Κύπελλο Ερασιτεχνών: Αποτελέσματα, επόμενη φάση

Τα πλήρη αποτελέσματα της 1ης φάσης του Κυπέλλου Ερασιτεχνών και τα ζευγάρια της 2η φάσης έχουν ως εξής

1ος όμιλος
Αναγέννηση Θαλασιάς- Νέστος Χρυσούπολης 1-4  
Δόξα Δράμας- ΕΠΣ Θράκης 4-1  
Οδυσσέας Αναγέννησης- Έβρος Σουφλίου 0-1

2η αγων/κή (16/3, ώρα 3.30)
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ

3η αγων/κή (30/3, ώρα 3.30)
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ή ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ - ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

2ος όμιλος
Θύελλα Φιλώτα- Απόλλων Κρύας Βρύσης 2-3  
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας- Μακεδονικός 2-3  
ΑΟ Σημάντρων- Εθνικός Αγιονερίου 0-3  

2η αγων/κή (16/3, ώρα 3.30)
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ-ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ

3η αγων/κή (30/3, ώρα 3.30)
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ή ΕΘΝΙΚΟΣ-ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ- ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ

3ος όμιλος
ΑΕ Ποντίων- Σούλι Παραμυθιάς 5-4  
ΑΕ Καραγιάννιων- ΑΟ Ανατολής 0-1

2η αγων/κή (16/3, ώρα 3.30)
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ-ΑΟ ΑΝΑΤΟΛΗΣ

3η αγων/κή (30/3, ώρα 3.30)
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ή ΑΟ ΑΝΑΤΟΛΗΣ- ΚΡΟΝΟΣ ΑΡΓΥΡΑΔΩΝ

4ος όμιλος
Φαρκαδόνα- Πύδνα Κίτρους 1-2  
Νίκη Βόλου- Απόλλων Λάρισας 1-2  
Οπούντιος Μαρτίνου- Δόξα Μητρόπολης 3-1  

2η αγων/κή (16/3, ώρα 3.30)
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ

3η αγων/κή (30/3, ώρα 3.30)
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ ή ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ- ΠΥΔΝΑ ΚΥΤΡΟΥΣ

5ος όμιλος
Κρισσαίος Χρισσού- Εθνικός Φιλιππιάδας 0-3  
ΑΟ Χάλκειας- ΑΟ Ποταμιάς 0-1  

2η αγων/κή (16/3, ώρα 3.30)
ΑΟ ΠΟΤΑΜΙΑΣ-ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ

3η αγων/κή (30/3, ώρα 3.30)
ΑΟ ΠΟΤΑΜΙΑΣ ή ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ- ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

6ος όμιλος
ΑΟ Χάλκις- Ένωση Πανασπροπυργιακού Δόξα 8-0  
Τριγλία Ραφήνας- Παναρκαδικός 3-1  
Σπάρτη- Παναργειακός 0-1  

2η αγων/κή (16/3, ώρα 3.30)
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ-ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ

3η αγων/κή (30/3, ώρα 3.30)
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ ή ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ- ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ

7ος όμιλος
ΑΟ Ζευγολατιού- ΑΕ Κεφαλληνίας 4-1  
Κεραυνός Αγίου Βασιλείου- Δόξα Νέας Μανωλάδας 4-5  
ΑΟ Πύλου- ΑΟ Κατασταρίου 0-2  

2η αγων/κή (16/3, ώρα 3.30)
ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ-ΔΟΞΑ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ

3η αγων/κή (30/3, ώρα 3.30)
ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ ή ΔΟΞΑ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ- ΑΟ ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ

8ος όμιλος
Ιάλυσος- ΕΠΣ Κυκλάδων 3-1  
ΑΠΟ Κερατσινίου- Ηρακλής Θυμιανών 1-0 .

2η αγων/κή (16/3, ώρα 3.30)
ΙΑΛΥΣΟΣ-ΑΙΟΛΙΚΟΣ
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ-ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

3η αγων/κή (30/3, ώρα 3.30)
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ή ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ -  ΙΑΛΥΣΟΣ ή ΑΙΟΛΙΚΟΣ

9ος όμιλος
1η αγων/κή (16/3, ώρα 3.30)
ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ-ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ  16/3/2015
ΑΡΗΣ ΒΟΥΚΟΛΙΩΝ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ      16/3/2015

2η αγων/κή (30/3, ώρα 3.30)
ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ή ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΚΟΛΙΩΝ ή ΗΡΟΔΟΤΟΣ

203 views
Top