Οι κλήσεις Μαστορέα για τις Μικτές

Μετά τις δοκιμές της προηγούμενης εβδομάδας ήρθαν και οι κλήσεις από τον Ηλία Μαστορέα για τις Μικτές Παίδων και Νέων.
Οι προπονήσεις των νεαρών ποδοσφαιριστών (φτάνουν τους 150 το σύνολο) θα γίνουν την ερχόμενη Δευτέρα για την Μικτή Παίδων και Τρίτη για την Μικτή Νέων, στο γήπεδο της ΕΠΣΜ στον Κορδία.
Αναλυτικά τα ονόματα:

ΜΙΚΤΗ ΠΑΙΔΩΝ – Δευτέρα 19/9 (3.00 μ.μ)

ΚΑΛΑΜΑΤΑ: Αθανασόπουλος, Νικολόπουλος, Σάλα, Οικονομέας, Δικαιουλάκος, Ρουμελιώτης, Λυγουρης, Γιαννέλης
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ: Μισσος, Γκάρκουλας, Παπαγεωργακόπουλος, Φράγκος, Γιαννόπουλος
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ: Δελληγιέννης, Δρούγας, Δημητρόπουλος, Γιαννόπουλος
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ Λάππας, Καυκής, Λακριντής, Αλεξανδρόπουλος, Μέργος
ΑΟ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ: Καραχάλιος
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ: Ζαφειρίου, Σακκάς Αν, Παπαθεοδωρίδης, Ζαϊμης, Παπανικολόπουλος Γ, Μούζος, Καρύδης, Κωστέας, Κοντογώνης, Τσούκλερης
ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ: Γεωργόπουλος, Μανώλης Αθ., Κουρέτας, Μανώλης Ιωαν., Στυλιανόπουλος, Γεωργόπουλος, Σπυρόπουλος, Μπάμπης
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ: Μπάκας
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ: Λαλέας, Βρυώνης, Λαμπρόπουλος Δ, Βασιλόπουλος, Κατσιμάγκλης, Αρβανίτης, Μαστορέας, Σαούτης, Κοτσιλιέρης, Κλάδης, Ηλιόπουλος, Ψυρρής, Δολάσης, Μπουρίκας
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ: Νικολακέας, Κρέπης
ΑΟ ΠΑΤΙΣΤΑ: Αντωνόπουλος, Κακαλέτρης Αθ., Σαρδέλης, Βέλμαχος, Κοσμόπουλος, Χαϊκος, Κακαλέτρης Παν, Τσούμανης
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ: Καλύβας, Παπαδόπουλος, Καρλής, Μουζάκης, Θεοδωρόπουλος Κ., Σαραντόπουλος, Ταουλάν, Μιχαλάκης
ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ: Γουρνάς, Σκοπέτος, Σταματελόπουλος, Τσορόπουλος, Φράγκος
ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ: Καπόνης

ΜΙΚΤΗ ΝΕΩΝ – Τρίτη 20/9 (3.00μ.μ)

ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ: Κουρεμπάνας
ΚΑΛΑΜΑΤΑ: Βαγιακάκος, Παναγιωτόπουλος, Δρίμης, Τσακαλάκος, Σιγαλός, Τσαγκλής, Παπαδόπουλος, Τσιγαρίδης, Χάϊκος, Πίκιος, Κανανάϊ
ΑΟ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ: Κωνσταντόπουλος
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ: Φράγκος, Κακαλέτρης Σωτ, Μπουρίκα Γ, Ζαχαρόπουλος
ΑΟ ΦΑΡΑΙ: Μπίτσικας
ΑΟ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ: Ζώτος
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ: Γαλανόπουλος
ΑΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ: Θεοδωρακάκης
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ: Παπαδόπουλος, Κούρος
ΑΟ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ: Σουλαντίκας
ΑΠΣ ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ: Λαμπρόπουλος
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ: Καλογερόπουλος
ΑΟ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ: Καραχάλιος Ηρ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ: Κουλουμπός, Μπάκας, Ζαφείρης, Κανιώρος
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ: Μπεχράκης, Δημόπουλος
ΑΟ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ: Βαλαλαβάνης
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ: Κλαρίδας, Καρλής
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ: Γιαννόπουλος
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ: Διαμαντόπουλος, Κόρμπης, Παναγόπουλος
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ: Σκαρπαλέζος
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ: Κοσμάς Μ
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ: Χόεγκελ, Σέρπανος, Τσαγκάρης
ΑΟΠΚ ΠΑΤΙΣΤΑ: Μπαζίγος
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ: Βαρθαλίτης, Καλογερόπουλος, Σπυρόπουλος
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ: Μιστριώτης, Κοντομανωλόπουλος, Στασινόπουλος
ΑΟ ΒΕΡΓΑΣ: Μανεσιώτης, Παπαθεοδωρίδης, Καραβίτης, Νικολακόπουλος, Παπαγιαννόπουλος, Σάμιος
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ: Αρβανίτης, Ψυχογιάννης, Μπαρδόσι, Μπούυνας, Κολιτσιδάκης, Καρανικόλας, Κωτσάκης, Νίκας, Κλάδης, Ντάκουρης, Κουτσουρόπουλος, Χρόνης, Μιχαλέας



1107 views
Top