Κουτσουρεμένη... Κυριακή σε 1ο και 2ο Όμιλο της Β' ΕΠΣΜ

Με τρία από τα πέντε συνολικά παιχνίδια που είχαν αρχικά προγραμματιστεί συνεχίζεται την Κυριακή (16/10) το πρωτάθλημα της Β' ΕΠΣΜ σε 1ο και 2ο Όμιλο.

Στις 11:00, ο Παπαφλέσσας Άμφειας υποδέχεται την Δόξα Καλαμάτας στο «Πέτρος Γεωργανάς», ενώ στις 15:30 ο Κεραυνός Καλαμάτας φιλοξενεί στο «Παναγιώτης Μπαχράμης» την Θύελλα Μερόπης.

Την ίδια ώρα, στο γήπεδο Λογγάς η νεοφώτιστη ΑΕΛ κοντράρεται με τα Πράσινα Πουλιά.

Αναλυτικά τα μέχρι στιγμής αποτελέσματα της 2ης αγωνιστικής στον 1ο και της 1ης στον 2ο Όμιλο έχουν ως εξής:

Β' ΕΠΣΜ - 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΠΑΟ Καλού Νερού-Αστέρας Βαλύρας Κυπαρισσίας Σάββατο 15/10/16 15:30  Η. Σκόρδος, Α. Κυριόπουλος, Π. Κομπιλίρης 1-2 
17. ΑΟ Πανευαϊκός-ΑΕ Μάνης Ανδρούσης «Βασίλης Μαλαφέκας» Σάββατο 15/10/16 15:30  Ν. Γκούμας, Α. Καυκάς, Γ. Νιάρχος  0-3
18. ΑΕ Γαργαλιάνων-Ηρακλής Κυπαρισσίας Γαργαλιάνων Σάββατο 15/10/16 15:30  Π. Σερεμέτης, Ε. Αναγνωστόπουλος, Δ. Τάγαρης 1-2 
19. Παπαφλέσσας Άμφειας-Δόξα Καλαμάτας Σπερχογείας «Πέτρος Γεωργανάς» Κυριακή 16/10/16 11:00  Σ. Παλλαδινός, Ε. Αναγνωστόπουλος, Π. Κομπιλίρης  
20. ΑΕΚ Καλαμάτας-Ατρόμητος Πλατύ ΚΤΕΛ «Γεώργιος Λουκαρέας» Κυριακή 16/10/16 12:30  Δ. Ταβουλαρέας, Γ. Μιχαλόπουλος, Γ. Νιάρχος  αναβλήθηκε 
21. Κεραυνός Καλαμάτας-Θύελλα Μερόπης Στρατοπέδου «Παναγιώτης Μπαχράμης» Κυριακή 16/10/16 15:30  Β. Σακκάς, Δ. Σταύρου, Α. Μιχαλόπουλος  
Β' ΕΠΣΜ - 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. Ακαδημία Παμίσου Μεσσήνης-Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου Αγίου Νικολάου Μεσσήνης Σάββατο 15/10/16 15:30  Ι. Μαντάς, Γ. Γαλακούτης, Π. Βασιλοπούλου 1-2 
23. ΑΟ Στενωσιάς-ΠΑΟ Καλλιθέας Σουληναρίου Σάββατο 15/10/16 15:30  Σ. Λάμιας, Ε. Παναγιωτόπουλος, Η. Ρηγόπουλος 2-1 
24. ΑΣ Φυτειάς-Θύελλα Χαρακοπιού Στρατοπέδου «Παναγιώτης Μπαχράμης» Σάββατο 15/10/16 15:30  Δ. Ταβουλαρέας, Χ. Τσοπανάκης, Ι. Γιαννέτσος  4-4
25. ΑΕ Λογγάς-Πράσινα Πουλιά Λογγάς Κυριακή 16/10/16 15:30  Η. Ρέκκας, Δ. Τάγαρης, Α. Κυριόπουλος  
26. ΑΟΠΚ Πατίστα-ΑΟ Φυτειάς Στρατοπέδου «Παναγιώτης Μπαχράμης» Κυριακή 16/10/16 18:30  Δ. Τσακόπουλος, Κ. Βοσνάκης, Γ. Ρουμελιώτης αναβλήθηκε  
 

 '

294 views
Top