Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου για την ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ

Τρεις κατηγορίες της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ αγωνίζονται το Σαββατοκύριακο που διανύουμε στα γήπεδα της επικράτειας της Ένωσης.
Γ΄ Ανδρών, Γυναίκες (Β΄ φάση) και Μίνι Μπάσκετ παίζουν μπάσκετ και το Sport365 σας παρουσιάζει το πρόγραμμα και τους διαιτητές των αγώνων:
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
Σάββατο 4 Ιουνίου
ΣΑΚ ΔΑΪΚΛΗΣ – ΑΠΣ ΕΡΑΝΗ ΦΙΛ/ΤΡΩΝ ΤΕΝΤΑ 18:00 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ. – ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΣΜΥΡΛΗ ΑΛΕΞ. – ΜΠΑΚΕΤΕΑ ΜΑΡ. – ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝ
ΓΣ ΧΩΡΑΣ – ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΔΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 20:00 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. – ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝ. ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ Μ. – ΚΟΡΔΩΝΟΥΡΗΣ Κ. – ΜΑΛΑΜΑ ΣΤ.
ΑΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ – ΚΟΡΩΝΗ 90 ΑΕ ΔΓ ΚΥΠΑΡ/ΣΙΑΣ 18:00 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Α. – ΚΑΡΑΜΠΑΓΙΑΣ ΣΩΤ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ Π. – ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΑΠΣ ΛΥΚΟΙ ΣΠΑΡΤΗΣ – ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 18:00 ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ. – ΤΣΟΥΒΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓ. ΚΩΣΤΙΑΝΗ ΕΛ. – ΣΟΦΟΥ ΕΥΗ
Β΄ ΦΑΣΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 5 Ιουνίου
ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 17:00 ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ Ι. – ΚΑΡΑΜΠΑΓΙΑΣ ΣΩΤ. ΣΑΜΟΥΡΕΛΗ ΣΟΦ. – ΠΕΤΣΟΥΝΗΣ ΣΠ. – ΚΑΡΝΕΖΗΣ ΕΥΘ. ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ Π.
ΜΙΝΙ ΜΠΑΣΚΕΤ
Σάββατο 4 Ιουνίου
ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ – ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΤΕΝΤΑ 16:00 ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ Θ. ΠΡΑΣΙΝΟΣ Π. – ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝ.
ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ – ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ 1 ΤΕΝΤΑ 20:00 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΣΜΥΡΛΗ ΑΛΕΞ. – ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝ.
ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 1 ΔΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 17:00 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ Μ. – ΚΟΡΔΩΝΟΥΡΗΣ ΚΩΝ.
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠ/ΣΕΥΣ 1 – ΝΟ ΠΥΛΟΥ ΔΓ ΚΥΠΑΡ/ΣΙΑΣ 15:00 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ Π. – ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΑΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠ/ΣΕΥΣ 2 ΔΓ ΚΥΠΑΡ/ΣΙΑΣ 16:30 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ Π. – ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΑΑΕ Ο ΑΙΑΝΤΑΣ – ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ ΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 16:00 ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ. ΠΟΡΦΥΡΗ ΔΕΣΠ. – ΣΟΥΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓ.
ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ – ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΔΣ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ 18:00 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ. ΑΛΕΒΙΖΟΣ Γ. – ΓΚΙΟΥΜΕΣ Ι. – ΚΑΛΟΓΕΡΙΝΗ Ι.
Κυριακή 5 Ιουνίου
ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ – ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 16:00 ΜΠΑΚΕΤΕΑ Μ. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ. – ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ Κ.
ΑΠΣ ΕΡΑΝΗ ΦΙΛ/ΤΡΩΝ – ΓΣ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 2 ΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 16:00 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Π. ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ Μ. – ΣΜΥΡΛΗ ΑΛΕΞ.
ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – ΑΠΟΕΛ ΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 15:00 DASHI ΛΑΖ. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Μ. – ΣΟΥΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓ.
ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ – ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΚΑΣΤΡΟ ΔΓΒΛΑΧΙΩΤΗ 16:30 DASHI ΛΑΖ. ΒΟΛΑΚΟΥ Μ. – ΣΟΥΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓ.
ΑΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ Η ΑΜΙΛΛΑ – ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 16:00 ΤΣΟΥΒΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓ. ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ. – ΣΟΦΟΥ ΕΥΗ
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ – ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 17:30 ΤΣΟΥΒΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓ. ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ. – ΣΟΦΟΥ ΕΥΗ
ΑΣ ΛΑΚΩΝ. ΚΡΟΝΟΣ – ΑΠΣ ΛΥΚΟΙ ΣΠΑΡΤΗΣ ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 19:00 ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ. ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ. – ΣΟΦΟΥ ΕΥΗ
Δευτέρα 6 Ιουνίου
ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ 1 – ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΤΕΝΤΑ 18:00 ΚΑΡΜΟΙΡΗΣ ΕΛΕΥΘ. ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ΣΩΤ. – ΣΜΥΡΛΗ ΑΛΕΞ.
Τετάρτη 8 Ιουνίου
ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ – ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 2 ΤΕΝΤΑ 19:00 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ. ΣΜΥΡΛΗ ΑΛΕΞ. – ΜΑΛΑΜΑ ΣΤ.
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 17:30 ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ. ΠΕΤΣΟΥΝΗ ΣΠ. – ΚΑΡΝΕΖΗΣ ΕΥΘ.
ΝΟ ΠΥΛΟΥ – ΑΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ ΔΓ ΠΥΛΟΥ 19:00 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Π. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ – ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ΣΩΤ.
ΓΣ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 2 – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠ/ΣΕΥΣ 1 ΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 17:00 ΣΧΟΙΝΑΣ ΔΗΜ. ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ Μ. – ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ Κ.
ΓΣ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 1 – ΑΠΣ ΕΡΑΝΗ ΦΙΛ/ΤΡΩΝ ΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 18:30 ΣΧΟΙΝΑΣ ΔΗΜ. ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ Μ. – ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ Κ.
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ – ΑΠΣ ΛΥΚΟΙ ΣΠΑΡΤΗΣ ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 18:00 ΤΣΟΥΒΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓ. ΚΩΣΤΙΑΝΗ ΕΛ. – ΣΟΦΟΥ ΕΥΗ

442 views
Top