Οι ρέφερι για Β' κατηγορία και υποδομές

Συνέχεια στην Β΄ Εθνική Ανδρών, αλλά και στα πρωταθλήματα υποδομών της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ δίνεται το Σαββατοκύριακο.
Το πρόγραμμα και οι διαιτητές έχουν ως κάτωθι:
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ – 8η αγωνιστική
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 13 Φεβρουαρίου
ΑΟ ΕΘΝ. ΜΕΛΙΓΑΛΑ – ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ ΔΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 16:00 ΣΧΟΙΝΑΣ ΔΗΜ. – ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ ΘΕΟΔ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ – ΚΟΡΔΩΝΟΥΡΗΣ Κ. – ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ.
ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ – ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΣ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ 18:00 ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ. – ΤΣΟΥΒΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓ. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Β ΣΙΟΥΜΑΛΑ ΝΕΦΕΛΗ – ΚΑΡΜΠΑΛΙΩΤΗ Π.
Κυριακή 14 Φεβρουαρίου
ΠΑΟΚ ΚΑΛ. – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠ/ΣΕΥΣ ΤΕΝΤΑ 18:30 ΜΠΑΚΕΤΕΑΣ ΚΩΝ. – ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΠΑΝΤ. ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ Μ. – ΜΠΑΚΕΤΕΑ ΜΑΡ. – ΜΑΛΑΜΑ ΣΤΑΥΡ.
ΑΠΟΜ ΠΗΓΑΣΟΣ – ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 20:00 ΜΑΓΚΑΦΑΣ ΠΑΝ. – ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΣΜΥΡΛΗ ΑΛΕΞ. – ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝ. – ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ.
Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 13 Φεβρουαρίου
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ – ΑΠΟΕΛ ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 17:00 ΚΑΡΑΜΠΑΓΙΑΣ ΣΩΤ. – DASHI ΛΑΖ. ΚΩΣΤΙΑΝΗ ΕΛ. – ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ Θ. – ΣΟΦΟΥ ΕΥΗ
ΑΣ ΛΑΚΩΝ. ΚΡΟΝΟΣ – ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 19:00 ΚΑΡΑΜΠΑΓΙΑΣ ΣΩΤ. – DASHI ΛΑΖ. ΚΩΣΤΙΑΝΗ ΕΛ. – ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ Θ. – ΣΟΦΟΥ ΕΥΗ
Κυριακή 14 Φεβρουαρίου
ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΚΑΣΤΡΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΔΑΦΝ. ΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 16:00 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝ. – DASHI ΛΑΖ. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Μ. – ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ Π.
ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔΗΛΑΣ ΔΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 18:30 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝ. – DASHI ΛΑΖ. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Μ. – ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ Π. – ΣΟΥΝΤΑΣ Γ.

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 13 Φεβρουαρίου
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΤΕΝΤΑ 17:00 ΚΑΡΜΟΙΡΗΣ ΕΛΕΥΘ. – ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΙΩΑΝ. ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ ΜΑΡ. – ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝ.
ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ – ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 ΔΣ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ 20:00 ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ. – ΤΣΟΥΒΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓ. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Β ΣΙΟΥΜΑΛΑ ΝΕΦΕΛΗ – ΚΑΡΜΠΑΛΙΩΤΗ Π.
Κυριακή 14 Φεβρουαρίου
ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 18:00 ΚΑΡΝΕΖΗΣ ΧΡ.
ΠΑΠΑΧ/ΜΠΟΥΣ Ι. – ΣΑΜΟΥΡΕΛΗ ΣΟΦΙΑ

Β΄ ΦΑΣΗ ΠΑΙΔΩΝ
Σάββατο 13 Φεβρουαρίου
ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 20:00 ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ. – ΚΑΡΝΕΖΗΣ ΧΡ. ΠΑΠΑΧ/ΜΠΟΥΣ Ι. – ΣΑΜΟΥΡΕΛΗ ΣΟΦΙΑ
Κυριακή 14 Φεβρουαρίου
ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ – ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 ΤΕΝΤΑ 16:30 ΜΠΑΚΕΤΕΑΣ ΚΩΝ. – ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ. ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ ΜΑΡ. – ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝ.

Α1 ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΚΟΛΟΣΣΟΣ Η HOTELS ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 17:00 ΓΚΟΝΤΑΣ – ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΒΑΡΔΑΛΟΣ ΠΑΠΑΧ/ΜΠΟΥΣ Ι. – ΚΑΡΝΕΖΗΣ ΧΡ. – ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ. – ΚΑΡΝΕΖΗΣ ΕΥΘ. ΠΟΛΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ.

162 views
Ετικέτες
Top