Tο Διοικητικό Συμβούλιο της Ένωσης, στην συνεδρίασή του, της 03 Οκτωβρίου, αποφάσισε τη διεξαγωγή των παρακάτω εκδηλώσεων

 1ον) Απονομές τιμητικών διακρίσεων σε αθλητές, προπονητές και παράγοντες που διακρίθηκαν την αγωνιστική περίοδο 2015-2016, αλλά και πρόσωπα που με την αγάπη και προσφορά τους, τιμούν το Αθλητικό Κίνημα και την Καλαθοσφαίριση.

2ον) Απονομές επάθλων στους πρώτους της αγωνιστικής περιόδου 2015-2016 και

3ον) Κληρώσεις των Πρωταθλημάτων Α΄ & Β΄ Κατηγορίας Ανδρών και Γυναικών, αγωνιστικής περιόδου 2016-2017.

Κεντρικός ομιλητής της Εκδήλωσης θα είναι ο. κ. Γεώργιος Βασιλακόπουλος, Πρόεδρος της Ελληνικής Ομοσπονδίας Καλαθοσφαίρισης και Επίτιμος Πρόεδρος της FIΒAEUROPE, με θέμα ΄΄Η ΣΥΜΒΟΛΗ ΤΗΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΣΤΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ ΚΑΙ Η ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ΄΄.

Οι παραπάνω εκδηλώσεις θα πραγματοποιηθούν τη Παρασκευή 14 Οκτωβρίου 2016, ώρα 7.00 μ.μ., στην αίθουσα του Πνευματικού Κέντρου Σκάλας του Δήμου Ευρώτα.

Για την επιτυχή διεξαγωγή των εκδηλώσεων, θεωρείται απαραίτητη η παρουσία εκπροσώπων των Διοικήσεων των Σωματείων, καθώς και των τιμώμενων αθλητών, για την παραλαβή των επάθλων.

Ακολουθούν οι καταστάσεις με τις ομάδες που πρώτευσαν την αγωνιστική περίοδο 2015-2016 και των αθλητών - προπονητών που θα βραβευθούν.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ

1ος ΣΚΟΡΕΡ : ΚΑΛΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Ν.Ο. ΠΥΛΟΥ)

1ος ΣΤΑ ΤΡΙΠΟΝΤΑ: ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ. (ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ)

ΠΟΛΥΤΙΜΟΤΕΡΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ: ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Σ.Κ. ΚΑΛΑΜΑΤΑ)

ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (Σ.Κ. ΚΑΛΑΜΑΤΑ)

ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΕΝΤΑΔΑ 1) ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Σ.Κ. ΚΑΛΑΜΑΤΑ) 2) ΚΑΤΣΑΡΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Α.Ο. ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980) 3) ΜΠΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Σ.Δ.Υ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ) 4) ΔΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (Σ.Δ.Υ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ) 5) ΣΠΥΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΣ)

----------------------------------------------------------------------------------------------------

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ

1ος ΣΚΟΡΕΡ Β΄ ΑΝΔΡΩΝ Α΄ ΟΜΙΛΟΥ : ΠΑΛΑΜΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Α.Ο. ΘΟΥΡΙΑΣ)

ΠΟΛΥΤΙΜΟΤΕΡΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ Β΄ ΑΝΔΡΩΝ Α΄ ΟΜΙΛΟΥ: ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (Π.Α.Ο.Κ.)

1ος ΣΚΟΡΕΡ Β΄ ΑΝΔΡΩΝ Β΄ ΟΜΙΛΟΥ : ΣΙΝΑΝΑΙ ΓΚΕΝΤΓΙΑΝ (Α.Σ. ΠΑΝΑΣ ΚΑΡΔΑΡΑ - ΚΑΝΔΗΛΑΣ.)

ΠΟΛΥΤΙΜΟΤΕΡΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ Β΄ ΑΝΔΡΩΝ Β΄ ΟΜΙΛΟΥ: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Σ.)

------------------------------------------------------------------------------------------

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ

1ος ΣΚΟΡΕΡ Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ Α΄ ΟΜΙΛΟΥ : ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ (Γ.Σ. ΧΩΡΑΣ)

ΠΟΛΥΤΙΜΟΤΕΡΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ Α΄ ΟΜΙΛΟΥ: ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ (Γ.Σ. ΧΩΡΑΣ)

1ος ΣΚΟΡΕΡ Β΄ ΑΝΔΡΩΝ Γ΄ ΟΜΙΛΟΥ : ΒΕΝΟΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ)

ΠΟΛΥΤΙΜΟΤΕΡΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ Β΄ ΟΜΙΛΟΥ: ΖΑΪΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΠΣ ΛΥΚΟΙ ΣΠΑΡΤΗΣ)

-------------------------------------------------------------------------------------------

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 1η ΣΚΟΡΕΡ : ΜΠΑΡΟΥΞΗ ΑΓΛΑΪΑ (Σ.Δ.Υ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ )

ΠΟΛΥΤΙΜΟΤΕΡΗ ΠΑΙΚΤΡΙΑ: ΜΠΑΡΟΥΞΗ ΑΓΛΑΪΑ (Σ.Δ.Υ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ )

Οι αθλητές που επελέγησαν και θα βραβευθούν ως MVP και καλύτερη πεντάδα, για την αγωνιστική περίοδο 2015-2016, αναδείχθηκαν μετά από ψηφοφορία των προπονητών κάθε κατηγορίας.

Η επιλογή του καλύτερου προπονητή, έγινε από τους αθλητικούς συντάκτες των Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης και Δικτύωσης της Κεντρικής & Νότιας Πελοποννήσου.

ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΠΟΥ ΚΑΤΕΛΑΒΑΝ ΤΗΝ 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΤΗΣ Ε.ΚΑ.Σ.ΚΕ.ΝΟ.Π. ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟ 2015-2016 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ:Σ.Κ. ΚΑΛΑΜΑΤΑ

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ:Κ.Ο.Μ. ΠΕΛΑΣΓΟΣ 

Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ  Γ.Σ. ΧΩΡΑΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ:Α.Ο. ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ: Α.Ο. ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  Σ.Δ.Υ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ:Γ.Ε.Α. ΑΜΙΛΛΑ 2000

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ:Κ.Ο.Μ. ΠΕΛΑΣΓΟΣ

ΜΙΝΙ ΜΠΑΣΚΕΤ: Α.Π.Σ. ΑΚΑΔΗΜΟΣ 1

Κατηγορία ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ

Το πλήρες πρόγραμμα της Α1 ΕΠΣΜ της περιόδου 2016-17 έχει ως εξής:

1η αγωνιστική
Δώριο-Νέος Άρις
Κορώνη-Παπαφλέσσας Χώρας
Αίαντας-Χανδριναϊκός
Μεσσηνιακός-Ολυμπιακός Ανάληψης
Ασπρόχωμα-Απόλλων Πεταλιδίου
Σπερχογεία-Ηρακλής Καλαμάτας
Ομόνοια-Αστέρας Μικρομάνης

2η αγωνιστική
Κορώνη-Δώριο
Νέος Άρις-Αίαντας
Παπαφλέσσας Χώρας-Μεσσηνιακός
Χανδριναϊκός-Ασπρόχωμα
Ολυμπιακός Ανάληψης-Σπερχογεία
Απόλλων Πεταλιδίου-Ομόνοια
Ηρακλής Καλαμάτας-Αστέρας Μικρομάνης

3η αγωνιστική
Δώριο-Αίαντας
Μεσσηνιακός-Κορώνη
Ασπρόχωμα-Νέος Άρις
Σπερχογεία-Παπαφλέσσας Χώρας
Ομόνοια-Χανδριναϊκός
Αστέρας Μικρομάνης-Ολυμπιακός Ανάληψης
Ηρακλής Καλαμάτας-Απόλλων Πεταλιδίου

4η αγωνιστική
Μεσσηνιακός-Δώριο
Αίαντας-Ασπρόχωμα
Κορώνη-Σπερχογεία
Νέος Άρις-Ομόνοια
Παπαφλέσσας Χώρας-Αστέρας Μικρομάνης
Χανδριναϊκός-Ηρακλής Καλαμάτας
Ολυμπιακός Ανάληψης-Απόλλων Πεταλιδίου

5η αγωνιστική
Δώριο-Ασπρόχωμα
Σπερχογεία-Μεσσηνιακός
Ομόνοια-Αίαντας
Αστέρας Μικρομάνης-Κορώνη
Ηρακλής Καλαμάτας-Νέος Άρις
Απόλλων Πεταλιδίου-Παπαφλέσσας Χώρας
Ολυμπιακός Ανάληψης-Χανδριναϊκός

6η αγωνιστική
Σπερχογεία-Δώριο
Ασπρόχωμα-Ομόνοια
Μεσσηνιακός-Αστέρας Μικρομάνης
Αίαντας-Ηρακλής Καλαμάτας
Κορώνη-Απόλλων Πεταλιδίου
Νέος Άρις-Ολυμπιακός Ανάληψης
Παπαφλέσσας Χώρας-Χανδριναϊκός

7η αγωνιστική
Δώριο-Ομόνοια
Αστέρας Μικρομάνης-Σπερχογεία
Ηρακλής Καλαμάτας-Ασπρόχωμα
Απόλλων Πεταλιδίου-Μεσσηνιακός
Ολυμπιακός Ανάληψης-Αίαντας
Χανδριναϊκός-Κορώνη
Παπαφλέσσας Χώρας-Νέος Άρις

8η αγωνιστική
Αστέρας Μικρομάνης-Δώριο
Ομόνοια-Ηρακλής Καλαμάτας
Σπερχογεία-Απόλλων Πεταλιδίου
Ασπρόχωμα-Ολυμπιακός Ανάληψης
Μεσσηνιακός-Χανδριναϊκός
Αίαντας-Παπαφλέσσας Χώρας
Κορώνη-Νέος Άρις

9η αγωνιστική
Δώριο-Ηρακλής Καλαμάτας
Απόλλων Πεταλιδίου-Αστέρας Μικρομάνης
Ολυμπιακός Ανάληψης-Ομόνοια
Χανδριναϊκός-Σπερχογεία
Παπαφλέσσας Χώρας-Ασπρόχωμα
Νέος Άρις-Μεσσηνιακός
Αίαντας-Κορώνη

10η αγωνιστική
Απόλλων Πεταλιδίου-Δώριο
Ηρακλής Καλαμάτας-Ολυμπιακός Ανάληψης
Αστέρας Μικρομάνης-Χανδριναϊκός
Ομόνοια-Παπαφλέσσας Χώρας
Σπερχογεία-Νέος Άρις
Ασπρόχωμα-Κορώνη
Μεσσηνιακός-Αίαντας

11η αγωνιστική
Δώριο-Ολυμπιακός Ανάληψης
Χανδριναϊκός-Απόλλων Πεταλιδίου
Παπαφλέσσας Χώρας-Ηρακλής Καλαμάτας
Νέος Άρις-Αστέρας Μικρομάνης
Κορώνη-Ομόνοια
Αίαντας-Σπερχογεία
Ασπρόχωμα-Μεσσηνιακός

12η αγωνιστική
Χανδριναϊκός-Δώριο
Ολυμπιακός Ανάληψης-Παπαφλέσσας Χώρας
Απόλλων Πεταλιδίου-Νέος Άρις
Ηρακλής Καλαμάτας-Κορώνη
Αστέρας Μικρομάνης-Αίαντας
Ομόνοια-Μεσσηνιακός
Σπερχογεία-Ασπρόχωμα

13η αγωνιστική
Δώριο-Παπαφλέσσας Χώρας
Νέος Άρις-Χανδριναϊκός
Κορώνη-Ολυμπιακός Ανάληψης
Αίαντας-Απόλλων Πεταλιδίου
Μεσσηνιακός-Ηρακλής Καλαμάτας
Ασπρόχωμα-Αστέρας Μικρομάνης
Ομόνοια-Σπερχογεία

Με κρίσιμες αναμετρήσεις θα ξεκινήσει το πρωτάθλημα της Α’ τοπικής Μεσσηνίας καθώς μπορεί να λείπει το θεωρητικά μεγάλο ντέρμπι αλλά η πρεμιέρα περιλαμβάνει αμφίρροπα ματς.
Η Καλαμάτα, θα κάνει πρεμιέρα με τον Τέλλο Αγρα, όπως δηλαδή και στο Κύπελλο ενώ σημαντικό ματς θα γίνει “Γ. Λουκαρέας” όπου ο Απόλλωνας θα υποδεχτεί τον Πανθουριακό.

Αναλυτικά το πλήρες πρόγραμμα του πρωταθλήματος:

1η αγωνιστική
Καλαμάτα-Τέλλος Αγρας
Κυπαρισσία-Ανδρούσα
Απόλλωνας Καλ.-Πανθουριακός
ΑΕ Αβίας-Εθνικός Μελιγαλά
ΑΟ Διαβολιτσίου-Εράνη Φιλιατρών
Φαραί-Ολυμπιακός Καλαμάτας
Πάμισος-Αστέρας Αρφαρών
Μιλτιάδης-Αναγέννηση Παραλίας

2η αγωνιστική
Κυπαρισσία-Καλαμάτα
Τέλλος Αγρας-Απόλλωνας Καλ.
Ανδρούσα-ΑΕ Αβίας
Πανθουριακός-ΑΟ Διαβολιτσίου
Εθνικός Μελιγαλά-Φαραί
Εράνη Φιλιατρών-Πάμισος
Ολυμπιακός Καλαμάτας-Αναγέννηση Παραλίας
Αστέρας Αρφαρών-Μιλτιάδης

3η αγωνιστική
Καλαμάτα-Απόλλωνας Καλ.
ΑΕ Αβίας-Κυπαρισσία
ΑΟ Διαβολιτσίου-Τέλλος Αγρας
Φαραί-Ανδρούσα
Πάμισος-Πανθουριακός
Αναγέννηση Παραλίας-Εθνικός Μελιγαλά
Μιλτιάδης-Εράνη Φιλιατρών
Ολυμπιακός Καλαμάτας-Αστέρας Αρφαρών

4η αγωνιστική
ΑΕ Αβίας-Καλαμάτα
Απόλλωνας Καλ.-ΑΟ Διαβολιτσίου
Κυπαρισσία-Φαραί
Τέλλος Αγρας-Πάμισος
Ανδρούσα-Αναγέννηση Παραλίας
Πανθουριακός-Μιλτιάδης
Εθνικός Μελιγαλά-Αστέρας Αρφαρών
Εράνη Φιλιατρών-Ολυμπιακός Καλαμάτας

5η αγωνιστική
Καλαμάτα-ΑΟ Διαβολιτσίου
Φαραί-ΑΕ Αβίας
Πάμισος-Απόλλωνας Καλ.
Αναγέννηση Παραλίας-Κυπαρισσία
Μιλτιάδης-Τέλλος Αγρας
Αστέρας Αρφαρών-Ανδρούσα
Ολυμπιακός Καλαμάτας-Πανθουριακός
Εθνικός Μελιγαλά-Εράνη Φιλιατρών

6η αγωνιστική
Φαραί-Καλαμάτα
ΑΟ Διαβολιτσίου-Πάμισος
ΑΕ Αβίας-Αναγέννηση Παραλίας
Απόλλωνας Καλ.-Μιλτιάδης
Κυπαρισσία-Αστέρας Αρφαρών
Τέλλος Αγρας-Ολυμπιακός Καλαμάτας
Ανδρούσα-Εράνη Φιλιατρών
Πανθουριακός-Εθνικός Μελιγαλά

7η αγωνιστική
Καλαμάτα-Πάμισος
Αναγέννηση Παραλίας-Φαραί
Μιλτιάδης-ΑΟ Διαβολιτσίου
Αστέρας Αρφαρών-ΑΕ Αβίας
Ολυμπιακός Καλαμάτας-Απόλλωνας Καλ.
Εράνη Φιλιατρών-Κυπαρισσία
Εθνικός Μελιγαλά-Τέλλος Αγρας
Ανδρούσα-Πανθουριακός

8η αγωνιστική
Αναγέννηση Παραλίας-Καλαμάτα
Πάμισος-Μιλτιάδης
Φαραί-Αστέρας Αρφαρών
ΑΟ Διαβολιτσίου-Ολυμπιακός Καλαμάτας
ΑΕ Αβίας-Εράνη Φιλιατρών
Απόλλωνας Καλ.-Εθνικός Μελιγαλά
Κυπαρισσία-Πανθουριακός
Τέλλος Αγρας-Ανδρούσα

9η αγωνιστική
Καλαμάτα-Μιλτιάδης
Αστέρας Αρφαρών-Αναγέννηση Παραλίας
Ολυμπιακός Καλαμάτας-Πάμισος
Εράνη Φιλιατρών-Φαραί
Εθνικός Μελιγαλά-ΑΟ Διαβολιτσίου
Πανθουριακός-ΑΕ Αβίας
Ανδρούσα-Απόλλωνας Καλ.
Τέλλος Αγρας-Κυπαρισσία

10η αγωνιστική
Αστέρας Αρφαρών-Καλαμάτα
Μιλτιάδης-Ολυμπιακός Καλαμάτας
Αναγέννηση Παραλίας-Εράνη Φιλιατρών
Πάμισος-Εθνικός Μελιγαλά
Φαραί-Πανθουριακός
ΑΟ Διαβολιτσίου-Ανδρούσα
ΑΕ Αβίας-Τέλλος Αγρας
Απόλλωνας Καλ.-Κυπαρισσία

11η αγωνιστική
Καλαμάτα-Ολυμπιακός Καλαμάτας
Εράνη Φιλιατρών-Αστέρας Αρφαρών
Εθνικός Μελιγαλά-Μιλτιάδης
Πανθουριακός-Αναγέννηση Παραλίας
Ανδρούσα-Πάμισος
Τέλλος Αγρας-Φαραί
Κυπαρισσία-ΑΟ Διαβολιτσίου
Απόλλωνας Καλ.-ΑΕ Αβίας

12η αγωνιστική
Εράνη Φιλιατρών-Καλαμάτα
Ολυμπιακός Καλαμάτας-Εθνικός Μελιγαλά
Αστέρας Αρφαρών-Πανθουριακός
Μιλτιάδης-Ανδρούσα
Αναγέννηση Παραλίας-Τέλλος Αγρας
Πάμισος-Κυπαρισσία
Φαραί-Απόλλωνας Καλ.
ΑΟ Διαβολιτσίου-ΑΕ Αβίας

13η αγωνιστική
Καλαμάτα-Εθνικός Μελιγαλά
Πανθουριακός-Εράνη Φιλιατρών
Ανδρούσα-Ολυμπιακός Καλαμάτας
Τέλλος Αγρας-Αστέρας Αρφαρών
Κυπαρισσία-Μιλτιάδης
Απόλλωνας Καλ.-Αναγέννηση Παραλίας
ΑΕ Αβίας-Πάμισος
ΑΟ Διαβολιτσίου-Φαραί

14η αγωνιστική
Πανθουριακός-Καλαμάτα
Εθνικός Μελιγαλά-Ανδρούσα
Εράνη Φιλιατρών-Τέλλος Αγρας
Ολυμπιακός Καλαμάτας-Κυπαρισσία
Αστέρας Αρφαρών-Απόλλωνας Καλ.
Μιλτιάδης-ΑΕ Αβίας
Αναγέννηση Παραλίας-ΑΟ Διαβολιτσίου
Πάμισος-Φαραί

15η αγωνιστική
Καλαμάτα-Ανδρούσα
Τέλλος Αγρας-Πανθουριακός
Κυπαρισσία-Εθνικός Μελιγαλά
Απόλλωνας Καλ.-Εράνη Φιλιατρών
ΑΕ Αβίας-Ολυμπιακός Καλαμάτας
ΑΟ Διαβολιτσίου-Αστέρας Αρφαρών
Φαραί-Μιλτιάδης
Πάμισος-Αναγέννηση Παραλίας

Την απόφασή της να «μετακινήσει» την ημερομηνία διεξαγωγής των κληρώσεων της Α2, Β εθνικής(1ος όμιλος), Γ εθνικής(1ος και 2ος όμιλος Νότου) ανδρών και Α1, Α2(1ος όμιλος) Γυναικών, αλλά και του κυπέλλου Ελλάδας Ανδρών-Γυναικών για τη Τετάρτη 7 Σεπτεμβρίου και ώρα 12 στο ξενοδοχείο «Divani Caravel» ανακοίνωσε η Ελληνική Ομοσπονδία Καλαθοσφαίρισης.

Συνεχείς οι αλλαγές στο αρχικό πλάνο-έχουν προηγηθεί στο χρονοδιάγραμμα ολοκλήρωσης της μεταγραφικής περιόδου στις εθνικές κατηγορίες-της ομοσπονδίας που δείχνουν ότι, προφανώς, κάτι δεν… γίνεται καλά.

Κατηγορία Μπάσκετ
Top