Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος Γυναικών

Η ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ ανακοίνωσε το αναλυτικό πρόγραμμα των αγώνων του πρωταθλήματος γυναικών που ξεκινά στις 5 Μαρτίου με τη συμμετοχή 8 ομάδων της ένωσης και συγκεκριμένα των: Κροκεών, Βατικιώτης (Λακωνία), Καλαμάτα΄80, Ακάδημος (Μεσσηνία) και Πελασγού, Δρομέων Τρίπολης, Αρκαδικού, Άμιλλας Τρίπολης από την Αρκαδία. Αναλυτικά…

1η Αγωνιστική

ΑΟ ΚΡΟΚΕΩΝ - ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 05-03-2016 ΔΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 16:30

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 05-03-2016 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 16:00

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 - ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 05-03-2016 ΤΕΝΤΑ 16:00

ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 ΣΑΒΒΑΤΟ 05-03-2016 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 18:00

 

2η Αγωνιστική

ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ - ΑΟ ΚΡΟΚΕΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 06-03-2016 ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 16:30

ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-03-2016 ΤΕΝΤΑ 15:00

ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 ΚΥΡΙΑΚΗ 13-03-2016 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 15:00

ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-03-2016 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 17:00

 

3η Αγωνιστική

ΑΟ ΚΡΟΚΕΩΝ - ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 19-03-2016 ΔΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 15:30

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 ΚΥΡΙΑΚΗ 20-03-2016 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 18:00

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 - ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 19-03-2016 ΤΕΝΤΑ 16:00

ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ - ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 19-03-2016 ΔΣ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ 16:30

 

4η Αγωνιστική

ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 - ΑΟ ΚΡΟΚΕΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 27-03-2016 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 14:00

ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 27-03-2016 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 20:00

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 - ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 20-03-2016 ΤΕΝΤΑ 19:00

ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 27-03-2016 ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 17:00

 

5η Αγωνιστική

ΑΟ ΚΡΟΚΕΩΝ - ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 02-04-2016 ΔΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 16:30

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 ΣΑΒΒΑΤΟ 02-04-2016 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 16:00

ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ - ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 03-04-2016 ΔΣ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ 15:00

ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ - ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 ΚΥΡΙΑΚΗ 03-04-2016 ΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 17:00

 

6η Αγωνιστική

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 - ΑΟ ΚΡΟΚΕΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 09-04-2016 ΤΕΝΤΑ 15:00

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-04-2016 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 16:00

ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-04-2016 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 14:00

ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 - ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-04-2016 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 18:00

 

7η Αγωνιστική

ΑΟ ΚΡΟΚΕΩΝ - ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 17-04-2016 ΔΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 15:00

ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ - ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 ΚΥΡΙΑΚΗ 17-04-2016 ΔΣ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ 17:30

ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 ΚΥΡΙΑΚΗ 17-04-2016 ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 17:30

ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 16-04-2016 ΤΕΝΤΑ 17:00

309 views
Top