Οι μεσσηνιακοί όμιλοι του πρωταθλήματος Μίνι

Πραγματοποιήθηκε το μεσημέρι της Τετάρτης στα γραφεία της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ η κλήρωση του πρωταθλήματος μίνι της τρέχουσας αγωνιστικής περιόδου η έναρξη του οποίου θα γίνει το Σάββατο 16 Απριλίου. Οι ομάδες της Μεσσηνίας «μοιράστηκαν» σε 2 ομίλους με βάση γεωγραφικά κριτήρια.

Πιο αναλυτικά, η κλήρωση των ομίλων αυτών…

Α ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

1η αγωνιστική

Καλαμάτα 80 2-Ευκλής

Ακάδημος 2-ΓΣ Μεσσήνης

Αναγέννηση-Θουρία

Ακάδημος 1-Πήγασος

Καλαμάτα 80 1-ΑΠΣ Αρις

 

2η αγωνιστική

Ευκλής-Πρωτέας

ΓΣ Μεσσήνης-Καλαμάτα 80 2

Θουρία-Ακάδημος 2

Πήγασος-Αναγέννηση

ΑΠΣ Αρις-Ακάδημος 1

 

3η αγωνιστική

Πρωτέας-ΓΣ Μεσσήνης

Καλαμάτα 80 2-Θουρία

Ακάδημος 2-Πήγασος

Αναγέννηση-ΑΠΣ Αρις

Ακάδημος 1-Καλαμάτα 80 1

 

4η αγωνιστική

Θουρία-Πρωτέας

Πήγασος-Καλαμάτα 80 2

ΑΠΣ Αρις-Ακάδημος 2

Καλαμάτα 80 1-Αναγέννηση

ΓΣ Μεσσήνης-Ευκλής

 

5η αγωνιστική

Πρωτέας-Πήγασος

Καλαμάτα 80 2-ΑΠΣ Αρις

Ακάδημος 2-Καλαμάτα 80 1

Αναγέννηση-Ακάδημος 1

Ευκλής-Θουρία

 

6η αγωνιστική

ΑΠΣ Αρις-Πρωτέας

Καλαματα 80 1-Καλαμάτα 80 2

Ακάδημος 1-Ακάδημος 2

Πήγασος-Ευκλής

Θουρία-ΓΣ Μεσσήνης

 

7η αγωνιστική

Πρωτέας-Καλαμάτα 80 1

Καλαμάτα 80 2-Ακάδημος 1

Ακάδημος 2-Αναγέννηση

Ευκλής-ΑΠΣ Αρις

ΓΣ Μεσσήνης-Πήγασος

 

8η αγωνιστική

Ακάδημος 1-Πρωτεας

Αναγέννηση-Καλαμάτα 80 2

Καλαμάτα 80 1-Ευκλής

ΑΠΣ Αρις-ΓΣ Μεσσήνης

Πήγασος-Θουρία

 

9η αγωνιστική

Πρωτέας-Αναγέννηση

Καλαμάτα 80 2-Ακάδημος 2

Ευκλής-Ακάδημος 1

ΓΣ Μεσσήνης-Καλαμάτα 80 1

Θουρία-ΑΠΣ Αρις

 

10η αγωνιστική

Ακάδημος 2-Πρωτέας

Αναγέννηση-Ευκλής

Ακαδημος 1-ΓΣ Μεσσήνης

Καλαμάτα 80 1-Θουρία

ΑΠΣ Αρις-Πήγασος

 

11η αγωνιστική

Πρωτέας-Καλαμάτα 80 2

Ευκλής-Ακάδημος 2

ΓΣ Μεσσήνης-Αναγέννηση

Θουρία-Ακάδημος 1

Πήγασος-Καλαμάτα 80 1

 

Β ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

1η αγωνιστική

Δίωνας Κυπαρισσίας 1-Δίωνας Κυπαρισσίας 2

Εράνη Φιλιατρών-ΝΟ Πύλου

ΓΣ Γαργαλιάνων 1-ΓΣ Γαργαλιάνων 2

 

2η αγωνιστική

Δίωνας Κυπαρισσίας 2-ΑΣ Τριφυλίας

ΝΟ Πύλου-Δίωνας Κυπαρισσίας 1

ΓΣ Γαργαλιάνων 2-Εράνη Φιλιατρών

 

3η αγωνιστική

ΑΣ Τριφυλίας-ΝΟ Πύλου

Δίωνας Κυπαρισσίας 1-ΓΣ Γαργαλιάνων 2

Εράνη Φιλιατρών-ΓΣ Γαργαλιάνων 1

 

4η αγωνιστική

ΓΣ Γαργαλιάνων 2-ΑΣ Τριφυλίας

ΓΣ Γαργαλιάνων 1-Δίωνας Κυπαρισσίας 1

ΝΟ Πύλου-Δίωνας Κυπαρισσίας 2

 

5η αγωνιστική

ΑΣ Τριφυλίας-ΓΣ Γαργαλιάνων 1

Δίωνας Κυπαρισσίας 1-Εράνη Φιλιατρών

Δίωνας Κυπαρισσίας 2-ΓΣ Γαργαλιάνων 2

 

6η αγωνιστική

Εράνη Φιλιατρών-ΑΣ Τριφυλίας

ΓΣ Γαργαλιάνων 1-Δίωνας Κυπαρισσίας 2

ΓΣ Γαργαλιάνων 2-ΝΟ Πύλου

 

7η αγωνιστική

ΑΣ Τριφυλίας-Δίωνας Κυπαρισσίας 1

Δίωνας Κυπαρισσίας 2-Εράνη Φιλιατρών

ΝΟ Πύλου-ΓΣ Γαργαλιάνων 1

302 views
Top