Το πρόγραμμα της β φάσης Παίδων

Η ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ ανακοινωσε το προγραμμα των αγωνων της β φασης του πρωταθληματος παιδων, που ξεκινα στις 5 Δεκεμβριου με τη συμμετοχη των ομαδων:Αίαντας, ΝΟ Πύλου, ΑΕ Σπάρτης, Αρκαδικός, Καλαμάτα΄80 και Ακάδημος. Αναλυτικά…

1η Αγωνιστική

ΑΑΕ Ο ΑΙΑΝΤΑΣ - ΝΟ ΠΥΛΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 05-12-2015 ΔΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 14:00

AEΣΠΑΡΤΗΣ - ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 05-12-2015 ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 18:00

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 - ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 09-12-2015 ΤΕΝΤΑ 17:30

 

2η Αγωνιστική

ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΑΕ Ο ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-12-2015 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 14:00

ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 20-12-2015 ΤΕΝΤΑ 19:30

ΝΟ ΠΥΛΟΥ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 ΤΕΤΑΡΤΗ 23-12-2015 ΔΣ ΠΥΛΟΥ 18:00

 

3η Αγωνιστική

ΑΑΕ Ο ΑΙΑΝΤΑΣ - ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 09-01-2016 ΔΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 15:00

ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 ΣΑΒΒΑΤΟ 09-01-2016 ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 18:00

ΝΟ ΠΥΛΟΥ - ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 09-01-2016 ΔΣ ΠΥΛΟΥ 15:30

 

4η Αγωνιστική

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 - ΑΑΕ Ο ΑΙΑΝΤΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 16-01-2016 ΤΕΝΤΑ 16:30

ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΝΟ ΠΥΛΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 16-01-2016 ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 19:30

ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 17-01-2016 ΤΕΝΤΑ 20:30

 

5η Αγωνιστική

ΑΑΕ Ο ΑΙΑΝΤΑΣ - ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 30-01-2016 ΔΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 15:00

ΝΟ ΠΥΛΟΥ - ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 06-02-2016 ΔΣ ΠΥΛΟΥ 19:00

ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 ΚΥΡΙΑΚΗ 31-01-2016 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 18:00

 

6η Αγωνιστική

ΝΟ ΠΥΛΟΥ - ΑΑΕ Ο ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 14-02-2016 ΔΣ ΠΥΛΟΥ 16:00

ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 13-02-2016 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 16:00

ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 ΚΥΡΙΑΚΗ 14-02-2016 ΤΕΝΤΑ 20:30

 

7η Αγωνιστική

ΑΑΕ Ο ΑΙΑΝΤΑΣ - ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 28-02-2016 ΔΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 14:00

ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 27-02-2016 ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 17:00

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 - ΝΟ ΠΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 28-02-2016 ΤΕΝΤΑ 18:30

 

8η Αγωνιστική

ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΑΑΕ Ο ΑΙΑΝΤΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 05-03-2016 ΤΕΝΤΑ 18:00

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 - ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 06-03-2016 ΤΕΝΤΑ 16:00

ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΝΟ ΠΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 06-03-2016 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 15:00

 

9η Αγωνιστική

ΑΑΕ Ο ΑΙΑΝΤΑΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 ΣΑΒΒΑΤΟ 19-03-2016 ΔΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 17:30

ΝΟ ΠΥΛΟΥ - ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 20-03-2016 ΔΣ ΠΥΛΟΥ 16:00

ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 19-03-2016 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 18:00

 

10η Αγωνιστική

ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΑΕ Ο ΑΙΑΝΤΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 26-03-2016 ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 18:00

ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΝΟ ΠΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 27-03-2016 ΤΕΝΤΑ 18:30

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 - ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 27-03-2016 ΤΕΝΤΑ 16:30

357 views
Top