Με τους αγώνες της 6ης αγωνιστικής ολοκληρώθηκαν τα μπαράζ ανόδου για την Γ' Εθνική και ολοκληρώθηκε το παζλ των 28 ομάδων που μπήραν την άνοδο. Αναλυτικά οι σύλλογοι που πανηγυρίζουν απο τους 14 ομίλους που έγιναν σε όλη της Ελλάδα είναι οι:

1.Δόξα Προσκυνητών (ΕΠΣ Θράκης)

2.Ορφέας Ξάνθης (ΕΠΣ Ξάνθης)

3.ΑΟ Καρδίας (ΕΠΣ Μακεδονίας)

4.Απόλλων Παραλιμνίου (ΕΠΣ Σερρών)

5.Αλμωπός Αριδαίας (ΕΠΣ Πέλλας)

6.ΦΑΣ Νάουσα (ΕΠΣ Ημαθίας)

7.Μακεδονικός Φούφα (ΕΠΣ Κοζάνης)

8.ΑΕ Ποντίων Βατολάκκου (ΕΠΣ Γρεβενών)

9.Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου (ΕΠΣ Τρικάλων)

10.Αστέρας Πετριτή (ΕΠΣ Κέρκυρας)

11.Απόλλων Λάρισας (ΕΠΣ Λαρίσης)

12.Διαγόρας Σεβαστής (ΕΠΣ Πιερίας)

13.Θήβα (ΕΠΣ Βοιωτίας)

14.ΑΕ Ιστιαίας (ΕΠΣ Εύβοιας)

15.Τηλυκράτης Λευκάδας (ΕΠΣ Πρεβέζης/Λευκάδας)

16.Αμβρακία Κωστακιών (ΕΠΣ Άρτας)

17.Προοδευτική (ΕΠΣ Πειραιά)

18.Άγιος Ιερόθεος (ΕΠΣ Αθηνών)

19.Ρόδος (ΕΠΣ Δωδεκανήσου)

20.Πανθηραϊκός (ΕΠΣ Κυκλάδων)

21.Θύελλα Ραφήνας (ΕΠΣΑΝΑ)

22.ΑΟ Ζευγολατιού (ΕΠΣ Κορινθίας)

23.Αχαϊκή (ΕΠΣ Αχαΐας)

24.Αστέρας Αμαλιάδας (ΕΠΣ Ηλείας)

25.Τσικλητήρας Πύλου (ΕΠΣ Μεσσηνίας)

26.Δόξα Μεγαλόπολης (ΕΠΣ Αρκαδίας)

27.ΠΟ Ατσαλένιου (ΕΠΣ Ηρακλείου)

28.ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ (ΕΠΣ Χανίων)

 

Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες:

1ος όμιλος

Ηρακλής Ποταμουδιών - Ορφέας Ξάνθης 3-0
ΑΕ Διδυμοτείχου - Δόξα Προσκυνητών 3-2

 

Βαθμολογία (6 αγωνιστικές)
1.Δόξα Προσκυνητών                     9          8-8
2.Ορφέας Ξάνθης                          9          9-10
--------------------------------------------------------------------------
3.ΑΕ Διδυμότειχου                         8          7-8
4.Ηρακλής Ποταμουδιών                 8          9-7

 

2ος όμιλος

ΑΟ Καρδίας-Απόλλων Παραλιμνίου 1-0
Δόξα Πετρούσας-Μακεδονικός 3-0

 

Βαθμολογία (6 αγωνιστικές)
1.ΑΟ Καρδίας                               15        14-5
2.Απόλλων Παραλιμνίου                 10        11-5
--------------------------------------------------------------------------
3.Μακεδονικός                              7          5-10
4.Δόξα Πετρούσας                        3          7-17

3ος όμιλος

Αλμωπός Αριδαίας-ΜΓΟ Στρατωνίου 2-0
Νάουσα-Πάικο Γουμένισσας 7-3

 

Βαθμολογία (6 αγωνιστικές)
1.Αλμωπός Αριδαίας                         14        13-3
2.Νάουσα                                      11        15-7
--------------------------------------------------------------------------
3.Στρατώνι                                     8          6-6
4.Πάικο Γουμένισσας                        0          3-21

 

4ος όμιλος

Μακεδονικός Φούφα-Μακεδονικός Αγ. Παντ. 4-3
ΑΕ Ποντίων Βατολάκκου-Μ. Αλέξ. Καλλ. Καστοριάς 2-1

 

Βαθμολογία (6 αγωνιστικές)
1.Μακεδονικός Φούφα                       14        9-5
2.ΑΕ Ποντίων Βατολάκκου                  11        7-6
--------------------------------------------------------------------------
3.Μακεδονικός Αγ. Παντ.                     7     10-10
4.Μ. Αλέξ. Καλλ. Καστοριάς                  1        4-9

5ος όμιλος

Αστέρας Πετρίτη-Μαύροι Αετοί Ελευθερ. 2-2
ΑΟ Βελισσαρίου-Δόξα Γαρδικίου 4-1

 

Βαθμολογία (6 αγωνιστικές)
1.Μαύροι Αετοί                            11        14-7
2.Αστέρας Πετρίτη                       10        7-8
--------------------------------------------------------------------------
3.ΑΟ Βελισσαρίου                         9         11-7
4.Δόξα Γαρδικίου                          4         6-16

 

6ος όμιλος

Απόλλων Λάρισας-Διαγόρας Σεβαστής 2-1
Ηρακλής Βόλου-ΑΟ Σελλάνων 1-3

 

Βαθμολογία (6 αγωνιστικές)
1.Απόλλων Λάρισας                          16        12-3
2.Διαγόρας Σεβαστής                        11        11-5
--------------------------------------------------------------------------
3.ΑΟ Σελλάνων                                7          6-10
4.Ηρακλής Βόλου                             0          4-15

 

7ος όμιλος

Αίολος-Ολυμπιακός Λαμίας 1-3
Θήβα-ΑΕ Ιστιαίας 0-0

 

Βαθμολογία (6 αγωνιστικές)
1.Θήβα                                          14        11-4
2.ΑΕ Ιστιαίας                                   10        12-5
--------------------------------------------------------------------------
3.Ολυμπιακός Λαμίας                        10        8-8
4.Αίολος Καρπενησίου                        0        5-19

 

8ος όμιλος

Τηλυκράτης-Αστέρας Ιτέας 3-2
Ναυπακτιακός Αστέρας-Αμβρακία Κωστακιών 0-1

 

Βαθμολογία (6 αγωνιστικές)
1.Τηλυκράτης                                14        13-4
2.Αμβρακία Κωστακίων                     11        11-9
--------------------------------------------------------------------------
3.Ναυπακτιακός Αστέρας                   6          5-7
4.Αστέρας Ιτέας                               3          10-19

 

9ος όμιλος

Αετός Κορυδ.-Προοδευτική 1-1
Αιγάλεω-Άγιος Ιερόθεος 1-4

 

Βαθμολογία (6 αγωνιστικές)
1.Προοδευτική                              11        7-2
2.Άγιος Ιερόθεος                           11        10-5
--------------------------------------------------------------------------
3.Αετός Κορυδ.                             5          7-7
4.Αιγάλεω                                     3          5-15
*Εκκρεμεί η απόφαση για το ματς του Αιγάλεω με την Προοδευτική που είχε διακοπεί

 

10ος όμιλος

Αίγειρος Μυστεγνών-Ποσειδών Καρδαμύλων 4-1
Ρόδος-Πανθηραϊκός 2-1

 

Βαθμολογία (6 αγωνιστικές)
1.Ρόδος                                       18        19-2
2.Πανθηραϊκός                              10        8-4
--------------------------------------------------------------------------
3.Ποσειδών Καρδαμύλων                 4          3-14
4.Αίγειρος Μυστεγνών                     3          6-16

 

11ος όμιλος

ΑΟ Ζευγολατιού-Πυθαγόρας 1-0
Θύελλα Ραφήνας-Ζωφριά 3-0

 

Βαθμολογία (6 αγωνιστικές)
1.Θύελλα Ραφήνας                       14        11-0
2.ΑΟ Ζευγολατιού                        13        8-5
--------------------------------------------------------------------------
3.Ζωφριά                                    4          5-12
4.Πυθαγόρας                               3          3-10

 

12ος όμιλος

Αστέρας Αμαλιάδας-ΑΟ Εικοσιμίας 7-1
Αχαϊκή-ΑΟ Τσιλιβή 4-0

 

Βαθμολογία (6 αγωνιστικές)
1.Αχαϊκή                                   13        12-5
2.Αστέρας Αμαλιάδας                  13        16-5
--------------------------------------------------------------------------
3.ΑΟ Τσιλιβή                             8          10-11
4.ΑΟ Εικοσιμίας                          0          4-21

 

13ος όμιλος

Ολυμπιακός Γυθείου-Τσικλητήρας Πύλου 1-1
ΑΕ Λέρνας-Δόξα Μεγαλόπολης 0-1

 

Βαθμολογία (6 αγωνιστικές)
1.Τσικλητήρας Πύλου                 11        6-2
2.Δόξα Μεγαλόπολης                  11        9-7
--------------------------------------------------------------------------
3.ΑΕ Λέρνας                              8          5-5
4.Ολυμπιακός Γυθείου                 2          4-10

 

14ος όμιλος

Άρης Περιβολίων-ΑΕ Εργαζομένων ΙΝΚΑ 2-1
ΠΟ Ατσαλένιου-ΟΦ Ιεράπετρας 2-0

 

Βαθμολογία (6 αγωνιστικές)
1.ΠΟ Ατσαλένιου                       11        11-4
2.ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ                            10        6-6
--------------------------------------------------------------------------
3.Άρης Περιβολίων                     7          6-10
4.ΟΦ Ιεράπετρας                      5          3-6

Αχαϊκή και Αστέρας Αμαλιάδας πέτυχαν εντυπωσιακές νίκες το φινάλε των μπαράζ στον 12ο όμιλο και σφράγισαν τα εισιτήρια της ανόδου στην Γ’ Εθνική.

Η Αχαϊκή του Μίλτου Γκόφα επιβλήθηκε με 4-0 του Τσιλιβί (στο 1’ ο Καρράς, στο 3' ο Βαβάτσικος, στο 69’ ο Αγγελόπουλος και στο 73' ο Αποσκίτης), ενώ στην Αμαλιάδα ο Αστέρας συνέτριψε με 7-1 τον ΑΟ Εικοσιμίας Κεφαλονιάς.

Τα γκολ για την ηλειακή ομάδα πέτυχαν οι Μπαρδούσης (4’, 13’), Κολοτούρος (30’), Σταθάτος (50’, 53’), Λόξας (60’), Μπορούκης (76’). Στο 67' μείωσε προσωρινά σε 6-1 ο Τανουσάι για τους φιλοξενούμενους.
Από το 76' και μετά ο Αστέρας έπαιξε με δέκα παίκτες αφού αποχώρησε λόγω τραυματισμού ο Μαρκόπουλος, κι ενώ είχαν γίνει οι τρεις αλλαγές.

ΑΣΤΕΡΑΣ (Αλ. Γαβριλόπουλος): Φλίγκος, Ζώντος, Βραχνής (67' Μαρίτσας), Μπαρδούσης, Μπουρούκης, Μπράβος (64' Νικολόπουλος), Μενίκου, Σταθάτος, Κολοτούρος (59' Λόξας), Μαρκόπουλος, Παρασκευόπουλος
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑ: Κολυβάς, Κουμαριώτης, Κοκόσης, Πολλάτος Δ., Ψάλτης, Αποστολάτος, Καπλάνι (64' Καραίσκος), Στεφανάτος, Κορσιάνος, Μπούσι, Τανουσάι

12ος όμιλος –Τελική Βαθμολογία
1.    Αχαϊκή (12-5) 13
2.    Αστέρας Αμαλιάδας (16-5) 13
3.    ΑΟ Τσιλιβί (10-11) 8
4.    ΑΟ Εικοσιμία (4-21) 0
 

Κυριακή, 05 Ιούνιος 2016 19:40

Λέρνα – Δόξα Μεγαλοπόλης 0-1

Η Δόξα Μεγαλόπολης άλωσε με 0-1 το Κιβέρι και πήρε την άνοδο στην Γ΄ Εθνική πίσω από τον Τσικλητήρα Πύλου στον 13ο όμιλο των μπαράζ! Η αρκαδική ομάδα έβγαλε νοκ άουτ την Ένωση Λέρνας στον ματς – τελικό με γκολ που ήρθε από απ΄ευθείας εκτέλεση φάουλ του Στράμπα στο 57ο λεπτό.

Λέρνα: Κατσαούνης, Ζίου, Διαμαντής Γ., Λαζάρου, Κατσίρης, Διαμαντής Α., Γκιβαρλίτζε, Αντωνιάδης, Κοσμάς, Γιάννος, Καραγκούνης

Δόξα: Δημητρέλης, Αθανασιάδης, Παναγιωτόπουλος, Γιαννακούλιας, Στρέμπας, Αντώνακας, Δρόσος, Κατσαρός, Νάνος, Λυμπερόπουλος Ν., Λυμπερόπουλος Δ.

 

13ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΠΑΡΑΖ

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

 

ΟΜΑΔΑ

ΑΓ

Ν

Ι

Η

Γ+

Γ-

Β

1

ΑΟ Πύλου

6

3

2

1

6

2

11

2

Δόξα Μεγαλόπολης

6

3

2

1

9

7

11

3

Λέρνα

6

2

2

2

5

5

8

4

Ολυμπιακός Γυθείου

6

0

2

4

4

10

2

Με την άνοδο να έχει πλέον κριθεί και το ματς στο Γύθειο να είναι διαδικαστικού χαρακτήρα οι άνθρωποι του Τσικλητήρα έχουν την ευχέρεια να στρέψουν την προσοχή τους και στα υπόλοιπα μέτωπα των μπαράζ ώστε να δουν πως θα διαμορφωθεί το σκηνικό στο πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής τη νέα σεζόν.

Το δεύτερο εισιτήριο του ομίλου θα παιχτεί στο Κιβέρι μεταξύ της Ένωσης Λέρνας και της Δόξας Μανωλάδας ενώ το ίδιο θα γίνει και στην Αχαγιά όπου η Αχαϊκή υποδέχεται το Τσιλιβί για τον 12ο όμιλο των μπαράζ ανόδου. Οι γηπεδούχοι του Μίλτου Γκόφα παίζουν για δυο αποτελέσματα αφού ευνοούνται και στην ισοπαλία.

Εάν οι νησιώτες κερδίσουν τότε η Πύλος θα έχει μάλλον διπλό ταξίδι στην Ζάκυνθο την νέα σεζόν ( η Ζάκυνθος περιμένει την εκδίκαση των εκκρεμοδικιών που υπάρχουν και την τελική επικύρωση της βαθμολογίας στην Football League) και το Τσιλιβί θα γίνει η τρίτη διαφορετική ομάδα του Ζάντε τα τελευταία τρία χρόνια που κερδίζει άνοδο μετά τον Ζακυνθιακό και το Λεβάντε.

Ένας υπαξιωματικός της Πολεμικής Αεροπορίας, ο Γιώργος Μαρκαντωνάτος, θα σφυρίξει στην αναμέτρηση του Ολυμπιακού Γυθείου με την Πύλο, την Κυριακή στις 17:00, στην αυλαία των αγώνων μπαράζ για την άνοδο στην Γ’ Εθνική.

Ο Ήλειος ρέφερι βρίσκεται στους πίνακες της Γ Εθνικής για τέταρτη συνεχόμενη χρονιά, διαιτήτευσε φέτος την αναμέτρηση της Καλαμάτας στο Λουτράκι (0-0) και θα έχει βοηθούς τους Άγγελο Πίττα και Γιάννη Καραλή.

Ο Τσικλητήρης έχει πανηγυρίσει την άνοδο από την προηγούμενη Κυριακή με το επιβλητικό 3-0 επι της Δόξας Μεγαλόπολης ενώ και η ομάδα του Γυθείου είναι αδιάφορη αφού έχει χάσει το τρένο της ανόδου.

Το δεύτερο εισιτήριο της ανόδου θα παιχτεί στο Κιβέρι όπου η Ένωση Λέρνας θα υποδεχτεί την Δόξα Μεγαλόπολης. Διαιτητής θα είναι ο Νικόλαος Μακρυπόδης του συνδέσμου Αχαΐας με βοηθούς του τους Ανδρέα Μειντάνα και Αντώνιο Γκοτσόπουλο επίσης του συνδέσμου Αχαΐας. Παρατηρητής του αγώνα θα είναι ο Διονύσιος Γιαννόπουλος του συνδέσμου Ηλείας.

Μπαράζ 13ος όμιλος
Κυριακή (5/6, 17:00)
Ένωση Λέρνας-Δόξα Μεγαλόπολης: Μακρυπόδης-Μειντάνας-Κοτσόπουλος
Ολυμπιακός Γυθείου-Τσικλητήρας Πύλου: Μαρκαντωνάτος-Πίττας-Καραλής

Συνολικά 19 ομάδες πανηγυρίζουν την άνοδο στην Γ΄ Εθνική μετά τα αποτελέσματα της 5ης αγωνιστικής των μπαράζ αν και οι δυο απ΄ αυτές (Ρόδος και Θήβα) την είχαν εξασφαλίσει από την προηγούμενη Τετάρτη.

Από τον 1ο όμιλο ανέβηκαν Ορφέας Ξάνθης, Δόξα Προσκυνητών, από τον 2ο ο ΑΟ Καρδίας και ο Απόλλων Παραλιμνίου από τον 3ο ο Αλμωπός Αριδαίας, από τον 4ο ο Μακεδονικός Φούφα από τον 5ο όμιλο οι Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου, από τον 6ο οι Απόλλων Λάρισας, Διαγόρας Σεβαστής, από τον 7ο η Θήβα, από τον 8ο ο Τηλυκράτης 2014, από τον 9ο Προοδευτική και Άγ. Ιερόθεος από τον 10ο Ρόδος και Πανθηραϊκός, από τον 11ο Θύελλα Ραφήνας και ΑΟ Ζευγολατιού, από τον 13ο ο Τσικλητήρας και από τον 14ο η ΑΕ Εργαζομένων ΙΝΚΑ

Ο μοναδικός όμιλος που δεν έχει ακόμη ομάδα είναι ο 12ος με τις ομάδες της Δυτικής Πελοποννήσου και της Ζακύνθου όπου όλα θα κριθούν στο φινάλε. Αναλυτικά τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες

 

 

 

1ος όμιλος

Ορφέας Ξάνθης- Δόξα Προσκυνητών 1-2

Ηρακλής Ποταμιουδιών- ΑΕ Διδυμοτείχου 2-2

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Θ

ΟΜΑΔΑ

ΑΓ

Ν

Ι

Η

Γ+

Γ-

Β

1

Ορφέας Puma Ξάνθης

5

3

0

2

9

7

9

2

Δόξα Προσκυνητών

5

3

0

2

6

5

9

3

ΑΕ Διδυμοτείχου

5

1

2

2

4

6

5

4

Ηρακλής Ποταμουδιών

5

1

2

2

6

7

5

 

2ος όμιλος

Απόλλων Παραλιμνίου- Μακεδονικός (διακοπή- αποχώρησαν οι φιλοξενούμενοι)

ΑΟ Καρδίας- Δόξα Πετρούσας 4-0

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Θ

ΟΜΑΔΑ

ΑΓ

Ν

Ι

Η

Γ+

Γ-

Β

1

ΑΟ Καρδίας

5

4

0

1

13

5

12

2

Απόλλων Παραλιμνίου

4

2

1

1

8

4

7

3

Μακεδονικός

4

2

1

1

5

4

7

4

Δόξα Πετρούσας

5

0

0

5

4

17

0

 

3ος όμιλος

ΜΓΟ Στρατωνίου- Πάικο Γουμένισσας 2-0
Αλμωπός Αριδαίας-Νάουσα 3-2

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Θ

ΟΜΑΔΑ

ΑΓ

Ν

Ι

Η

Γ+

Γ-

Β

1

Αλμωπός Αριδαίας

5

3

2

0

11

3

11

2

Στρατωνίου ΜΓΟ

5

2

2

1

6

4

8

3

Νάουσα

5

2

2

1

8

4

8

4

ΠΑΪΚΟ Γουμένισσας

5

0

0

5

0

14

0

 

4ος όμιλος

Μακεδονικός Αγ. Παντ.-Μ. Αλέξ. Καλλ. Καστοριάς 2-1
Μακεδονικός Φούφα-ΑΕ Ποντίων Βατολάκκου 0-0

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Θ

ΟΜΑΔΑ

ΑΓ

Ν

Ι

Η

Γ+

Γ-

Β

1

Μακεδονικός Φούφα

5

3

2

0

5

2

11

2

ΑΕ Ποντίων

5

2

2

1

5

5

8

3

Μακεδονικός Αγ. Παντελεήμονα

5

2

1

2

7

6

7

4

Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας

5

0

1

4

3

7

1

 

5ος όμιλος

Μαύροι Αετοί Ελευθεροχ.-Δόξα Γαρδικίου 6-1
Αστέρας Πετρίτη- ΑΟ Βελισσαρίου 2-1

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Θ

ΟΜΑΔΑ

ΑΓ

Ν

Ι

Η

Γ+

Γ-

Β

1

Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου

5

3

1

1

12

5

10

2

Αστέρας Πετρίτη

5

3

0

2

5

6

9

3

ΑΟ Βελισσαρίου

5

2

0

3

7

6

6

4

Δόξα Γαρδικίου

5

1

1

3

5

12

4

 

6ος όμιλος

Διαγόρας Σεβαστής-ΑΟ Σελλάνων 4-0
Απόλλων Λάρισας-Ηρακλής Βόλου 3-0

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Θ

ΟΜΑΔΑ

ΑΓ

Ν

Ι

Η

Γ+

Γ-

Β

1

Απόλλων Λάρισας

5

4

1

0

10

2

13

2

Διαγόρας Σεβαστής

5

3

2

0

10

3

11

3

ΑΟ Σελλάνων

5

1

1

3

3

9

4

4

Ηρακλής Βόλου

5

0

0

5

3

12

0

 

7ος όμιλος

Ολυμπιακός Λαμίας-ΑΕ Ιστιαίας 2-1
Αίολος-Θήβα 2-5

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Θ

ΟΜΑΔΑ

ΑΓ

Ν

Ι

Η

Γ+

Γ-

Β

1

Θήβα ΑΟ

5

4

1

0

11

4

13

2

Ένωση Απολλώνιου/Ιστιαίας

5

3

0

2

12

5

9

3

Ολυμπιακός Λαμίας

5

2

1

2

5

7

7

4

Αίολος

5

0

0

5

4

16

0

 

8ος όμιλος

Αστέρας Ιτέας-Αμβρακία Κωστακίων 4-3
Τηλυκράτης-Ναυπακτιακός Αστέρας 3-0

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Θ

ΟΜΑΔΑ

ΑΓ

Ν

Ι

Η

Γ+

Γ-

Β

1

Τηλυκράτης 2014

5

3

2

0

11

2

11

2

Αμβρακία Κωστακίων

5

2

2

1

10

9

8

3

Ναυπακτιακός Αστέρας

5

2

0

3

5

7

6

4

Αστέρας Ιτέας

5

1

0

4

8

16

3

 

9ος όμιλος

Προοδευτική-Άγιος Ιερόθεος 0-0
Αετός Κορυδ.-Αιγάλεω 3-0

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Θ

ΟΜΑΔΑ

ΑΓ

Ν

Ι

Η

Γ+

Γ-

Β

1

Προοδευτική

4

3

1

0

7

1

10

2

Άγιος Ιερόθεος

5

2

2

1

6

4

8

3

Αετός Κορυδαλλού

5

1

1

3

6

7

4

4

ΑΟ Αιγάλεω

4

1

0

3

4

11

3

*Εκκρεμεί η απόφαση για το ματς Αιγάλεω-Προοδευτική

 

10ος όμιλος

Ποσειδών Καρδαμύλων-Πανθηραϊκός 0-0
Αίγειρος Μυστεγνών-Ρόδος 0-3

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Θ

ΟΜΑΔΑ

ΑΓ

Ν

Ι

Η

Γ+

Γ-

Β

1

ΑΣ Ρόδος

5

5

0

0

17

1

15

2

Πανθηραϊκός

5

3

1

1

7

2

10

3

Ποσειδών Καρδαμύλων

5

1

2

3

2

10

4

4

Αίγειρος Μυστεγνών

5

0

0

5

2

15

0

 

11ος όμιλος

Πυθαγόρας-Ζωφριά 3-2
ΑΟ Ζευγολατιού-Θύελλα Ραφήνας 0-0

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Θ

ΟΜΑΔΑ

ΑΓ

Ν

Ι

Η

Γ+

Γ-

Β

1

Θύελλα Ραφήνας

5

3

2

0

8

0

11

2

ΑΟ Ζευγολατιού

5

3

1

1

7

5

10

3

Ζωφριά

5

1

1

3

5

9

4

4

Πυθαγόρας

5

1

0

4

3

9

3

 

12ος όμιλος

ΑΟ Εικοσιμίας-ΑΟ Τσιλιβή 1-2
Αστέρας Αμαλιάδας-Αχαϊκή 1-0

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Θ

ΟΜΑΔΑ

ΑΓ

Ν

Ι

Η

Γ+

Γ-

Β

1

Αχαϊκή

5

3

1

1

8

5

10

2

Αστέρας Αμαλιάδας-Πανόπουλου

5

3

1

1

9

4

10

3

Τσιλιβή ΑΟ

5

2

2

1

10

7

8

4

ΑΟ Εικοσιμίας

5

0

0

5

3

14

0

 

13ος όμιλος

Τσικλητήρας Πύλου-Δόξα Μεγαλόπολης 3-0
Ολυμπιακός Γυθείου-ΑΕ Λέρνας 1-1

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Θ

ΟΜΑΔΑ

ΑΓ

Ν

Ι

Η

Γ+

Γ-

Β

1

ΑΟ Πύλου

5

3

1

1

5

1

10

2

Λέρνα

5

2

2

1

5

4

8

3

Δόξα Μεγαλόπολης

5

2

2

1

8

7

8

4

Ολυμπιακός Γυθείου

5

0

1

4

3

9

1

 

Η επόμενη αγωνιστική (6η, 5/6)
Ολυμπιακός Γυθείου-Τσικλητήρας Πύλου
ΑΕ Λέρνας-Δόξα Μεγαλόπολης

 

14ος όμιλος

ΑΕ Εργαζομένων ΙΝΚΑ-ΟΦ Ιεράπετρας 2-0
Άρης Περιβολίων-ΠΟ Ατσαλένιου 2-5

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Θ

ΟΜΑΔΑ

ΑΓ

Ν

Ι

Η

Γ+

Γ-

Β

1

ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ

5

3

1

1

5

4

10

2

Ατσαλένιου ΠΟ

5

2

2

1

9

4

8

3

ΟΦ Ιεράπετρας

5

1

2

2

3

4

5

4

Άρης Περιβολίων

5

1

1

3

4

9

4

 

 

Σελίδα 1 από 3
Top