Βαγγ. Σκουρλέτης: "Δικαιούμασταν κάτι καλύτερο στα Αρφαρά"

Tην άποψή του ότι το 2-0 είναι ένα σκορ που αδικεί την ομάδα του Ασπροχώματος μας μετέφερε ο τεχνικός του συλλόγου, Βαγγέλης Σκουρλέτης, μετά τον πρώτο αγώνα κυπέλλου στα Αρφαρά εκφράζοντας παράλληλα και την αισιοδοξία του ενόψει του επαναληπτικού...

«Νομίζω ότι δικαιούμασταν κάτι καλύτερο από το παιχνίδι. Είχαμε ευκαιρίες για τουλάχιστον ένα γκολ, τόσο στο πρώτο ημίχρονο όσο και στις αρχές της επανάληψης και μια φάση στην οποία υπήρξε παράβαση και πέναλτι.

Σε μια χρονική στιγμή αδράνειας και πιθανότατα κούρασης για τα παιδιά και την ομάδα ήρθαν τα δυο γκολ του Αστέρα που έχει πλέον ξεκάθαρο προβάδισμα. Το έργο μας είναι αρκετά δύσκολο ωστόσο θα το παλέψουμε. Θα έχουμε και περισσότερες λύσεις αυτή τη φορά» μας δήλωσε ο πολύπειρος τεχνικός που θα έχει σίγουρα στη διάθεσή του αυτή τη φορά τους Παπανικολόπουλο, Λούτα.