Το πρόγραμμα των αγώνων του 1ου Ομίλου του πρωταθλήματος της Γ ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ, στον οποίο μετέχουν Πρωτέας Καλαμάτας, Εράνη Φιλιατρών, Κορώνη 90, ΓΣ Χώρας, Δαικλής Καλαμάτας και ΑΣ Τριφυλίας, ανακοινώθηκε από τη διοργανώτρια αρχή και η πρεμιέρα ορίστηκε για τις 10 Απριλίου. Αναλυτικά…

1η Αγωνιστική

ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΠΣ ΕΡΑΝΗ ΦΙΛ/ΤΡΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-04-2016 ΤΕΝΤΑ 20:30

ΓΣ ΧΩΡΑΣ - ΚΟΡΩΝΗ 90 ΑΕ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-04-2016 ΔΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 18:00

ΑΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ - ΣΑΚ ΔΑΪΚΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-04-2016 ΔΣ ΚΥΠ/ΣΙΑΣ 17:00

 

2η Αγωνιστική

ΚΟΡΩΝΗ 90 ΑΕ - ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 17-04-2016 ΔΣ ΠΥΛΟΥ 16:00

ΣΑΚ ΔΑΊΚΛΗΣ - ΓΣ ΧΩΡΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 16-04-2016 ΤΕΝΤΑ 20:00

ΑΠΣ ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡ - ΑΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 17-04-2016 ΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 19:00

 

3η Αγωνιστική

ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ - ΣΑΚ ΔΑΪΚΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 24-04-2016 ΔΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

16:00 ΓΣ ΧΩΡΑΣ - ΑΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 23-04-2016 ΔΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 20:00

ΑΠΣ ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡ - ΚΟΡΩΝΗ 90 ΑΕ ΚΥΡΙΑΚΗ 24-04-2016 ΔΓ ΓΑΡΓΑΛ/ΝΩΝ 18:00

4η Αγωνιστική

ΑΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ - ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27-04-2016 ΔΣ ΚΥΠ/ΣΙΑΣ 18:00

ΓΣ ΧΩΡΑΣ - ΑΠΣ ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡ TΕΤΑΡΤΗ 27-04-2016 ΔΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 20:00

ΣΑΚ ΔΑΪΚΛΗΣ - ΚΟΡΩΝΗ 90 ΑΕ ΤΕΤΑΡΤΗ 27-04-2016 ΔΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ 19:00

 

5η Αγωνιστική

ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ - ΓΣ ΧΩΡΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 08-05-2016 ΤΕΝΤΑ 20:00

ΑΠΣ ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡ - ΣΑΚ ΔΑΪΚΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 08-05-2016 ΔΣ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 16:00

ΚΟΡΩΝΗ 90 ΑΕ - ΑΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 08-05-2016 ΔΣ ΠΥΛΟΥ 19:00

 

6η Αγωνιστική

ΑΠΣ ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡ - ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 15-05-2016 ΔΣ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 16:00

ΚΟΡΩΝΗ 90 ΑΕ - ΓΣ ΧΩΡΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 15-05-2016 ΔΣ ΠΥΛΟΥ 19:00

ΣΑΚ ΔΑΪΚΛΗΣ - ΑΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 15-05-2016 ΤΕΝΤΑ 15:00

 

7η Αγωνιστική

ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ - ΚΟΡΩΝΗ 90 ΑΕ ΤΕΤΑΡΤΗ 18-05-2016 ΤΕΝΤΑ 18:00

ΓΣ ΧΩΡΑΣ - ΣΑΚ ΔΑΪΚΛΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 18-05-2016 ΔΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 19:00

ΑΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ - ΑΠΣ ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡ ΤΕΤΑΡΤΗ 18-05-2016 ΔΣ ΚΥΠ/ΣΙΑΣ 18:00

 

8η Αγωνιστική

ΣΑΚ ΔΑΪΚΛΗΣ - ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 21-05-2016 ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 20:00

ΑΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ - ΓΣ ΧΩΡΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 22-05-2016 ΔΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 19:00

ΚΟΡΩΝΗ 90 ΑΕ - ΑΠΣ ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡ ΣΑΒΒΑΤΟ 21-05-2016 ΔΣ ΠΥΛΟΥ 17:00

 

9η Αγωνιστική

ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 29-05-2016 ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 19:00

ΑΠΣ ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡ - ΓΣ ΧΩΡΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 29-05-2016 ΔΣ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 19:00

ΚΟΡΩΝΗ 90 ΑΕ - ΣΑΚ ΔΑΪΚΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 29-05-2016 ΔΣ ΠΥΛΟΥ 16:00

 

10η Αγωνιστική

ΓΣ ΧΩΡΑΣ - ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 04-06-2016 ΔΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 20:00

ΣΑΚ ΔΑΪΚΛΗΣ - ΑΠΣ ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡ ΣΑΒΒΑΤΟ 04-06-2016 ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 18:00

ΑΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ - ΚΟΡΩΝΗ 90 ΑΕ ΣΑΒΒΑΤΟ 04-06-2016 ΔΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 18:00

Κατηγορία ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ
Top