Με τον Ατρόμητο Αθηνών πρωταθλητή ολοκληρώθηκε το 1ο Διεθνές Τουρνουά Ακαδημιών Δήμου Πύλου Νέστορος.
Η αθηναϊκή ομάδα επικράτησε της ΑΕΚ με 3-0 στον τελικό με δυο τέρματα του Οικονόμου και ένα του Παπανικολόπουλου και κατέκτησε επάξια αήττητος την κορυφή της διοργάνωσης.
Την 3η θέση κατέκτησε ο Παναθηναϊκός που νίκησε τον Τέλο Άγρα με 5-2, σε μια διοργάνωση ποτ διεξήχθη με απόλυτη επιτυχία και είχε ως «κερασάκι στην τούρτα» την βράβευση τεσσάρων σημαντικών Μεσσήνιων ανθρώπων του αθλητισμού.
Βραβεύθηκαν οι Νίκος (απουσίαζε) και Σωτήρης Λυμπερόπουλος, ο Πυλιώτης δημοσιογράφος Αντώνης Αντωνόπουλος και ο Νίκος Τσώνης.
Μετά το φινάλε των αγώνων έγινε η φιέστα του Τσικλητήρα Πύλου, που σήκωσε την κούπα του πρωταθλητή Μεσσηνίας μέσα σε ξέφρενους πανηγυρισμούς και μπροστά στους φίλους της ομάδας που έδωσαν το παρών στο γήπεδο της Πύλου!
Ας δούμε τα αποτελέσματα:
Τετάρτη 27 Απριλίου (απόγευμα)
ΘΕΣΕΙΣ 1-2: ΑΕΚ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 0-3
ΘΕΣΕΙΣ 3-4: ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΠΑΟ 2-5
ΘΕΣΕΙΣ 5-6: ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ - ΑΙΚ 1-5
ΘΕΣΕΙΣ 7-8: ΠΑΤΙΣΤΑ – ΧΩΡΑ 5-0
ΘΕΣΕΙΣ 9-10: ΑΙΑΝΤΑΣ(1)-ΠΗΓΑΔΑΚΙΑ
ΘΕΣΕΙΣ 11-12: ΜΕΘΩΝΗ-ΑΙΑΝΤΑ(2) 2-2

ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1. Ατρόμητος
2. ΑΕΚ
3. Παναθηναϊκός
4. Τέλος Άγρας
5. ΑΙΚ Στοκχόλμης
6. Τσικλητήρας Πύλου
7. Πατίστα
8. Παπαφλέσσας Χώρας
9. Αίαντας (1)
10. Δόξα Πηγαδακίων
11. Αίαντας 2

Κατηγορία Ποδόσφαιρο

Ολοκληρώθηκε η φάση των ομίλων του 1ου Διεθνούς Τουρνουά Ακαδημιών του Δήμου Πύλου – Νέστορος και σε λίγες ώρες ξεκινά η τελική φάση, στην οποία θα αναδειχθούν οι τρεις πρώτες ομάδες μέσω μικρού τελικού και τελικού, αλλά και αυτές που θα λάβουν τις θέσεις 4-12.
Ας δούμε αναλυτικά την εικόνα των αγώνων:

Τετάρτη 27 Απριλίου (πρωί)
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΙΚ ΣΤΟΚΧΟΛΜΗΣ - ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ (ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΘΩΝΗΣ) 1-1
ΑΕΚ - Α.Ο.Π.Κ ΠΑΤΙΣΤΑ (ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΟΥ) 3-1
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΜΕΘΩΝΗ (ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΘΩΝΗΣ) 6-0
Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ (ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΟΥ) 5-0
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ 2 (ΓΗΠΕΔΟ ΧΩΡΑΣ) 3-0
ΑΙΑΝΤΑΣ 1 - ΧΩΡΑ (ΓΗΠΕΔΟ ΧΩΡΑΣ) 0-2
ΤΕΛΙΚΕΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΕΚ 28-1 15
2. Τέλος Άγρας 16-14 10
3. ΑΙΚ Στοκχόλμης 13-11 8
4. Πατίστα 5-10 4
5. Δόξα Πηγαδακίων 4-14 3
6. Μεθώνη 1-17 1
Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
1. Ατρόμητος 24-2 15
2. Παναθηναϊκός 15-4 10
3. Τσικλητήρας 7-16 6
4. Παπαφλέσσας Χώρας 5-20 6
5. Αίαντας (1) 5-9 4
-. Αίαντας Καλαμάτας (2) 8-13 3

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΛΙΚΩΝ - Τετάρτη 27 Απριλίου (απόγευμα)
ΘΕΣΕΙΣ 1-2: ΑΕΚ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Πύλου 17:00)
ΘΕΣΕΙΣ 3-4: ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΠΑΟ (Πύλου 16:00)
ΘΕΣΕΙΣ 5-6: ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ - ΑΙΚ (Πύλου 15:00)
ΘΕΣΕΙΣ 7-8: ΠΑΤΙΣΤΑ - ΧΩΡΑ (Μεθώνης 15:30)
ΘΕΣΕΙΣ 9-10: ΑΙΑΝΤΑΣ(1)-ΠΗΓΑΔΑΚΙΑ
ΘΕΣΕΙΣ 11-12: ΜΕΘΩΝΗ-ΑΙΑΝΤΑ(2) (Μεθώνης 1630)

Κατηγορία Ποδόσφαιρο

Με ευρείες νίκες ολοκλήρωσαν τις σημερινές (26/04) υποχρεώσεις τους οι πρωτοπόροι των δυο ομίλων του 1ου Διεθνούς Τουρνουά Ακαδημιών της Πύλου, κατακτώντας έτσι και μαθηματικά την κορυφή στον κάθε όμιλο.
Η ΑΕΚ (Α΄ όμιλος) επιβλήθηκε με 7-0 της ΑΙΚ Στοκχόλμης και ο Ατρόμητος (Β΄ όμιλος) 11-0 της Χώρας, με αποτέλεσμα να τερματίσουν στις πρώτες θέσεις των ομίλων τους και θα αναμετρηθούν αύριο (27/04) στον τελικό της διοργάνωσης.
Τρίτη 26 Απριλίου (απόγευμα)
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΙΚ ΣΤΟΚΧΟΛΜΗΣ - ΑΕΚ (ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΟΥ) 0-7
Α.Ο.Π.Κ ΠΑΤΙΣΤΑ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ (ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΘΩΝΗΣ) 2-4
ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ - ΜΕΘΩΝΗ (ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΘΩΝΗΣ) 1-1
Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΧΩΡΑ (ΓΗΠΕΔΟ ΧΩΡΑΣ) 11-0
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ 1 (ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΟΥ) 1-1
ΑΙΑΝΤΑΣ 2 - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ (ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΟΥ) 5-2
ΤΟ ΑΥΡΙΑΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
Τετάρτη 27 Απριλίου (πρωί)
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΙΚ ΣΤΟΚΧΟΛΜΗΣ - ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ (ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΘΩΝΗΣ) 9:00
ΑΕΚ - Α.Ο.Π.Κ ΠΑΤΙΣΤΑ (ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΟΥ) 9:00
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΜΕΘΩΝΗ (ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΘΩΝΗΣ) 10:00
Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ (ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΟΥ) 10:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ 2 (ΓΗΠΕΔΟ ΧΩΡΑΣ) 10:00
ΑΙΑΝΤΑΣ 1 - ΧΩΡΑ (ΓΗΠΕΔΟ ΧΩΡΑΣ) 9:00
Τετάρτη 27 Απριλίου (απόγευμα)
6η Α ΟΜΙΛΟΥ - 6η Β ΟΜΙΛΟΥ (ΓΗΠΕΔΟ ΧΩΡΑΣ ή ΜΕΘΩΝΗΣ) 16:00
5η Α ΟΜΙΛΟΥ - 5η Β ΟΜΙΛΟΥ (ΓΗΠΕΔΟ ΧΩΡΑΣ ή ΜΕΘΩΝΗΣ) 16:00
4η Α ΟΜΙΛΟΥ - 4η Β ΟΜΙΛΟΥ (ΓΗΠΕΔΟ ΧΩΡΑΣ ή ΜΕΘΩΝΗΣ) 17:00
3η Α ΟΜΙΛΟΥ - 3η Β ΟΜΙΛΟΥ (ΓΗΠΕΔΟ ΧΩΡΑΣ ή ΜΕΘΩΝΗΣ) 17:ΟΟ
2η Α ΟΜΙΛΟΥ - 2η Β ΟΜΙΛΟΥ (ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΟΥ) 17:00
ΑΕΚ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΟΥ) 18:00

Α’ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΕΚ 25-0 12
2. ΑΙΚ Στοκχόλμης 12-10 7
-. Τέλος Άγρας 10-14 7
4. Πατίστα 4-7 4
5. Δόξα Πηγαδακίων 3-13 2
6. Μεθώνη 1-11 1

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
1. Ατρόμητος 19-2 12
2. Παναθηναϊκός 12-4 7
3. Τσικλητήρας 7-11 6
4. Αίαντας (1) 5-7 4
5. Παπαφλέσσας Χώρας 3-20 3
-. Αίαντας Καλαμάτας (2) 8-10 3

Κατηγορία Ποδόσφαιρο

Αήττητοι παρέμειναν ΑΕΚ (1ος όμιλος) και Ατρόμητος (2ος όμιλος) στο Διεθνές τουρνουά Ακαδημιών του Δήμου Πύλου Νέστορος, μετά το πέρας των σημερινών (26/04) πρωινών αγώνων (3η αγωνιστική).
Ας δούμε τα αποτελέσματα:
Τρίτη 26 Απριλίου (πρωί)
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΙΚ ΣΤΟΚΧΟΛΜΗΣ - Α.Ο.Π.Κ ΠΑΤΙΣΤΑ (ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΟΥ) 3-0
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ (ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΘΩΝΗΣ) 3-2
ΑΕΚ - ΜΕΘΩΝΗ (ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΘΩΝΗΣ) 2-0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

  1. ΑΕΚ 18-0 9
  2. ΑΙΚ Στοκχόλμης 12-3 7
  3. Πατίστα 2-3 4
  4. Τέλος Άγρας 6-12 4
  5. Δόξα Πηγαδακίων 2-12 1

6. Μεθώνη          0-10       0

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ 1 (ΓΗΠΕΔΟ ΧΩΡΑΣ) 2-1
ΑΙΑΝΤΑΣ - 2 ΧΩΡΑ (ΓΗΠΕΔΟ ΧΩΡΑΣ) 1-3
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ (ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΟΥ) 5-0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

  1. Ατρόμητος 8-2 9
  2. Παναθηναϊκός 11-3 6
  3. Τσικλητήρας 5-6 6
  4. Αίαντας (1) 4-6 3
  5. Παπαφλέσσας Χώρας 3-9 3
  6. Αίαντας Καλαμάτας (2) 3-8 0


Τρίτη 26 Απριλίου (απόγευμα)
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΙΚ ΣΤΟΚΧΟΛΜΗΣ - ΑΕΚ (ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΟΥ) 18:00
Α.Ο.Π.Κ ΠΑΤΙΣΤΑ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ (ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΘΩΝΗΣ) 17:3Ο
ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ - ΜΕΘΩΝΗ (ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΘΩΝΗΣ) 18:30
Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΧΩΡΑ (ΓΗΠΕΔΟ ΧΩΡΑΣ) 18:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ 1 (ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΟΥ) 19:00
ΑΙΑΝΤΑΣ 2 - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ (ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΟΥ) 17:00

Κατηγορία Ποδόσφαιρο

Ολοκληρώθηκε με «βροχή» τερμάτων η 1η αγωνιστική του Διεθνούς Τουρνουά Ακαδημιών του Δήμου Πύλου – Νέστορος, με αρκετές ομάδες να ξεχωρίζουν και να πετυχαίνουν ευρείες νίκες.
Ας δούμε αναλυτικά τα πρωινά αποτελέσματα:
Δευτέρα 25 Απριλίου (πρωί)
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΙΚ ΣΤΟΚΧΟΛΜΗΣ- ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ (ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΘΩΝΗΣ) 3-3
ΑΕΚ - ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ (ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΘΩΝΗΣ) 9-0
Α.Ο.Π.Κ ΠΑΤΙΣΤΑ - ΜΕΘΩΝΗ - (ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΘΩΝΗΣ) 2-0
Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ 2 (ΓΗΠΕΔΟ ΧΩΡΑΣ) 3-1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΧΩΡΑ (ΓΗΠΕΔΟ ΧΩΡΑΣ) 6-0
ΑΙΑΝΤΑΣ 1 - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ (ΓΗΠΕΔΟ ΧΩΡΑΣ) 1-3

Δευτέρα 25 Απριλίου (απόγευμα)
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΙΚ ΣΤΟΚΧΟΛΜΗΣ - ΜΕΘΩΝΗ (ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΘΩΝΗΣ) 17:30
ΑΕΚ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ (ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΟΥ) 17:00
Α.Ο.Π.Κ ΠΑΤΙΣΤΑ - ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ (ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΘΩΝΗΣ) 18:30
Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ (ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΟΥ) 18:00
ΑΙΑΝΤΑΣ 1 - ΑΙΑΝΤΑΣ 2 (ΓΗΠΕΔΟ ΧΩΡΑΣ) 18:00
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ - ΧΩΡΑ (ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΟΥ) 19:00

Κατηγορία Ποδόσφαιρο

Με ευχές να γίνει ο Δήμος Πύλου – Νέστορος κέντρο αθλητισμού της Μεσσηνίας, έγινε σήμερα (18/04) η συνέντευξη Τύπου για το 1ο Διεθνές Τουρνουά Ποδοσφαίρου Δήμου Πύλου – Νέστορος, στην οποία παρευρέθησαν ο Δήμαρχος Πύλου – Νέστορος Δημήτρης Καφαντάρης, ο προπονητής και υπεύθυνος της διοργάνωσης Νίκος Κακαλέτρης καθώς και ο παίκτης Σωτήρης Τσάτσος.
Τόσο ο Δημήτρης Καφαντάρης, όσο και ο Νίκος Κακαλέτρης έδωσαν ιδιαίτερη βάση στην ανάγκη να γίνει η διοργάνωση θεσμός, ενώ ευχαρίστησαν όσους βοήθησαν να γίνει πραγματικότητα το τουρνουά.
Αναλυτικά τα όσα δήλωσαν:

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ
«Ο Δήμος μας θα αποτελέσει από την Κυριακή, έως και την μεγάλη Τετάρτη, "καρδιά" του ποδοσφαίρου και του αθλητισμού του Νομού μας με δυο γεγονότα.
Το πρώτο είναι η κατάκτηση του πρωταθλήματος από τον Τσικλητήρα, του οποίου ευχαριστώ την διοίκηση, τους ποδοσφαιριστές, τον κόσμο και τον Νίκο Κακαλέτρη που έφεραν την ομάδα μας σε αυτό το σημείο, δηλαδή να κατακτά το νταμπλ.
Σε αυτό το σημείο να επισημάνω πως  στόχος μας είναι να διαμορφώσουμε ιδανικές γηπεδικές συνθήκες στον Δήμο και μέχρι το 2019 να μην υπάρχει ξερό γήπεδο.
Το δεύτερο γεγονός είναι η έναρξη του 1ου διεθνούς τουρνουά ποδοσφαίρου, ηλικίας κάτω των 13, που γίνεται ύστερα από εισήγηση και ιδέα του Νίκου Κακαλέτρη την οποία εμείς ως Δήμος βεβαίως την δεχθήκαμε.
Στόχος μας είναι να αποτελέσει ο Δήμος κέντρο αθλητισμού και νεολαίας και δρούμε προς αυτή τη κατεύθυνση ανεξαρτήτου κόστους και κούρασης. Καλωσορίζω όλες τις ομάδες που θα συμμετάσχουν στο τουρνουά, το οποίο θα αποτελέσει την αρχή πολλών μεγάλων αθλητικών γεγονότων στη περιοχή».
Κλείνοντας, ο κ. Καφαντάρης ευχαρίστησε τους κύριους χορηγούς της διοργάνωσης, Costa Navarino, νερό «Ανδανία» και Super Market «Παναγιωτόπουλος» και έκανε κάλεσμα στον κόσμο και τους φιλάθλους να αγκαλιάσουν την διοργάνωση, να χειροκροτήσουν τα παιδιά και να δουν ωραίο θέαμα.

ΝΙΚΟΣ ΚΑΚΑΛΕΤΡΗΣ
«Ήταν μια σκέψη δική μου και κάποιων ακόμα ανθρώπων που γίνεται πράξη με την συμβολή Δήμου και ειδικότερα του Δημάρχου κ. Καφαντάρη, τους οποίους και ευχαριστώ όπως επίσης και τους χορηγούς που μας στηρίζουν, τους ξενοδόχους – εστιάτορες της περιοχής που θα υποδεχθούν 300-500 άτομα αλλά και τις ομάδες που θα συμμετέχουν.
Ευελπιστούμε να γίνει η διοργάνωση θεσμός και τα επόμενα χρόνια να την διευρύνουμε.
Η πρώτη φάση θα τελειώσει την Μ. Τετάρτη το πρωί και την ίδια μέρα θα γίνουν οι αγώνες ημιτελικοί και τελικοί. Ο τελικός θα γίνει περίπου στις 7 το απόγευμα, ενώ ταυτόχρονα θα γίνουν παράλληλες εκδηλώσεις, όπως ένα σεμινάριο προπονητικής την Μ. Τρίτη με την συμμετοχή του προπονητικού επιτελείου της ΑΙΚ Στοκχόλμης, του Παναθηναϊκού της ΑΕΚ, αλλά και επισκέψεις σε αρχαιολογικούς χώρους περιοχής.
Κλείνοντας να αναφέρω πως οι ακαδημίες του Τσικλητήρα έχουν κάνει σημαντικά βήματα προόδου με την βοήθεια των γονέων, της τοπικής κοινωνίας και του Δήμου και τις δουλεύουν εξαιρετικά και με πρωτοπόρο πλάνο οι Σωτήρης Τσάτσος, Θανάσης Δούνιας και Τόνι Χοτζάι, μετέχοντας το επόμενο διάστημα σε σπουδαία τουρνουά.
Η ομάδα Κ13 θα πάρει μέρος στο τουρνουά το δικό μας, η Κ15 θα πάρει μέρος σε τουρνουά στην Σουηδία, και οι ομάδες Κ9 και 11 θα λάβουν μέρος μετά το Πάσχα σε τουρνουά στην Ζάκυνθο».

Απονομές στην τελετή λήξης
Όπως αποκάλυψε ο κ. Καφαντάρης, κατά την διάρκεια της τελετής λήξης του τουρνουά ο Δήμος Πύλου – Νέστορος θα τιμήσει δυο μεγάλους Μεσσήνιους ποδοσφαιριστές, τους Σωτήρη και Νίκο Λυμπερόπουλο, αλλά και δυο Μεσσήνιους αθλητικούς δημοσιογράφους με καταγωγή από την Πυλία, τους Νίκο Τσώνη και Αντώνη Αντωνόπουλο.

ΟΙ ΟΜΙΛΟΙ
1ος ΟΜΙΛΟΣ (Γήπεδα Μεθώνης, Πύλου)
ΑΙΚ Στοκχόλμης, ΑΕΚ, Δόξα Πηγαδακίων, Τέλος Άγρας, Πατίστα, ΑΟ Μεθώνης
2ος ΟΜΙΛΟΣ (Γήπεδα Χώρας, Πύλου)
Παναθηναϊκός, Ατρόμητος, Τσικλητήρας Πύλου, Παπαφλέσσας Χώρα, Αίαντας Καλαμάτας 1&2

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΑ

Δευτέρα 25 Απριλίου (πρωί)
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΙΚ ΣΤΟΚΧΟΛΜΗΣ- ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ (ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΘΩΝΗΣ) 9:00
ΑΕΚ - ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ (ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΘΩΝΗΣ) 10:00
Α.Ο.Π.Κ ΠΑΤΙΣΤΑ - ΜΕΘΩΝΗ - (ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΘΩΝΗΣ) 11:00
Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ 2 (ΓΗΠΕΔΟ ΧΩΡΑΣ) 9:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΧΩΡΑ (ΓΗΠΕΔΟ ΧΩΡΑΣ) 10:00
ΑΙΑΝΤΑΣ 1 - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ (ΓΗΠΕΔΟ ΧΩΡΑΣ) 11:00

Δευτέρα 25 Απριλίου (απόγευμα)
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΙΚ ΣΤΟΚΧΟΛΜΗΣ - ΜΕΘΩΝΗ (ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΘΩΝΗΣ) 17:30
ΑΕΚ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ (ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΟΥ) 17:00
Α.Ο.Π.Κ ΠΑΤΙΣΤΑ - ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ (ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΘΩΝΗΣ) 18:30
Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ (ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΟΥ) 18:00
ΑΙΑΝΤΑΣ 1 - ΑΙΑΝΤΑΣ 2 (ΓΗΠΕΔΟ ΧΩΡΑΣ) 18:00
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ - ΧΩΡΑ (ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΟΥ) 19:00

Τρίτη 26 Απριλίου (πρωί)
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΙΚ ΣΤΟΚΧΟΛΜΗΣ - Α.Ο.Π.Κ ΠΑΤΙΣΤΑ (ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΟΥ) 9:30
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ (ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΘΩΝΗΣ) 9:00
ΑΕΚ - ΜΕΘΩΝΗ (ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΘΩΝΗΣ) 10:00
Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ 1 (ΓΗΠΕΔΟ ΧΩΡΑΣ) 9:00
ΑΙΑΝΤΑΣ - 2 ΧΩΡΑ (ΓΗΠΕΔΟ ΧΩΡΑΣ) 10:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ (ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΟΥ) 10:30

Τρίτη 26 Απριλίου (απόγευμα)
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΙΚ ΣΤΟΚΧΟΛΜΗΣ - ΑΕΚ (ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΟΥ) 18:00
Α.Ο.Π.Κ ΠΑΤΙΣΤΑ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ (ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΘΩΝΗΣ) 17:3Ο
ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ - ΜΕΘΩΝΗ (ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΘΩΝΗΣ) 18:30
Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΧΩΡΑ (ΓΗΠΕΔΟ ΧΩΡΑΣ) 18:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ 1 (ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΟΥ) 19:00
ΑΙΑΝΤΑΣ 2 - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ (ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΟΥ) 17:00

Τετάρτη 27 Απριλίου (πρωί)
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΙΚ ΣΤΟΚΧΟΛΜΗΣ - ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ (ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΘΩΝΗΣ) 9:00
ΑΕΚ - Α.Ο.Π.Κ ΠΑΤΙΣΤΑ (ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΟΥ) 9:00
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΜΕΘΩΝΗ (ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΘΩΝΗΣ) 10:00
Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ (ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΟΥ) 10:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ 2 (ΓΗΠΕΔΟ ΧΩΡΑΣ) 10:00
ΑΙΑΝΤΑΣ 1 - ΧΩΡΑ (ΓΗΠΕΔΟ ΧΩΡΑΣ) 9:00

Τετάρτη 27 Απριλίου (απόγευμα)
6η Α ΟΜΙΛΟΥ - 6η Β ΟΜΙΛΟΥ (ΓΗΠΕΔΟ ΧΩΡΑΣ ή ΜΕΘΩΝΗΣ) 16:00
5η Α ΟΜΙΛΟΥ - 5η Β ΟΜΙΛΟΥ (ΓΗΠΕΔΟ ΧΩΡΑΣ ή ΜΕΘΩΝΗΣ) 16:00
4η Α ΟΜΙΛΟΥ - 4η Β ΟΜΙΛΟΥ (ΓΗΠΕΔΟ ΧΩΡΑΣ ή ΜΕΘΩΝΗΣ) 17:00
3η Α ΟΜΙΛΟΥ - 3η Β ΟΜΙΛΟΥ (ΓΗΠΕΔΟ ΧΩΡΑΣ ή ΜΕΘΩΝΗΣ) 17:ΟΟ
2η Α ΟΜΙΛΟΥ - 2η Β ΟΜΙΛΟΥ (ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΟΥ) 17:00
1η Α ΟΜΙΛΟΥ - 1η Β ΟΜΙΛΟΥ (ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΟΥ) 18:00

Κατηγορία Ποδόσφαιρο
Top