Ημερομηνίες και ώρες των αγώνων του Τσικλητήρα στην Γ΄Εθνική

Το πλήρες πρόγραμμα του 3ου ομίλου της Γ΄ Εθνικής με την συμμετοχή του Τσικλητήρα, συμπληρωμένο με ημερομηνίες και ώρες.

1η αγωνιστική 11-09-2016 17:00
ΠΑΟ Βάρδας - Αιολικός
Χαλκίδα - Παναρκαδικός
Τσικλητήρας Πύλου - Ζευγολατιό
Παναχαϊκή - Παναργειακός
Δόξα Μεγαλόπολης - Αχαϊκή
ΑΟ Λουτράκι - Ένωση Ερμιονίδας
Φωστήρας - Αστέρας Αμαλιάδας

2η αγωνιστική 18-09-2016 16:30
Ζευγολατιό - Δόξα Μεγαλόπολης
Παναρκαδικός - Ένωση Ερμιονίδας
Αχαϊκή - ΠΑΟ Βάρδας
Παναργειακός - ΑΟ Λουτράκι
Αστέρας Αμαλιάδας - Χαλκίδα
Θήβα  - Τσικλητήρας Πύλου
Αιολικός - Παναχαϊκή

3η αγωνιστική 25-09-2016 16:30
Φωστήρας - Θήβα  
Παναρκαδικός - Παναργειακός
ΠΑΟ Βάρδας - Ζευγολατιό
ΑΟ Λουτράκι - Αιολικός
Παναχαϊκή - Αχαϊκή
Τσικλητήρας Πύλου - Δόξα Μεγαλόπολης
Ένωση Ερμιονίδας - Αστέρας Αμαλιάδας

4η αγωνιστική 02-10-2016 16:00
Ζευγολατιό - Παναχαϊκή
Φωστήρας - Τσικλητήρας Πύλου
Αχαϊκή - ΑΟ Λουτράκι
Αστέρας Αμαλιάδας - Παναργειακός
Δόξα Μεγαλόπολης - ΠΑΟ Βάρδας
Αιολικός - Παναρκαδικός
Θήβα  - Χαλκίδα

5η αγωνιστική 09-10-2016 16:00
Τσικλητήρας Πύλου - ΠΑΟ Βάρδας
ΑΟ Λουτράκι - Ζευγολατιό
Χαλκίδα - Φωστήρας
Παναρκαδικός - Αχαϊκή
Παναχαϊκή - Δόξα Μεγαλόπολης
Αστέρας Αμαλιάδας - Αιολικός
Ένωση Ερμιονίδας - Θήβα  

6η αγωνιστική 23-10-2016 15:00
ΠΑΟ Βάρδας - Παναχαϊκή
Ζευγολατιό - Παναρκαδικός
Φωστήρας - Ένωση Ερμιονίδας
Αχαϊκή - Αστέρας Αμαλιάδας
Δόξα Μεγαλόπολης - ΑΟ Λουτράκι
Χαλκίδα - Τσικλητήρας Πύλου
Θήβα  - Παναργειακός

7η αγωνιστική 30-10-2016 15:00
Ένωση Ερμιονίδας - Χαλκίδα
Αστέρας Αμαλιάδας - Ζευγολατιό
ΑΟ Λουτράκι - ΠΑΟ Βάρδας
Αιολικός - Θήβα  
Παναργειακός - Φωστήρας
Τσικλητήρας Πύλου - Παναχαϊκή
Παναρκαδικός - Δόξα Μεγαλόπολης

8η αγωνιστική 06-11-2016 15:00
Δόξα Μεγαλόπολης - Αστέρας Αμαλιάδας
ΠΑΟ Βάρδας - Παναρκαδικός
Θήβα  - Αχαϊκή
Ένωση Ερμιονίδας - Τσικλητήρας Πύλου
Φωστήρας - Αιολικός
Παναχαϊκή - ΑΟ Λουτράκι
Χαλκίδα - Παναργειακός

9η αγωνιστική 20-11-2016 15:00
Παναργειακός - Ένωση Ερμιονίδας
Ζευγολατιό - Θήβα  
Παναρκαδικός - Παναχαϊκή
Αιολικός - Χαλκίδα
Αστέρας Αμαλιάδας - ΠΑΟ Βάρδας
Τσικλητήρας Πύλου - ΑΟ Λουτράκι
Αχαϊκή - Φωστήρας

10η αγωνιστική 27-11-2016 15:00
Παναχαϊκή - Αστέρας Αμαλιάδας
Ένωση Ερμιονίδας - Αιολικός
Χαλκίδα - Αχαϊκή
Παναργειακός - Τσικλητήρας Πύλου
Φωστήρας - Ζευγολατιό
ΑΟ Λουτράκι - Παναρκαδικός
Δόξα Μεγαλόπολης - Θήβα  

11η αγωνιστική 04-12-2016 15:00
Αιολικός - Παναργειακός
Ζευγολατιό - Χαλκίδα
Αστέρας Αμαλιάδας - ΑΟ Λουτράκι
Θήβα  - ΠΑΟ Βάρδας
Τσικλητήρας Πύλου - Παναρκαδικός
Δόξα Μεγαλόπολης - Φωστήρας
Αχαϊκή - Ένωση Ερμιονίδας

12η αγωνιστική 11-12-2016 15:00
Χαλκίδα - Δόξα Μεγαλόπολης
Παναρκαδικός - Αστέρας Αμαλιάδας
ΠΑΟ Βάρδας - Φωστήρας
Παναργειακός - Αχαϊκή
Ένωση Ερμιονίδας - Ζευγολατιό
Παναχαϊκή - Θήβα  
Αιολικός - Τσικλητήρας Πύλου

13η αγωνιστική 18-12-2016 15:00
Ζευγολατιό - Παναργειακός
ΠΑΟ Βάρδας - Χαλκίδα
Θήβα  - ΑΟ Λουτράκι
Αχαϊκή - Αιολικός
Δόξα Μεγαλόπολης - Ένωση Ερμιονίδας
Τσικλητήρας Πύλου - Αστέρας Αμαλιάδας
Φωστήρας - Παναχαϊκή

14η αγωνιστική 08-01-2017 15:00
Παναργειακός - Δόξα Μεγαλόπολης
Αιολικός - Ζευγολατιό
ΑΟ Λουτράκι - Φωστήρας
Αχαϊκή - Τσικλητήρας Πύλου
Ένωση Ερμιονίδας - ΠΑΟ Βάρδας
Παναρκαδικός - Θήβα  
Παναχαϊκή - Χαλκίδα

15η αγωνιστική 15-01-2017 15:00
Δόξα Μεγαλόπολης - Αιολικός
ΠΑΟ Βάρδας - Παναργειακός
Φωστήρας - Παναρκαδικός
Χαλκίδα - ΑΟ Λουτράκι
Ζευγολατιό - Αχαϊκή
Παναχαϊκή - Ένωση Ερμιονίδας
Θήβα  - Αστέρας Αμαλιάδας

16η αγωνιστική 22-01-2017 15:00
Ζευγολατιό - Τσικλητήρας Πύλου
Αστέρας Αμαλιάδας - Φωστήρας
Αχαϊκή - Δόξα Μεγαλόπολης
Παναρκαδικός - Χαλκίδα
Παναργειακός - Παναχαϊκή
Αιολικός - ΠΑΟ Βάρδας
Ένωση Ερμιονίδας - ΑΟ Λουτράκι

17η αγωνιστική 29-01-2017 15:00
Παναχαϊκή - Αιολικός
Χαλκίδα - Αστέρας Αμαλιάδας
Τσικλητήρας Πύλου - Θήβα  
Ένωση Ερμιονίδας - Παναρκαδικός
Δόξα Μεγαλόπολης - Ζευγολατιό
ΑΟ Λουτράκι - Παναργειακός
ΠΑΟ Βάρδας - Αχαϊκή

18η αγωνιστική 05-02-2017 15:00
Δόξα Μεγαλόπολης - Τσικλητήρας Πύλου
Αστέρας Αμαλιάδας - Ένωση Ερμιονίδας
Θήβα  - Φωστήρας
Παναργειακός - Παναρκαδικός
Ζευγολατιό - ΠΑΟ Βάρδας
Αιολικός - ΑΟ Λουτράκι
Αχαϊκή - Παναχαϊκή

19η αγωνιστική 12-02-2017 15:00
Παναργειακός - Αστέρας Αμαλιάδας
ΠΑΟ Βάρδας - Δόξα Μεγαλόπολης
Χαλκίδα - Θήβα  
Παναχαϊκή - Ζευγολατιό
Παναρκαδικός - Αιολικός
ΑΟ Λουτράκι - Αχαϊκή
Τσικλητήρας Πύλου - Φωστήρας

20η αγωνιστική 19-02-2017 15:00
Δόξα Μεγαλόπολης - Παναχαϊκή
Αιολικός - Αστέρας Αμαλιάδας
Θήβα  - Ένωση Ερμιονίδας
ΠΑΟ Βάρδας - Τσικλητήρας Πύλου
Ζευγολατιό - ΑΟ Λουτράκι
Φωστήρας - Χαλκίδα
Αχαϊκή - Παναρκαδικός

21η αγωνιστική 05-03-2017 15:00
Τσικλητήρας Πύλου - Χαλκίδα
Παναργειακός - Θήβα  
Παναχαϊκή - ΠΑΟ Βάρδας
Παναρκαδικός - Ζευγολατιό
Ένωση Ερμιονίδας - Φωστήρας
Αστέρας Αμαλιάδας - Αχαϊκή
ΑΟ Λουτράκι - Δόξα Μεγαλόπολης

22η αγωνιστική 12-03-2017 15:00
Παναχαϊκή - Τσικλητήρας Πύλου
Δόξα Μεγαλόπολης - Παναρκαδικός
Χαλκίδα - Ένωση Ερμιονίδας
Ζευγολατιό - Αστέρας Αμαλιάδας
ΠΑΟ Βάρδας - ΑΟ Λουτράκι
Θήβα  - Αιολικός
Φωστήρας - Παναργειακός

23η αγωνιστική 19-03-2017 15:00
Αχαϊκή - Θήβα  
ΑΟ Λουτράκι - Παναχαϊκή
Παναργειακός - Χαλκίδα
Παναρκαδικός - ΠΑΟ Βάρδας
Αιολικός - Φωστήρας
Αστέρας Αμαλιάδας - Δόξα Μεγαλόπολης
Τσικλητήρας Πύλου - Ένωση Ερμιονίδας

24η αγωνιστική 02-04-2017 16:00
ΑΟ Λουτράκι - Τσικλητήρας Πύλου
Φωστήρας - Αχαϊκή
Ένωση Ερμιονίδας - Παναργειακός
Θήβα  - Ζευγολατιό
Χαλκίδα - Αιολικός
Παναχαϊκή - Παναρκαδικός
ΠΑΟ Βάρδας - Αστέρας Αμαλιάδας

25η αγωνιστική 09-04-2017 16:00
Παναρκαδικός - ΑΟ Λουτράκι
Θήβα  - Δόξα Μεγαλόπολης
Αστέρας Αμαλιάδας - Παναχαϊκή
Αιολικός - Ένωση Ερμιονίδας
Αχαϊκή - Χαλκίδα
Τσικλητήρας Πύλου - Παναργειακός
Ζευγολατιό - Φωστήρας

26η αγωνιστική 23-04-2017 16:30
Ένωση Ερμιονίδας - Αχαϊκή
Παναργειακός - Αιολικός
Χαλκίδα - Ζευγολατιό
Παναρκαδικός - Τσικλητήρας Πύλου
ΠΑΟ Βάρδας - Θήβα  
ΑΟ Λουτράκι - Αστέρας Αμαλιάδας
Φωστήρας - Δόξα Μεγαλόπολης

27η αγωνιστική  30-04-2017 17:00  
Τσικλητήρας Πύλου - Αιολικός
Θήβα  - Παναχαϊκή
Αστέρας Αμαλιάδας - Παναρκαδικός
Δόξα Μεγαλόπολης - Χαλκίδα
Αχαϊκή - Παναργειακός
Φωστήρας - ΠΑΟ Βάρδας
Ζευγολατιό - Ένωση Ερμιονίδας

28η αγωνιστική  07-05-2017 17:00  
Αστέρας Αμαλιάδας - Τσικλητήρας Πύλου
Παναχαϊκή - Φωστήρας
Παναργειακός - Ζευγολατιό
Χαλκίδα - ΠΑΟ Βάρδας
ΑΟ Λουτράκι - Θήβα  
Αιολικός - Αχαϊκή
Ένωση Ερμιονίδας - Δόξα Μεγαλόπολης

29η αγωνιστική  14-05-2017 17:00
Θήβα  - Παναρκαδικός
Χαλκίδα - Παναχαϊκή
Δόξα Μεγαλόπολης - Παναργειακός
Τσικλητήρας Πύλου - Αχαϊκή
Φωστήρας - ΑΟ Λουτράκι
Ζευγολατιό - Αιολικός
ΠΑΟ Βάρδας - Ένωση Ερμιονίδας

30η αγωνιστική  21-05-2017 17:00
Παναρκαδικός - Φωστήρας
Αιολικός - Δόξα Μεγαλόπολης
Παναργειακός - ΠΑΟ Βάρδας
Αστέρας Αμαλιάδας - Θήβα  
ΑΟ Λουτράκι - Χαλκίδα
Αχαϊκή - Ζευγολατιό
Ένωση Ερμιονίδας - Παναχαϊκή

611 views
Top