Πρεμιέρα την Κυριακή για την Β΄ φάση Γυναικών

Σήμερα κάνει πρεμιέρα η Β΄ φάση των γυναικών, με την διεξαγωγή ενός αγώνα την Κυριακή, καθώς αυτός της Άμιλλας με τον Πελασγό αναβλήθηκε λόγω της παρουσίας της πρώτης στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα Νεανίδων.
Το πρόγραμμα των Γυναικών, αλλά και του Μίνι Μπάσκετ έχει ως εξής:

Β΄ ΦΑΣΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 1η αγωνιστική
Κυριακή 8 Μαΐου
ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Β.Φ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 15:00 ΚΑΡΑΜΠΑΓΙΑΣ ΣΩΤ. – ΜΗΤΣΕΑΣ ΑΘΑΝ. ΜΟΥΡΑΤΗ ΚΕΡΑΣΙΑ – ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝ.
ΓΕΑ ΑΜΙΛΛΑ 2000 – ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΝΑΒΟΛΗ

ΜΙΝΙ ΜΠΑΣΚΕΤ
Σάββατο 7 Μαΐου
ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 1 – ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΕΝΤΑ 15:00 ΣΧΟΙΝΑΣ ΔΗΜ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ - ΜΑΛΑΜΑ
ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ – ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΤΕΝΤΑ 16:30 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΣΜΥΡΛΗ ΑΛΕΞ. – ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ
ΑΠΟΜ ΠΗΓΑΣΟΣ – ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 2 ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 15:30 ΜΠΑΚΕΤΕΑ ΜΑΡΙΑ ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ΣΩΤ. – ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.
ΑΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ – ΓΣ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 1 ΔΣ ΚΥΠΑΡ/ΣΙΑΣ 15:30 ΚΑΡΜΟΙΡΗΣ ΕΛΕΥΘ. ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ Μ. – ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ Κ.
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠ/ΣΕΥΣ 2 – ΓΣ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 2 ΔΣ ΚΥΠΑΡ/ΣΙΑΣ 17:00 ΚΑΡΜΟΙΡΗΣ ΕΛΕΥΘ. ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ Μ. – ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ Κ.
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠ/ΣΕΥΣ 1 – ΑΠΣ ΕΡΑΝΗ ΦΙΛ/ΤΡΩΝ ΔΣ ΚΥΠΑΡ/ΣΙΑΣ 18:30 ΚΑΡΜΟΙΡΗΣ ΕΛΕΥΘ. ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ Μ. – ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ Κ.
ΑΠΟΕΛ – ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 16:00 DASHI ΛΑΖ. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Μ. – ΠΟΡΦΥΡΗ ΔΕΣΠ.
ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΚΑΣΤΡΟ – ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ ΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 17:30 DASHI ΛΑΖ. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Μ. – ΠΟΡΦΥΡΗ ΔΕΣΠ.
ΑΠΣ ΛΥΚΟΙ ΣΠΑΡΤΗΣ – ΑΣ ΛΑΚΩΝ. ΚΡΟΝΟΣ ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 16:00 ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ. ΚΩΣΤΙΑΝΗ ΕΛ. – ΤΣΟΥΒΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓ.
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ – ΑΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ Η ΑΜΙΛΛΑ ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 17:30 ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ. ΚΩΣΤΙΑΝΗ ΕΛ. – ΤΣΟΥΒΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓ.
ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 19:00 ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ. ΚΩΣΤΙΑΝΗ ΕΛ. – ΤΣΟΥΒΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓ.
Κυριακή 8 Μαΐου
ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 2 – ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 17:00 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Ι. ΜΟΥΡΑΤΗ ΚΕΡΑΣΙΑ – ΣΜΥΡΛΗ ΑΛΕΞ.
ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ – ΑΠΟΜ Ο ΠΗΓΑΣΟΣ ΤΕΝΤΑ 16:00 ΜΠΑΚΕΤΕΑ ΜΑΡΙΑ ΜΑΛΑΜΑ ΣΤ. – ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΓΣ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 2 – ΑΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ ΔΣ ΓΑΡΓΑ/ΝΩΝ 14:30 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤ. ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ Μ. – ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ
ΝΟ ΠΥΛΟΥ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠ/ΣΕΥΣ 2 ΔΣ ΠΥΛΟΥ 17:00 ΜΠΑΚΕΤΕΑΣ ΚΩΝ. ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ΣΩΤ. – ΤΣΕΚΑΣ ΕΥΣΤ.
ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 20:00 ΜΗΤΣΕΑΣ ΑΘΑΝ. ΠΑΠΑΧ/ΜΠΟΥΣ Ι. – ΣΑΜΟΥΡΕΛΗ ΣΟΦ.
ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ – ΑΑΕ Ο ΑΙΑΝΤΑΣ ΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 16:30 DASHI ΛΑΖ. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Μ.- ΠΟΡΦΥΡΗ ΔΕΣΠ.

263 views
Top