Οι μπασκετικοί ρέφερι του Σαββατοκύριακου

Από την ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ ανακοινώθηκαν οι διαιτητές που θα διευθύνουν τους αγώνες επικρατείας της, που για αυτό το Σαββατοκύριακο αποτελούνται κυρίως από αγώνες υποδομών.
Επίσης, θα γίνουν 2 παιχνίδια Εθνικών κατηγοριών, με τους Αρκαδικό (Α1 Εθνική) και Σπαρτιατικό (Γ΄ Εθνική) να αγωνίζονται εντός έδρας.

ΠΑΙΔΩΝ
Σάββατο 31 Οκτωβρίου
● ΣΑΚ Ο ΑΤΛΑΣ – ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡ. ΤΕΝΤΑ 15:00
(ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝ. – ΜΠΑΚΕΤΕΑ ΜΑΡ. ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ ΜΑΡ. – ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.)
● ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΔΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 15:00
(ΜΑΓΚΑΦΑΣ ΠΑΝ. – ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΣΜΥΡΛΗ ΑΛΕΞ. – ΜΑΛΑΜΑ ΣΤΑΥΡ.)
● ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ ΚΥΠ/ΣΕΥΣ – ΑΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ ΔΣ ΚΥΠΑΡ/ΣΙΑΣ 17:00
(ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ. ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ΣΩΤ. – ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.)
● ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ – ΝΟ ΠΥΛΟΥ ΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 16:30
(ΣΧΟΙΝΑΣ ΔΗΜ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ – ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ Κ.)
● ΑΣ ΛΑΚΩΝ. ΚΡΟΝΟΣ – ΑΠΣ ΛΥΚΟΙ ΣΠΑΡΤΗΣ ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 15:00
(ΤΣΟΥΒΑΛΗΣ Γ. ΚΩΣΤΙΑΝΗ ΕΛ. – ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.)
● ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ – ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 19:00
(DASHI ΛΑΖ. ΚΩΣΤΙΑΝΗ ΕΛ. – ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.)
Κυριακή 1 Νοεμβρίου
● ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ. – ΣΠΟΚ ΕΥΚΛΗΣ ΤΕΝΤΑ 18:00
(ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Π. – ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ. ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ΣΩΤ. – ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.)
● ΑΠΟΜ ΠΗΓΑΣΟΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 20:00
(ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝ. – ΠΟΥΛΟΠΑΤΗΣ Γ. ΜΑΛΑΜΑ ΣΤΑΥΡ. – ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ Κ.)
● ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 18:00
(ΚΑΡΑΜΠΑΓΙΑΣ ΣΩΤ. ΣΑΜΟΥΡΕΛΗ ΣΟΦ. – ΚΑΡΝΕΖΗΣ ΕΥΘ.)
● ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ – ΑΕΜ ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΔΣ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ 18:00
(ΜΠΑΚΕΤΕΑΣ ΚΩΝ. ΣΤΑΣΙΝΟΥ ΧΡ. – Σ ΠΑΝΟΣ ΔΗΜ. – ΚΑΛΟΓΕΡΙΝΗ Ι.)
ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ – ΑΑΕ Ο ΑΙΑΝΤΑΣ ΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 13:30
(ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Μ. – ΠΟΡΦΥΡΗ ΔΕΣΠ.)
● ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ – ΑΠΟΕΛ ΔΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 16:00
(ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Μ. – ΣΟΥΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓ.)
● ΑΟ ΚΡΟΚΕΩΝ – ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΚΑΣΤΡΟ ΔΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 20:00
(ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ. ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΟΥ Μ. – ΣΟΥΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓ.)
● ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 19:30
(DASHI ΛΑΖ. ΚΩΣΤΙΑΝΗ ΕΛ. – ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.)

ΕΦΗΒΩΝ
Κυριακή 1 Οκτωβρίου
● ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ – ΑΠΟΕΛ ΔΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 18:00
(ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ. ΠΟΡΦΥΡΗ ΔΕΣΠ. – ΣΟΥΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓ.)
Δευτέρα 2 Οκτωβρίου
● ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ ΚΥΠ/ΣΕΥΣ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΔΓ ΚΥΠΑΡ/ΣΙΑΣ 19:00
(ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Π. ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ Μ. – ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ Κ.)

ΝΕΑΝΙΔΩΝ
Σάββατο 31 Οκτωβρίου
● ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ – ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΔΣ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ 20:00
(ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ. ΣΤΑΣΙΝΟΥ ΧΡ. – ΣΠΑΝΟΣ ΔΗΜ. – ΚΑΛΟΓΕΡΙΝΗ Ι.)

Α1 ΑΝΔΡΩΝ
Σάββατο 31 Οκτωβρίου
ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΡΕΘΥΜΝΟ CRETANKINGS ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 17:00
(ΣΩΜΟΣ – ΔΕΣΛΗΣ - ΤΣΟΥΝΑΣ ΠΑΠΑΧ/ΜΠΟΥΣ Ι. – ΚΑΡΝΕΖΗΣ ΧΡ. – ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ. – ΚΑΡΝΕΖΗΣ ΕΥΘ. ΓΙΑΛΙΚΑΡΗΣ ΠΑΝ)
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
Κυριακή 1 Νοεμβρίου
● ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 17:00
(ΑΝΤΩΝΙΟΥ - ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΚΩΣΤΙΑΝΗ ΕΛ. – ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ – ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ. ΠΟΛΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ.)

171 views
Top