Σε έναν όμιλο των 12 ομάδων και σε 11 αγωνιστικές θα πραγματοποιηθεί φέτος η Γ΄ τοπική κατηγορία.
Ας δούμε τις αγωνιστικές που προέκυψαν από την σημερινή κλήρωση της ΕΠΣΜ:

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ Χατζή-ΑΣ Δαναός
Παναθηναϊκός Καλαμάτας-ΑΠΣ Άρις
Νέστωρ Πύλου-Ερμής Καλαμάτας
ΑΟ Βέργας-Ίκαρος Καλαμάτας
Θύελλα Παραλίας-ΑΟ Λαιΐκων
Θησέας Καλαμάτας-Νέδουσα Αλαγονίας

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Παναθηναϊκός Καλαμάτας-ΑΟ Χατζή
ΑΣ Δαναός-Νέστωρ Πύλου
ΑΠΣ Άρις-ΑΟ Βέργας
Ερμής Καλαμάτας-Θύελλα Παραλίας
Ίκαρος Καλαμάτας-Θησέας Καλαμάτας
Νέδουσα Αλαγονίας-ΑΟ Λαιΐκων

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ Χατζή-Νέστωρ Πύλου
ΑΟ Βέργας-Παναθηναϊκός Καλαμάτας
Θύελλα Παραλίας-ΑΣ Δαναός
Θησέας Καλαμάτας-ΑΠΣ Άρις
Νέδουσα Αλαγονίας-Ερμής Καλαμάτας
ΑΟ Λαιΐκων-Ίκαρος Καλαμάτας

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ Βέργας-ΑΟ Χατζή
Νέστωρ Πύλου-Θύελλα Παραλίας
Παναθηναϊκός Καλαμάτας-Θησέας Καλαμάτας
ΑΣ Δαναός-Νέδουσα Αλαγονίας
ΑΠΣ Άρις-ΑΟ Λαιΐκων
Ίκαρος Καλαμάτας-Ερμής Καλαμάτας

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ Χατζή-Θύελλα Παραλίας
Θησέας Καλαμάτας-ΑΟ Βέργας
Νέδουσα Αλαγονίας-Νέστωρ Πύλου
ΑΟ Λαιΐκων-Παναθηναϊκός Καλαμάτας
Ίκαρος Καλαμάτας-ΑΣ Δαναός
Ερμής Καλαμάτας-ΑΠΣ Άρις

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Θησέας Καλαμάτας-ΑΟ Χατζή
Θύελλα Παραλίας-Νέδουσα Αλαγονίας
ΑΟ Βέργας-ΑΟ Λαιΐκων
Νέστωρ Πύλου-Ίκαρος Καλαμάτας
Παναθηναϊκός Καλαμάτας-Ερμής Καλαμάτας
ΑΣ Δαναός-ΑΠΣ Άρις

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ Χατζή-Νέδουσα Αλαγονίας
ΑΟ Λαιΐκων-Θησέας Καλαμάτας
Ίκαρος Καλαμάτας-Θύελλα Παραλίας
Ερμής Καλαμάτας-ΑΟ Βέργας
ΑΠΣ Άρις-Νέστωρ Πύλου
ΑΣ Δαναός-Παναθηναϊκός Καλαμάτας

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ Λαιΐκων-ΑΟ Χατζή
Νέδουσα Αλαγονίας-Ίκαρος Καλαμάτας
Θησέας Καλαμάτας-Ερμής Καλαμάτας
Θύελλα Παραλίας-ΑΠΣ Άρις
ΑΟ Βέργας-ΑΣ Δαναός
Νέστωρ Πύλου-Παναθηναϊκός Καλαμάτας

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ Χατζή-Ίκαρος Καλαμάτας
Ερμής Καλαμάτας-ΑΟ Λαιΐκων
ΑΠΣ Άρις-Νέδουσα Αλαγονίας
ΑΣ Δαναός-Θησέας Καλαμάτας
Παναθηναϊκός Καλαμάτας-Θύελλα Παραλίας
Νέστωρ Πύλου-ΑΟ Βέργας

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ερμής Καλαμάτας-ΑΟ Χατζή
Ίκαρος Καλαμάτας-ΑΠΣ Άρις
ΑΟ Λαιΐκων-ΑΣ Δαναός
Νέδουσα Αλαγονίας-Παναθηναϊκός Καλαμάτας
Θησέας Καλαμάτας-Νέστωρ Πύλου
Θύελλα Παραλίας-ΑΟ Βέργας

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΠΣ Άρις-ΑΟ Χατζή
ΑΣ Δαναός-Ερμής Καλαμάτας
Παναθηναϊκός Καλαμάτας-Ίκαρος Καλαμάτας
Νέστωρ Πύλου-ΑΟ Λαιΐκων
ΑΟ Βέργας-Νέδουσα Αλαγονίας
Θύελλα Παραλίας-Θησέας Καλαμάτας

 

Δευτέρα, 08 Αύγουστος 2016 20:53

Β΄ ΤΟΠΙΚΗ: Το πρόγραμμα του Β΄ ομίλου

Σε 11 αγωνιστικές και με την συμμετοχή 12 ομάδων θα διεξαχθεί ο Β΄ όμιλος της Β΄ τοπικής κατηγορίας.
Αναλυτικότερα:

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ Φυτειάς-Θύελλα Χαρακοπιού
ΑΟ Στενωσιάς-ΠΑΟ Καλλιθέας
ΑΕ Λογγάς-Πράσινα Πουλιά
Πατίστα-ΑΟ Φυτειάς
Ακαδημία Παμίσου-Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου
ΑΟ Μεθώνης-Πανιώνιος Καλαμάτας

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ Στενωσιάς-ΑΣ Φυτειάς
Θύελλα Χαρακοπιού-ΑΕ Λογγάς
ΠΑΟ Καλλιθέας-Πατίστα
Πράσινα Πουλιά-Ακαδημία Παμίσου
ΑΟ Φυτειάς-ΑΟ Μεθώνης
Πανιώνιος Καλαμάτας-Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ Φυτειάς-ΑΕ Λογγάς
Πατίστα-ΑΟ Στενωσιάς
Ακαδημία Παμίσου-Θύελλα Χαρακοπιού
ΑΟ Μεθώνης-ΠΑΟ Καλλιθέας
Πανιώνιος Καλαμάτας-Πράσινα Πουλιά
Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου-ΑΟ Φυτειάς

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Πατίστα-ΑΣ Φυτειάς
ΑΕ Λογγάς-Ακαδημία Παμίσου
ΑΟ Στενωσιάς-ΑΟ Μεθώνης
Θύελλα Χαρακοπιού-Πανιώνιος Καλαμάτας
ΠΑΟ Καλλιθέας-Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου
ΑΟ Φυτειάς-Πράσινα Πουλιά

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ Φυτειάς-Ακαδημία Παμίσου
ΑΟ Μεθώνης-Πατίστα
Πανιώνιος Καλαμάτας-ΑΕ Λογγάς
Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου-ΑΟ Στενωσιάς
ΑΟ Φυτειάς-Θύελλα Χαρακοπιού
Πράσινα Πουλιά-ΠΑΟ Καλλιθέας

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ Μεθώνης-ΑΣ Φυτειάς
Ακαδημία Παμίσου-Πανιώνιος Καλαμάτας
Πατίστα-Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου
ΑΕ Λογγάς-ΑΟ Φυτειάς
ΑΟ Στενωσιάς-Πράσινα Πουλιά
Θύελλα Χαρακοπιού-ΠΑΟ Καλλιθέας

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ Φυτειάς-Πανιώνιος Καλαμάτας
Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου-ΑΟ Μεθώνης
ΑΟ Φυτειάς-Ακαδημία Παμίσου
Πράσινα Πουλιά-Πατίστα
ΠΑΟ Καλλιθέας-ΑΕ Λογγάς
Θύελλα Χαρακοπιού-ΑΟ Στενωσιάς

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου-ΑΣ Φυτειάς
Πανιώνιος Καλαμάτας-ΑΟ Φυτειάς
ΑΟ Μεθώνης-Πράσινα Πουλιά
Ακαδημία Παμίσου-ΠΑΟ Καλλιθέας
Πατίστα-Θύελλα Χαρακοπιού
ΑΕ Λογγάς-ΑΟ Στενωσιάς

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ Φυτειάς-ΑΟ Φυτειάς
Πράσινα Πουλιά-Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου
ΠΑΟ Καλλιθέας-Πανιώνιος Καλαμάτας
Θύελλα Χαρακοπιού-ΑΟ Μεθώνης
ΑΟ Στενωσιάς-Ακαδημία Παμίσου
ΑΕ Λογγάς-Πατίστα

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Πράσινα Πουλιά-ΑΣ Φυτειάς
ΑΟ Φυτειάς-ΠΑΟ Καλλιθέας
Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου-Θύελλα Χαρακοπιού
Πανιώνιος Καλαμάτας-ΑΟ Στενωσιάς
ΑΟ Μεθώνης-ΑΕ Λογγάς
Ακαδημία Παμίσου-Πατίστα

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟ Καλλιθέας-ΑΣ Φυτειάς
Θύελλα Χαρακοπιού-Πράσινα Πουλιά
ΑΟ Στενωσιάς-ΑΟ Φυτειάς
ΑΕ Λογγάς-Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου
Πατίστα-Πανιώνιος Καλαμάτας
Ακαδημία Παμίσου-ΑΟ Μεθώνης

 

Δευτέρα, 08 Αύγουστος 2016 20:42

Β΄ ΤΟΠΙΚΗ: Το πρόγραμμα του Α΄ ομίλου

Με 13 ομάδες θα διεξαχθεί ο Α΄ όμιλος της Β΄ τοπικής κατηγορίας, όπως προέκυψε από την κλήρωση της ΕΠΣ Μεσσηνίας που διεξήχθη πριν από λίγο στην αίθουσα «Αλ. Κουμουνδούρος».
Ας δούμε το πρόγραμμα του 1ου γύρου:

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ατρόμητος Πλατύ-ΑΕ Γαργαλιάνων
Ηρακλής Κυπαρισσίας-Παπαφλέσσας Άμφειας
Διαγόρας Κοπανακίου-Κεραυνός Καλαμάτας
Δόξα Καλαμάτας-Πανευαϊκός
Θύελλα Μερόπης-Καλό Νερό
ΑΕ Μάνης-Αστέρας Βαλύρας
Ρεπό: ΑΕΚ Καλαμάτας

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΚ Καλαμάτας-Ατρόμητος Πλατύ
ΑΕ Γαργαλιάνων-Ηρακλής Κυπαρισσίας
Παπαφλέσσας Άμφειας-Δόξα Καλαμάτας
Κεραυνός Καλαμάτας-Θύελλα Μερόπης
Πανευαϊκός-ΑΕ Μάνης
Καλό Νερό-Αστέρας Βαλύρας
Ρεπό: Διαγόρας Κοπανακίου

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ατρόμητος Πλατύ-Ηρακλής Κυπαρισσίας
Διαγόρας Κοπανακίου-ΑΕΚ Καλαμάτας
Δόξα Καλαμάτας-ΑΕ Γαργαλιάνων
ΑΕ Μάνης-Παπαφλέσσας Άμφειας
Αστέρας Βαλύρας-Κεραυνός Καλαμάτας
Καλό Νερό-Πανευαϊκός
Ρεπό: Θύελλα Μερόπης

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Διαγόρας Κοπανακίου-Ατρόμητος Πλατύ
Ηρακλής Κυπαρισσίας-Δόξα Καλαμάτας
ΑΕΚ Καλαμάτας-Θύελλα Μερόπης
ΑΕ Γαργαλιάνων-ΑΕ Μάνης
Παπαφλέσσας Άμφειας-Καλό Νερό
Κεραυνός Καλαμάτας-Πανευαϊκός
Ρεπό: Αστέρας Βαλύρας

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ατρόμητος Πλατύ-Δόξα Καλαμάτας
Θύελλα Μερόπης-Διαγόρας Κοπανακίου
ΑΕ Μάνης-Ηρακλής Κυπαρισσίας
Αστέρας Βαλύρας-ΑΕΚ Καλαμάτας
Καλό Νερό-ΑΕ Γαργαλιάνων
Κεραυνός Καλαμάτας-Παπαφλέσσας Άμφειας
Ρεπό: Πανευαϊκός

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Θύελλα Μερόπης-Ατρόμητος Πλατύ
Δόξα Καλαμάτας-ΑΕ Μάνης
Διαγόρας Κοπανακίου-Αστέρας Βαλύρας
Ηρακλής Κυπαρισσίας-Καλό Νερό
ΑΕΚ Καλαμάτας-Πανευαϊκός
ΑΕ Γαργαλιάνων-Κεραυνός Καλαμάτας
Ρεπό: Παπαφλέσσας Άμφειας

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ατρόμητος Πλατύ-ΑΕ Μάνης
Αστέρας Βαλύρας-Θύελλα Μερόπης
Καλό Νερό-Δόξα Καλαμάτας
Πανευαϊκός-Διαγόρας Κοπανακίου
Κεραυνός Καλαμάτας-Ηρακλής Κυπαρισσίας
Παπαφλέσσας Άμφειας-ΑΕΚ Καλαμάτας
Ρεπό: ΑΕ Γαργαλιάνων

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αστέρας Βαλύρας-Ατρόμητος Πλατύ
ΑΕ Μάνης-Καλό Νερό
Θύελλα Μερόπης-Πανευαϊκός
Δόξα Καλαμάτας-Κεραυνός Καλαμάτας
Διαγόρας Κοπανακίου-Παπαφλέσσας Άμφειας
ΑΕΚ Καλαμάτας-ΑΕ Γαργαλιάνων
Ρεπό: Ηρακλής Κυπαρισσίας

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ατρόμητος Πλατύ-Καλό Νερό
Πανευαϊκός-Αστέρας Βαλύρας
Κεραυνός Καλαμάτας-ΑΕ Μάνης
Παπαφλέσσας Άμφειας-Θύελλα Μερόπης
ΑΕ Γαργαλιάνων-Διαγόρας Κοπανακίου
Ηρακλής Κυπαρισσίας-ΑΕΚ Καλαμάτας
Ρεπό: Δόξα Καλαμάτας

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Πανευαϊκός-Ατρόμητος Πλατύ
Καλό Νερό-Κεραυνός Καλαμάτας
Αστέρας Βαλύρας-Παπαφλέσσας Άμφειας
Θύελλα Μερόπης-ΑΕ Γαργαλιάνων
Δόξα Καλαμάτας-ΑΕΚ Καλαμάτας
Διαγόρας Κοπανακίου-Ηρακλής Κυπαρισσίας
Ρεπό: ΑΕ Μάνης

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ατρόμητος Πλατύ-Κεραυνός Καλαμάτας
Παπαφλέσσας Άμφειας-Πανευαϊκός
ΑΕ Γαργαλιάνων-Αστέρας Βαλύρας
ΑΕΚ Καλαμάτας-ΑΕ Μάνης
Ηρακλής Κυπαρισσίας-Θύελλα Μερόπης
Δόξα Καλαμάτας-Διαγόρας Κοπανακίου
Ρεπό: Καλό Νερό

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Παπαφλέσσας Άμφειας-Ατρόμητος Πλατύ
Πανευαϊκός-ΑΕ Γαργαλιάνων
Καλό Νερό-ΑΕΚ Καλαμάτας
Αστέρας Βαλύρας-Ηρακλής Κυπαρισσίας
ΑΕ Μάνης-Διαγόρας Κοπανακίου
Θύελλα Μερόπης-Δόξα Καλαμάτας
Ρεπό: Κεραυνός Καλαμάτας

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ Γαργαλιάνων-Παπαφλέσσας Άμφειας
ΑΕΚ Καλαμάτας-Κεραυνός Καλαμάτας
Ηρακλής Κυπαρισσίας-Πανευαϊκός
Διαγόρας Κοπανακίου-Καλό Νερό
Δόξα Καλαμάτας-Αστέρας Βαλύρας
ΑΕ Μάνης-Θύελλα Μερόπης
Ρεπό: Ατρόμητος Πλατύ

Top