Αλλαγή ο Γκελκέργια με Ολυμπιακό

Ως αλλαγή στο 71ο λεπτό του αγώνα της ΑΕΚ Κ17 με τον Ολυμπιακό πέρασε ο μεσσήνιος μεσοεπιθετικός Έλβις Γκελκέργια.
Κατά την είσοδό του, ο Ολυμπιακός προηγούταν ήδη με 2-0 χάρη σε τέρματα των Τσιριγώτη (24΄) και Κωστανάσιου (65΄), με τον Γκελκέργια να μην καταφέρει να σκοράρει στα 20 λεπτά που αγωνίστηκε.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ: Καράδαης, Αμπάρα, Χατζηχρήστου, Γιανναράκης, Τσιμπούκας, Νεοφυτίδης, Κωστανάσιος (80' Μανωλάκης), Αγγελόπουλος (61' Πέιος), Καμπετζής (73' Χατζηιωαννίδης), Ξενιτίδης (86' Αντωνόπουλος), Τσιριγώτης (66' Βοϊλης).
ΑΕΚ: Χατζηεμμανουήλ, Ταμπάς, Μπούτιβας, Λουκάς, Μπούσης, Βασιλείου (71' Γκελκέρια), Λημνιός (89' Κωστάκης), Μπάμπης, Μούλτσιας (53' Ανδρεόπουλος), Γιούσης (54' Λεγάτος), Ρούσσος (75' Μεσσήνης).