Οι διαιτητές σε Α1, Β' και Γ' ΕΠΣΜ

Οι διαιτητές της 6ης αγωνιστικής στην Α1, της 4ης στην Β' και της 2ης στην Γ' ΕΠΣΜ έχουν ως εξής:

Α1 ΕΠΣΜ – 6η αγωνιστική


Σάββατο 30/10, 15:00
Ομόνοια Καλαμάτας – Αναγέννηση Παραλίας («Γεώργιος Λουκαρέας»): Σ. Λάμιας, Ι. Γιαννέτσος, Ε. Παναγιωτόπουλος
Χανδριναϊκός ΠΣ – Παπαφλέσσας Χώρας (Μεθώνης): Ι. Κουτσαναστάσης, Κ. Αντωνόπουλος, Α. Καυκάς

Κυριακή 1/11, 15:00
Κεραυνός Καλαμάτας – Εράνη Φιλιατρών («Παναγιώτης Μπαχράμης»): Δ. Πλακογιάννης, Ι. Μαντάς, Γ. Μιχαλόπουλος
ΑΟ Ασπροχώματος – ΑΟ Μεθώνης (Ασπροχώματος): Ν. Γκούμας, Η. Ρέκκας, Φ. Κασκάνης
Ακρίτας Κορώνης – Απόλλωνας Πεταλιδίου (Κορώνης): Π. Τσεκούρας, Κ. Αντωνόπουλος, Α. Καυκάς
ΑΕ Αβίας – Νέος Άρις (Αθλητικό Κέντρο ΕΠΣΜ): Η. Σκόρδος, Ε. Ζαρακοβίτης, Α. Τσουκάλη

Κυριακή 1/11, 18:00
Ηρακλής Καλαμάτας – Αίαντας Καλαμάτας («Παναγιώτης Μπαχράμης»): Δ. Νίκας, Χ. Γεωργαντάς, Δ. Σταυρόπουλος

Β’ ΕΠΣΜ – 4η αγωνιστική
(1ος Όμιλος)

Σάββατο 31/10, 15:00
ΑΕ Γαργαλιάνων – Πανιώνιος Καλαμάτας (Γαργαλιάνων): Η. Σκόρδος, Ι. Μαντάς, Ε. Αναγνωστόπουλος
Ηρακλής Κυπαρισσίας – Διαγόρας Κοπανακίου (Κυπαρισσίας): Ε. Ζαρακοβίτης, Η. Ρέκκας, Φ. Κασκάνης
Θύελλα Μερόπης – ΑΟ Φυτειάς (Μελιγαλά): Η. Νικολόπουλος, Α. Κυριόπουλος, Γ. Μιχαλόπουλος

Κυριακή 1/11, 11:00
Αστέρας Μικρομάνης – ΑΕ Αιθαίας (Μικρομάνης): Η. Ρέκκας, Δ. Ταβουλαρέας, Ε. Αναγνωστόπουλος

Κυριακή 1//11, 12:30
ΑΟΠΚ Πατίστα – Ατρόμητος Πλατύ («Παναγιώτης Μπαχράμης»): Σ. Λάμιας, Δ. Τσακόπουλος, Ε. Μπασιλάρης

Κυριακή 1/11, 15:00
Παπαφλέσσας Άμφειας – ΠΑΟ Καλού Νερού («Πέτρος Γεωργανάς»): Χ. Καστανάς, Θ. Αγγελακάκης, Ε. Αναγνωστόπουλος

(2ος Όμιλος)

Σάββατο 31/10, 15:00
Θύελλα Χαρακοπιού – Παναθηναϊκός Καλαμάτας (Κορώνης): Κ. Ψηλοπαναγιώτης, Γ. Γαλακούτης, Θ. Αγγελακάκης
Δόξα Καλαμάτας – Ολυμπιακός Ανάληψης («Παναγιώτης Μπαχράμης»): Π. Σερεμέτης, Σ. Παλλαδινός, Δ. Τάγαρης

Κυριακή 1/11, 11:00
ΑΟ Στενωσιάς – ΠΑΟ Καλλιθέας (Στενωσιάς): Ι. Κουτσαναστάσης, Δ. Σταυρόπουλος, Γ. Καμπούρης

Κυριακή 1/1, 12:30
Ατρόμητος Καλαμάτας – ΑΕ Μάνης («Γεώργιος Λουκαρέας»): Ν. Τουρλομούσης, Α. Κυριόπουλος, Γ. Μιχαλόπουλος

Κυριακή 1/11, 15:00
Ακαδημία Παμίσου Μεσσήνης – Πράσινα Πουλιά (Μεσσήνης): Β. Σακκάς, Μ. Ζέρβα, Δ. Τάγαρης

Δευτέρα 2/11, 15:00
ΑΕΚ Καλαμάτας – ΑΠΣ Δήμου Παπαφλέσσα/Βλαχόπουλο («Γεώργιος Λουκαρέας»): Δ. Γιαννακλής, Δ. Ρηγοπούλου, Δ. Τσακόπουλος

Γ’ ΕΠΣΜ – 2η αγωνιστική
(1ος Όμιλος)

Σάββατο 31/10, 15:00
ΑΟ Πανευαϊκός – Ερμής Καλαμάτας («Βασίλης Μαλαφέκας»):Δ. Ταβουλαρέας, Δ. Σταυρόπουλος, Φ. Χέλη

Kυριακή 1/11, 10:00
ΑΟ Βέργας – ΑΟ Λαιΐκων («Παναγιώτης Μπαχράμης»): Η. Τσουλάκος, Α. Παπαϊωάννου, Φ. Χέλη

Κυριακή 1/11, 11:00
Θύελλα Παραλίας – ΠΑΟΚ (Αθλητικό Κέντρο ΕΠΣΜ): Σ. Τσαούση, Μ. Ζέρβα, Α. Τσέλο

Τετάρτη 4/11, 18:00
Ίκαρος Καλαμάτας – Αστέρας Βαλύρας («Παναγιώτης Μπαχράμης»): Ε. Μπασιλάρης, Χ. Λίγγρη, Α. Παπαϊωάννου

(2ος Όμιλος)

Κυριακή 1/11, 10:00
ΑΠΣ Άρις Καλαμάτας – Θησέας Καλαμάτας («Γεώργιος Λουκαρέας»): Β. Βρυώνης, Σ. Μπότη, Π. Καράβολας

Κυριακή 1/11, 11:00
Nέστωρας Πύλου – ΑΟ Χατζή (Πύλου): Χ. Γεωργαντάς, Χ. Λίγγρη, Α. Μιχαλόπουλος
ΑΣ Δαναός – Νέδουσα Αλαγονίας (Αθλητικό Κέντρο ΕΠΣΜ): Δ. Γιαννακλής, Δ. Ρηγοπούλου, Ε. Τσαούση

Δευτέρα 2/11, 18:00
ΑΣ Φυτειάς – ΑΕ Λογγάς («Παναγιώτης Μπαχράμης»): Α. Τσουκάλη, Χ. Καστανάς, Π. Ηλιόπουλος

472 views
Top