Το πρόγραμμα της Α΄ Ε.ΚΑ.Σ.ΚΕ.ΝΟ.Π.

Μετά τις κληρώσεις των Α΄, Β΄ και κατηγορίας Γυναικών της Ε.ΚΑ.Σ.ΚΕ.ΝΟ.Π. που διεξήχθησαν την περασμένη Παρασκευή στους Γαργαλιάνους, ήρθε η ώρα να δούμε το πρόγραμμα της Α΄ Ε.ΚΑ.Σ.ΚΕ.ΝΟ.Π. και το πώς διαμορφώνεται:

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΠΣ Ακάδημος-Γ.Σ. Γαργαλιάνων
Καλαμάτα BC-Ν.Ο. Πύλου
Α.Σ. Απόλλων Τρίπολης-Α.Ε. Σπάρτης
Γ.Σ. Μεσσήνης-Σ.Δ.Υ. Τρίπολης
Σ.Π.Ο.Κ. Ευκλής-ΣΑΚ Άτλας
Λάκωνας ΑΓΟΝΓ-»Καλαμάτα 80»

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ν.Ο. Πύλου-ΑΠΣ Ακάδημος
Α.Ε. Σπάρτης-Καλαμάτα BC
Σ.Δ.Υ. Τρίπολης-Α.Σ. Απόλλων Τρίπολης
ΣΑΚ Άτλας-Γ.Σ. Μεσσήνης
«Καλαμάτα 80»-Σ.Π.Ο.Κ. Ευκλής
Γ.Σ. Γαργαλιάνων-Λάκωνας ΑΓΟΝΓ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΠΣ Ακάδημος-Α.Ε. Σπάρτης
Καλαμάτα BC-Σ.Δ.Υ. Τρίπολης
Α.Σ. Απόλλων Τρίπολης-ΣΑΚ Άτλας
Γ.Σ. Μεσσήνης-»Καλαμάτα 80»
Σ.Π.Ο.Κ. Ευκλής-Λάκωνας ΑΓΟΝΓ
Γ.Σ. Γαργαλιάνων-Ν.Ο. Πύλου

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σ.Δ.Υ. Τρίπολης-ΑΠΣ Ακάδημος
ΣΑΚ Άτλας-Καλαμάτα BC
«Καλαμάτα 80»-Α.Σ. Απόλλων Τρίπολης
Λάκωνας ΑΓΟΝΓ-Γ.Σ. Μεσσήνης
Σ.Π.Ο.Κ. Ευκλής-Γ.Σ. Γαργαλιάνων
Α.Ε. Σπάρτης-Ν.Ο. Πύλου

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΠΣ Ακάδημος-ΣΑΚ Άτλας
Καλαμάτα BC-»Καλαμάτα 80»
Α.Σ. Απόλλων Τρίπολης-Λάκωνας ΑΓΟΝΓ
Γ.Σ. Μεσσήνης-Σ.Π.Ο.Κ. Ευκλής
Γ.Σ. Γαργαλιάνων-Α.Ε. Σπάρτης
Ν.Ο. Πύλου-Σ.Δ.Υ. Τρίπολης

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
«Καλαμάτα 80»-ΑΠΣ Ακάδημος
Λάκωνας ΑΓΟΝΓ-Καλαμάτα BC
Σ.Π.Ο.Κ. Ευκλής-Α.Σ. Απόλλων Τρίπολης
Γ.Σ. Μεσσήνης-Γ.Σ. Γαργαλιάνων
ΣΑΚ Άτλας-Ν.Ο. Πύλου
Σ.Δ.Υ. Τρίπολης-Α.Ε. Σπάρτης

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΠΣ Ακάδημος-Λάκωνας ΑΓΟΝΓ
Καλαμάτα BC-Σ.Π.Ο.Κ. Ευκλής
Α.Σ. Απόλλων Τρίπολης-Γ.Σ. Μεσσήνης
Γ.Σ. Γαργαλιάνων-Σ.Δ.Υ. Τρίπολης
Ν.Ο. Πύλου-»Καλαμάτα 80»
Α.Ε. Σπάρτης-ΣΑΚ Άτλας

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σ.Π.Ο.Κ. Ευκλής-ΑΠΣ Ακάδημος
Γ.Σ. Μεσσήνης-Καλαμάτα BC
Α.Σ. Απόλλων Τρίπολης-Γ.Σ. Γαργαλιάνων
Λάκωνας ΑΓΟΝΓ-Ν.Ο. Πύλου
«Καλαμάτα 80»-Α.Ε. Σπάρτης
ΣΑΚ Άτλας-Σ.Δ.Υ. Τρίπολης

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΠΣ Ακάδημος-Γ.Σ. Μεσσήνης
Καλαμάτα BC-Α.Σ. Απόλλων Τρίπολης
Γ.Σ. Γαργαλιάνων-ΣΑΚ Άτλας
Ν.Ο. Πύλου-Σ.Π.Ο.Κ. Ευκλής
Α.Ε. Σπάρτης-Λάκωνας ΑΓΟΝΓ
Σ.Δ.Υ. Τρίπολης-»Καλαμάτα 80»

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Σ. Απόλλων Τρίπολης-ΑΠΣ Ακάδημος
Καλαμάτα BC-Γ.Σ. Γαργαλιάνων
Γ.Σ. Μεσσήνης-Ν.Ο. Πύλου
Σ.Π.Ο.Κ. Ευκλής-Α.Ε. Σπάρτης
Λάκωνας ΑΓΟΝΓ-Σ.Δ.Υ. Τρίπολης
«Καλαμάτα 80»-ΣΑΚ Άτλας

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΠΣ Ακάδημος-Καλαμάτα BC
Γ.Σ. Γαργαλιάνων-»Καλαμάτα 80»
Ν.Ο. Πύλου-Α.Σ. Απόλλων Τρίπολης
Α.Ε. Σπάρτης-Γ.Σ. Μεσσήνης
Σ.Δ.Υ. Τρίπολης-Σ.Π.Ο.Κ. Ευκλής
ΣΑΚ Άτλας-Λάκωνας ΑΓΟΝΓ

 

179 views
Top