Το πρόγραμμα και οι "μπασκετικοί" ρέφερι

Τους διαιτητές που θα διευθύνουν τα ματς του Σαββατοκύριακου που θα διεξαχθούν στην εμβέλεια της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ.
Α2 Εθνική Γυναικών (Άρις), Γ΄ Εθνική Ανδρών (Σπαρτιατικός), η 2η αγωνιστική της Α΄ Ανδρών και οι Κορασίδες θα μπουν στην μπασκετική «μάχη» καθ΄ όλη τη διάρκεια του διημέρου και σε όλα τα κλειστά γήπεδα της Κεντρικής και Νότιας Πελοποννήσου.
Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ:

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 29-11-2015
ΑΠΣ ΑΡΙΣ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΝΤΑ 13:00 ΑΣΗΜΑΚΑΚΗ - ΜΠΙΣΤΙΖΑΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ΣΩΤ. – ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ Κ. – ΜΑΛΑΜΑ ΣΤΑΥΡ. ΠΟΛΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ.

Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 29-11-2015
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ – ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 17:00 ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ Π. – ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ. ΚΩΣΤΙΑΝΗ ΕΛ. – ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ. – ΣΟΦΟΥ ΕΥΗ ΓΙΑΛΙΚΑΡΗΣ Π.

Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 28-11-2015
ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ – ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ Α΄ ΑΝΔΡΩΝ ΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 15:00 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ. – ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ. ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ΣΩΤ. – ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ Π. – ΤΣΕΚΑΣ ΕΥΣΤ.
ΝΟ ΠΥΛΟΥ – ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ Α΄ ΑΝΔΡΩΝ ΔΣ ΠΥΛΟΥ 18:00 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ. – ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ. ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ΣΩΤ. – ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ Π. – ΤΣΕΚΑΣ ΕΥΣΤ.
ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ Α΄ ΑΝΔΡΩΝ ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 19:30 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤ. – ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ. ΚΩΣΤΙΑΝΗ ΕΛ. – ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ. – ΣΟΦΟΥ ΕΥΗ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝ.
ΣΑΚ Ο ΑΤΛΑΣ – ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Α΄ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΝΤΑ 20:00 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. – ΣΧΟΙΝΑΣ ΔΗΜ. ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ ΜΑΡ. – ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝ. – ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ. ΒΕΡΓΙΝΑΔΗΣ ΝΙΚ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 29-11-2015
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΣΠΟΚ ΕΥΚΛΗΣ Α΄ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΝΤΑ 19:30 ΜΑΓΚΑΦΑΣ ΠΑΝ. – ΜΠΑΚΕΤΕΑΣ ΚΩΝ. ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ ΜΑΡ. – ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ – ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ. ΜΑΚΑΡΟΥΝΗΣ ΑΘ.
ΔΕΥΤΕΡΑ 30-11-2015
ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡ. ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ ΚΟΜ/ΡΙΟΣ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΤΡΙΠ. Α΄ ΑΝΔΡΩΝ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 20:00 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. – ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ. ΣΑΜΟΥΡΕΛΗ Σ. – ΠΑΠΑΧ/ΜΠΟΥΣ Ι. – ΚΑΡΝΕΖΗΣ ΧΡ. ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ ΠΑΝ.

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 28-11-2015
ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΕΝΤΑ 15:00 ΚΑΡΑΜΠΑΓΙΑΣ ΣΩΤ. – ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΣΜΥΡΛΗ ΑΛΕΞ. – ΜΑΛΑΜΑ ΣΤΑΥΡ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 29-11-2015
ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ – ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΕΝΤΑ 17:30 ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝ. – ΜΗΤΣΕΑΣ ΑΘΑΝ. ΣΜΥΡΛΗ ΑΛΕΞ. – ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝ.
ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 – ΑΟ ΚΡΟΚΕΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 15:30 ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ. ΠΑΠΑΧ/ΜΠΟΥΣ Ι. – ΠΕΤΣΟΥΝΗΣ ΣΠ.

212 views
Top