Γ΄ ΤΟΠΙΚΗ: Το πρόγραμμα του πρώτου γύρου

Σε έναν όμιλο των 12 ομάδων και σε 11 αγωνιστικές θα πραγματοποιηθεί φέτος η Γ΄ τοπική κατηγορία.
Ας δούμε τις αγωνιστικές που προέκυψαν από την σημερινή κλήρωση της ΕΠΣΜ:

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ Χατζή-ΑΣ Δαναός
Παναθηναϊκός Καλαμάτας-ΑΠΣ Άρις
Νέστωρ Πύλου-Ερμής Καλαμάτας
ΑΟ Βέργας-Ίκαρος Καλαμάτας
Θύελλα Παραλίας-ΑΟ Λαιΐκων
Θησέας Καλαμάτας-Νέδουσα Αλαγονίας

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Παναθηναϊκός Καλαμάτας-ΑΟ Χατζή
ΑΣ Δαναός-Νέστωρ Πύλου
ΑΠΣ Άρις-ΑΟ Βέργας
Ερμής Καλαμάτας-Θύελλα Παραλίας
Ίκαρος Καλαμάτας-Θησέας Καλαμάτας
Νέδουσα Αλαγονίας-ΑΟ Λαιΐκων

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ Χατζή-Νέστωρ Πύλου
ΑΟ Βέργας-Παναθηναϊκός Καλαμάτας
Θύελλα Παραλίας-ΑΣ Δαναός
Θησέας Καλαμάτας-ΑΠΣ Άρις
Νέδουσα Αλαγονίας-Ερμής Καλαμάτας
ΑΟ Λαιΐκων-Ίκαρος Καλαμάτας

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ Βέργας-ΑΟ Χατζή
Νέστωρ Πύλου-Θύελλα Παραλίας
Παναθηναϊκός Καλαμάτας-Θησέας Καλαμάτας
ΑΣ Δαναός-Νέδουσα Αλαγονίας
ΑΠΣ Άρις-ΑΟ Λαιΐκων
Ίκαρος Καλαμάτας-Ερμής Καλαμάτας

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ Χατζή-Θύελλα Παραλίας
Θησέας Καλαμάτας-ΑΟ Βέργας
Νέδουσα Αλαγονίας-Νέστωρ Πύλου
ΑΟ Λαιΐκων-Παναθηναϊκός Καλαμάτας
Ίκαρος Καλαμάτας-ΑΣ Δαναός
Ερμής Καλαμάτας-ΑΠΣ Άρις

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Θησέας Καλαμάτας-ΑΟ Χατζή
Θύελλα Παραλίας-Νέδουσα Αλαγονίας
ΑΟ Βέργας-ΑΟ Λαιΐκων
Νέστωρ Πύλου-Ίκαρος Καλαμάτας
Παναθηναϊκός Καλαμάτας-Ερμής Καλαμάτας
ΑΣ Δαναός-ΑΠΣ Άρις

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ Χατζή-Νέδουσα Αλαγονίας
ΑΟ Λαιΐκων-Θησέας Καλαμάτας
Ίκαρος Καλαμάτας-Θύελλα Παραλίας
Ερμής Καλαμάτας-ΑΟ Βέργας
ΑΠΣ Άρις-Νέστωρ Πύλου
ΑΣ Δαναός-Παναθηναϊκός Καλαμάτας

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ Λαιΐκων-ΑΟ Χατζή
Νέδουσα Αλαγονίας-Ίκαρος Καλαμάτας
Θησέας Καλαμάτας-Ερμής Καλαμάτας
Θύελλα Παραλίας-ΑΠΣ Άρις
ΑΟ Βέργας-ΑΣ Δαναός
Νέστωρ Πύλου-Παναθηναϊκός Καλαμάτας

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ Χατζή-Ίκαρος Καλαμάτας
Ερμής Καλαμάτας-ΑΟ Λαιΐκων
ΑΠΣ Άρις-Νέδουσα Αλαγονίας
ΑΣ Δαναός-Θησέας Καλαμάτας
Παναθηναϊκός Καλαμάτας-Θύελλα Παραλίας
Νέστωρ Πύλου-ΑΟ Βέργας

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ερμής Καλαμάτας-ΑΟ Χατζή
Ίκαρος Καλαμάτας-ΑΠΣ Άρις
ΑΟ Λαιΐκων-ΑΣ Δαναός
Νέδουσα Αλαγονίας-Παναθηναϊκός Καλαμάτας
Θησέας Καλαμάτας-Νέστωρ Πύλου
Θύελλα Παραλίας-ΑΟ Βέργας

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΠΣ Άρις-ΑΟ Χατζή
ΑΣ Δαναός-Ερμής Καλαμάτας
Παναθηναϊκός Καλαμάτας-Ίκαρος Καλαμάτας
Νέστωρ Πύλου-ΑΟ Λαιΐκων
ΑΟ Βέργας-Νέδουσα Αλαγονίας
Θύελλα Παραλίας-Θησέας Καλαμάτας

 

283 views
Top