Αυτά τα παιχνίδια αναβάλλονται!

Δύο παιχνίδια στη Β' και τα τέσσερα από τα πέντε συνολικά (!) στη Γ' ΕΠΣΜ αποφάσισε να αναβάλλει η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Μεσσηνίας.

Πιο αναλυτικά:

Αναλυτικά:

Β' ΕΠΣΜ - 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΠΑΟ Καλού Νερού-Αστέρας Βαλύρας Κυπαρισσίας Σάββατο 15/10/16 15:30  Η. Σκόρδος, Α. Κυριόπουλος, Π. Κομπιλίρης  
17. ΑΟ Πανευαϊκός-ΑΕ Μάνης Ανδρούσης «Βασίλης Μαλαφέκας» Σάββατο 15/10/16 15:30  Ν. Γκούμας, Α. Καυκάς, Γ. Νιάρχος  
18. ΑΕ Γαργαλιάνων-Ηρακλής Κυπαρισσίας Γαργαλιάνων Σάββατο 15/10/16 15:30  Π. Σερεμέτης, Ε. Αναγνωστόπουλος, Δ. Τάγαρης  
19. Παπαφλέσσας Άμφειας-Δόξα Καλαμάτας Σπερχογείας «Πέτρος Γεωργανάς» Κυριακή 16/10/16 11:00  Σ. Παλλαδινός, Ε. Αναγνωστόπουλος, Π. Κομπιλίρης  
20. ΑΕΚ Καλαμάτας-Ατρόμητος Πλατύ ΚΤΕΛ «Γεώργιος Λουκαρέας» Κυριακή 16/10/16 12:30  Δ. Ταβουλαρέας, Γ. Μιχαλόπουλος, Γ. Νιάρχος αναβλήθηκε 
21. Κεραυνός Καλαμάτας-Θύελλα Μερόπης Στρατοπέδου «Παναγιώτης Μπαχράμης» Κυριακή 16/10/16 15:30  Β. Σακκάς, Δ. Σταύρου, Γ. Μιχαλόπουλος  
Β' ΕΠΣΜ - 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. Ακαδημία Παμίσου Μεσσήνης-Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου Αγίου Νικολάου Μεσσήνης Σάββατο 15/10/16 15:30  Ι. Μαντάς, Γ. Γαλακούτης, Π. Βασιλοπούλου  
23. ΑΟ Στενωσιάς-ΠΑΟ Καλλιθέας Σουληναρίου Σάββατο 15/10/16 15:30  Σ. Λάμιας, Ε. Παναγιωτόπουλος, Η.Ρηγόπουλος  
24. ΑΣ Φυτειάς-Θύελλα Χαρακοπιού Στρατοπέδου «Παναγιώτης Μπαχράμης» Σάββατο 15/10/16 15:30  Δ. Ταβουλαρέας, Χ. Τσοπανάκης, Ι. Γιαννέτσος  
25. ΑΕ Λογγάς-Πράσινα Πουλιά Λογγάς Κυριακή 16/10/16 15:30  Η. Ρέκκας, Δ. Τάγαρης, Α. Κυριόπουλος  
26. ΑΟΠΚ Πατίστα-ΑΟ Φυτειάς Στρατοπέδου «Παναγιώτης Μπαχράμης» Κυριακή 16/10/16 18:30  Δ. Τσακόπουλος, Κ. Βοσνάκης, Γ. Ρουμελιώτης αναβλήθηκε  
 

 

Γ' ΕΠΣΜ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. Νέστωρας Πύλου-Ερμής Καλαμάτας Καλλιθέας Σάββατο 15/10/16 15:30  Η. Ρέκκα, Ε. Ξεμαλιάι, Α. Μιχαλόπουλος αναβλήθηκε  
28. Παναθηναϊκός Καλαμάτας-ΑΠΣ Άρις Καλαμάτας ΚΤΕΛ «Γεώργιος Λουκαρέας» Κυριακή 16/10/16 10:00  Σ. Τσαούση, Ε. Τσαούση, Ζ. Τσαούση-Κρόμπα αναβλήθηκε  
29. ΑΟ Βέργας-ΑΠΟ ΊΚαρος Καλαμάτας Στρατοπέδου «Παναγιώτης Μπαχράμης» Κυριακή 16/10/16 12:30  Β. Βρυώνης, Β. Ρηγοπούλου, Η.Ρηγόπουλος αναβλήθηκε  
30. Θύελλα Παραλίας-ΑΟ Λαιΐκων Αθλητικό Κέντρο ΕΠΣΜ Κυριακή 16/10/16 15:30  Ε. Μπασιλάρης, Α. Σαμπαζιώτη, Κ. Τσάκαλη  
31. Θησέας Καλαμάτας-Νέδουσα Αλαγονίας ΚΤΕΛ «Γεώργιος Λουκαρέας» Δευτέρα 17/10/16 15:30  Κ. Αντωνόπουλος, Σ. Μπότη, Χ. Λίγγρη αναβλήθηκε  
 

 φ

1058 views
Top