Το sport365 σας μεταφέρει live στα γήπεδα της Μεσσηνίας και στους αγώνες της Α΄, Α1 και Β΄ τοπικής που διεξάγονται σήμερα και ξεκινούν στις 3 το μεσημέρι. Νωρίτερα ξεκίνησαν τα ματς της 7ης αγωνιστικής της Γ΄ τοπικής και ολοκληρώνονται σιγά σιγά...

Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ-ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ- ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 6-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ- ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΔΟΞΑ ΜΕΓ.- ΘΗΒΑ 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΛΟΥΤΡΑΚΙ- ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΧΑΛΚΙΔΑ- ΑΧΑΪΚΗ 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ- ΑΙΟΛΙΚΟΣ 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ- ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
(10η αγωνιστική)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1-4 (39' Καπόγλης/ 22' Αθανασόπουλος, 42' Σαραντόπουλος, 86' Τσουλάκος) ΤΕΛΙΚΟ
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ 2-2 (36' Γεωργιόπουλος, 64' Τουρλίδας/ 28' Φέστας, 82' Στρατής) ΤΕΛΙΚΟ
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 2-0 (55' Τρικουράκης, 60' Τσουλάκος) ΤΕΛΙΚΟ
● Τα χθεσινά αποτελέσματα
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 1-1
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ 1-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Διακόπηκε
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ Διακόπηκε

Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ- ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
(9η αγωνιστική)
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
● Τα χθεσινά αποτελέσματα
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ 3-2
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 0-1
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ 2-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ 1-3

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ- 1ος ΟΜΙΛΟΣ- ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
(8η αγωνιστική)
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ 1-3 ΤΕΛΙΚΟ
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ 9-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (18:00)
● Τα χθεσινά αποτελέσματα
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ 0-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ 5-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ 1-0

Β΄ Κατηγορία - 2ος ΟΜΙΛΟΣ - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
(7η αγωνιστική)
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ (12:00) 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ 5-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
● Τα χθεσινά αποτελέσματα
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ 2-0

Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
(7η αγωνιστική)
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ (09:30) 2-1
Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (09:30) ΔΙΕΚΟΠΗ
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ (12:00) 4-2
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ (12:00) 3-0
● Τετάρτη 30 Νοεμβρίου (17:00)
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ

Κατηγορία Ποδόσφαιρο

Στην Τρίπολη παίζεται την Τετάρτη... το μισό πρωτάθλημα στον 3ο όμιλο της Γ΄ Εθνικής. Ο Παναρκαδικός υποδέχεται την αήττητη Παναχαϊκή η οποία θέλει να καθαρίσει από νωρίς την υπόθεση τίτλο και θα το κάνει εάν πάρει την 8η νίκη της στην σεζόν.

Απο την άλλη, η ομάδα του Γιώργου Αντωνόπουλου θέλει τη νίκη για να μειώσει τη διαφορά των 7 πόντων από την κορυφή και να ξαναβρεθεί σε απόσταση αναπνοής.
Οι αρκάδες θα παραταχθούν χωρίς τον  Θοδωρή Μπούτα που υποβλήθηκε σε επέμβαση στον χιαστό ενώ την αποστολή συγκροτούν οι Καπετάνος, Ψυχογιός, Πετρόπουλος, Χατζόπουλος, Κυριακόπουλος, Αρώνης, Σταθουλόπουλος, Δήμος, Παπουτσής, Ραχίμ, Καδάς, Καναβέτας, Σαλαπάτας Π., Καλύβας, Αρδάμης, Χουστουλάκης, Κολιόπουλος , Γκρόσιος.

Ο Σωκράτης Οφρυδόπουλος δεν θα έχει στην διάθεσή του τον Κώστα Κωνσταντινίδη. Την 18άδα αποτελούν οι Χαλκιάς, Βρονταράς, Λαμπρόπουλος, Σιαλμάς, Στεργίδης, Πολυχρόνης, Παπαδόπουλος, Μπιτσάκος, Μωραΐτης, Μαστραντωνάκης, Φωτάκης, Βλάχος, Γκίνο, Ελευθεριάδης, Λουμπαρδέας, Σούλης Β., Αδαμόπουλος, Μακρυδημήτρης, Πιτταράς και Αργυρόπουλος.
Η αποστολή της Παναχαϊκής με αρχηγό τον Τάκη Κυριακόπουλο βρίσκεται από το απόγευμα της Τρίτης στην αρκαδική πρωτεύουσα.

Τριπλέτα από την Λακωνία θα διευθύνει την αναμέτρηση του Τσικλητήρα με το Λουτράκι για την 9η αγωνιστική του 3ου ομίλου της Γ’ Εθνικής, την Τετάρτη (23/11, 15:00).

Διαιτητής ορίστηκε ο Αλέξης Αγρανιώτης με βοηθούς τους Γιώργο Σταματάκο, Δημήτρη Μπουτσαλη.

Μεσσηνιακή τριάδα ορίστηκε απο την ΚΕΔ στο ηλειακό ντέρμπι του Αστέρα Αμαλιάδας με την Βάρδα. Διαιτητής θα είναι ο Δημήτρης Νίκας με βοηθούς την Σοφία Αθανασοπούλου και τον Κώστα Αδαμόπουλο.
Αναλυτικά οι ορισμοί για την9η αγωνιστική της Τετάρτης:

ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΛΟΥΤΡΑΚΙ: Αγρανιώτης, Σταματάκος-Μπουτσάλης (Λακωνίας)
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΙΟΝΔΑ: Μπαϊρακτάρης, Βασιλάκης-Κολλιάκος (Αθηνών)
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ: Μανούχος, Μπουξμπάουμ-Σπυρόπουλος (Αργολίδας, Ανατολικής Αττικής-Ανατολικής Αττικής)
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΧΑΛΚΙΔΑ: Μαχαίρας Ε., Δέτση-Κασιμάτης (Αθηνών)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΠΑΟ  ΒΑΡΔΑΣ: Νίκας, Αθανασοπούλου-Αδαμόπουλος (Μεσσηνίας)
ΑΧΑΪΚΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ: Κουφογιάννης, Βαλλιανός-Βασιλόπουλος (Φωκίδας, Αιτ/νιας-Αιτ/νας)
ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ - ΘΗΒΑ: Δραγάτης, Βιτσεντζάτος- Κυριακόπουλος (Ανατολικής Αττικής)

Το Sport365 σας μεταφέρει LIVE τα σκορ των γηπέδων της Μεσσηνίας, αλλά και της αναμέτρησης του Τσικλητήρα με την Ερμιονίδα. Όλα τα ματς ξεκινούν στις 15:00.

Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ-ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ-ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ  2-1 ΤΕΛΙΚΟ                                                                                                                                                                                                    

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΧΑΛΚΙΔΑ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΘΗΒΑ - ΑΧΑΪΚΗ 2-0 ΤΕΛΙΚΟ

Α΄ Κατηγορία - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
(7η αγωνιστική)
Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 1-0 (45+2΄ Τσουλάκος) ΤΕΛΙΚΟ
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ 3-0 (2΄ Καραπετιάν, 25΄ Σωτηρόπουλος, 32΄ Ν. Βοσνάκης) ΤΕΛΙΚΟ
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 1-0 (40΄ Κόλλιας) ΤΕΛΙΚΟ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ 4-1 ΤΕΛΙΚΟ

● Τα χθεσινά αποτελέσματα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙ 2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 0-1
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ 0-3

Α1 Κατηγορία - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
(6η αγωνιστική)
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ 4-0 (24΄, 60΄ Μπάλλας, 45΄ Αγγελής, 75΄ Ι. Καραχάλιος) ΤΕΛΙΚΟ

● Τα χθεσινά αποτελέσματα
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. 2-1
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ 1-2
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ 0-2
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ 2-3
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 3-0

Β΄ Κατηγορία - 1ος Όμιλος - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
(5η αγωνιστική)
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ (18:00)

● Τα χθεσινά αποτελέσματα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 3-0
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ 0-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 3-1

Β΄ Κατηγορία - 2ος Όμιλος - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
(4η αγωνιστική)
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ 0-2 ΤΕΛΙΚΟ
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 5-3 ΤΕΛΙΚΟ

● Τα χθεσινά αποτελέσματα
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ 1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ 2-1
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ 2-3

Γ΄ Κατηγορία - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
(4η αγωνιστική)
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ 0-5 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (11:00) 1-1
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ (12:00) 6-1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (12:00)  1-1
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ (09:30) 0-0

 

Κατηγορία Ποδόσφαιρο

Ο Παναγιώτης Κακριδής του συνδέσμου Κορινθίας θα είναι ο διαιτητής της αναμέτρησης της Ερμιονίδας με τον Τσικλητήρα για την 8η αγωνιστική του 3ου ομίλου στην Γ΄ Εθνική.
Ο Κακριδής είχε σφυρίξει πριν δυο χρόνια στην Παραλία την αναμέτρηση της Καλαμάτας με τον Ζακυνθιακό (1-1) ενώ την προηγούμενη εβδομάδα ήταν 4ος διαιτητής στον αγώνα για το Κύπελλο Ελλάδας Πανελευσινιακός- Τρίκαλα.
Βοηθοί του θα είναι οι επίσης Κορίνθιοι Κωνσταντίνος Γκότσης και Χρήστος Πυργάκης.
Στο μεταξύ, οι Λάμιας και Σερεμέτης θα είναι βοηθοί του διαιτητή Ανούσου στη αναμέτρηση Δόξα Μεγαλόπολης- Αστέρας Αμαλιάδας.
Αναλυτικά οι διαιτητές στην 8η αγωνιστική:

ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ-ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ: Κακριδής, Γκότσης-Πυργάκης (Κορινθίας),
ΧΑΛΚΙΔΑ-ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ: Καλογερόπουλος, Κοκαρίδας-Τσολακίδης (Αθηνών)
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ-ΛΟΥΤΡΑΚΙ: Γκοβέσης, Γκριτζέπης-Κύριος (Αρκαδίας)
ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ-ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ: Παπαδόπουλος, Γκοτσόπουλος-Σιδέρης (Αχαϊας)
ΦΩΣΤΗΡΑΣ-ΑΙΟΛΙΚΟΣ: Αντιπαριώτης, Μήταρης-Γουρνιάς (Ανατολικής Αττικής)
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ: Ανούσος, Λάμιας-Σερεμέτης (Λακωνίας, Μεσσηνίας-Μεσσηνίας)
ΘΗΒΑ-ΑΧΑΪΚΗ: Κορδολαίμης, Φαγκρίδας-Κεφαλιάκος (Δυτικής Αττικής, Πειραιά-Πειραιά)

Η Παναχαϊκή επέδρασε με το «διπλό» από την Πύλο και αύξησε την διαφορά στην κορυφή καθώς γκέλαραν όλοι οι υπόλοιποι πρωτοπόροι!
Ο Παναρκαδικός υποχρεώθηκε σε λευκή ισοπαλία από την Δόξα Μεγαλόπολης στο τοπικό ντέρμπι, η Βάρδα έχασε 1-0 στο Λουτράκι όπως και ο Φωστήρας στο Άργος!

Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 7ης αγων. στον 3ο όμιλο

Ένωση Ερμιονίδας - Χαλκίδα 1-0
Αστέρας Αμαλιάδας – Ζευγολατιό 1-0
ΑΟ Λουτράκι - ΠΑΟ Βάρδας 1-0
Αιολικός - Θήβα 1-1
Παναργειακός - Φωστήρας 1-0
Τσικλητήρας Πύλου – Παναχαϊκή 0-1
Παναρκαδικός - Δόξα Μεγαλόπολης 0-0

  ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ                
  Ομάδα Α Ν Ι Η ΤΥ ΤΚ ΔΙΑΦ ΒΑΘ
1. Παναχαϊκή 7 6 1 0 9 0 9 19
2. Παναρκαδικός 7 4 3 0 8 2 6 15
3. ΠΑΟ Βάρδας 7 4 1 2 8 4 4 13
4. Φωστήρας 6 3 2 1 10 3 7 11
5. Ερμιονίδα 6 3 1 2 8 6 2 10
6. Αιολικός 6 1 4 1 5 4 1 7
7. Τσικλητήρας Πύλου 7 1 4 2 6 6 0 7
8. Αχαϊκή 6 2 1 3 5 7 -2 7
9. Παναργειακός 6 2 1 3 4 6 -2 7
10. Θήβα 6 1 4 1 6 9 -3 7
11. Λουτράκι 7 2 1 4 4 7 -3 7
12. Ζευγολατιό 7 2 1 4 3 8 -5 7
13. Δόξα Μεγαλ.  7 1 3 3 8 13 -5 6
14. Χαλκίδα 6 0 4 2 3 5 -2 4
15. Αστέρας Αμαλ. 7 1 1 5 2 9 -7 4

Η επόμενη αγωνιστική (8η, 6/11/16, 15:00)

Ερμιονίδα - Τσικλητήρας Πύλου
Χαλκίδα - Παναργειακός
Φωστήρας - Αιολικός
Δόξα Μεγαλ. - Αστέρας Αμαλ.
Θήβα - Αχαϊκή
Παναχαϊκή - Λουτράκι
ΠΑΟ Βάρδας - Παναρκαδικός

Σελίδα 1 από 7
Top