Μια κατηγορία, δυο όμιλοι... μπόλικη δράση!

Σε δυο ομίλους των 8 ομάδων έκαστος έχει χωριστεί και φέτος η Β΄ κατηγορία της Ε.ΚΑ.Σ.ΚΕ.ΝΟ.Π. Ας δούμε αναλυτικά το πρόγραμμα:


1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δίωνας Κυπαρισσίας- ΠΑΟΚ Καλαμάτας
ΑΕΜ Πολύβιος - ΑΠΟΜ Πήγασος
ΑΠΣ Αναγέννηση Παραλίας - ΚΟΜ Πελασγός
Α.Ο. Θουρίας - Εθνικός Μελιγαλά

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΠΟΜ Πήγασος - Δίωνας Κυπαρισσίας
ΚΟΜ Πελασγός - ΑΕΜ Πολύβιος
Εθνικός Μελιγαλά - ΑΠΣ Αναγέννηση Παραλίας
Α.Ο. Θουρίας - ΠΑΟΚ Καλαμάτας

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δίωνας Κυπαρισσίας- ΚΟΜ Πελασγός
ΑΕΜ Πολύβιος - Εθνικός Μελιγαλά
ΑΠΣ Αναγέννηση Παραλίας - Α.Ο. Θουρίας
ΠΑΟΚ Καλαμάτας - ΑΠΟΜ Πήγασος

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Εθνικός Μελιγαλά - Δίωνας Κυπαρισσίας
Α.Ο. Θουρίας - ΑΕΜ Πολύβιος
ΑΠΣ Αναγέννηση Παραλίας - ΠΑΟΚ Καλαμάτας
ΚΟΜ Πελασγός - ΑΠΟΜ Πήγασος

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δίωνας Κυπαρισσίας- Α.Ο. Θουρίας
ΑΕΜ Πολύβιος - ΑΠΣ Αναγέννηση Παραλίας
ΠΑΟΚ Καλαμάτας - ΚΟΜ Πελασγός
ΑΠΟΜ Πήγασος - Εθνικός Μελιγαλά

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΠΣ Αναγέννηση Παραλίας - Δίωνας Κυπαρισσίας
ΑΕΜ Πολύβιος - ΠΑΟΚ Καλαμάτας
Α.Ο. Θουρίας - ΑΠΟΜ Πήγασος
Εθνικός Μελιγαλά - ΚΟΜ Πελασγός

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δίωνας Κυπαρισσίας- ΑΕΜ Πολύβιος
ΠΑΟΚ Καλαμάτας - Εθνικός Μελιγαλά
ΑΠΟΜ Πήγασος - ΑΠΣ Αναγέννηση Παραλίας
ΚΟΜ Πελασγός - Α.Ο. Θουρίας

2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ Πάνας Καρδάρα-Κανδήλας - Αστέρας Βλαχιώτη
Ολυμπιάδα Δαφνίου - ΑΟ Κάστρο Μονεμβασιάς
ΑΠΟΕΛ Μολάων - Φιλαθλητικός Γ.Σ.
ΑΠΣ Άρης Σκάλας - Λακωνικός Κρόνος

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ Κάστρο Μονεμβασιάς - ΑΣ Πάνας Καρδάρα-Κανδήλας
Φιλαθλητικός Γ.Σ. - Ολυμπιάδα Δαφνίου
Λακωνικός Κρόνος - ΑΠΟΕΛ Μολάων
ΑΠΣ Άρης Σκάλας - Αστέρας Βλαχιώτη

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ Πάνας Καρδάρα-Κανδήλας - Φιλαθλητικός Γ.Σ.
Ολυμπιάδα Δαφνίου - Λακωνικός Κρόνος
ΑΠΟΕΛ Μολάων - ΑΠΣ Άρης Σκάλας
Αστέρας Βλαχιώτη - ΑΟ Κάστρο Μονεμβασιάς

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Λακωνικός Κρόνος - ΑΣ Πάνας Καρδάρα-Κανδήλας
ΑΠΣ Άρης Σκάλας - Ολυμπιάδα Δαφνίου
ΑΠΟΕΛ Μολάων - Αστέρας Βλαχιώτη
Φιλαθλητικός Γ.Σ. - ΑΟ Κάστρο Μονεμβασιάς

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ Πάνας Καρδάρα-Κανδήλας - ΑΠΣ Άρης Σκάλας
Ολυμπιάδα Δαφνίου - ΑΠΟΕΛ Μολάων
Αστέρας Βλαχιώτη - Φιλαθλητικός Γ.Σ.
ΑΟ Κάστρο Μονεμβασιάς - Λακωνικός Κρόνος

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΠΟΕΛ Μολάων - ΑΣ Πάνας Καρδάρα-Κανδήλας
Ολυμπιάδα Δαφνίου - Αστέρας Βλαχιώτη
ΑΠΣ Άρης Σκάλας - ΑΟ Κάστρο Μονεμβασιάς
Λακωνικός Κρόνος - Φιλαθλητικός Γ.Σ.

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ Πάνας Καρδάρα-Κανδήλας - Ολυμπιάδα Δαφνίου
Αστέρας Βλαχιώτη - Λακωνικός Κρόνος
ΑΟ Κάστρο Μονεμβασιάς - ΑΠΟΕΛ Μολάων
Φιλαθλητικός Γ.Σ. - ΑΠΣ Άρης Σκάλας

* Στον 2ο γύρο τα ζευγάρια ισχύουν αντίστροφα

104 views
Top