Οι ρέφερι για Β΄ ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ και πρωταθλήματα υποδομών

Οι διαιτητές που θα διευθύνουν την 7η αγωνιστική στους δυο ομίλους της Β΄ κατηγορίας, αλλά και παιχνίδια των πρωταθλημάτων υποδομών, εκδόθηκαν πριν από λίγες ώρες από την ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ και έχουν ως κάτωθι:

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 6 Φεβρουαρίου
ΑΠΟΜ ΠΗΓΑΣΟΣ – ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΕΝΤΑ 17:00 ΜΑΓΚΑΦΑΣ ΠΑΝ. – ΠΟΥΛΟΠΑΤΗΣ ΔΗΜ. ΣΜΥΡΛΗ ΑΛΕΞ. – ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ. ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝ.
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ ΚΥΠ/ΣΕΥΣ – ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΔΣ ΚΥΠΑΡ/ΣΙΑΣ 16:00 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ. – ΜΗΤΣΕΑΣ ΑΘΑΝ. ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ Μ. – ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ΣΩΤ.
ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ – ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ ΔΣ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ 19:00 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ. – ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Β ΣΤΑΣΙΝΟΥ ΧΡ. – ΚΑΡΜΠΑΛΙΩΤΗ Π.
Κυριακή 7 Φεβρουαρίου
ΠΑΟΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΟ ΕΘΝ. ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΤΕΝΤΑ 17:00 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤ. – ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ ΘΟΕΔ. ΣΜΥΡΛΗ ΑΛΕΞ. – ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ Π. – ΜΑΛΑΜΑ ΣΤΑΥΡ.

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 6 Φεβρουαρίου
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ – ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 20:00 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. – ΤΣΟΥΒΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓ. ΚΩΣΤΙΑΝΗ ΕΛ. – ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ. – ΣΟΦΟΥ ΕΥΗ
Κυριακή 7 Φεβρουαρίου
ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΚΑΣΤΡΟ – ΑΠΟΕΛ ΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 16:00 ΚΑΡΑΜΠΑΓΙΑΣ ΣΩΤ. –DASHIΛΑΖ. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Μ. – ΠΟΡΦΥΡΗ ΔΕΣΠ.
ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – ΑΣ ΛΑΚΩΝ. ΚΡΟΝΟΣ ΔΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 18:30 ΚΑΡΑΜΠΑΓΙΑΣ ΣΩΤ. – DASHIΛΑΖ. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Μ. – ΠΟΡΦΥΡΗ ΔΕΣΠ. – ΣΟΥΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓ.
ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΔΑΦΝ. ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 14:00 ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ. – ΚΑΡΝΕΖΗΣ ΧΡ. ΠΑΠΑΧ/ΜΠΟΥΣ Ι. – ΣΑΜΟΥΡΕΛΗ ΣΟΦ. – ΠΕΤΣΟΥΝΗΣ ΣΠ.

Β΄ ΦΑΣΗ ΠΑΙΔΩΝ
Σάββατο 6 Φεβρουαρίου
5) ΝΟ ΠΥΛΟΥ – ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ Β.Φ. ΠΑΙΔΩΝ ΔΣ ΠΥΛΟΥ 19:00 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Π. – ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΠΑΝΤ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ Π. ΤΣΕΚΑΣ ΕΥΣΤ.
Κυριακή 7 Φεβρουαρίου
3) ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ – ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΒΦ ΠΑΙΔΩΝ ΤΕΝΤΑ 19:00 ΜΠΑΚΕΤΕΑΣ ΚΩΝ. – ΜΠΑΚΕΤΕΑ ΜΑΡ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ Π. – ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝ.

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 6 Φεβρουαρίου
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΚΡΟΚΕΩΝ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 18:00 ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ. ΠΑΠΑΧ/ΜΠΟΥΣ Ι. – ΣΑΜΟΥΡΕΛΗ ΣΟΦ.
ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 – ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 20:00 ΚΑΡΝΕΖΗΣ ΧΡ. ΠΑΠΑΧ/ΜΠΟΥΣ Ι. – ΣΑΜΟΥΡΕΛΗ ΣΟΦ.
Κυριακή 7 Φεβρουαρίου
ΑΠΣ ΑΡΙΣ – ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΔΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 15:00 ΚΑΡΜΟΙΡΗΣ ΕΛΕΥΘ. – ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ. ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ Μ. – ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝ.

228 views
Top