Μπασκετική πανδαισία από τις "μικρές" κατηγορίες

Μπόλικη δράση στις ...μικρές κατηγορίες της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ περιλαμβάνει το μπασκετικό μενού του ερχόμενου Σαββατοκύριακου (25-25/10).
Παίδες, Έφηβοι, Νεανίδες και ο ΑΠΣ Άρις στην Α2 Γυναικών θα κοσμήσουν τα γήπεσα της επικράτειας της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ, η οποία ανακοίνωσε τους διαιτητές και κριτές που θα αναλάβουν το κάθε παιχνίδι.

ΠΑΙΔΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 24-10-2015

ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ. ΤΕΝΤΑ 18:30  ΡΙΖΟΣ Π. – ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΠΑΝΤ. - ΜΠΑΚΕΤΕΑ ΜΑΡ. – ΜΑΛΑΜΑ ΣΤΑΥΡ.

ΝΟ ΠΥΛΟΥ – ΚΟΡΩΝΗ 90 ΑΕ ΔΣ ΠΥΛΟΥ 15:00 ΚΑΡΜΟΙΡΗΣ ΕΛΕΥΘ. ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ΣΩΤ. – ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ Κ.       ΑΣ  ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ – ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΔΣ ΚΥΠ/ΣΙΑΣ ΚΑΡΜΟΙΡΗΣ ΕΛΕΥΘ. ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ΣΩΤ. – ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ Κ.        ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΤΡΙΠ. – ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 17:00 ΚΑΡΝΕΖΗΣ ΧΡ. ΠΑΠΑΧ/ΜΠΟΥΣ Ι. – ΣΑΜΟΥΡΕΛΗ ΣΟΦ.               

ΑΠΣ ΛΥΚΟΙ ΣΠΑΡΤΗΣ – ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 15:00 DASHI ΛΑΖ. ΣΟΦΟΥ ΕΥΗ – ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.              ΑΠΟΕΛ ΜΟΛΑΩΝ – ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΚΑΣΤΡΟ ΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 15:00 ΤΣΟΥΒΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓ. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Μ. – ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤ

ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ – ΑΟ ΚΡΟΚΕΩΝ ΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 19:00 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤ. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Μ. – ΤΣΟΥΒΑΛΗΣ Γ.               

ΚΥΡΙΑΚΗ  25-10-2015

ΣΠΟΚ ΕΥΚΛΗΣ – ΣΑΚ Ο ΑΤΛΑΣ ΤΕΝΤΑ 18:00 ΣΧΟΙΝΑΣ ΔΗΜ. – ΠΟΥΛΟΠΑΤΗΣ ΔΗΜ. ΣΜΥΡΛΗ ΑΛΕΞ. – ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.         

ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΑΠΟΜ ΠΗΓΑΣΟΣ ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 20:00 ΣΧΟΙΝΑΣ ΔΗΜ. – ΜΠΑΚΕΤΕΑ ΜΑΡ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ – ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ Κ. 

ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 16:00 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. ΠΑΠΑΧ/ΜΠΟΥΣ Ι. – ΣΑΜΟΥΡΕΛΗ ΣΟΦ.

ΑΑΕ Ο ΑΙΑΝΤΑΣ – ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ ΔΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 16:00 ΜΠΑΚΕΤΕΑΣ ΚΩΝ. ΠΟΡΦΥΡΗ ΔΕΣΠ. – ΣΟΥΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓ.

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ – ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 19:00 ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ. ΣΟΦΟΥ ΕΥΗ – ΜΠΕΜΠΕΤΣΟΣ Β.   

 

ΕΦΗΒΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 24-10-2015

ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΣΠΟΚ ΕΥΚΛΗΣ ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 20:00 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Π. – ΠΟΥΛΟΠΑΤΗΣ ΔΗΜ. ΣΜΥΡΛΗ ΑΛΕΞ. – ΚΥΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.      

ΑΠΟΕΛ ΜΟΛΑΩΝ – ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ ΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 17:00 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤ. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Μ. – ΤΣΟΥΒΑΛΗΣ Γ.               

ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ – ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ                ΤΕΝΤΑ 20:00 ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝ. – ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ.  ΣΜΥΡΛΗ ΑΛΕΞ. – ΜΑΛΑΜΑ ΣΤΑΥΡ.           

ΚΥΡΙΑΚΗ  25-10-2015

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 18:00 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. ΠΑΠΑΧ/ΜΠΟΥΣ Ι. – ΣΑΜΟΥΡΕΛΗ ΣΟΦ.    

ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ ΚΥΠ/ΣΕΥΣ ΔΣ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ 20:00 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Π. ΝΙΝΟΥ ΔΗΜ. –  ΓΚΙΟΥΜΕΣ Ι. – ΚΑΛΟΓΕΡΙΝΗ ΙΟΥΛ.        

ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ – ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ ΔΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 18:00 ΜΠΑΚΕΤΕΑΣ ΚΩΝ. ΠΟΡΦΥΡΗ ΔΕΣΠ. – ΣΟΥΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓ.

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 24-10-2015

ΑΠΣ ΑΡΙΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 ΤΕΝΤΑ 20:30 ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝ. – ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ – ΜΑΛΑΜΑ ΣΤΑΥΡ.

 

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ  25-10-2015

ΑΠΣ ΑΡΙΣ – ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΤΕΝΤΑ   14:00 ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΟΤΣΙΡΗΣ ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ ΜΑΡ. – ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ Κ. – ΜΑΛΑΜΑ ΣΤΑΥΡ. ΜΑΛΑΜΑΣ ΠΑΝ.

                 

152 views
Top