Στο κλειστό της Μεσσήνης ορίστηκε να διεξαχθεί, τη Τετάρτη 29 Ιουνίου και ώρα 6 μμ, ο δεύτερος ημιτελικός του πρωταθλήματος Μίνι ανάμεσα στον Πελασγό Μεγαλόπολης και τη Καλαμάτα 80, παιχνίδι το οποίο ορίστηκαν να διευθύνουν οι Πέτρος Ρίζος και Κώστας Μπακετέας.

Θυμίζουμε ότι το ματς είχε οριστεί να διεξαχθεί στη Μεγαλόπολη, το περασμένο Σάββατο, ωστόσο αναβλήθηκε λόγω των δυσμενών καιρικών συνθηκών που επικρατούσαν και οι οποίες δημιούργησαν σοβαρές ζημιές στο κλειστό της πόλης.

Αυτός είναι και ο λόγος που το παιχνίδι θα γίνει σε άλλο γήπεδο και συγκεκριμένα στη Μεσσήνη.

Κατηγορία ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ

Tη πρόκριση στους «4» του πρωταθλήματος Μίνι της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ εξασφάλισαν Πελασγός Μεγαλόπολης και Ακάδημος αντίστοιχα καθώς επικράτησαν στους αγώνες κατάταξης της Β φάσης του Δίωνα Κυπαρισσίας και του Σπαρτιατικού αντίστοιχα.

Ο Πελασγός, που κατά την άποψή μας, δείχνει ικανός να φτάσει ακόμη και στον τίτλο επικράτησε στη Κυπαρισσία του τοπικού Δίωνα με 56-38 ενώ ο Ακάδημος νίκησε δύσκολα στη Σπάρτη τον Σπαρτιατικό με 33-28.

Ως εκ τούτου, το πρόγραμμα των ημιτελικών, που διεξάγονται αύριο(25/6) σε Μεγαλόπολη και Βλαχιώτη αντίστοιχα, διαμορφώνεται ως εξής…

Κ.Δ.Σ. ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ 18:00

ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ - Α.Ο. ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 : Ρίζος, Μπακετέας

 

Κ.Δ.Σ. ΒΛΑΧΙΩΤΗ 18:00

ΑΑΕ Ο ΑΙΑΝΤΑΣ - ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ: Δούβρης, Ντάσι

Κατηγορία ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ

Τρεις κατηγορίες της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ αγωνίζονται το Σαββατοκύριακο που διανύουμε στα γήπεδα της επικράτειας της Ένωσης.
Γ΄ Ανδρών, Γυναίκες (Β΄ φάση) και Μίνι Μπάσκετ παίζουν μπάσκετ και το Sport365 σας παρουσιάζει το πρόγραμμα και τους διαιτητές των αγώνων:
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
Σάββατο 4 Ιουνίου
ΣΑΚ ΔΑΪΚΛΗΣ – ΑΠΣ ΕΡΑΝΗ ΦΙΛ/ΤΡΩΝ ΤΕΝΤΑ 18:00 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ. – ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΣΜΥΡΛΗ ΑΛΕΞ. – ΜΠΑΚΕΤΕΑ ΜΑΡ. – ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝ
ΓΣ ΧΩΡΑΣ – ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΔΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 20:00 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. – ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝ. ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ Μ. – ΚΟΡΔΩΝΟΥΡΗΣ Κ. – ΜΑΛΑΜΑ ΣΤ.
ΑΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ – ΚΟΡΩΝΗ 90 ΑΕ ΔΓ ΚΥΠΑΡ/ΣΙΑΣ 18:00 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Α. – ΚΑΡΑΜΠΑΓΙΑΣ ΣΩΤ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ Π. – ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΑΠΣ ΛΥΚΟΙ ΣΠΑΡΤΗΣ – ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 18:00 ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ. – ΤΣΟΥΒΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓ. ΚΩΣΤΙΑΝΗ ΕΛ. – ΣΟΦΟΥ ΕΥΗ
Β΄ ΦΑΣΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 5 Ιουνίου
ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 17:00 ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ Ι. – ΚΑΡΑΜΠΑΓΙΑΣ ΣΩΤ. ΣΑΜΟΥΡΕΛΗ ΣΟΦ. – ΠΕΤΣΟΥΝΗΣ ΣΠ. – ΚΑΡΝΕΖΗΣ ΕΥΘ. ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ Π.
ΜΙΝΙ ΜΠΑΣΚΕΤ
Σάββατο 4 Ιουνίου
ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ – ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΤΕΝΤΑ 16:00 ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ Θ. ΠΡΑΣΙΝΟΣ Π. – ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝ.
ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ – ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ 1 ΤΕΝΤΑ 20:00 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΣΜΥΡΛΗ ΑΛΕΞ. – ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝ.
ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 1 ΔΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 17:00 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ Μ. – ΚΟΡΔΩΝΟΥΡΗΣ ΚΩΝ.
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠ/ΣΕΥΣ 1 – ΝΟ ΠΥΛΟΥ ΔΓ ΚΥΠΑΡ/ΣΙΑΣ 15:00 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ Π. – ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΑΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠ/ΣΕΥΣ 2 ΔΓ ΚΥΠΑΡ/ΣΙΑΣ 16:30 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ Π. – ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΑΑΕ Ο ΑΙΑΝΤΑΣ – ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ ΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 16:00 ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ. ΠΟΡΦΥΡΗ ΔΕΣΠ. – ΣΟΥΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓ.
ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ – ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΔΣ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ 18:00 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ. ΑΛΕΒΙΖΟΣ Γ. – ΓΚΙΟΥΜΕΣ Ι. – ΚΑΛΟΓΕΡΙΝΗ Ι.
Κυριακή 5 Ιουνίου
ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ – ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 16:00 ΜΠΑΚΕΤΕΑ Μ. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ. – ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ Κ.
ΑΠΣ ΕΡΑΝΗ ΦΙΛ/ΤΡΩΝ – ΓΣ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 2 ΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 16:00 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Π. ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ Μ. – ΣΜΥΡΛΗ ΑΛΕΞ.
ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – ΑΠΟΕΛ ΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 15:00 DASHI ΛΑΖ. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Μ. – ΣΟΥΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓ.
ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ – ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΚΑΣΤΡΟ ΔΓΒΛΑΧΙΩΤΗ 16:30 DASHI ΛΑΖ. ΒΟΛΑΚΟΥ Μ. – ΣΟΥΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓ.
ΑΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ Η ΑΜΙΛΛΑ – ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 16:00 ΤΣΟΥΒΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓ. ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ. – ΣΟΦΟΥ ΕΥΗ
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ – ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 17:30 ΤΣΟΥΒΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓ. ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ. – ΣΟΦΟΥ ΕΥΗ
ΑΣ ΛΑΚΩΝ. ΚΡΟΝΟΣ – ΑΠΣ ΛΥΚΟΙ ΣΠΑΡΤΗΣ ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 19:00 ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ. ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ. – ΣΟΦΟΥ ΕΥΗ
Δευτέρα 6 Ιουνίου
ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ 1 – ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΤΕΝΤΑ 18:00 ΚΑΡΜΟΙΡΗΣ ΕΛΕΥΘ. ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ΣΩΤ. – ΣΜΥΡΛΗ ΑΛΕΞ.
Τετάρτη 8 Ιουνίου
ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ – ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 2 ΤΕΝΤΑ 19:00 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ. ΣΜΥΡΛΗ ΑΛΕΞ. – ΜΑΛΑΜΑ ΣΤ.
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 17:30 ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ. ΠΕΤΣΟΥΝΗ ΣΠ. – ΚΑΡΝΕΖΗΣ ΕΥΘ.
ΝΟ ΠΥΛΟΥ – ΑΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ ΔΓ ΠΥΛΟΥ 19:00 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Π. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ – ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ΣΩΤ.
ΓΣ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 2 – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠ/ΣΕΥΣ 1 ΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 17:00 ΣΧΟΙΝΑΣ ΔΗΜ. ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ Μ. – ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ Κ.
ΓΣ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 1 – ΑΠΣ ΕΡΑΝΗ ΦΙΛ/ΤΡΩΝ ΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 18:30 ΣΧΟΙΝΑΣ ΔΗΜ. ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ Μ. – ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ Κ.
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ – ΑΠΣ ΛΥΚΟΙ ΣΠΑΡΤΗΣ ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 18:00 ΤΣΟΥΒΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓ. ΚΩΣΤΙΑΝΗ ΕΛ. – ΣΟΦΟΥ ΕΥΗ

Κατηγορία ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ

Σήμερα κάνει πρεμιέρα η Β΄ φάση των γυναικών, με την διεξαγωγή ενός αγώνα την Κυριακή, καθώς αυτός της Άμιλλας με τον Πελασγό αναβλήθηκε λόγω της παρουσίας της πρώτης στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα Νεανίδων.
Το πρόγραμμα των Γυναικών, αλλά και του Μίνι Μπάσκετ έχει ως εξής:

Β΄ ΦΑΣΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 1η αγωνιστική
Κυριακή 8 Μαΐου
ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Β.Φ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 15:00 ΚΑΡΑΜΠΑΓΙΑΣ ΣΩΤ. – ΜΗΤΣΕΑΣ ΑΘΑΝ. ΜΟΥΡΑΤΗ ΚΕΡΑΣΙΑ – ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝ.
ΓΕΑ ΑΜΙΛΛΑ 2000 – ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΝΑΒΟΛΗ

ΜΙΝΙ ΜΠΑΣΚΕΤ
Σάββατο 7 Μαΐου
ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 1 – ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΕΝΤΑ 15:00 ΣΧΟΙΝΑΣ ΔΗΜ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ - ΜΑΛΑΜΑ
ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ – ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΤΕΝΤΑ 16:30 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΣΜΥΡΛΗ ΑΛΕΞ. – ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ
ΑΠΟΜ ΠΗΓΑΣΟΣ – ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 2 ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 15:30 ΜΠΑΚΕΤΕΑ ΜΑΡΙΑ ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ΣΩΤ. – ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.
ΑΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ – ΓΣ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 1 ΔΣ ΚΥΠΑΡ/ΣΙΑΣ 15:30 ΚΑΡΜΟΙΡΗΣ ΕΛΕΥΘ. ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ Μ. – ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ Κ.
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠ/ΣΕΥΣ 2 – ΓΣ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 2 ΔΣ ΚΥΠΑΡ/ΣΙΑΣ 17:00 ΚΑΡΜΟΙΡΗΣ ΕΛΕΥΘ. ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ Μ. – ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ Κ.
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠ/ΣΕΥΣ 1 – ΑΠΣ ΕΡΑΝΗ ΦΙΛ/ΤΡΩΝ ΔΣ ΚΥΠΑΡ/ΣΙΑΣ 18:30 ΚΑΡΜΟΙΡΗΣ ΕΛΕΥΘ. ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ Μ. – ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ Κ.
ΑΠΟΕΛ – ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 16:00 DASHI ΛΑΖ. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Μ. – ΠΟΡΦΥΡΗ ΔΕΣΠ.
ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΚΑΣΤΡΟ – ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ ΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 17:30 DASHI ΛΑΖ. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Μ. – ΠΟΡΦΥΡΗ ΔΕΣΠ.
ΑΠΣ ΛΥΚΟΙ ΣΠΑΡΤΗΣ – ΑΣ ΛΑΚΩΝ. ΚΡΟΝΟΣ ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 16:00 ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ. ΚΩΣΤΙΑΝΗ ΕΛ. – ΤΣΟΥΒΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓ.
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ – ΑΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ Η ΑΜΙΛΛΑ ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 17:30 ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ. ΚΩΣΤΙΑΝΗ ΕΛ. – ΤΣΟΥΒΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓ.
ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 19:00 ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ. ΚΩΣΤΙΑΝΗ ΕΛ. – ΤΣΟΥΒΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓ.
Κυριακή 8 Μαΐου
ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 2 – ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 17:00 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Ι. ΜΟΥΡΑΤΗ ΚΕΡΑΣΙΑ – ΣΜΥΡΛΗ ΑΛΕΞ.
ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ – ΑΠΟΜ Ο ΠΗΓΑΣΟΣ ΤΕΝΤΑ 16:00 ΜΠΑΚΕΤΕΑ ΜΑΡΙΑ ΜΑΛΑΜΑ ΣΤ. – ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΓΣ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 2 – ΑΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ ΔΣ ΓΑΡΓΑ/ΝΩΝ 14:30 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤ. ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ Μ. – ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ
ΝΟ ΠΥΛΟΥ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠ/ΣΕΥΣ 2 ΔΣ ΠΥΛΟΥ 17:00 ΜΠΑΚΕΤΕΑΣ ΚΩΝ. ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ΣΩΤ. – ΤΣΕΚΑΣ ΕΥΣΤ.
ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 20:00 ΜΗΤΣΕΑΣ ΑΘΑΝ. ΠΑΠΑΧ/ΜΠΟΥΣ Ι. – ΣΑΜΟΥΡΕΛΗ ΣΟΦ.
ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ – ΑΑΕ Ο ΑΙΑΝΤΑΣ ΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 16:30 DASHI ΛΑΖ. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Μ.- ΠΟΡΦΥΡΗ ΔΕΣΠ.

Κατηγορία ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ

Εκτός της Α΄ ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ, αγωνιστική δράση θα υπάρξει και στην Γ΄ Ανδρών, αλλά και στο Μίνι Μπάσκετ.
Στην Γ΄ κατηγορία θα λάβει χώρα η 5η αγωνιστική του Β΄ ομίλου, με δυο αναμετρήσεις να διεξάγονται σε Τέντα και Μολάους.

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ – Β΄ ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
Τετάρτη 4 Μαΐου
ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΠΣ ΛΥΚΟΙ ΣΠΑΡΤΗΣ. ΤΕΝΤΑ 20:00 ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ Ι. – ΜΠΑΚΕΤΕΑ ΜΑΡ., ΣΜΥΡΛΗ ΑΛΕΞ. – ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ – ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ.
ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ – ΑΟ ΚΡΟΚΕΩΝ ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 17:00 ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ. – ΤΣΟΥΒΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓ. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Μ. – ΠΟΡΦΥΡΗ ΔΕΣΠ.

ΜΙΝΙ ΜΠΑΣΚΕΤ
Τετάρτη 4 Μαΐου
ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ – ΑΕΜ ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΔΣ ΜΕΓ/ΛΗΣ 15:00 ΚΑΡΑΜΠΑΓΙΑΣ ΣΩΤ. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ – ΚΑΡΜΠΑΛΙΩΤΗ Π.
ΑΠΟΕΛ – ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 15:00 ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Μ. – ΠΟΡΦΥΡΗ ΔΕΣΠ.
ΑΑΕ Ο ΑΙΑΝΤΑΣ – ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΔΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 20:00 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Μ. – ΣΟΥΝΤΑΣ Γ.
Πέμπτη 5 Μαΐου
ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ 1 – ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 1 ΤΕΝΤΑ 11:00 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ Μ. – ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ Κ.
ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΤΕΝΤΑ 12:30 ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ Ι. ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ Μ. – ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ Κ.
ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ – ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΤΕΝΤΑ 14:00 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Π. ΣΜΥΡΛΗ ΑΛΕΞ. – ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ Κ.
ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 2 – ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ ΤΕΝΤΑ 15:30 ΜΗΤΣΕΑΣ ΑΘΑΝ. ΣΜΥΡΛΗ ΑΛΕΞ. – ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ΣΩΤ.

Κατηγορία ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ

Ο Α΄ όμιλος Καλαμάτας του πρωταθλήματος Μίνι Μπάσκετ ξεκινά το Σάββατο 16 Απριλίου με την συμμετοχή 11 ομάδων και θα διεξαχθεί σε 11 αγωνιστικές, δηλαδή σε έναν γύρο.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η Αγωνιστική

ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 2

-

ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

16-04-2016

ΤΕΝΤΑ

18:30

 

ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ 2

-

ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

17-04-2016

ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

15:30

 

ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

-

ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

16-04-2016

ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

15:30

 

ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ 1

-

ΑΠΟΜ Ο ΠΗΓΑΣΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

17-04-2016

ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

17:00

 

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 1

-

ΑΠΣ ΑΡΙΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

17-04-2016

ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

18:30

 

ΡΕΠΟ: ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ

2η Αγωνιστική

ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ

-

ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ

Μ. ΔΕΥΤΕΡΑ

25-04-2016

ΤΕΝΤΑ

19:00

 

ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

-

ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 2

ΣΑΒΒΑΤΟ

23-04-2016

ΔΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

14:00

 

ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ

-

ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ 2

Μ. ΔΕΥΤΕΡΑ

25-04-2016

ΤΕΝΤΑ

17:30

 

ΑΠΟΜ Ο ΠΗΓΑΣΟΣ

-

ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

Μ. ΔΕΥΤΕΡΑ

25-04-2016

ΤΕΝΤΑ

14:30

 

ΑΠΣ ΑΡΙΣ

-

ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ 1

Μ. ΔΕΥΤΕΡΑ

25-04-2016

ΤΕΝΤΑ

16:00

 

ΡΕΠΟ: ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 1

3η Αγωνιστική

ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ

-

ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

ΠΕΜΠΤΗ

05-05-2016

ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

12:00

 

ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 2

-

ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ

ΠΕΜΠΤΗ

05-05-2016

ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

13:30

 

ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ 2

-

ΑΠΟΜ Ο ΠΗΓΑΣΟΣ

ΠΕΜΠΤΗ

05-05-2016

ΤΕΝΤΑ

14:00

 

ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

-

ΑΠΣ ΑΡΙΣ

ΠΕΜΠΤΗ

05-05-2016

ΤΕΝΤΑ

12:30

 

ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ 1

-

ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 1

ΠΕΜΠΤΗ

05-05-2016

ΤΕΝΤΑ

11:00

 

ΡΕΠΟ: ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ

4η Αγωνιστική

ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ

-

ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

07-05-2016

ΤΕΝΤΑ

16:30

 

ΑΠΟΜ Ο ΠΗΓΑΣΟΣ

-

ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 2

ΣΑΒΒΑΤΟ

07-05-2016

ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

15:30

 

ΑΠΣ ΑΡΙΣ

-

ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ 2

ΣΑΒΒΑΤΟ

07-05-2016

ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

17:00

 

ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 1

-

ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ

07-05-2016

ΤΕΝΤΑ

15:00

 

ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

-

ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ

09-05-2016

ΔΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

17:00

 

ΡΕΠΟ: ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ 1

5η Αγωνιστική

ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ

-

ΑΠΟΜ Ο ΠΗΓΑΣΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

08-05-2016

ΤΕΝΤΑ

16:30

 

ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 2

-

ΑΠΣ ΑΡΙΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

08-05-2016

ΤΕΝΤΑ

15:00

 

ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ 2

-

ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 1

ΣΑΒΒΑΤΟ

14-05-2016

ΤΕΝΤΑ

15:00

 

ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

-

ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ 1

ΣΑΒΒΑΤΟ

14-05-2016

ΤΕΝΤΑ

16:30

 

ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ

-

ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

14-05-2016

ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

15:30

 

ΡΕΠΟ: ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

6η Αγωνιστική

ΑΠΣ ΑΡΙΣ

-

ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

15-05-2016

ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

18:30

 

ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 1

-

ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 2

ΚΥΡΙΑΚΗ

15-05-2016

ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

17:00

 

ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ 1

-

ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ 2

ΚΥΡΙΑΚΗ

15-05-2016

ΤΕΤΑ

20:30

 

ΑΠΟΜ Ο ΠΗΓΑΣΟΣ

-

ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

15-05-2016

ΤΕΝΤΑ

19:00

 

ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ

-

ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

15-05-2016

ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

15:30

 

ΡΕΠΟ: ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

7η Αγωνιστική

ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ

-

ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 1

ΚΥΡΙΑΚΗ

22-05-2016

ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

16:00

 

ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 2

-

ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ 1

ΚΥΡΙΑΚΗ

22-05-2016

ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

17:30

 

ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ 2

-

ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ

23-05-2016

ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

16:00

 

ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ

-

ΑΠΣ ΑΡΙΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ

23-05-2016

ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

17:30

 

ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

-

ΑΠΟΜ Ο ΠΗΓΑΣΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

22-05-2016

ΔΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

18:00

 

ΡΕΠΟ: ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ

8η Αγωνιστική

ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ 1

-

ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

28-05-2016

ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

16:00

 

ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

-

ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 2

ΔΕΥΤΕΡΑ

30-05-2016

ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

16:00

 

ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 1

-

ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ

30-05-2016

ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

17:30

 

ΑΠΣ ΑΡΙΣ

-

ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

28-05-2016

ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

17:30

 

ΑΠΟΜ Ο ΠΗΓΑΣΟΣ

-

ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

29-05-2016

ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

15:00

 

ΡΕΠΟ: ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ 2

9η Αγωνιστική

ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ

-

ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ

05-06-2016

ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

16:00

 

ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 2

-

ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ 2

ΚΥΡΙΑΚΗ

05-06-2016

ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

17:30

 

ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ

-

ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ 1

ΣΑΒΒΑΤΟ

04-06-2016

ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

20:00

 

ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

-

ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 1

ΣΑΒΒΑΤΟ

04-06-2016

ΔΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

18:00

 

ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ

-

ΑΠΣ ΑΡΙΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

04-06-2016

ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

16:00

 

ΡΕΠΟ: ΑΠΟΜ Ο ΠΗΓΑΣΟΣ

10η Αγωνιστική

ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ 2

-

ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

11-06-2016

ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

16:00

 

ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

-

ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

11-06-2016

ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

17:30

 

ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ 1

-

ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

12-06-2016

ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

16:00

 

ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 1

-

ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

12-06-2016

ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

17:30

 

ΑΠΣ ΑΡΙΣ

-

ΑΠΟΜ Ο ΠΗΓΑΣΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

12-06-2016

ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

19:00

 

ΡΕΠΟ: ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 2

11η Αγωνιστική

ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ

-

ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 2

ΣΑΒΒΑΤΟ

18-06-2016

ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

17:00

 

ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ

-

ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ 2

ΚΥΡΙΑΚΗ

19-06-2016

ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

17:00

 

ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

-

ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ

19-06-2016

ΔΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

18:00

 

ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ

-

ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ 1

ΚΥΡΙΑΚΗ

19-06-2016

ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

15:30

 

ΑΠΟΜ Ο ΠΗΓΑΣΟΣ

-

ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 1

ΣΑΒΒΑΤΟ

18-06-2016

ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

15:30

 

ΡΕΠΟ: ΑΠΣ ΑΡΙΣ

Κατηγορία ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ
Σελίδα 1 από 2
Top