοι Λυκούργος Εξαρχάκος, Άγγελος Γιαννής και Παναγιώτης Βέλμαχος.
Οι δυο πρώτοι ξεκίνησαν βασικοί και αγωνίστηκαν σε όλο το παιχνίδι, όμως δεν κατάφεραν να αποσοβήσουν την νίκη της ομάδας τους.
Λίγα λεπτά πριν τη λήξη του πρώτου ημιχρόνου (40’), ο Αναστασόπουλος έδωσε το προβάδισμα στους φιλοξενούμενους, με την ανάπαυλα να βρίσκει την ομάδα του Δημήτρη Κουζινού να προηγείται με 0 – 1.
Στην επανάληψη, ο Ατρόμητος ισορρόπησε το παιχνίδι πετυχαίνοντας το γκολ της ισοφάρισης στο 54΄με τον Μοιρασγέντη.
Το γκολ της ανατροπής ήρθε στο 74’ από τον Γιώργο Κακοσίμο, διαμορφόνωντας το τελικό σκορ 2 – 1.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ: (Βασίλης Καλτσής): Κίναλης, Αποστόλου, Μαρκουλάκης, Ιγκμπινόμπα, Λώλος, Κιτσόπουλος, Μοιρασγεντής, Ιμέρι, Δόσης, Κακοσίμος, Τριμμάτης.
Έπαιξαν και οι: Σαββίδης, Ζαραφέτας, Ασλάνι, Παναγιώτης, Βιταλιώτης.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ: (Δημήτρης Κουζινός): Εξαρχάκος, Σπυρόπουλος, Κοντογιάννης, Γιάννης, Κουτσοποδιώτης, Ευαγγέλου, Δημητρόπουλος, Γρκολύζι, Ματσαδές, Βενάρδος, Αναστόπουλος.
Έπαιξαν και οι: Διαμαντόπουλος, Αντζέν, Αδαμίδης, Μαχαίρας.