Πρεμιέρα με ντέρμπι η Α΄ ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ

Με ντέρμπι του ΓΣ Μεσσήνης με τους Δρομείς Τρίπολης θα ανοίξει η αυλαία της Α΄ ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ στις 21 Νοεμβρίου, όπως ανακοίνωσε η Ένωση πριν από λίγα λεπτά.
Δίχως περαιτέρω ανάλυση, το πρόγραμμα του α΄ Γύρου της Α΄ ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ έχει ως εξής:

1η Αγωνιστική
ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 21-11-2015 ΤΕΝΤΑ 17:00
ΚΑΛΑΜΑΤΑ BC - ΝΟ ΠΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 22-11-2015 ΤΕΝΤΑ 18:00
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΤΡΙΠ. - ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 22-11-2015 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 18:00
ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Σ.Δ.Υ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 21-11-2015 ΔΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 19:30
ΣΠΟΚ ΕΥΚΛΗΣ - ΣΑΚ Ο ΑΤΛΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 22-11-2015 ΤΕΝΤΑ 20:00
ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 ΣΑΒΒΑΤΟ 21-11-2015 ΔΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 16:00

2η Αγωνιστική
ΝΟ ΠΥΛΟΥ - ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 28-11-2015 ΔΣ ΠΥΛΟΥ 18:00
ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ BC ΣΑΒΒΑΤΟ 28-11-2015 ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 19:30
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΤΡΙΠ. ΔΕΥΤΕΡΑ 30-11-2015 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 20:00
ΣΑΚ ΑΤΛΑΣ - ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 28-11-2015 ΤΕΝΤΑ 20:00
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 - ΣΠΟΚ ΕΥΚΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 29-11-2015 ΤΕΝΤΑ 18:30
ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ ΣΑΒΒΑΤΟ 28-11-2015 ΔΓ ΓΑΡΓΑΛ/ΝΩΝ 15:00

3η Αγωνιστική
ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 06-12-2015 ΤΕΝΤΑ 17:00
ΚΑΛΑΜΑΤΑ BC - ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 06-12-2015 ΤΕΝΤΑ 19:00
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΤΡΙΠ. - ΣΑΚ Ο ΑΤΛΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 06-12-2015 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 17:00
ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΟ ΚΑΛΜΑΤΑ 1980 ΣΑΒΒΑΤΟ 05-12-2015 ΔΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 18:00
ΣΠΟΚ ΕΥΚΛΗΣ - ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ ΣΑΒΒΑΤΟ 05-12-2015 ΤΕΝΤΑ 15:00
ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΝΟ ΠΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 06-12-2015 ΔΣ ΓΑΡΓΑΛ/ΝΩΝ 18:00

4η Αγωνιστική
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-12-2015 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 18:00
ΣΑΚ Ο ΑΤΛΑΣ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ BC ΣΑΒΒΑΤΟ 12-12-2015 ΤΕΝΤΑ 20:00
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 - ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΤΡΙΠ. ΚΥΡΙΑΚΗ 13-12-2015 ΤΕΝΤΑ 16:30
ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ - ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 12-12-2015 ΔΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 16:00
ΣΠΟΚ ΕΥΚΛΗΣ - ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 12-12-2015 ΤΕΝΤΑ 18:00
ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΝΟ ΠΥΛΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 12-12-2015 ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 18:30

5η Αγωνιστική
ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΣΑΚ Ο ΑΤΛΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 19-12-2015 ΤΕΝΤΑ 20:00
ΚΑΛΑΜΑΤΑ BC - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 ΣΑΒΒΑΤΟ 19-12-2015 ΤΕΝΤΑ 18:00
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΤΡΙΠ. - ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ ΚΥΡΙΑΚΗ 20-12-2015 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 18:00
ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΣΠΟΚ ΕΥΚΛΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 19-12-2015 ΔΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 19:00
ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 20-12-2015 ΔΓ ΓΑΡΓΑΛ/ΝΩΝ 16:00
ΝΟ ΠΥΛΟΥ - ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 20-12-2015 ΔΣ ΠΥΛΟΥ 19:00

6η Αγωνιστική
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 - ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΔΕΥΤΕΡΑ 04-01-2016 ΤΕΝΤΑ 16:00
ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ BC ΔΕΥΤΕΡΑ 04-01-2016 ΔΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 17:00
ΣΠΟΚ ΕΥΚΛΗΣ - ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΤΡΙΠ ΔΕΥΤΕΡΑ 04-01-2016 ΤΕΝΤΑ 18:00
ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΔΕΥΤΕΡΑ 04-01-2016 ΔΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 18:00
ΣΑΚ Ο ΑΤΛΑΣ - ΝΟ ΠΥΛΟΥ ΔΕΥΤΕΡΑ 04-01-2016 ΤΕΝΤΑ 20:00
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑ 04-01-2016 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 20:00

7η Αγωνιστική
ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-01-2016 ΤΕΝΤΑ 15:00
ΚΑΛΑΜΑΤΑ BC - ΣΠΟΚ ΕΥΚΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-01-2016 ΤΕΝΤΑ 17:00
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΤΡΙΠ - ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 09-01-2016 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 20:00
ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-01-2016 ΔΓ ΓΑΡΓΑΛ/ΝΩΝ 19:00
ΝΟ ΠΥΛΟΥ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 ΚΥΡΙΑΚΗ 10-01-2016 ΔΣ ΠΥΛΟΥ 16:00
ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΣΑΚ Ο ΑΤΛΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-01-2016 ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 19:30

8η Αγωνιστική
ΣΠΟΚ ΕΥΚΛΗΣ - ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 16-01-2016 ΤΕΝΤΑ 18:00
ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ BC ΣΑΒΑΒΤΟ 16-01-2016 ΔΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 19:00
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΤΡΙΠ. - ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 17-01-2016 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 18:00
ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ - ΝΟ ΠΥΛΟΥ ΣΑΒΑΒΤΟ 16-01-2016 ΔΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 16:00
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 - ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 17-01-2016 ΤΕΝΤΑ 19:00
ΣΑΚ Ο ΑΤΛΑΣ - ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 17-01-2016 ΤΕΝΤΑ 17:00

9η Αγωνιστική
ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 23-01-2016 ΤΕΝΤΑ 19:00
ΚΑΛΑΜΑΤΑ BC - ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΤΡΙΠ ΚΥΡΙΑΚΗ 24-01-2016 ΤΕΝΤΑ 20:30
ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΣΑΚ Ο ΑΤΛΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 24-01-2016 ΔΓ ΓΑΡΓΑΛ/ΝΩΝ 19:00
ΝΟ ΠΥΛΟΥ - ΣΠΟΚ ΕΥΚΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 24-01-2016 ΔΣ ΠΥΛΟΥ 16:00
ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ ΣΑΒΒΑΤΟ 23-01-2016 ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 18:00
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 ΚΥΡΙΑΚΗ 24-01-2016 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 20:00

10η Αγωνιστική
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΤΡΙΠ - ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 31-01-2016 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 20:00
ΚΑΛΑΜΑΤΑ BC - ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 30-01-2016 ΤΕΝΤΑ 19:00
ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΝΟ ΠΥΛΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 30-01-2016 ΔΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 19:30
ΣΠΟΚ ΕΥΚΛΗΣ - ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 31-01-2016 ΤΕΝΤΑ 17:00
ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ - ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 31-01-2016 ΔΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 17:30
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 - ΣΑΚ Ο ΑΤΛΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 03-02-2016 ΤΕΝΤΑ 20:00

11η Αγωνιστική
ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ BC ΔΕΥΤΕΡΑ 08-02-2016 ΤΕΝΤΑ 20:00
ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 ΚΥΡΙΑΚΗ 07-02-2016 ΔΓ ΓΑΡΓΑΛ/ΝΩΝ 16:00
ΝΟ ΠΥΛΟΥ - ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΤΡΙΠ ΚΥΡΙΑΚΗ 07-02-2016 ΔΣ ΠΥΛΟΥ 19:00
ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 06-02-2016 ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 18:00
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΣΠΟΚ ΕΥΚΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 07-02-2016 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 16:00
ΣΑΚ Ο ΑΤΛΑΣ - ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ ΚΥΡΙΑΚΗ 07-02-2016 ΤΕΝΤΑ 15:00

273 views
Top