ΑΕ Λογγάς-Πράσινα Πουλιά 2-0: Επέστρεψαν με νίκη τα «περιστέρια»

Χάρη σε δύο γκολ σε διάστημα ενός λεπτού, η ΑΕ Λογγάς συνδύασε με εντός έδρας νίκη 2-0 επί των Πράσινων Πουλιών την επιστροφή της Β' ΕΠΣΜ και ξεκίνησε με το... δεξί τις υποχρεώσεις της στον 2ο Όμιλο.

Το σκορ για την ομάδα του Δημήτρη Αδαμόπουλου άνοιξε στο 73ο λεπτό ο Μπόγιο, ενώ πριν προλάβουν να... συνέλθουν οι φιλοξενούμενοι, τα «περιστέρια» έφτασαν και σε δεύτερο τέρμα με τον Τζούμπα.

ΑΕ ΛΟΓΓΑΣ (Δημήτρης Αδαμόπουλος): Κοτσίρης, Πελεκάσης (46' Τζούμπας), Πετρόπουλος, Δρακοπαναγιωτάκης, Κοσμάς, Βάγιας, Τραγομαλάς, Ε. Κυριόπουλος, Λιαράκος (46' Μπόγιο), Καράμπελας (77' Κουτσαντώνης), Π. Κυριόπουλος

ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ (Τάσος Χαρίτος): Κατσίρας, Χότζα, Λεμπέσης (64' Δαλκαφούκης), Χάντζος, Παπαγιαννόπουλος, Γκαϊδόγιαννης, Τριανταφυλλάκης (78' Δικαίος), Μάντης, Αλεβίζος, Στυλιανόπουλος, Μανουσόπουλος

Διαιτητής: Η. Ρέκκας, Βοηθοί: Δ. Τάγαρης-Α. Κυριόπουλος